مکمل قوای جنسی چیست؟


0 3483

ضرورت مصرف و میزان مصرف مکمل قوای جنسی در میان افراد مختلف بخصوص مردان جوان بیش از هر زمان دیگری وجود داشته و این موضوع باعث شده است تا در این مطلب از مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز به این بحث مهم و پربازدید بپردازیم.

مکمل قوای جنسی در انواع مختلف این روزها بازار شلوغ و پر تنوعی دارد و تمام شبکه های ماهواره ای تبلیغی در این خصوص را در خود جای داده اند. شاید این تبلیغات رنگ و بوی بسیار جذابی داشته باشند و یا وعده های وسوسه برانگیزی در آن ها به گوش برسد، اما فراموش نکنید که این داروهای ماهواره ای بی تاثیر نیستند، بلکه بسیار مضر و مخرب می باشند. پس اگر زندگی و جوانی خود را دوست دارید بدون مشورت پزشک متخصص، به خرید هیچ دارویی اقدام نورزید.

مکمل قوای جنسی چیست؟

انواع مکمل قوای جنسی جهت بهبود نعوظ و انزال، افزایش مایع منی، افزایش میل جنسی و رسیدن به ارگاسم و… در داروخانه های معتبر وجود دارد که پس از مشورت با پزشک می توانید، آنها را خریداری نموده و مورد استفاده موثر قرار دهید.

ضعف قوای جنسی از مشکلاتی است که به دلیل تغذیه ناصحیح و روش زندگی اشتباه بیش از هر زمان دیگری در میان شکایات افراد به چشم می خورد. از این رو تقویت قوای جنسی راهکاری است که باید به صورت اصولی مورد توجه قرار گیرد.

موادی که بیشتر در مکمل های قوای جنسی وجود دارد

عسل، جنسینگ، گشنیز، گزنه، سیاهدانه، نعنا، زعفران، زنجبیل، دارچین، خارخاسک و… از جمله عمده ترین گیاهانی هستند که در اکثر مکمل های تقویت قوای جنسی به چشم می خورند.

معرفی چند محصول پر طرفدار

قرص روکش دار آفرودیت گل دارو؛ این قرص ۳۰ عددی تهیه شده از گیاهانی چون زعفران، زنجبیل، دارچین و خارخاسک است که در آقایان موجب رفع ناتوانی های جنسی، انزال زودرس و افزایس تمایلات جنسی آنها خواهد شد. همچنین مصرف این فرآورده در افزایش میل جنسی بانوان نیز موثر است.

کپسول سینورکس آر ایکس اس تی پی فارما

این بسته کپسول ۶۰ عددی، که محتوی ترکیبات گیاهی جنسینگ، جینکوبیلوبا و یوهمبین می باشد؛ دارویی کارآمد در زمینه درمان مشکلات جنسی آقایان بوده و با افزایش انرژی و به حداقل رساندن خستگی های فیزیکی و روحی، موجب افزایش قوای جنسی و جلوگیری از انزال زودرس می گردد.

مکمل قوای جنسی چیست؟

قرص رد جینسینگ پاور مولتی ویتامین و مینرال ویتامین هوس

این قرص ۳۰ عددی محصول کشور کره جنوبی بوده و با افزایش توان فیزیکی بدن به بهبود عملکرد جنسی، رفع خستگی، تامین ویتامین ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن کمک می کند. عصاره جینسینگ قرمز داخل این مکمل، توان و قدرت سیستم قلبی و عروقی را افزایش داده و فشار خون را نیز تنظیم می کند.

مکمل قوای جنسی چیست؟

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۰ میانگین: ۰]

پست های مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :