ترفندهای رشد سریع مو در کوتاه ترین زمان ممکن ترفندهای رشد سریع مو در کوتاه ترین زمان ممکن

کاندوم نازک چیست و چه نکاتی را در استفاده از آن باید در نظر گرفت؟

مزایا و معایب کاندوم نازک


0 2355

مایل به خرید کاندوم هستید اما به هنگام استفاده از آن حس می‌کنید میل جنسی شما کمتر می‌شود؟ ما به شما استفاده از کاندوم نازک را پیشنهاد می‌دهیم. آیا اصلا می‌دانید کاندوم نازک چیست؟ همراه ما باشید تا در مورد این نوع از کاندوم اطلاعات کافی را به شما بدهیم و بعد بهترین کاندوم‌های فوق‌العاده نازک موجود در بازار را به شما معرفی کنیم.

کاندوم نازک چیست؟

کاندوم‌ها انواع مختلفی دارند که یکی از آنها کاندوم نازک است. کاندوم نازک اغلب از جنس لاتکس تهیه شده و نسبت به کاندوم‌های معمولی ضخامت کمتری دارد. مشکلی که بسیاری از افراد با کاندوم‌های معمولی دارند این است که مانع از لذت جنسی آنها می‌شود زیرا تماس واقعی با شریک جنسی را به نوعی محدود می‌کند. از نظر برخی از افراد کاندوم همانند یک پوشش روی آلت جنسی را پوشانده و مانع از تماس پوستی می‌شود. با استفاده از کاندوم نازک می‌توان لذت جنسی را همچنان حفظ کرده و رابطه جنسی را با کیفیت بالا پیش برد. در حال حاضر کاندوم‌هایی در داروخانه‌ها به فروش می‌رسند که بیش از ۵۰% از لحاظ ضخامت از کاندوم‌های معمولی نازک‌تر هستند.

 خرید کاندوم

برای خرید کاندوم از مثبت سبز کلیک کنید.

آیا استفاده از کاندوم های نازک ایمن و بی خطر است؟

استفاده از کاندوم‌های نازک بدون شک ایمن و بی‌خطر است. با وجود اینکه این نوع کاندوم‌ها ساختار بسیار ظریف‌تری نسبت به کاندوم‌های عادی دارند، ایمنی مناسبی را ارائه داده و پیشگیری مطلوبی در برابر بارداری ناخواسته و انتقال بیماری‌های مقاربتی به عمل می‌آورند. حتی در ساخت کاندوم‌های فوق‌‎العاده نازک نیز از تکنولوژی استفاده شده که ایمنی لازم را در زمان استفاده داشته باشند.

البته دقت داشته باشید که مانند هر نوعی از کاندوم، کاندوم‌های نازک نیز قابلیت پاره شدن دارند. به طور کلی کاندوم حدود ۹۸% ایمنی در برابر انتقال بیماری و بروز بارداری ناخواسته به همراه دارد. برای اینکه از پاره شدن کاندوم پیشگیری کنید باید نحوه استفاده از کاندوم را به خوبی دانسته و به دستور استفاده از آن دقت نمایید. یکی دیگر از نکاتی که حتما باید به آن توجه شود این است که کاندوم را با سایزی که مناسب شما است انتخاب کنید.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید: علت پاره شدن کاندوم چیست ؟

کاندوم نازک واقعا موثر است؟

کاندوم یک مانع فیزیکی بین تماس پوست با پوست و همچنین مایعات بدن ایجاد می‌کند. به دلیل اینکه ضخامت کاندوم نازک اندک است، این سوال پیش می‌آید که آیا واقعا کاندوم نازک موثر است یا نه؟ در واقع عملکرد کاندوم با نازک شدن آن تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد. استحکام و خاصیت ارتجاعی مواد لاتکس کیفیت کاندوم را حفظ کرده و محافظت لازم را به عمل می‌آورد. مهم‌ترین مزیت کاندوم‌های نازک این است که لذت بیشتری در طرفین ایجاد می‌نماید.

 امنیت condom با ضخامت کم

کاندوم نازک از چه چیزی ساخته می شود؟

برایتان شرح دادیم که کاندوم نازک چیست؟ خوشبختانه احتمال پاره شدن کاندوم‌های نازک از کاندوم‌های استاندارد بیشتر نیست. قبل از ساخت کاندوم‌های نازک و وارد کردن آنها به بازار آزمایش‌های دقیقی روی آنها صورت می‌گیرد. به طور کلی کاندوم‌های نازک هم مانند دیگر کاندوم‌ها از جنس لاتکس بادوام ساخته می‌شوند اما طراحی نازک‌تری دارند. در ساخت نازک‌ترین کاندوم‌ها علاوه بر جنس لاتکس از نوآوری‌ها و خلاقیت‌های خاصی نیز استفاده می‌شود تا رابطه جنسی جذاب‌تر شود.

چگونه از پاره شدن کاندوم نازک جلوگیری کنیم؟

استحکام کاندوم نازک از دیگر کاندوم‌ها کمتر نیست. با اقدامات ساده زیر می‌توان مانع از پاره شدن کلیه کاندوم‌ها شد:

  • کاندوم‌ها را در محیط خشک و خنک نگهداری کنید تا بر اثر گرما و دیگر عوامل آسیب نبینند.
  • به تاریخ انقضای کاندوم دقت کرده و اگر تاریخ آن گذشته است، آن را استفاده نکنید.
  • کاندوم را درست استفاده کرده و نحوه مصرف آن را یاد بگیرید.
  • می‌توانید در کنار کاندوم لاتکس از ژل لوبریکانت مبتنی بر آب نیز استفاده کنید. هرگز در کنار کاندوم از وازلین یا دیگر محصولاتی که بر پایه روغن فرموله شده‌اند، استفاده ننمایید. روان‌کننده‌های مناسب می‌توانند برقراری رابطه جنسی را ساده‌تر کرده و از پاره شدن کاندوم در حین استفاده جلوگیری کنند.
بیشتر بدانید: کاندوم خاردار چیست؟

آیا کاندوم نازک لذت جنسی را افزایش می‌ دهد؟

افراد با یکدیگر متفاوت هستند و تجربیات جنسی آنها نیز با یکدیگر فرق می‌کند. در مورد کاندوم‌های نازک می‌توان گفت که اکثریت افراد بعد از استفاده از آنها نسبت به کاندوم معمولی احساس رضایت بیشتری دارند زیرا موفق شده‌اند احساس نزدیکی بیشتری با شریک جنسی خود برقرار کنند. در مقابل استفاده از کاندوم نازک برای بعضی از افراد ممکن است باعث شود به دلیل تحریک بیشتر، طول مدت زمان رابطه جنسی کاهش یابد و به همین دلیل آن را دوست نداشته باشند. بنابراین می‌توان متوجه شد که ترجیحات افراد با یکدیگر متفاوت است. اگر می‌خواهید کاندوم استفاده کنید و در عین حال احساس نزدیکی زیاد با شریک جنسی خود داشته باشید پیشنهاد ما به شما استفاده از کاندوم نازک است.

مزایای کاندوم نازک چیست؟

از جهات زیر استفاده از کاندوم نازک را به شما توصیه می‌کنیم:

  • افزایش لذت جنسی بین زوجین
  • جلوگیری از بروز بارداری ناخواسته و انتقال بیماری‌های مقاربتی
  • داشتن سایزبندی‌های مختلف
  • داشتن انواع مختلف مثل تاخیری یا حاوی ژل روان کننده
  • ریسک پایین برای پاره شدن (در صورت استفاده صحیح)

بعضی از کاندوم‌های نازک آنقدر ضخامتشان کم است که مصرف‌کنندگان می‌گویند اصلا وجود آن را در حین مقاربت احساس نکرده‌اند.

 کاندوم برای پیشگیری از بارداری و بیماری

معایب کاندوم نازک چیست؟

کاندوم نازک معایبی ندارد که بخواهیم به طور جداگانه در مورد آن بحث کنیم. حتی با اینکه ضخامت این کاندوم بسیار کم است، مانند دیگر کاندوم‌ها ممکن است باعث کاهش تحریک پذیری در بعضی از زوجین شود و میل و لذت جنسی را کاهش دهد. همچنین اگر از جنس لاتکس باشد، به ندرت در برخی از اشخاص ایجاد حساسیت می‌کند. اما به طور کلی اکثریت مصرف کنندگان از مصرف کاندوم نازک احساس خوشایندی دارند.

معرفی بهترین کاندوم های نازک موجود در داروخانه

اگر به دنبال بهترین کاندوم نازک هستید، یکی از محصولات زیر را امتحان کنید:

کاندوم فوق العاده نازک چرچیلز حاوی ماده تاخیری

این کاندوم حاوی ژل روان‌کننده است و در عین حال در انزال نیز تاخیر ایجاد می‌کند. جنس کاندوم فوق العاده نازک چرچیلز از لاتکس صد درصد طبیعی ساخته شده است. افرادی که دوست ندارند وجود کاندوم را روی بدن خود حس کنند می‌توانند این کاندوم را مورد استفاده قرار دهند. خاصیت ارتجاعی فوق العاده بالا از مزایای استفاده از این کاندوم به شمار می‌آید. دقت کنید که این کاندوم با مواد چرب مثل وازلین نباید آغشته شود زیرا احتمال پارگی افزایش می‌یابد. ۱۲ عدد کاندوم در بسته‌بندی این محصول موجود است.

 "کاندوم

خرید کاندوم نازک چرچیلز

کاندوم تاخیری کافئین دار کدکس

اگر می‌خواهید به طور ملموس متوجه شوید که کاندوم نازک چیست؟ کاندوم تاخیری کافئین دار کدکس را امتحان کنید. این کاندوم از جنس لاتکس بوده و به دلیل اینکه طراحی آن فوق‌العاده نازک صورت گرفته است، در افزایش میل جنسی می‌تواند موثر باشد. به ویژه اگر به طعم و عطر کافئین علاقه دارید، استفاده از این کاندوم را به شما پیشنهاد می‌دهیم. استفاده از ژل لوبریکانت در این کاندوم سبب ایجاد رطوبت‌رسانی شده و ماده تاخیری نیز از انزال زودرس پیشگیری می‌کند. این کاندوم هم در بسته ۳ تایی و هم ۱۲ تایی به فروش می‌رسد.

 کاندوم کافئین دار کدکس

"خرید

کاندوم فوق العاده نازک ۳۰ میکرون کاپوت

یکی از نازک‌ترین کاندوم‌های موجود در داروخانه کاندوم فوق العاده نازک ۳۰ میکرون کاپوت است. استفاده از روان کننده در این کاندوم موجب برقراری یک رابطه جنسی لذت‌بخش می‌شود. این کاندوم با تکنولوژی جدیدی ساخته شده که در عین حال که نازک است، مقاومت مناسبی در برابر آسیب و پاره‌شدگی دارد. رایحه دلپذیر این کاندوم احساس مطبوعی را در حین مقاربت میان زوجین ایجاد می‌نماید. داشتن مخزن ذخیره برای ترشحات بدن و امنیت بیشتر در برابر بارداری ناخواسته از دیگر مزایای مصرف این محصول محسوب می‌شود.

 کاپوت

خرید کاندوم نازک کاپوت

کاندوم بسیار نازک چرچیلز حاوی اسانس وانیل و روان کننده مضاعف

در کاندوم بسیار نازک چرچیلز از لاتکس ۱۰۰ درصد طبیعی استفاده شده است. این کاندوم نیز آغشته به ژل لوبریکانت بوده و به برقراری آسان رابطه جنسی کمک می‌کند. اسانس وانیل در این کاندوم باعث افزایش میل جنسی در طرفین می‌شود. خاصیت ارتجاعی فوق العاده بالا و سازگاری با پوست از مزایای مصرف این محصول است. این کاندوم را در ۲ بسته‌بندی ۳ و ۱۲ تایی می‌توانید بیابید. از هیچ کاندومی بیش از یکبار استفاده نکنید.

 کاندوم بسیار نازک چرچیلز

خرید کاندوم بسیار نازک چرچیلز

کاندوم کدکس مدل سنسیتیو

یکی از کاندوم‌های بسیار مقاوم اما نازک کاندوم کدکس مدل سنسیتیو است. لوبریکانت فوق‌العاده روان برای افزایش میل جنسی در این محصول استفاده شده است. جهت امنیت بیشتر این کاندوم دارای نوک ذخیره مایعات و ترشحات بدن بوده و با داشتن رایحه خوش سبب تحریک زوجین می‌شود. هنگام استفاده از این محصول دقت کنید که ناخن شما با آن تماس پیدا نکند. در بسته‌بندی ۳ و ۱۲ تایی این کاندوم را می‌توانید خریداری نمایید.

 کدکس

"خرید

گفتار پایانی

کاندوم نازک چیست؟ نوعی از کاندوم که نسبت به کاندوم‌های معمولی موجود در بازار ضخامت کمتری دارد. انواع مختلف کاندوم نازک در برندهای متنوع را در داروخانه آنلاین مثبت سبز می‌توانید بیابید. کاندوم‌های نازک مانند دیگر کاندوم‌ها مقاومت خوبی داشته و در افزایش لذت جنسی و داشتن حس بهتر به هنگام مقاربت موثر هستند. کاندوم یک وسیله پیشگیری از بارداری است که تنها یک بار قابلیت استفاده دارد و بعد از آن باید دور انداخته شود. همچنین برای جلوگیری از بیماری‌های خطرناک جنسی نیز می‌توانید از کاندوم استفاده نمایید.

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۳ میانگین: ۵]
منبع hanxofficial

پست های مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :