کیووی (Qv)

1 کالا

نخستین جرقه‌های پیدایش برند کیووی QV در سال ۱۹۵۳ در استرالیا زده شد. زمانی که بخش پوست بیمارستانی در ملبورن، از شیمی دان جوانی به نام جرالد اپنهایم Gerald Oppenhiem درخواست کرد فرمولی برای مراقبت از پوست پیدا کند. محصول نهایی به احترام بیمارستان کویین ویکتوریا Queen Victoria، روغن حمام کیووی QV نامیده شد. پس از مشاهده رضایت بیماران بیمارستان، اپنهایم مقدار بیشتری از این روغن تولید کرد و سه سال بعد، روغن حمام کیووی به داروخانه‌های سراسر استرالیا عرضه شد.

محصولات کیووی فاقد صابون، عطر، لانولین و دیگر مواد محرک پوست هستند و PH متعادل دارند؛ به همین دلیل به روند بازسازی طبیعی پوست کمک می‌کنند. تولیدات کیووی به چهار گروه محصولات مراقبت صورت، بدن، مراقبت ویژه و محصولات مخصوص نوزادان و کودکان تقسیم می‌شوند. محصولات صورت، شامل فوم‌ها و لوسیون‌های شستشو و دستمال مرطوب، آلودگی‌ها را با ملایمت از روی پوست پاک می‌کنند و پس از آن، باید از انواع مرطوب کننده‌ها و ضد آفتاب‌ها و ماسک صورت به منظور آبرسانی، احیای پوست و محافظت از آن استفاده کرد. نکته قابل توجه این است که محصولات کیووی، همچنان کیفیت نمونه ی نخستین را حفظ کرده اند و به پوست‌های حساس لطافتی بی نظیر می‌بخشند.

پس از گذشت حدود چهار دهه، کیووی پنجاه نوع محصول مراقبت از پوست تولید کرده است که در بیش از بیست کشور دنیا جزو پرفروش ترین‌ها هستند. دانش، خلاقیت و نوآوری دانشمندان و متخصصان استرالیایی همواره به دنبال بهبود بخشیدن به کیفیت محصولات کیووی است.کیووی (QV) شرکت پوبر در سال 1979 با هدف خدمت رسانی و ارایه بهترین‌ها در زمینه پوست و زیبایی در ایران تاسیس شد. توزیع در ابتدا از طریق داروخا نه‌ها و سپس به مراکز عطر و سالن‌ها توسعه یافت.

پیگیری سفارش
لیست مقایسه