ست محصولات مراقبت از پوست سیکسSix Package Skin Care Products


1,502,000 تومان

در انبار موجود نمی باشد

آیا تا به حال نیاز به یک پکیج کامل برای مراقبت از پوست صورت خود داشته‎اید؟ چهره زیبا، جوان و شاداب موجب ایجاد سرزندگی و اعتماد به نفس در فرد می‎شود. اما گاهی بدلیل نداشتن اطلاعات کافی و یا هر دلیل دیگری نمی‎توانیم یک انتخاب مناسب برای محافظت و جوان‎سازی پوست خود داشته باشیم. ما به شما پکیج مراقبت از پوست سیکس (Six) را پیشنهاد می‎کنیم. پکیجی کامل جهت مراقبت از پوست صورت، که به جوان‎سازی و زیبایی پوست شما کمک می‎کند. این پکیج شامل ۸ محصول متفاوت و موثر بوده که در کنار هم می‎توانند نیاز به مراقبت روزانه و شب از پوست شما را برطرف سازند. در این پکیج محصولات مراقبت از پوست دور چشم و لب و همچنین محصولات مراقبت از پوست صورت گنجانده شده است:

محصولات مراقبت از پوست دور چشم و لب پکیج سیکس:

از آنجایی که پوست دور چشم‎ و لب بسیار حساس و نازک‎تر از پوست صورت می‎باشند، بنابراین باید از محصولات مجزا از پوست صورت، برای مراقبت از این ناحیه‌ها استفاده نمود. با افزایش سن خطوط نازکی اطراف چشم و دهان ایجاد می‎شود که به مروز زمان عمیق‎تر شده و از زیبایی چهره شما کاسته می‎شود. سرم ضد چروک دور چشم و لب سیکس با آبرسانی از چروک و شل شدگی پوست جلوگیری می‎کند.

پاک‎کننده آرایش چشم نیز باید از پاک‌کننده صورت مجزا باشد تا موجب سوزش، التهاب و آسیب به پوست دور چشم نشود، بنابراین برای تکمیل مراقبت از پوست دور چشم در این پکیج محول پاک‎کننده آرایش چشم دوفاز سیکس نیز ارائه شده است. در کنار این محصولات برای زیبایی لب‎ها، براق‎کننده و حجم‎دهنده لب سیکس درنظر گرفته شده که علاوه بر خاصیت نرم‎کنندگی موجب براقی و حجم‎دهندگی لب خواهد شد.

محصولات مراقبت از پوست صورت پکیج سیکس:

مراقبت از پوست در شب تاثیر بسزایی دارد زیرا در شب، پوست مملو از استرس های محیطی است، بنابراین بهترین زمان برای ترمیم سلول های پوست آسیب دیده و کنترل پیری پوست در این زمان است. کرم شب بازسازی‎کننده و کرم شب سفت‎کننده سیکس، تقویت‎کننده، سفت‏‎کننده و ترمیم‎کننده پوست صورت بوده و موجب بازسازی سلول‎های پوست می‎شود. در کنار این محصولات ویژه، کرم مرطوب‎کننده و کرم نرم‏‎کننده و درخشان‎کننده نیز ارائه شده که استفاده روزانه از این محصولات موجب بهینه سازی سلول‎های پوست آرامش را به پوست شما هدیه کرده و روشن‎کننده و درخشان‎کننده پوست شما خواهد بود. و گزینه ویژه ما ژل اکسیژن‌ساز روز سیکس می‌باشد که موجب پاکسازی سلول‎های پوست شما شده و اکسیژن‌ساز خواهد بود. ما تمام این محصولات ویژه را در یک پک جمع‎آوری نموده‎ایم تا شما از حساس‎ترین نقاط پوست خود به خوبی مراقبت کرده و شادابی، جوانی، سلامت و زییایی را به پوست خود هدیه دهید.