مشاهده همه 23 نتیجه

نمایش 24

کرم مرطوب کننده تیوبی دست و صورت پوست خشک ویتروس 50 گرم

22,000 تومان

ماسک مو ویتروس مخصوص موهای خشک و آسیب دیده 100 گرم

31,450 تومان

نرم کننده مو ویتروس مخصوص موهای خشک و آسیب دیده 250 گرم

39,750 تومان

نرم کننده مو ویتروس مخصوص موهای شکننده و وزدار 250 گرم

38,200 تومان

ماسک مو ویتروس مخصوص موهای شکننده و وزدار 100 گرم

34,000 تومان

کرم مرطوب کننده پمپی دست و صورت پوست چرب ویتروس 250 گرم

36,750 تومان

ماسک مو ویتروس مخصوص موهای رنگ شده 100 گرم

31,000 تومان

کرم مرطوب کننده تیوبی دست و صورت پوست چرب ویتروس 50 گرم

29,000 تومان

نرم کننده مو ویتروس مخصوص موهای رنگ شده 250 گرم

52,300 تومان

کرم مرطوب کننده اوره 5 درصد ویتروس مناسب پوست های بسیار خشک 50 گرم

22,300 تومان

شامپو ضد شوره مخصوص موهای خشک ویتروس 400 گرم

68,700 تومان

شامپو بدون سولفات ویتروس مخصوص موهای رنگ شده 400 گرم

48,800 تومان

شامپو حاوی 5 درصد اوره ویتروس مناسب موهای بسیار خشک 400 گرم

50,150 تومان

کرم مرطوب کننده تیوبی دست و صورت ویتروس حاوی روغن آرگان 50 گرم

21,750 تومان

کرم مرطوب کننده پمپی دست و صورت پوست معمولی ویتروس 250 گرم

35,800 تومان

شامپو ضد شوره ویتروس مناسب موهای چرب 400 گرم

53,600 تومان

کرم مرطوب کننده تیوبی دست و صورت ویتروس مناسب پوست های معمولی 50 گرم

21,750 تومان

شامپو بدون سولفات تقویت کننده مو سر ویتروس 400 گرم

68,700 تومان

شامپو کراتین بدون سولفات ویتروس مناسب موهای آسیب دیده 400 میلی گرم

68,700 تومان

کرم مرطوب کننده پمپی دست و صورت پوست خشک ویتروس 250 گرم

49,000 تومان

شامپو کاهش دهنده چربی بدون سولفات ویتروس مناسب موهای چرب 400 گرم

68,700 تومان

شامپو روزانه بدون سولفات ویتروس حاوی روغن آرگان 400 گرم

68,700 تومان

کرم مرطوب کننده پمپی دست و صورت ویتروس حاوی روغن آرگان 250 گرم

49,000 تومان

معرفی برند ویتروس

برند ویتروس در اردیبهشت ماه 1400 توسط گروه صنعتی گلرنگ تولید و روانه بازار شد. وجود عصاره‌های 100 درصد طبیعی در محصولات مراقبت از پوست و مو یکی از ویژگی‌های این برند محسوب می‌شود. با وجود اینکه از تولد این برند مدت زمان زیادی نمی گذر، اما در همین زمان کوتاه مخاطبان خود را پیدا کرده است. هدف ویتروس قرار گرفتن محصولاتش در سبد خرید تمام مصرف کنندگان ایرانی است. ایجاد رضایت از مصرف جزو اهداف بلند مدت آن است چراکه منجر به تکرار خرید می‌شود. محصولات ویتروس دارای فرمولاتورهای مجرب و متخصص بوده که به کارگیری عصاره‌های موثر و مفید پوست و مو در طبیعت یکی از مشخصه‌های محصولات با کیفیت ویتروس است.

انواع محصولات ویتروس

ویتروس در سبد خود انواع محصولات مو از قبیل شامپوها، اسپری‌های دوفازی، سرم‌های مو، نرم کننده ها، ماسک‌ها و ژل مو را شامل شده است. همچنین دارای محصولات مراقبت از پوست مانند انواع کرم‌های پمپی، کاسه ای و تیوپی، ژل‌های فیس واش، بادی اسپلش و … است.

شامپو ویتروس

همه دوست دارند موهایی سالم و پرپشت داشته باشند. ریزش مو، موخوره، موهای خشک و شکننده و همچنین موهای چرب و شوره دار بخشی از معضلاتی است که هر انسانی با آن درگیر است. از همین رو در دنیا شاهد تولید محصولات متنوع برای مراقبت از مو هستیم. برند ویتروس با تحقیقاتی که انجام داده است دست به تولید انواع مختلفی از شامپو زده است که نه تنها روند ریزش مو را متوقف می‌کنند بلکه به سلامت مو نیز کمک می‌نماید.

 • شامپو موهای رنگ شده ویتروس
 • شامپو کراتین ویتروس مناسب موهای آسیب دیده
 • شامپو کاهش دهنده چربی موی سر
 • شامپو ویتروس حاوی روغن آرگان

شامپو ضد شوره ویتروس

بعد از ریزش مو شوره سر یکی از مشکلاتی است که بسیاری از افراد را درگیر کرده است. ممکن است برخی داروها و محصولات بهداشتی برای مدتی کوتاه شوره سر را درمان کند؛ اما بعد از مدتی مجدد شاهد بازگشت شوره‌ها خواهید بود. برای درمان شوره سر توجه به جنس پوست و مو اهمیت بالایی دارد. بر اساس نوع مویی که دارید چرب یا خشک، باید ضد شوره مناسب موهای خود را خرید نمایید. شامپو ضد شوره ویتروس مخصوص موهای چرب برای افراد با چربی بالا در پوست و مو طراحی شده و بسیار کاربردی است. در حالی که شامپو ضد شوره ویتروس مخصوص موهای خشک را فقط باید کسانی استفاده نمایند که موهای خشک و شکننده ای دارند.

شامپو بدون سولفات ویتروس

سولفات به عنوان یک ماده موثر در ترکیب انواع شامپوها وجود دارد. وجود سولفات در شامپو موجب پاکیزگی بیشتر مو می‌شود. به همان اندازه هم می‌تواند به موها آسیب بزند. سولفات برای کسانی که موهای رنگ شده، آسیب دیده و پوست کف سر حساسی دارند، به هیچ وجه مناسب نیست. از همین رو شامپوهای بدون سولفات وارد بازار شدند. شامپو بدون سولفات ویتروس تقویت کننده موی سر بوده و نه تنها به احیاء موهای آسیب دیده کمک می‌کند بلکه روند ریزش مو را نیز متوقف می‌نماید. شامپو بدون سولفات ویتروس حاوی ۵ درصد اوره یکی از پرکاربردترین محصولات این برند است که برای مرطوب کنندگی پوست سر و رفع خارش فوق العاده است.

نرم کننده موی ویتروس

داشتن موهای خشک و شکننده به اندازه داشتن موهای چرب آزار دهنده است. استفاده مداوم از مواد شیمیایی، وسایل حرارتی مو از قبیل سشوار و آب و هوای نامساعد موجب آسیب رسیدن به فولیکول‌های مو می‌شود. از همین رو برند ویتروس برای رفع این مشکل سه مدل نرم کننده مو را تولید و عرضه کرده است.

 • نرم کننده موی سر مناسب موهای رنگ شده
 • نرم کننده موی سر مناسب موهای شکننده و وزدار
 • نرم کننده موی سر مناسب موهای خشک و آسیب دیده

ماسک مو ویتروس

اگر جنس موهای شما بعد از رنگ و مش آسیب دیده است، حتما از ماسک مو برای بهبود آن استفاده کرده اید. استفاده از نرم کننده و ماسک مو به ترمیم موهای کمک فراوانی می‌کنند. وجود انواع ماسک مو در بنردهای متنوع ایرانی و خارجی در هنگام خرید گیج کننده هستند. در قدم اول بهتر است جنس مو و پوست سر خود را بشناسید و متناسب با آن خرید کنید. ماسک موی ویتروس بهترین پیشنهاد برای جایگزین کردن ماسک موی خارجی است.

 • ماسک موی سر ، بدون نیاز به آبکشی، مناسب برای موهای شکننده و وزدار
 • ماسک موی سر مناسب برای موهای رنگ شده
 • ماسک موی سر بانوان، بدون نیاز به آبکشی، مناسب برای موهای خشک و آسیب دیده

کرم مرطوب کننده پوست ویتروس

کرم مرطوب کننده پوست یکی از اولویت‌ها برای هر نوع پوستی است. پوست با از دست دادن رطوبت خود دچار پیری و چروک می‌شود. فرقی نمی کند پوست شما چرب باشد یا خشک، استفاده از کرم مرطوب کننده یک ضرورت است. کرم مرطوب کننده پوست چرب ویتریوس نه تنها طراوت و شادابی را به پوست بازمی گرداند بلکه چربی پوست را نیز کنترل می‌کند.

ترک خوردن، پوسته پوسته شدن، خارش و اگزما از مشکلات رایج پوست‌های خشک است. برند ویتروس برای کمک به درمان این نوع پوست نیز کرم مرطوب کننده پوست خشک ویتریوس را روانه بازار کرده است. در ادامه انواع کرم مرطوب کننده ویتروس را ذکر می‌کنیم:

 • کرم مرطوب کننده مخصوص پوست چرب
 • کرم مرطوب کننده مخصوص پوست خشک
 • کرم مرطوب کننده دست و صورت حاوی 5 درصد اوره
 • کرم مرطوب کننده برای پوست معمولی
 • کرم آبرسان مناسب برای دست و صورت

خرید محصولات ویتروس

جهت خرید محصولات ویتروس بهتر است از مراکز معتبر و یا داروخانه‌ها اقدام نمایید، تا خیالتان از اصل و با کیفیت بودن محصولات راحت باشد. داروخانه آنلاین مثبت سبز محصولات برند ویتروس را با کمترین قیمت و قابل رقابت با دیگر همتایان خود به فروش می‌رساند. مشاوران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما در هنگام خرید هستند.