پرفروش ترین قرص لاغری در داروخانه ها


12 19,412

قرص لاغری از پرمصرف‌ترین و پرفروش‌ترین محصولاتی است که معمولا افراد برای تهیه آن به داروخانه مراجعه می‌کنند. چاقی نه تنها عوارض ناخوشایندی را به وجود آورده و عاملی برای ابتلا به برخی بیماری‌ها است، ظاهری نامطلوب و اندامی نامتناسب نیز ایجاد می‌کند که برای فرد آزاردهنده به نظر می‌رسد. قرص‌های لاغری معمولا در صورتی بهترین نتیجه را عاید مصرف‌کننده می‌کنند که در کنار مصرف آنها اصلاحاتی در رژیم غذایی و سبک زندگی نیز ایجاد شده و ورزش به عنوان یک فعالیت همیشگی به روال معمول زندگی افزوده شود. در این مقاله از میان قرص‌های لاغری موجود در داروخانه بهترین و پرفروش‌ ترین قرص لاغری را به شما معرفی خواهیم کرد.

چاقی و عوارض آن

از طریق بررسی شاخص توده بدنی یا BMI می‌توانید متوجه شوید که در دسته افراد چاق و دارای اضافه وزن قرار می‌گیرید یا خیر. جهت تعیین و محاسبه BMI مقدار وزن و اندازه قد حتما ضروری است. بزرگسالانی که دارای BMI بالاتر از ۳۰ هستند، به انواع افراد چاق شناخته می‌شوند. چاقی با خطر ابتلا به بیماری‌های دیابت نوع ۲، بیماری‌های قلبی و سرطان همراه است و حتما باید برای رفع آن اقدامات لازم را صورت داد. دقت داشته باشید که برای سنجش چاقی و میزان آن حتما عوامل دیگری همچون سن، جنسیت و مقدار توده عضلانی نیز باید در نظر گرفته شود زیرا BMI تفاوتی بین چربی، عضله یا توده استخوانی قائل نمی‌شود و این مورد از جمله محدودیت‌های سنجش چاقی با استفاده از شاخص توده بدنی است.

معرفی پرفروش ترین و بهترین قرص لاغری

انواع قرص لاغری که در ادامه معرفی می‌شوند، در زمره بهترین‌ها جای دارند:

 قرص اسلیم کوئیک گل دارو

قرص اسلیم کوئیک سوخت و ساز چربی را در بدن افزایش داده و با کاهش اشتها موجب می‌شود تا فرد مقدار غذای کمتری را مصرف کند و در نتیجه چربی‌های دور شکم کمتر شود. این قرص روی مرکز اشتها در مغز تاثیر گذاشته و در انتقال حس گرسنگی وقفه ایجاد می‌کند. بذر کرفس، بذر شوید و چای سبز از موثرترین ترکیبات موجود در این محصول به شمار می‌آیند. مصرف قرص اسلیم کوییک همچنین چربی و کلسترول خون را نیز پایین آورده و احتمال بروز دیابت را کاهش می‌دهد.

 قرص اسلیم کوئیک

عوارض مصرف قرص اسلیم کوئیک

در اوایل شروع به مصرف قرص اسلیم کوئیک در برخی افراد که دارای معده حساس هستند ممکن است علائمی همچون اختلالات گوارشی دیده شود که در اکثر موارد پس از مدتی کوتاه از بین می‌رود.

قرص اسلیم مکس قائم دارو

پرفروش ترین قرص لاغری ، قرص اسلیم مکس قائم دارو نیز می‌تواند باشد. عصاره گیاهانی مانند تخم کرفس، رازیانه، زیره سبز و کاسنی در این محصول آن را از لحاظ تاثیر در لاغری در گروه بهترین‌ها قرار می‌دهد. قرص اسلیم مکس با کاهش توده چربی در بدن، کاهش اشتها و کاهش جذب مواد غذایی، لاغری را به همراه دارد. این فرآورده از جذب چربی در روده پیشگیری به عمل می‌آورد. قرص اسلیم مکس سوخت و ساز بدن را افزایش داده و در نتیجه کاهش وزن را در پی دارد.

 اسلیم مکس بهترین قرص لاغری

عوارض قرص اسلیم مکس

افرادی که نسبت به داروهای گیاهی حساسیت دارند، با احتیاط باید به سراغ مصرف این محصول بروند. به هنگام استفاده از اسلیم مکس ممکن است برای برخی از افراد مشکل یبوست ایجاد شود که در این صورت شرکت سازنده اسلیم مکس مصرف کپسول رولاکس از شرکت قائم دارو را پیشنهاد می‌دهد. بهتر است جهت جلوگیری از این عارضه، همراه با خوردن اسلیم مکس مایعات به وفور استفاده شود. اشخاصی که از داروهای کاهنده فشار خون استفاده می‌کنند، باید با احتیاط کامل و زیر نظر پزشک به سراغ مصرف اسلیم مکس بروند.

کپسول اسلیم ونس بادی دینامیکس

با مصرف روزانه ۲ عدد کپسول اسلیم ونس هر بار ۲۰ دقیقه قبل از غذا می‌توانید به کاهش وزن قابل توجهی دست یابید. این محصول حاوی گیاهانی مانند زردچوبه، مورینگا و کاری بوده و در دسته چربی‌سوزها قرار می‌گیرد. جهت کاهش سایز بدن نیز می‌توان از اسلیم ونس استفاده کرد. این کپسول سبب افزایش متابولیسم شده و از تجمع چربی‌ها در بدن پیشگیری می‌کند. گیاهان به کار رفته در این کپسول خاصیت چربی‌سوزی اثبات شده‌ای دارند.

 اسلیم ونس

عوارض کپسول اسلیم ونس

این محصول چنانچه اشاره شد کاملا گیاهی بوده و دارای کمترین عوارض است البته اگر شخص به گیاهان موجود در آن حساسیت و آلرژی نداشته باشد. عارضه خاص دیگری بر اثر مصرف اسلیم ونس گزارش نشده است.

کپسول سلنداکر طبیعت زنده

به عنوان بهترین قرص لاغری به سلنداکر نیز می‌توان اشاره کرد که در کنترل وزن نقش بسزایی دارد. کپسول سلنداکر چربی سوز و کاهنده اشتها بوده و از ترکیباتی کاملا گیاهی مثل زردچوبه و کاری به دست آمده است. مصرف روزانه ۲ بار از این محصول به کاهش سایز نیز کمک کرده و چربی‌های اضافی بدن را آب می‌کند. قرص لاغری سلنداکر فاقد مواد محرک و کافئین بوده و در بازه زمانی کوتاه کاهش وزن را به دنبال دارد.

 سلنداکر

عوارض کپسول لاغری سلنداکر

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است اما در صورت داشتن کم‌کاری تیروئید، اختلالات کبدی، کم خونی، سرطان سینه و رحم و مشکلات هورمونی باید با احتیاط از آن استفاده نمود.

قرص گارسینیا کامبوجیا بنیان سلامت کسری

اگر به دنبال پرفروش ترین قرص لاغری هستید، قرص گارسینیا کامبوجیا را نیز می‌توانید امتحان کنید. این قرص در کنار رژیم غذایی سالم و انجام تمرینات ورزشی می‌تواند نتایج موثری در کاهش وزن داشته باشد. کاهش جذب چربی و کاهش اشتها از مزایای این قرص است که به لاغری منتهی خواهد شد. این محصول یک فرآورده طبیعی بوده که از نوعی میوه استوایی به دست آمده و در لاغری تاثیرگذار است. ۱ ساعت قبل از هر وعده غذایی ۱ یا ۲ قرص از این محصول باید مورد مصرف قرار گیرد.

 گارسینیا بهترین قرص لاغری

عوارض قرص گارسینیا کامبوجیا

این قرص عارضه جانبی خاصی ندارد مگر اینکه به ترکیب گیاهی موجود در آن حساسیت داشته باشید. اما در موارد نادر ممکن است در برخی از افراد مشکلات گوارشی مثل تهوع و استفراغ به وجود آورد و یا سردرد، سرگیجه و خشکی دهان ایجاد نماید.

قرص لاغری دایان فیت دایان فارما

فرمولاسیون موثر و کاملا طبیعی این قرص در مدت زمانی کوتاه به کاهش وزن کمک می‌کند. قرص دایان فیت حاوی سداب، زیره سیاه، رازیانه، بوره ارمنی، لاک مغسول، زنیان و مرزنجوش بوده و چربی سوز و کاهنده اشتها به شمار می‌آید. این محصول فاقد هر گونه مواد شیمیایی و افزودنی غیر طبیعی بوده و به حفظ تناسب اندام کمک می‌کند. با مصرف این قرص احساس گرسنگی کاهش یافته و به این طریق کنترل وزن میسر می‌شود. هم قبل از ناهار و هم قبل از شام باید از قرص دایان فیت استفاده کرد تا نتایج موثر آن مشاهده شود.

 دایان فیت

عوارض قرص لاغری دایان فیت

این محصول برای کودکان زیر ۱۲ سال منع مصرف دارد اما برای بزرگسالان معمولا عارضه جانبی خاصی را به همراه نمی‌آورد. با این حال افرادی که سابقه فشار خون و ناراحتی‌های قلبی و مشکلات گوارشی دارند، تنها به توصیه پزشک مجاز به مصرف این فرآورده هستند.

کپسول کربو اسلیم هلث اید

کپسول کربو اسلیم هلث اید به عنوان بهترین قرص لاغری می‌تواند معرفی شود. این محصول ترکیبی از عصاره لوبیای قرمز، عصاره چای سبز و ماده معدنی کروم بوده و خاصیت چربی سوزی و کاهنده اشتها دارد. از فواید و مزایای کپسول کربو اسلیم به این مورد می‌توان اشاره کرد که گیاهخواران و بیماران مبتلا به دیابت، سلیاک و عدم تحمل به لاکتوز نیز می‌توانند از آن استفاده نمایند. این قرص در مهار جذب کربوهیدرات‌های مصرف شده موثر بوده و همراه با سرعت بخشیدن به متابولیسم بدن، به تنظیم قند خون نیز کمک می‌کند. افراد بالای ۱۶ سال می‌توانند از کربو اسلیم جهت حفظ تناسب اندام خود استفاده نمایند.

 کربواسلیم پرفروش ترین قرص لاغری

عوارض جانبی کپسول کربو اسلیم

از سوی شرکت سازنده کربو اسلیم تاکنون گزارشی مبنی بر عوارض این محصول به ثبت نرسیده است اما اگر فردی به ترکیبات موجود در آن حساسیت دارد، از ادامه مصرف باید بپرهیزد. چنانچه از هر نوع داروی خاص استفاده می‌کنید، جهت پیشگیری از تداخل دارویی با پزشک مشورت کنید.

قرص لاغری هزال سینا فرآور

دیگر پرفروش ترین قرص لاغری که متقاضیان زیادی دارد، قرص لاغری هزال است. این محصول نیز صد در صد طبیعی و گیاهی بوده و چربی سوز و کاهنده اشتها محسوب می‌شود. زیره سیاه، مرزنجوش، سداب، زنیان، رازیانه، اشق و لاک مغسول ترکیبات موجود در قرص هزال را تشکیل می‌دهند. از مزایای مصرف این فرآورده همچنین می‌توان به کاهش کلسترول و تری گلیسرید و کاهش جذب قند اشاره کرد. این داروی گیاهی برای افرادی که کبد چرب دارند نیز کاملا مناسب است. روزانه ۲ عدد قرص هزال نیم ساعت قبل از نهار و شام باید میل شود تا مزایای مصرف آن به خوبی آشکار شود.

 قرص لاغری هزال

عوارض قرص لاغری هزال

قرص هزال با توجه به ترکیبات گیاهی موجود در خود اغلب عوارضی را ایجاد نمی‌کند مگر اینکه بیش از مقدار توصیه شده مورد مصرف قرار گیرد یا اینکه شخص به مواد تشکیل دهنده آن حساسیت داشته باشد و واکنش‌های آلرژیک نشان دهد. مصرف قرص هزال همچنین ممکن است با افزایش مقدار ادرار و مدفوع در بدن ایجاد کم‌آبی کند. بنابراین همزمان با مصرف آن نوشیدن آب و دیگر مایعات را فراموش نکنید.

کپسول ارلیستات

این کپسول که تنها با تجویز پزشک قابل تهیه است، حاوی ماده موثره ونوستات بوده و از جذب چربی‌ها در بدن پیشگیری می‌کند. این کپسول مهار کننده آنزیم چربی لیپاز است و به این طریق سبب عدم جذب چربی‌ها می‌شود. اگر در کنار رژیم غذایی کم کربوهیدرات و انجام تمرینات ورزشی از کپسول ارلیستات استفاده کنید، بهترین نتیجه‌گیری را خواهید داشت.

 ارلیستات پرفروش ترین قرص لاغری

عوارض جانبی کپسول ارلیستات

قرص ارلیستات به عنوان بهترین قرص لاغری معمولا عوارض ندارد، مگر اینکه نسبت به آن آلرژی داشته باشید که در این صورت با اختلال در تنفس، تورم صورت، زبان یا گلو ممکن است مواجه شوید. در موارد نادر ممکن است با مصرف ارلیستات این عوارض جانبی نیز مشاهده شود: درد معده، احساس خستگی، تنگی نفس، مشکلات کلیوی، تورم پا، خونریزی در ادرار، از دست دادن اشتها و تغییر رنگ در ادرار.

سخن پایانی

در این مطلب به پرفروش ترین قرص لاغری در داروخانه‌ها اشاره کرده و سعی کردیم از میان محصولات موجود در بازار بهترین قرص لاغری را به شما معرفی کنیم. در پایان یادآور می‌شویم که در صورت استفاده از هر یک از محصولات بالا بهتر است تغییراتی را نیز در رژیم غذایی خود ایجاد نموده و حتما روزانه حداقل ۳۰ دقیقه فعالیت ورزشی متوسط نیز داشته باشید تا در نتیجه‌گیری برای کاهش وزن و لاغری بتوانید موفق‌تر باشید. نظرات خود را در مورد قرص‌های لاغری حتما با ما در میان بگذارید.

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۱۸ میانگین: ۴]

12 نظرات
 1. نیکی می گوید

  سلام. من دو دوره از کربو اسلیم استفاده کردم یعنی ۲ بسته خوردم. آیا بیش از این مجاز به خوردنش هستم؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی وزن و قد و علائم احتمالی در کنار اضافه وزن را بفرمایید. اگر احیانا دارویی در رابطه با مشکل خاصی استفاده می نمایید تداخل آن را به کمک داروساز با ترکیبات موجود در اسلیم کوئیک چک نمایید . اگر از این جهات مشکلی وجود نداشته باشد بله میتوانید مجدد آن را تهیه نمایید.

  2. غزل می گوید

   بعد این دو دوره تغییری هم کردید؟ کاهش وزن داشتین؟

 2. اکرم می گوید

  قرص گیاهی لاغری مهزل نیاک چطور من بچه شیر میدم میتونم استفاده کنم؟؟؟ ممنونم اگه جواب بدین

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز
   خیر در این دوران منع مصرف دارد.

 3. گلی می گوید

  با سلام من وزنم ۹۷ کیلو و قدم ۱۶۲ هست،،،اضافه وزن زیادی دارم اکثرا اوقات میل ب ریزه خواری دارم و اشتهام زیاد شده،،چاقی زیادی در قسمت پایین تنه دارم ،لطفا ی قرص خوب بهم معرفی کنید ک اشتهامو خیلی کم کنه و باعث چربی سوزی بشه
  ممنون

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز
   در مورد داروهای که موجب کاهش اشتها می شوند نیاز به تجویز پزشک وجود دارد.

 4. ژیلا می گوید

  سلام زن ۴۱””وزن ۸۱ قد ۱۵۶ تیروید کم کار و یاسگی شدم دیابت لب مرز ۱۱۰ هستم لطفن راهنمایی کنید چطوری میتونم لاغر شوم

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کابر عزیز
   در مورد مصرف ارلیستات با پزشک خود مشورت نمایید. این دارو برای افرادی که اشتهای زیادی دارند مناسب می باشد و نیاز است صرفا بعد از غذای با حجم زیاد و چرب استفاده شود. در نظر داشته باشید با برخی از داروها تداخل دارد که حتما باید تداخل ان را چک نمایید. از آنجایی که کم کاری تیرویید دارید امکان دارد در حال مصرف لووتیروکسین باشید که حتما باید بین مصرف آن و ارلیستات ۴ ساعت زمان قرار دهید. همینطور به این دلیل که این دارو مانع جذب برخی ویتامین های موجود در غذا می شود با فاصله ی ۲ ساعت از مصرف آن مولتی ویتامین مصرف نمایید.

 5. آزاد چگینی می گوید

  سلام ایاکسی به موادمخدرسنتی مصرف کنه میتونه ازاین قرصهای چاقی برای کل اندام بخصوص پرشدن صورت استفادکنه.
  سپاسگذارم به سوال جواب دهید.

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   داروهایی که به نحوی باعث چاقی می شوند تاثیری در تجمع چربی در یک ناحیه مانند صورت ندارند.

 6. آزاد چگینی می گوید

  سلام ایاکسی به موادمخدرسنتی مصرف کنه میتونه ازاین قرصهای چاقی برای کل اندام بخصوص پرشدن صورت استفادکنه.
  سپاسگذارم به سوال جواب دهید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :