بهترین قرص لاغری موجود در داروخانه

3.4/5 - (41 امتیاز)
وقتی رژیم لاغری می‌گیرید و سبک زندگی خود را به سمت تحرک زیاد پیش می‌برید تا زودتر کاهش وزن پیدا کنید، یکی از بهترین راهکارهایی که به شما کمک می‌کند، خود را لاغری کنید استفاده از قرص لاغری است.
در این ویدیو کارشناس ارشد تغذیه، خانم مینا علی نواز، در مورد قرص های لاغری توضیح می‌دهد:
پخش ویدیو

قرص لاغری از پرمصرف‌ترین و پرفروش‌ترین محصولاتی است که معمولا افراد برای تهیه آن به داروخانه مراجعه می‌کنند. چاقی نه تنها عوارض ناخوشایندی را به وجود آورده و عاملی برای ابتلا به برخی بیماری‌ها است، ظاهری نامطلوب و اندامی نامتناسب نیز ایجاد می‌کند که برای فرد آزاردهنده به نظر می‌رسد. قرص‌های لاغری معمولا در صورتی بهترین نتیجه را عاید مصرف‌کننده می‌کنند که در کنار مصرف آنها اصلاحاتی در رژیم غذایی و سبک زندگی نیز ایجاد شده و ورزش به عنوان یک فعالیت همیشگی به روال معمول زندگی افزوده شود. در این مقاله از میان قرص‌های لاغری موجود در داروخانه پرفروش ترین و بهترین قرص لاغری را به شما معرفی خواهیم کرد. قرص لاغری قوی و تضمینی در داروخانه کدام است؟

پرفروش ترین قرص لاغری در داروخانه

انواع قرص لاغری که در ادامه معرفی می‌شوند، در زمره بهترین‌ها جای دارند:

کپسول آنتی فت پلاس دوبیس

به عنوان بهترین قرص لاغری استفاده از کپسول آنتی فت پلاس دوبیس را به شما پیشنهاد می‌دهیم. چای سبز، قهوه، فلفل، آکاسیا، اسکوتلاریا، کافئین، کلسیم، کرومیم و ال کارنیتین از اجزای تشکیل دهنده این دارو لاغری هستند. اجزای تشکیل دهنده این کپسول سوخت و ساز بدن را افزایش داده و انرژی را بیشتر می‌کند. افراد بالای 18 سال باید روزانه 2 عدد از این کپسول (هر بار 1 عدد) را با وعده‌های غذایی میل کنند تا اثر کرده و موجب کاهش وزن شود. این کپسول از طریق کاهش اشتها، کاهش جذب چربی‌ها و افزایش متابولیسم عملکرد خود را انجام داده و کاهش وزن را به همراه دارد.

کپسول آنتی فت پلاس دوبیس

 عوارض کپسول آنتی فت پلاس دوبیس

اگر به اجزای تشکیل دهنده کپسول آنتی فت پلاس دوبیس حساسیت دارید، نباید از آن استفاده کنید. همچنین اگر مبتلا به بیماری‌های کلیوی، کبدی، قلبی-عروقی، صرع یا دیابت هستید، بهتر است با مشورت پزشک به سراغ مصرف این کپسول بروید. به طور کلی اگر به شکل صحیح از این کپسول استفاده کنید، عارضه خاصی برای شما نخواهد داشت.

کپسول آنتی فت پلاس دوبیس
کپسول آنتی فت پلاس (قرص لاغری)
قیمت: 298.000 تومان
قیمت با تخفیف:253.000 تومان
کپسول آنتی فت پلاس دوبیس
کپسول آنتی فت پلاس (قرص لاغری)
قیمت اصلی: 298.000 تومان
قیمت با تخفیف: 253.000 تومان

قرص اسلیم کوئیک گل دارو، بهترین قرص لاغری

قرص اسلیم کوئیک سوخت و ساز چربی را در بدن افزایش داده و با کاهش اشتها موجب می‌شود تا فرد مقدار غذای کمتری را مصرف کند و در نتیجه چربی‌های دور شکم کمتر شود. این قرص روی مرکز اشتها در مغز تاثیر گذاشته و در انتقال حس گرسنگی وقفه ایجاد می‌کند. بذر کرفس، بذر شوید و چای سبز از موثرترین ترکیبات موجود در این محصول به شمار می‌آیند. مصرف قرص اسلیم کوییک همچنین چربی و کلسترول خون را نیز پایین آورده و احتمال بروز دیابت را کاهش می‌دهد.

  قرص اسلیم کوئیک

عوارض مصرف قرص اسلیم کوئیک

در اوایل شروع به مصرف قرص اسلیم کوئیک در برخی افراد که دارای معده حساس هستند ممکن است علائمی همچون اختلالات گوارشی دیده شود که در اکثر موارد پس از مدتی کوتاه از بین می‌رود.

قرص آلتوهلث تریفالا فاران شیمی

کمک به کاهش وزن یکی از بزرگ‌ترین مزایای استفاده از قرص آلتو هلث است. از این قرص می‌توان به عنوان پرفروش ترین قرص لاغری یاد کرد. این قرص علائم روده تحریک پذیر را کاهش داده و در رفع یبوست نیز موثر است. یک عدد از این قرص یک یا دو بار در روز ترجیحا همراه با وعده غذایی باید میل شود. نباید خودسرانه مصرف را افزایش دهید. این محصول خاصیت ملین داشته و در آن از عصاره میوه سه گیاه آملا، بلریکا و چبولا به نسبت مساوی استفاده شده است.

  آلتو هلث

عوارض قرص آلتو هلث

اگر به ترکیبات موجود در این قرص حساسیت نداشته باشید معمولا عارضه‌ای ایجاد نخواهد شد. در صورت بروز درد، کرامپ شکمی یا اسهال پس از مصرف کپسول التو هلث با پزشک حتما مشورت کنید. دقت داشته باشید که افراد کمتر از 18 سال نباید از این قرص استفاده کنند. در صورت دهیدراتاسیون شدید، درد شکمی با منشا ناشناخته، خونریزی مقعد، بیماری التهابی کولون، آپاندیسیت، روده آتونی، انسداد مجرای گوارشی این محصول منع مصرف دارد.

کپسول باری اسلیم باریج

کپسول باری اسلیم باریج غنی از ترکیبات گیاهی بوده و به چربی سوزی و سوزاندن کالری کمک می‌کند و مصرف آن لاغری و کاهش وزن را به دنبال دارد. همچنین با هدف کاهش چربی خون هم می‌توانید از این مکمل استفاده نمایید. در این کپسول به عنوان بهترین قرص لاغری موجود در داروخانه از ترکیباتی مثل چای سبز، قهوه سبز، گارسینیا کامبوجیا، فلفل سیاه، ال کارنیتین، کافئین و کروم استفاده شده است.

  کپسول باری اسلیم باریج

عوارض مصرف کپسول باری اسلیم باریج

افرادی که به ترکیبات موجود در این کپسول حساسیت دارند نباید آن را مورد استفاده قرار دهند. تاکنون گزارش‌های بسیار محدودی در رابطه با این کپسول عنوان شده است. این مکمل لاغری به دلیل داشتن گارسینیا کامبوجیا ممکن است در موارد نادر باعث سردرد یا مشکلات گوارشی خفیف مثل اسهال، حالت تهوع و نفخ شود.

کپسول اهوراتین اهورا دارو

به عنوان بهترین قرص لاغری موجود در داروخانه از کپسول اهوراتین اهورا دارو استفاده نمایید. این کپسول حاوی عصاره خشک برگ چای سبز بوده و به کاهش وزن شما کمک می‌کند. روزانه 3 عدد از این کپسول در دوزهای جداگانه و در کنار غذا باید مورد استفاده قرار گیرد. کمک به حفظ سلامت قلب و عروق و داشتن خاصیت آنتی اکسیدانی از مزایای این کپسول است.

  کپسول اهوراتین

عوارض مصرف کپسول اهوراتین اهورا دارو

مصرف این قرص لاغری به علت کلروژنیک اسید و تانن موجود در آن، غالبا باعث بروز عوارض جانبی در اشخاص دارای معده حساس می‌شود. مصرف دراز مدت و بیش از اندازه دارو نیز منجر به برخی علائم مانند بیحالی، کج خلقی، بی خوابی، تپش قلب، سر گیجه، استفراغ، اسهال، کم اشتهایی و سر درد خواهد شد. پس بیش از مقدار توصیه شده از این مکمل لاغری استفاده نکنید.

کپسول چیتوسان کمپلکس هلث اید

ترکیبات موثر موجود در کپسول چیتوسان کمپلکس هلث اید به کنترل اشتها کمک کرده، چربی‌ها را از غذا جذب می‌کند و قند خون را کنترل می‌نماید. به عنوان بهترین قرص لاغری موجود در داروخانه می‌توانید از این مکمل استفاده کنید. افراد بالای ۱۶ سال، روزانه ۲ عدد از این کپسول را ۳ بار در روز ترجیحا قبل از غذا می‌توانند مورد استفاده قرار دهند. چیتوسان، عصاره گیمنما، ویتامین سی و کروم از جمله ترکیبات موجود در این کپسول هستند.

  کپسول چیتوسان

عوارض کپسول چیتوسان کمپلکس هلث اید

در صورتی که از این مکمل لاغری به شکل صحیح استفاده کنید، معمولا هیچ عارضه‌ای را برای شما به دنبال نخواهد داشت. اگر به مواد تشکیل دهنده این کپسول حساسیت دارید، جهت جلوگیری از بروز عوارض جانبی، باید از مصرف آن خودداری نمایید.

کپسول فت فری 6 فانتوم نوتریشن

کپسول فت فری 6 فانتوم نوتریشن ترکیبات موثری دارد که به واسطه آنها چربی سوزی را در بدن افزایش داده و کاهش وزن را تسهیل می‌کند. روزانه 2 عدد از این کپسول 1 عدد بعد از صبحانه و 1 عدد بعد از عصرانه باید مورد استفاده قرار دهید. ترکیبات موجود در این کپسول موجب افزایش متابولیسم شده و چربی‌های اضافی  بدن را کاهش می‌دهد. عصاره چای سبز، عصاره فلفل قرمز، عصاره دانه قهوه سبز، ال کارنیتین، کافئین و منیزیم استئارات از ترکیبات موجود در این قرص لاغری هستند.

  کپسول فت فری

عوارض کپسول فت فری 6 فانتوم نوتریشن

اگر فردی به ترکیبات موجود در این کپسول حساسیت دارد، نباید آن را مورد استفاده قرار دهد. عوارض جانبی خاصی در رابطه با این محصول از سوی شرکت سازنده عنوان نشده است. اما احتمالا در موارد نادر در برخی افراد ممکن است سبب مشکلات گوارشی خفیف شود.

کپسول سرکه سیب 500 میلی گرم ایده داروی پارس

به دنبال بهترین قرص لاغری موجود در داروخانه هستید؟ خرید کپسول سرکه سیب 500 میلی گرم ایده داروی پارس را به شما پیشنهاد می‌دهیم. مصرف این کپسول متابولیسم یا سوخت و ساز بدن را افزایش داده، قند خون را پایین می‌آورد و در رفع سوء هاضمه موثر است. هر 1 عدد از این کپسول حاوی 500 میلی‌گرم سرکه سیب است. 1 یا 2 کپسول 3 بار در روز همراه با غذا باید مورد استفاده قرار گیرد.

  کپسول سرکه سیب

عوارض کپسول سرکه سیب 500 میلی گرم ایده داروی پارس

مصرف بیش از حد این کپسول ممکن است سطح پتاسیم را در بدن پایین بیاورد. در دوران بارداری و شیردهی نباید از این کپسول استفاده شود. اگر بیش از مقدار توصیه شده از این مکمل لاغری استفاده نکنید، اغلب هیچ نوع عارضه‌ای برای شما پیش نخواهد آمد.

کپسول ژلاتینی نرم وانا سی ال ای نورم لایف

به منظور کاهش چاقی در بزرگسالان می‌توان از کپسول وانا سی ال ای نورم لایف استفاده نمود. در این مکمل از CLA استفاده شده که خاصیت چربی‌سوزی دارد. روزانه 1 عدد از این کپسول را باید مصرف نمایید. در این محصول از عامل ضد آتروژنیک موثر استفاده شده است. با استفاده از این کپسول می‌توانید موفق شوید تا سلول‌های چربی را در بدن خود کاهش داده و در نتیجه لاغرتر شوید.

  کپسول وانا سی ال ای نورم لایف

عوارض کپسول وانا سی ای ای نورم لایف

اگر به ترکیب سی ال ای حساسیت نداشته باشید، عارضه‌ای برای شما ایجاد نخواهد شد. مصرف کپسول وانا CLA نورم لایف موجب کاهش فشار خون می‌شود. بنابراین از مصرف همزمان این ماده همراه با دیگر داروهای ضد فشار خون بپرهیزید.

کپسول لاغری سیمو اسلیم سیمرغ دارو عطار

به عنوان پرفروش ترین قرص لاغری می‌توان کپسول سیمو اسلیم را نام برد. عصاره سرکه سیب و برگ چای سبز ترکیبات موثر موجود در این مکمل را تشکیل می‌دهند که در کاهش وزن موثر هستند. حفظ سلامت دستگاه گوارش، خاصیت آنتی اکسیدانی و سم‌زدایی از بدن از دیگر مزایای این مکمل است. به طور معمول یک عدد کپسول دو بار در روز همراه با غذا باید مصرف شود؛ مگر آنکه پزشک دستور دیگری داده باشد. ترکیبات موثر در این کپسول سوخت و ساز چربی‌ها را افزایش داده و در نتیجه به لاغر شدن کمک می‌کنند.

  کپسول سیمو اسلیم

عوارض کپسول لاغری سیمو اسلیم

کافئین موجود در چای سبز ممکن است اختلالات خواب در بیماران مبتلا به سندرم نقص ایمنی را تشدید کند و نیز می‌تواند دفع کلسیم از ادرار را افزایش دهد. دقت داشته باشید که افراد دارای اختلالات اضطرابی و نیز افراد مبتلا به دیابت و بیماری‌های قلبی وکبدی این فرآورده را باید با احتیاط مصرف کنند.

کپسول جانا اسلیم

کپسول جانا اسلیم به عنوان پرفروش‌ترین قرص لاغری می‌تواند در کاهش اشتها نقش داشته و از این طریق وزن را هم کاهش دهد. از مزایای قابل توجه این کپسول آن است که در تنظیم خلق و خو نیز نقش دارد. عصاره زعفران و صمغ آکاسیا ترکیباتی هستند که در این مکمل بکار رفته‌اند. روزانه 2 عدد از این کپسول را باید مورد مصرف قرار دهید. صمغ آکاسیا در این مکمل به شادابی پوست کمک می‌کند. در نتیجه بر اثر کاهش وزن دچار جوش و دیگر مشکلات پوستی نخواهید شد. کاهش توده چربی دیگر مزیت استفاده از کپسول جانا اسلیم است.

  کپسول جانا اسلیم

عوارض کپسول جانا اسلیم

تاکنون عوارض جانبی خاصی برای این مکمل ذکر نشده است. اما افرادی که داروهای ضد افسردگی استفاده می‌کنند، نباید از این مکمل را مورد استفاده قرار دهند زیرا ممکن است با داروهای تجویز شده برای آنها تداخل داشته و عوارض جانبی ایجاد کند.

کپسول زوبوکس های هلث

کپسول زوبوکس به عنوان پرفروش ترین قرص لاغری از طریق کاهش جذب کربوهیدرات‌ها و چربی‌ها باعث لاغری می‌شود. دیگر مزیت این کپسول آن است که با تاخیر در تخلیه معده و پر شدن فضای معده احساس سیری ایجاد می‌کند و در نتیجه فرد کمتر به سراغ غذا خوردن می‌رود. در افراد بزرگسال ۲ کپسول Xobox با حداقل یک لیوان کامل آب، بیست دقیقه پیش از هر وعده غذایی باید میل شود. حداکثر میزان مصرف روزانه این قرص 6 عدد است. هر کپسول این مکمل حاوی ۵۰۰ میلی گرم پودر گلوکومانان بوده که در لاغری نقشی چشمگیر دارد.

  کپسول زوبوکس

عوارض کپسول زوبوکس

در موارد نادر ممکن است بعد از مصرف این مکمل درد قفسه سینه، استفراغ و یا اختلال در بلع ایجاد شود. دقت کنید که مصرف کپسول زبوکس بدون مقدار کافی از مایعات می‌تواند منجر به گرفتگی گلو و مری شود. پس حتما به مقدار توصیه شده در کنار این مکمل آب بخورید.

قرص اسلیم مکس قائم دارو

پرفروش ترین قرص لاغری ، قرص اسلیم مکس قائم دارو نیز می‌تواند باشد. عصاره گیاهانی مانند تخم کرفس، رازیانه، زیره سبز و کاسنی در این محصول آن را از لحاظ تاثیر در لاغری در گروه بهترین‌ها قرار می‌دهد. قرص اسلیم مکس با کاهش توده چربی در بدن، کاهش اشتها و کاهش جذب مواد غذایی، لاغری را به همراه دارد. این فرآورده از جذب چربی در روده پیشگیری به عمل می‌آورد. قرص اسلیم مکس سوخت و ساز بدن را افزایش داده و در نتیجه کاهش وزن را در پی دارد.

  اسلیم مکس بهترین قرص لاغری

عوارض قرص اسلیم مکس

افرادی که نسبت به داروهای گیاهی حساسیت دارند، با احتیاط باید به سراغ مصرف این محصول بروند. به هنگام استفاده از اسلیم مکس ممکن است برای برخی از افراد مشکل یبوست ایجاد شود که در این صورت شرکت سازنده اسلیم مکس مصرف کپسول رولاکس از شرکت قائم دارو را پیشنهاد می‌دهد. بهتر است جهت جلوگیری از این عارضه، همراه با خوردن اسلیم مکس مایعات به وفور استفاده شود. اشخاصی که از داروهای کاهنده فشار خون استفاده می‌کنند، باید با احتیاط کامل و زیر نظر پزشک به سراغ مصرف اسلیم مکس بروند.

کپسول اسلیم ونس بادی دینامیکس

با مصرف روزانه 2 عدد کپسول اسلیم ونس هر بار 20 دقیقه قبل از غذا می‌توانید به کاهش وزن قابل توجهی دست یابید. این محصول حاوی گیاهانی مانند زردچوبه، مورینگا و کاری بوده و در دسته چربی‌سوزها قرار می‌گیرد. جهت کاهش سایز بدن نیز می‌توان از اسلیم ونس استفاده کرد. این کپسول سبب افزایش متابولیسم شده و از تجمع چربی‌ها در بدن پیشگیری می‌کند. گیاهان به کار رفته در این کپسول خاصیت چربی‌سوزی اثبات شده‌ای دارند.

  اسلیم ونس

عوارض کپسول اسلیم ونس

این محصول چنانچه اشاره شد کاملا گیاهی بوده و دارای کمترین عوارض است البته اگر شخص به گیاهان موجود در آن حساسیت و آلرژی نداشته باشد. عارضه خاص دیگری بر اثر مصرف اسلیم ونس گزارش نشده است.

کپسول سلنداکر طبیعت زنده

به عنوان بهترین قرص لاغری به سلنداکر نیز می‌توان اشاره کرد که در کنترل وزن نقش بسزایی دارد. کپسول سلنداکر چربی سوز و کاهنده اشتها بوده و از ترکیباتی کاملا گیاهی مثل زردچوبه و کاری به دست آمده است. مصرف روزانه 2 بار از این محصول به کاهش سایز نیز کمک کرده و چربی‌های اضافی بدن را آب می‌کند. قرص لاغری سلنداکر فاقد مواد محرک و کافئین بوده و در بازه زمانی کوتاه کاهش وزن را به دنبال دارد.

  سلنداکر

عوارض کپسول لاغری سلنداکر

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است اما در صورت داشتن کم‌کاری تیروئید، اختلالات کبدی، کم خونی، سرطان سینه و رحم و مشکلات هورمونی باید با احتیاط از آن استفاده نمود.

قرص گارسینیا کامبوجیا بنیان سلامت کسری

اگر به دنبال پرفروش ترین قرص لاغری هستید، قرص گارسینیا کامبوجیا را نیز می‌توانید امتحان کنید. این قرص در کنار رژیم غذایی سالم و انجام تمرینات ورزشی می‌تواند نتایج موثری در کاهش وزن داشته باشد. کاهش جذب چربی و کاهش اشتها از مزایای این قرص است که به لاغری منتهی خواهد شد. این محصول یک فرآورده طبیعی بوده که از نوعی میوه استوایی به دست آمده و در لاغری تاثیرگذار است. 1 ساعت قبل از هر وعده غذایی 1 یا 2 قرص از این محصول باید مورد مصرف قرار گیرد.

  گارسینیا بهترین قرص لاغری

عوارض قرص گارسینیا کامبوجیا

این قرص عارضه جانبی خاصی ندارد مگر اینکه به ترکیب گیاهی موجود در آن حساسیت داشته باشید. اما در موارد نادر ممکن است در برخی از افراد مشکلات گوارشی مثل تهوع و استفراغ به وجود آورد و یا سردرد، سرگیجه و خشکی دهان ایجاد نماید.

قرص لاغری دایان فیت دایان فارما

فرمولاسیون موثر و کاملا طبیعی این قرص در مدت زمانی کوتاه به کاهش وزن کمک می‌کند. قرص دایان فیت حاوی سداب، زیره سیاه، رازیانه، بوره ارمنی، لاک مغسول، زنیان و مرزنجوش بوده و چربی سوز و کاهنده اشتها به شمار می‌آید. این محصول فاقد هر گونه مواد شیمیایی و افزودنی غیر طبیعی بوده و به حفظ تناسب اندام کمک می‌کند. با مصرف این قرص احساس گرسنگی کاهش یافته و به این طریق کنترل وزن میسر می‌شود. هم قبل از ناهار و هم قبل از شام باید از قرص دایان فیت استفاده کرد تا نتایج موثر آن مشاهده شود.

  دایان فیت

عوارض قرص لاغری دایان فیت

این محصول برای کودکان زیر 12 سال منع مصرف دارد اما برای بزرگسالان معمولا عارضه جانبی خاصی را به همراه نمی‌آورد. با این حال افرادی که سابقه فشار خون و ناراحتی‌های قلبی و مشکلات گوارشی دارند، تنها به توصیه پزشک مجاز به مصرف این فرآورده هستند.

کپسول کربو اسلیم هلث اید

کپسول کربو اسلیم هلث اید به عنوان بهترین قرص لاغری می‌تواند معرفی شود. این محصول ترکیبی از عصاره لوبیای قرمز، عصاره چای سبز و ماده معدنی کروم بوده و خاصیت چربی سوزی و کاهنده اشتها دارد. از فواید و مزایای کپسول کربو اسلیم به این مورد می‌توان اشاره کرد که گیاهخواران و بیماران مبتلا به دیابت، سلیاک و عدم تحمل به لاکتوز نیز می‌توانند از آن استفاده نمایند. این قرص در مهار جذب کربوهیدرات‌های مصرف شده موثر بوده و همراه با سرعت بخشیدن به متابولیسم بدن، به تنظیم قند خون نیز کمک می‌کند. افراد بالای 16 سال می‌توانند از کربو اسلیم جهت حفظ تناسب اندام خود استفاده نمایند.

  کربواسلیم پرفروش ترین قرص لاغری

عوارض جانبی کپسول کربو اسلیم

از سوی شرکت سازنده کربو اسلیم تاکنون گزارشی مبنی بر عوارض این محصول به ثبت نرسیده است اما اگر فردی به ترکیبات موجود در آن حساسیت دارد، از ادامه مصرف باید بپرهیزد. چنانچه از هر نوع داروی خاص استفاده می‌کنید، جهت پیشگیری از تداخل دارویی با پزشک مشورت کنید.

قرص لاغری هزال سینا فرآور

دیگر پرفروش ترین قرص لاغری که متقاضیان زیادی دارد، قرص لاغری هزال است. این محصول نیز صد در صد طبیعی و گیاهی بوده و چربی سوز و کاهنده اشتها محسوب می‌شود. زیره سیاه، مرزنجوش، سداب، زنیان، رازیانه، اشق و لاک مغسول ترکیبات موجود در قرص هزال را تشکیل می‌دهند. از مزایای مصرف این فرآورده همچنین می‌توان به کاهش کلسترول و تری گلیسرید و کاهش جذب قند اشاره کرد. این داروی گیاهی برای افرادی که کبد چرب دارند نیز کاملا مناسب است. روزانه ۲ عدد قرص هزال نیم ساعت قبل از نهار و شام باید میل شود تا مزایای مصرف آن به خوبی آشکار شود.

  قرص لاغری هزال

عوارض قرص لاغری هزال

قرص هزال با توجه به ترکیبات گیاهی موجود در خود اغلب عوارضی را ایجاد نمی‌کند مگر اینکه بیش از مقدار توصیه شده مورد مصرف قرار گیرد یا اینکه شخص به مواد تشکیل دهنده آن حساسیت داشته باشد و واکنش‌های آلرژیک نشان دهد. مصرف قرص هزال همچنین ممکن است با افزایش مقدار ادرار و مدفوع در بدن ایجاد کم‌آبی کند. بنابراین همزمان با مصرف آن نوشیدن آب و دیگر مایعات را فراموش نکنید.

کپسول ارلیستات

این کپسول که تنها با تجویز پزشک قابل تهیه است، حاوی ماده موثره ونوستات بوده و از جذب چربی‌ها در بدن پیشگیری می‌کند. این کپسول مهار کننده آنزیم چربی لیپاز است و به این طریق سبب عدم جذب چربی‌ها می‌شود. اگر در کنار رژیم غذایی کم کربوهیدرات و انجام تمرینات ورزشی از کپسول ارلیستات استفاده کنید، بهترین نتیجه‌گیری را خواهید داشت. از این کپسول معمولا به عنوان بهترین قرص لاغری یاد می‌شود.

  ارلیستات پرفروش ترین قرص لاغری

عوارض جانبی کپسول ارلیستات

قرص ارلیستات به عنوان بهترین قرص لاغری معمولا عوارض ندارد، مگر اینکه نسبت به آن آلرژی داشته باشید که در این صورت با اختلال در تنفس، تورم صورت، زبان یا گلو ممکن است مواجه شوید. در موارد نادر ممکن است با مصرف ارلیستات این عوارض جانبی نیز مشاهده شود: درد معده، احساس خستگی، تنگی نفس، مشکلات کلیوی، تورم پا، خونریزی در ادرار، از دست دادن اشتها و تغییر رنگ در ادرار.

ال کارنیتین بهترین قرص لاغری برای ورزشکاران

اگر ورزش می‌کنید و در کنار آن قصد لاغر شدن دارید، یکی از بهترین قرص‌هایی که می‌توانید مورد استفاده قرار دهید، ال کارنیتین است. کارنیتین در همه سلول‌های بدن یافت شده و از ترکیب دو اسید آمینه در بدن انسان ایجاد می‌شود. اما به صورت مکمل ورزشی نیز می‌توانید از آن بهره‌مند شوید. ال کارنیتین در تولید انرژی نقش داشته و در قالب مکمل به چربی‌سوزی کمک می‌کند. بیشترین بهره‌مندی را از ال کارنیتین زمانی می‌توانید دریافت کنید که در کنار مصرف آن و انجام تمرینات ورزشی از یک رژیم لاغری مناسب هم استفاده کنید.

  ال کارنیتین برای لاغری

دارو لاغری

همان طور که در این مقاله برایتان شرح دادیم، به عنوان بهترین دارو لاغری از کپسول‌ها یا قرص‌های زیر می‌توانید استفاده کنید:

 • کپسول آنتی فت دوبیس
 • قرص اسلیم کوییک گل دارو
 • قرص آلتوهلث تریفالا فاران شیمی
 • کپسول باری اسلیم باریج
 • کپسول اهوراتین اهورا دارو
 • کپسول چیتوسان کمپلکس هلث اید
 • کپسول فت فری 6 فانتوم نوتریشن
 • کپسول سرکه سیب
 • کپسول ژلاتینی نرم وانا سی ال ای نورم لایف
 • قرص لاغری هزال سینا فرآور
 • کپسول سلنداکر طبیعت زنده
 • قرص لاغری دایان فیت دایان فارما
 • کپسول اسلیم مکس قائم دارو

عوارض چاقی چیست؟

از طریق بررسی شاخص توده بدنی یا BMI می‌توانید متوجه شوید که در دسته افراد چاق و دارای اضافه وزن قرار می‌گیرید یا خیر. جهت تعیین و محاسبه BMI مقدار وزن و اندازه قد حتما ضروری است. بزرگسالانی که دارای BMI بالاتر از 30 هستند، به انواع افراد چاق شناخته می‌شوند. چاقی با خطر ابتلا به بیماری‌های دیابت نوع 2، بیماری‌های قلبی و سرطان همراه است و حتما باید برای رفع آن اقدامات لازم را صورت داد.

دقت داشته باشید که برای سنجش چاقی و میزان آن حتما عوامل دیگری همچون سن، جنسیت و مقدار توده عضلانی نیز باید در نظر گرفته شود زیرا BMI تفاوتی بین چربی، عضله یا توده استخوانی قائل نمی‌شود و این مورد از جمله محدودیت‌های سنجش چاقی با استفاده از شاخص توده بدنی است.

سخن پایانی

در این مطلب به پرفروش ترین قرص لاغری و در واقع بهترین قرص لاغری در داروخانه‌ها اشاره کرده و سعی کردیم از میان محصولات موجود در بازار بهترین قرص لاغری را به شما معرفی کنیم. در پایان یادآور می‌شویم که در صورت استفاده از هر یک از محصولات بالا بهتر است تغییراتی را نیز در رژیم غذایی خود ایجاد نموده و حتما روزانه حداقل 30 دقیقه فعالیت ورزشی متوسط نیز داشته باشید تا در نتیجه‌گیری برای کاهش وزن و لاغری بتوانید موفق‌تر باشید. نظرات خود را در مورد قرص‌های لاغری حتما با ما در میان بگذارید.


مینا علی نواز: کارشناس ارشد تغذیه و رژیم درمانی

آدرس مطب: جنت آباد شمالی، نبش خیابان علیپور، پلاک ۳۰۶، طبقه دوم، واحد ۳، مرکز زیبایی و تناسب اندام لبخند

شماره تلفن: ۴۴۸۵۸۲۵۸-۰۲۱

پیج اینستاگرامlabkhandmed@

آدرس سایت: https://labkhandmed.com/

محصولات مرتبط

کپسول آنتی فت پلاس دوبیس
کپسول باری اسلیم باریج
کپسول اهوراتین اهورا دارو
قرص آلتوهلث تریفالا فاران شیمی
قرص اسلیم کوئیک گل دارو
کپسول زوبوکس های هلث
کپسول جانا اسلیم
کپسول فت فری 6 فانتوم نوتریشن
قرص لاغری هزال سینا فرآور
کپسول اسلیم مکس قائم دارو
کپسول آنتی فت پلاس دوبیس
کپسول باری اسلیم باریج
کپسول اهوراتین اهورا دارو
قرص آلتوهلث تریفالا فاران شیمی
قرص اسلیم کوئیک گل دارو
کپسول زوبوکس های هلث
کپسول جانا اسلیم
کپسول فت فری 6 فانتوم نوتریشن
قرص لاغری هزال سینا فرآور
کپسول اسلیم مکس قائم دارو
بحث و تبادل نظر
guest

204 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
هاجر احمدیان
هاجر احمدیان

سلام احمدی هستم قدم ۱۵۰ وزنم ۶۸ بود با مصرف کپسول ونوستات به ۶۱ رسیدم اما چون این دارو کم یاب شده بود مجبور شدم قطع کنم از اون موقع دچار یبوست شدم میخوام چربیهای شکم وپهلو از بین بره بنظر شما مصرف ونوستات رو ادامه بدم یانه وآیا قرص سی ال ای بهتره یا ونوستات ضمنا من چند سال قبل دچار فلج در ناحیه چپ بدن شدم ونمیدونم ورزش کنم

کارشناس ارشد تغذیه
کارشناس ارشد تغذیه

با سلام کاربر گرامی،
برای شما مصرف ونوستات تاثیر بیشتری دارد و cla مناسب شرایط شما نیست.

نیکا●●●
نیکا●●●

سلام خسته نباشید
من ۱۵ سالمه و ۹۰ کیلو وزنم
به دلیل اینکه چاقی و اضافه وزن داشتم زانو سمت چپم بدجوری ضرب دیده و از داخل خونریزی کرده و تاندون هام آسیب دیدن و آب آورده.
با این مشکلی ک دارم نمی تونم ورزش کنم
تا ۱ ماه قرص لاغری پلاتین مصرفه میکردم ولی چون سیستم بدنیم قوی بود قرص زیاد روم اسر نکرد و ب جای اینکه تو ۱ ماه ۹-۸ کیلو کم کنم فقط ۵ کیلو کم کردم و بعد اون قرص پلاتین روم اسر نکرد.
و منم دیگه استفاده نکردم ، بخاطر زانوم نمی تونستم ورزش کنم واسه همین باز وزنم۳-۲کیلو بیشتر شد

لطفا بم ی قرصی معرفی کنید عوارض نداشته باشه و با سیستم بدنم سازگار باشه🙏🙏؟؟؟

بخاطر چاقی و اضافه وزنم زانوم صدمه دیده .
قرص لاغری پلاتین ، مال کشور اسپانیا استفاده میکردم.

کارشناس تغذیه
کارشناس تغذیه
پاسخ به  نیکا●●●

سلام همراه گرامی، کاهش وزن 9 کیلوگرمی در ماه می‌تواند برای سلامت بدن مضر باشد و توصیه نمی‌شود. شما می‌توانید از مکمل‌ چربی سوز آنتی فت دوبیس در کنار یک مکمل کنترل کننده اشتها مانند نیچرفیت استفاده کنید.

فاطمه
فاطمه

با سلام و وقت بخیر، من فاطمه هستم۴۷ سال دارم و وزنم ۸۱ کیلو هست .اشتهای زیادی دارم هر چی میخورم انگار معده من خالی و چیزی نخوردم میشه یه قرص خوب بهم معرفی کنید در ضمن فشار بالا هم دارم . متشکرم

کارشناس تغذیه
کارشناس تغذیه
پاسخ به  فاطمه

سلام همراه گرامی، شما می‌توانید از پودر پی برن دینه در میان وعده‌ها برای کنترل اشتها استفاده کنید.

Army
Army

سلام ببخشید من قدم ۱۶۳ هست و وزنم ۶۱ فقط شکم و پهلو یکم دارم چه مکملی رو پیشنهاد میدید؟

کارشناس ارشد تغذیه
کارشناس ارشد تغذیه
پاسخ به  Army

با سلام کاربر گرامی،
مکمل ترمواسلیم مناسب اسن.

1 5 6 7