مصرف مولتی ویتامین

همه ما مایلیم وقتی یک مولتی ویتامین تهیه می‌کنیم، از مصرف آن بهترین بهره‌وری را داشته باشیم. چه ترکیباتی باید در یک مولتی ویتامین مینرال وجود داشته باشد تا به آن لقب بهترین قرص مولتی ویتامین را بدهیم؟ آیا ترکیبات مولتی ویتامین ایرانی با خارجی فرق دارد؟
3 سال قبل
کمتر کسی پیدا می‌شود که در تمام طول عمر خود دچار کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی نشده و به مصرف قرص مولتی ویتامین نیازی نداشته باشد. خانم‌ها به دلایل مختلفی نیاز است تا در برخی شرایط حتما از مولتی ویتامین استفاده کنند.
3 سال قبل
ژنتیک در رشد قدی افراد حرف اول را می‌زند. اما فراموش نکنید که کمبودهای تغذیه‌ای می‌تواند اثر نامطلوب بر رشد استخوان‌ها گذاشته و باعث کوتاه قدی شود. خوشبختانه به کمک مکمل‌ها و ویتامین‌ها می‌توان کمبودهای مواد مغذی را برطرف کرد.
3 سال قبل

در دهه‌های اخیر با تغییراتی که در سبک زندگی و رژیم غذایی افراد ایجاد شده است، نام واژه “مولتی ویتامین مینرال” بیش از پیش به گوش می‌خورد و برای اکثریت افراد آشنا است. استفاده از مولتی ویتامین مینرال یکی از بهترین راه‌ها برای جبران کمبودهای بدن از نظر ویتامین‌ها و مواد مغذی به شمار می‌آید. […]

4 سال قبل
اگر کودک به مقدار کافی میوه و سبزیجات، گوشت و لبنیات نمی‌خورد، قطعا به مصرف شربت مولتی ویتامین نیاز خواهد داشت. شربت مولتی ویتامین فواید بسیاری دارد اما مهم‌ترین آن این است که کمبود مواد مغذی در بدن را جبران کرده و به تقویت سیستم ایمنی کمک می‌کند.
4 سال قبل
به دلیل شایع بودن کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی در افراد استفاده از قرص مولتی ویتامین و مینرال روز به روز در کشور بیشتر می‌شود. آیا می‌دانید در هر سنی چگونه باید از این محصول استفاده نمود؟ بهترین زمان استفاده از مولتی ویتامین و مینرال چه زمانی است؟
4 سال قبل
هدف از مصرف قرص مولتی ویتامین مینرال جبران کمبود مواد مغذی در بدن است. حال این سوال پیش می‌آید که چه زمانی این فرآورده را بخوریم تا بهترین نتیجه گیری را از مصرف آن داشته باشیم؟
5 سال قبل