بهترین پروتئین وی کدام است بهترین پروتئین وی کدام است

متخصص کاشت ریش در تهران


زمان خواندن تقریبی مقاله : 7 دقیقه
0 368

کاشت ریش در تهران به عنوان یکی از مهم‌ترین موارد در رابطه با زیبایی و جذابیت آقایان می‌باشد. همانطور که شما هم اطلاع دارید اکثر آقایان علاقه بسیار زیادی به داشتن ریش پرپشت دارند چرا که با توجه به شرایط فرهنگی و زمینه‌های دینی، ریش به عنوان یکی از جلوه‌های زیبای صورت مردان به حساب می‌آید که ممکن است برخی بنا به دلایل متفاوت دچار کم مویی یا حتی ریش به طور کلی از بین برود. در چنین مواردی آقایان سعی می‌کنند به دکترهای مختلفی برای رشد مجدد ریش مراجعه کنند که معمولاً برای آن‌ها داروهای متفاوتی تجویز خواهد شد و البته بی تاثیر نخواهد بود، اما ممکن است پس از قطع دارو مجدداً ریزش شروع شود پس با در نظر گرفتن این موارد کاشت ریش در تهران می‌تواند یک روش کاملا معتبر و تضمینی برای به دست آوردن جذابیت اولیه شما باشد.

متخصص کاشت ریش در تهران

زمان مراجعه به کلینیک کاشت ریش این نکته برای شما اهمیت بسیار زیادی دارد که متخصص حاضر در کلینیک می‌تواند خواسته و انتظارات شما را برآورده کند یا خیر، پس حتما از یک سری موارد مهم اطمینان لازم را حاصل کنید که سعی می‌کنیم چندین موارد را نام ببریم.
کاشت ریش با طراحی دلخواه

برخورداری از دانش و تحصیلات بالا

به منظور کسب بهترین نتیجه از عمل کاشت ریش در تهران حتماً باید به متخصصی مراجعه کنید که دارای دانش و تحصیلات کافی برای انجام آن می‌باشد. اگر کاشت ریش را نزد افرادی انجام دهید که سطح بالای تحصیلات را ندارند می‌‌توانند عوارض خطر سازی را برای متقاضی ایجاد کند.

کاشت ریش در تهران و روش های مختلف انجام این عمل زیبایی

پیش از آنکه به سراغ توضیح روش‌های کاشت ریش در تهران برویم لازم است این نکته را بیان کنیم به طور کلی موهایی که برای کاشت ریش مورد استفاده قرار می ‌گیرند از قسمت‌های مختلف دیگر سر متقاضی برداشته می‌‌شوند که اغلب از ناحیه پشت سر و یا زیر چانه است. بلافاصله پس از پایان یافتن برداشت فولیکول‌‌های مو جراح با سرعت بالا آن‌ها را به ناحیه ریش منتقل می‌کند.

کاشت ریش به روش FUE وFUT

روش‌‌های متعددی برای کاشت ریش وجود دارد که ما در اینجا قصد داریم برای شما از FUE و FUT صحبت کنیم. در هر دو روش نام برده شده اولین اقدام جراح برداشت مو از ناحیه اهدا کننده می‌باشد.
در روش FUE، پزشک متخصص موها را به صورت تک به تک از ناحیه اهدا کننده به طور دقیق بر می‌دارد که پس از آن تنها یک سری اسکارهای سفید و کوچک روی پوست باقی خواهد ماند. این امکان برای جراح وجود دارد که از هر ۵ فولیکول یک عدد از آن را بردارد، اما باز هم نظر و نتیجه نهایی به خود متخصص و همچنین کیفیت عمل بستگی دارد FUE به عنوان یکی از روش‌‌های رایج کاشت ریش در تهران می‌باشد.
در کاشت FUT نیز یک نوار کوچک از ناحیه اهدا کننده برمی‌دارند. سپس جراح متخصص لبه زخم شده را به طور کامل بسته و نهایتاً یک اسکار یکنواخت از آن باقی بماند.
کاشت ریش به روش fut

مزایای کاشت ریش در تهران

در مطالب فوق نیز به توضیح این موضوع پرداختیم انجام کاشت ریش در تهران دارای مزایای فوق العاده می‌باشد که ممکن است بسیاری از افراد علاقه داشته باشند به طور کامل با مزیت‌هایی که روش کاشت ریش به همراه دارد آشنا شوند. در ادامه سعی می‌کنیم برخی از آن‌ها را به طور کامل برای شما بیان کنیم.

• کاشت ریش در تهران با درد بسیار کم همراه است

این امکان وجود دارد برخی از افراد این ذهنیت را داشته باشند که هنگام برداشت مو از ناحیه اهدا کننده که می‌تواند پشت گوش یا پشت سر باشد بسیار دردناک است که در رابطه با این موضوع باید بیان کنیم کاشت ریش در تهران تقریباً بدون درد است چرا که برش‌های ایجاد شده بسیار کوچک هستند و در نهایت درد کمی را نیز به دنبال دارند.

• برخورداری از دوره ریکاوری بسیار کوتاه

با توجه به پیشرفت‌های چشمگیری که در روش‌های امروزه برای کاشت ریش در تهران ایجاد شده دیگر احتیاجی به پشت سر گذاشتن دوره نقاهت بسیار طولانی ندارید. این امکان فراهم است تا در صورت مراجعه به کلینیک vip دوره ریکاوری شما پس از عمل بسیار کوتاه و تنها میزان کمی از قرمزی و تورم جزئی را تجربه خواهید کرد که به هیچ عنوان جدی نیست.

• این امکان فراهم است تا ریش کاشته شده را تراشیده و به آن مدل دهید

پس از آنکه فرآیند کاشت ریش در تهران برای شما به پایان برسد و دوره نقاهت آن را پشت سر بگذارید این اطمینان وجود دارد که ریش‌های کاشته شده کاملاً دائمی هستند و شما می‌توانید پس از مدت زمانی که پزشک برای شما تعیین می‌‌کند آن‌ها را بتراشید و مدل دلخواه خود را به آن بدهید.

فاکتورهای مناسب برای کاشت ریش در تهران

تنها این مورد که شما برای کاشت ریش در تهران متقاضی شوید کافی نیست و این عمل زیبایی یا بهتر است بگوییم انجام هر یک از عمل‌های زیبایی برای ناحیه مختلف صورت فاکتورهای مختلفی را در پی دارد که فرد مراجعه کننده باید حتما آن‌ها را در نظر گرفته و پس از بررسی این موارد برای کاشت ریش اقدام کند که ما در ادامه قصد داریم فاکتورهای مربوط به کاشت ریش در تهران را برای شما نام ببریم.
• مطلع شدن از مهارت و تجربه پزشک جراح و همچنین پرسنلی که قرار است در طی عمل به او کمک کنند.
• روش و تکنیکی که قرار است برای کاشت ریش در تهران در نظر گرفته شود.
• برخوردار بودن از بانک موی بسیار مناسب که بتوانند گرافت‌ها را به راحتی از آن منطقه برداشت کنند.
• میزان وسعت ناحیه ریزش
• رعایت تمامی دستورالعمل‌هایی که پزشک و همکاران او سعی می‌کنند قبل و بعد از عمل برای شما بیان کنند.
• بهتر است در روزها و هفته‌های اول پس از عمل حتما به کلینیک مراجعه کرده و پیگیر باشید.

کلام آخر

همانطور که ملاحظه کردید تمامی نکات ریز و درشت در رابطه با کاشت ریش در تهران را برای شما به طور کامل بیان کردیم، اما باز هم باید در پایان به این موضوع اشاره داشته باشیم که شما باید برای این عمل زیبایی یکسری فاکتورهای مهم را برای خود در نظر بگیرید که معمولاً مهمترین آن انتخاب کلینیکی است که بتواند از هر نظر پاسخگوی مناسبی به انتظارات و خواسته شما برای کاشت ریش در تهران باشد، به همین دلیل نیز دعوت می‌‌کنیم حتماً به کلینیک vip مراجعه کرده و نحوه رسیدگی و انجام عمل را از نزدیک مشاهده کنید تا این امکان برای شما فراهم شود بهترین تصمیم ممکن را در این باره بگیرید. در هر صورت می‌توانیم این اطمینان را به شما بدهیم که این کلینیک مناسب‌ترین خدمات را در اختیار مراجعه کنندگان قرار خواهد داد. امیدواریم مطالب گفته شده مورد تایید شما قرار گرفته باشند.

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۰ میانگین: ۰]

پست های مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :