بهترین پروتئین وی کدام است بهترین پروتئین وی کدام است

برای نتیجه گرفتن از پروتز سینه صبور باشید!


زمان خواندن تقریبی مقاله : 6 دقیقه
0 328

پروتز سینه و پروتز دائمی سینه از عمل‌های جراحی پرطرفدار به شمار می‌روند که سالیانه زنان زیادی در سراسر دنیا این عمل را انجام می‌دهند. دلیل اصلی آن فرم و زیبایی خاصی است که این عمل به سینه زنان می‌بخشد. سینه یکی از اندام‌های مهم در بدن زنان است که نقش مهمی در تناسب اندام دارد. اگر سینه کوچک باشد، اندام زنان به چشم نمی‌آید و همین امر سبب می‌شود که پای عمل‌های زیبایی به میان کشیده شود. اگر این عمل به درستی انجام شود، عوارض جانبی خاصی را به همراه ندارد و زنان می‌توانند تا پایان عمر سینه‌هایی زیبا و برجسته داشته باشند.

پروتز سینه چگونه انتخاب می شود ؟

همانطور که از نام عمل پروتز دائمی سینه مشخص است، در طی عمل جراحی پروتزی درون سینه زنان قرار داده می‌شود و این پروتز به بافت سینه حجم می‌بخشد. این پروتز بر اساس اندام زن، پهنای سینه، نسج نرم سینه و بافت سینه انتخاب می‌گردد. قبل از این عمل پزشک آزمایشات لازم را از فرد متقاضی می‌گیرد تا در این مورد اطمینان حاصل کند که بافت سینه سالم است و مشکل خاصی در طی انجام این عمل پیش نمی‌آید. این عمل معمولا به زنانی پیشنهاد می‌شود که سینه‌های کوچک دارند و یا سینه‌هایشان در اثر بارداری و شیردهی و یا ابتلا به بیماری‌های مزمن مانند سرطان شکل و فرم خود را از دست داده است.

نتیجه گرفتن از این عمل زمان بر است !

عمل پروتز دائمی سینه، مانند بسیاری از عمل‌های زیبایی دیگر، نیاز به زمان دارد تا بتواند زیبایی خود را نشان دهد. بسیاری از زنان پس از عمل تصور می‌کنند که سینه‌های آنها بسیار بزرگ شده است و همین موضوع بر تناسب اندام آنها اثر گذاشته است. اما باید بدانید که حداقل ۲ تا ۳ ما طول می‌کشد تا پروتز سینه زیبایی خود را نشان دهد. به همین دلیل به تمامی کسانی که می‌خواهند این عمل را انجام دهند توصیه می‌شود تا در این عمل صبور باشند و هرگز برای نتیجه گرفتن عجله نکنند.

انواع پروتز سینه

انواع پروتز سینه

پروتزهایی که در طی عمل پروتز دائمی سینه درون بافت سینه قرار داده می‌شوند، انواع متفاوتی دارند و بانوان قبل از عمل و با توجه به مشاوره‌های پزشک و بودجه خود بهترین گزینه را انتخاب می‌کنند.

پروتز سینه از نظر شکل ظاهری

بسیاری از افراد دوست دارند که سینه‌هایی بزرگ و برجسته داشته باشند، از طرفی دیگر بسیاری از بانوان ترجیح می‌دهند که سینه‌های آنها طبیعی باشد. بهتر است بدانید که برای هر دو گزینه مدلی موجود است. بانوانی که می‌خواهند سینه‌های بزرگ و برجسته داشته باشند، می توانند از پروتز‌های گرد استفاده کنند و بانوانی که می‌خواهند سینه‌هایی طبیعی داشته باشند، می‌توانند پروتزهای اشکی یا قطره ای را برای استفاده در عمل جراحی سفارش دهند.

پروتز سینه از نظر جنس

کسانی که می‌خواهند عمل پروتز دائمی سینه را انجام دهند، باید جنس پروتز را پیش از عمل مشخص کنند. برای این پروتزها دو نوع پروتز آب نمکی و پروتز سیلیکونی موجود هستند. امروزه، بهترین پروتز برای این عمل پروتز سیلیکونی است. قیمت پروتز سیلیکونی در مقایسه با پروتز آب نمکی کمی بالاتر است، اما مزایای این پروتز آن را به مدل پرطرفدار عمل‌های جراحی پروتز سینه تبدیل کرده است.

آیا پروتز سینه با سرطان سینه ارتباط دارد ؟

یکی از سوالات پرتکرار کسانی که می‌خواهند این عمل را انجام دهند در مورد ارتباط این عمل جراحی با سرطان سینه است! باید بدانید تا به حال مطالعات متعددی به این موضوع پرداخته اند و تا به حال هیچ یک از آنها نتوانسته اند شواهد و ارتباطی را میان این عمل و افزایش خطر ابتلا به سرطان سینه پیدا کنند. به همین دلیل شما بدون نگرانی می‌توانید این عمل را انجام بدهید و از اندام زیبای خود لذت ببرید.

پروتز سینه و سولاریوم

باید بدانید که سولاریوم و حمام آفتاب آسیبی به پروتز سینه وارد نمی‌کند. چیزی که در این میان اهمیت دارد این است که آفتاب گرفتن و سولاریوم سبب می‌شود که محل زخم تیره شود و نمایی زشت بر روی بدن به وجود بیاورد. به همین دلیل توصیه می‌شود پس از این عمل به مدت یک سال سولاریوم نروید و یا حمام آفتاب نگیرید.

پروتز سینه

جمع بندی

در این مقاله تلاش کردیم تا اطلاعات کافی را در مورد پروتز سینه و پروتز دائمی سینه در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید، این عمل می‌تواند فرم و زیبایی به سینه ببخشد و انجام آن به کسانی توصیه می‌شود که از فرم سینه های خود ناراضی هستند و یا فرم سینه های آنها در اثر بارداری، شیردهی و یا سرطان خراب شده است. اما برای انجام این عمل تنها باید به پزشکان متخصص و حاذق مراجعه کرد. دکتر شاپور عزیزی (drshapourazizi.com) یکی از پزشکان حاذقی هستند که در این زمینه فعالیت دارند. ایشان دارای مدرک جراحی عمومی و زیبایی هستند و در کارنامه خود بیش از ۱۴۰۰۰ عمل موفق در زمینه لیپوساکشن، لیپو ویزر، پروتز سینه، لیفت سینه، ابدومینوپلاستی و تزریق چربی دارند.

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۰ میانگین: ۰]

پست های مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :