ترفندهای رشد سریع مو در کوتاه ترین زمان ممکن ترفندهای رشد سریع مو در کوتاه ترین زمان ممکن

ممنوعیت فروش شیر خشک رژیمی و غذای ویژه از طرف وزارت بهداشت


0 630

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۲۶ معاون غذا و دارو در نامه‌ای به موسسین داروخانه‌های خصوصی اعلام کرد که فروش شیرخشک رژیمی و غذای ویژه توسط داروخانه های اینترنتی یا آنلاین ممنوع است. جزئیات بیشتر در خصوص این خبر را در ادامه این مطلب از مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز مطالعه کنید.

دستور سازمان غذا و دارو در مورد فروش اینترنتی شیر خشک

عطف به نامه شماره ۱۴۵۷۱/۶۶۳ که عکس آن را در قسمت زیر می‌توانید ببینید، هر گونه تبلیغ در زمینه فروش شیرخشک رژیمی و غذای ویژه از سوی داروخانه‌های آنلاین ممنوع بوده و همچنین هیچ داروخانه‌ای مجاز به عرضه اینترنتی این نوع فرآورده‌ها نیست.

نامه سازمان غذا و دارو

لیست غذاهای ویژه که نباید اینترنتی به فروش برسند

در جدول زیر فهرست غذاهای ویژه‌ای که از طرف سازمان غذا و دارو فروش آنلاین آنها ممنوع اعلام شده است، می‌توانید مشاهده کنید:

غذاهای ویژه

فهرست شیر خشک های رژیمی که نباید اینترنتی به فروش برسند

در این قسمت نیز اسامی شیرخشک‌های رژیمی که نباید اینترنتی فروش داشته و یا تبلیغی در موردشان صورت گیرد برایتان آورده‌ایم:

فهرست شیر خشک های رژیمیضمنا از سوی سازمان غذا و دارو تاکید شده است که  ثبت آمار شیرخشک‌های رژیمی و غذای ویژه در سامانه TTAC الزامی بوده و در صورت مشاهده هر نوع تخلف موضوع باید به کمیسیون مربوطه ارجاع شود تا پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

خرید حضوری شیر خشک رژیمی و غذای ویژه

محصولاتی که در قسمت قبلی فروش اینترنتی آنها از سوی وزارت بهداشت ممنوع اعلام شد، به صورت حضوری امکان خرید دارند. بنابراین می‌توانید به داروخانه‌ها برای تهیه آنها مراجعه کنید. بسیاری از شیرخشک‌های ذکر شده در داروخانه مثبت سبز (دکتر حق نژاد) موجود هستند. شما می‌توانید وارد وبسایت داروخانه آنلاین مثبت سبز شده ویژگی‌های محصول مورد نظر را ببینید و در صورت دلخواه برای خرید به صورت حضوری به این داروخانه مراجعه نمایید. همچنین ذکر این نکته ضروری است که فروش همه شیر خشک‌های رژیمی و غذاهای ویژه به صورت آنلاین ممنوع نیست. بنابراین با مراجعه به سایت مثبت سبز بسیاری از غذاهای کودک از جمله شیر خشک را می‌توانید تهیه کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۲ میانگین: ۵]

پست های مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :