قوی ترین داروی گیاهی برای درمان زود انزالی

3/5 - (50 امتیاز)
زود انزالی را شایع ترین اختلال جنسی در میان مردان می‌توان دانست. اگر این اختلال خفیف یا متوسط باشد به راحتی با مصرف داروهای گیاهی می‌توانید آن را کنترل کرده و درمان شوید.
قوی ترین داروی گیاهی برای زود انزالی

انزال زودرس یکی از شایع‌ترین اختلالات جنسی است و به موقعیتی گفته می‌شود که در آن مرد زودتر از آن زمانی که خود مایل است یا شریک جنسی‌اش دوست دارد، به ارگاسم رسیده و مایع منی از بدن وی خارج می‌شود. زود انزالی دلایل مختلفی اعم از فیزیکی و محیطی دارد. آیا می‌دانستید که حتی انجام خودارضایی‌های زیاد در دوران نوجوانی یا جوانی نیز می‌تواند یکی از علل زود انزالی باشد؟ اگر با مشکل زودانزالی در روابط جنسی خود روبرو هستید، این مژده را به شما می‌دهیم که در اکثر موارد این اختلال به سهولت قابل درمان است. درمان انزال زودرس با در نظر گرفتن علت آن باید صورت گیرد. در اینجا ما به شما قوی ترین داروی گیاهی برای زود انزالی را معرفی می‌کنیم.

علت زود انزالی در آقایان چیست؟

عوامل فیزیکی، شیمیایی، احساسی و روانی می‌توانند در بروز انزال زودرس موثر باشند. علل فیزیکی و شیمیایی شامل موارد زیر هستند:

  • مبتلا بودن به اختلال نعوظ
  • مشکلات هورمونی (در سطح اوکسی توسین، پرولاکتین یا هورمون محرک تیروئید)
  • سطوح پایین سروتونین یا دوپامین (مواد شیمیایی در مغز که در میل و هیجان جنسی نقش دارند)
    حساس بودن بیش از حد آلت تناسلی به تحریک

همچنین عوامل روانی و عاطفی تاثیرگذار در زودانزالی عبارتند از:

  • اضطراب داشتن، عصبی بودن به دلیل عدم رضایت از شریک جنسی، عدم اعتماد بنفس، احساس گناه، هیجان بیش از حد
  • استرس
  • مشکل در رابطه و عدم رضایت از آن
  • افسردگی

اما برای درمان زود انزالی مردان چه باید کرد؟

قوی ترین داروی گیاهی برای زود انزالی

برای درمان زود انزالی چه بخوریم؟ در اکثر موارد مزیت بزرگ داروهای گیاهی به داروهای شیمیایی، بدون عارضه یا کم‌عارضه بودن آنهاست. به همین دلیل بسیاری از افراد نسبت به یافتن قوی ترین داروی گیاهی برای زود انزالی بیشتر تمایل نشان می‌دهند تا داروهای شیمیایی. ممکن است داروهای گیاهی به اندازه داروهایی که پزشک تجویز می‌کند، تاثیرگذار نباشند اما مشکل زودانزالی اگر خفیف یا متوسط باشد، قطعا فرد نتیجه مطلوب خود را کسب خواهد کرد. قویترین دارو برای زود انزالی یکی از موارد زیر می‌تواند باشد:

X-Ade
قرص تقویت قوای جنسی آقایان
قیمت: 861.000 تومان
قیمت با تخفیف:439.000 تومان
X-Ade
قرص تقویت قوای جنسی آقایان
قیمت اصلی: 861.000 تومان
قیمت با تخفیف: 439.000 تومان

کپسول دایان مکث پلاس دایان فارما؛ قویترین دارو برای زود انزالی

این دارو با داشتن ترکیبات کاملا گیاهی روی گیرنده‌های عصبی و حسی اندام تناسلی آقایان تاثیر گذاشته و انزال را به تاخیر می‌اندازد. ترکیب گیاهی موجود در دایان مکث پلاس تمر هندی و ساپونین است. تمر هندی با داشتن مواد مغذی سبب افزایش قوای جنسی نیز می‌شود. 2 تا 3 ساعت قبل از شروع رابطه جنسی، 1 یا 2 عدد از کپسول گیاهی دایان مکث پلاس را میل کنید تا حداکثر قدرت خود را برای اثرگذاری داشته باشد. عارضه جانبی خاصی از مصرف این محصول تاکنون گزارش نشده است.

  کپسول دایان مکس

قرص آفرودیت گل دارو؛ درمان زود انزالی مردان

مواد موثر گیاهی موجود در این قرص از جمله زعفران، زنجبیل، دارچین و خارخاسک موجب می‌شود که بتوان آن را به عنوان قوی ترین داروی گیاهی برای زود انزالی معرفی کرد. این قرص را هم خانم‌ها و هم آقایان می‌توانند مورد استفاده قرار دهند زیرا تمایلات جنسی را در هر دو جنسیت افزایش خواهد داد. به منظور پیشگیری از انزال زودرس آقایان باید 3 بار در روز بعد از غذا این دارو را میل کنند. برای اینکه فرد به نتیجه دلخواه خود برسد به مدت چندین ماه باید مصرف قرص آفرودیت را ادامه دهد. زیرا داروهای گیاهی اغلب دیرتر از داروهای شیمیایی اثر می‌کنند.

  قرص آفرودیت گل دارو

به جای قرص آفرودیت می‌توانید از قطره گیاهی آفرودیت گل دارو نیز استفاده کنید. در این قطره نیز از زعفران، زنجبیل، دارچین و خارخاسک استفاده شده است. 50 تا 60 قطره از این محصول را باید 3 بار در روز در یک فنجان آب قند بریزید و بعد از غذا میل نمایید.

کپسول زینگا لایف سلامت گستر آرتیمان؛ درمان زود انزالی مردان

هم برای رفع اختلال نعوظ و هم برای درمان زود انزالی می‌توانید از کپسول زینگا لایف استفاده کنید. دوز مصرفی این کپسول بهتر است توسط پزشک تعیین شود اما به طور کلی 1 عدد کپسول همراه غذا و 1 عدد دیگر 1 ساعت قبل از رابطه جنسی باید استفاده نمود. جینسینگ، جینکو، خارخسک، ال آرژنین، یوهمبین و زینک برخی از مهم‌ترین ترکیبات موجود در کپسول زینگا لایف هستند. دقت کنید که مصرف این دارو بیش از 8 هفته به طور متوالی پیشنهاد نمی‌شود. کمک به رفع خستگی و بی‌حالی، مقابله با افسردگی و استرس و تقویت سیستم ایمنی از دیگر مزایای استفاده از این کپسول است.

  کپسول زینگا لایف

درمان زود انزالی با کپسول تاخیری دیلی کیم

ماده موثره موجود در این کپسول نیز تمر هندی است. 1 یا 2 عدد از این فرآورده حدود 1 ساعت قبل از رابطه جنسی باید میل شود تا اثرات خود را به بهترین شکل بر جای گذارد. کپسول تاخیری دیلی کیم را به عنوان قوی ترین داروی گیاهی برای زود انزالی می‌توان معرفی کرد. گفته می‌شود که این دارو بر اساس تحقیقات طب سنتی صورت گرفته و با کم کردن حساسیت اندام تناسلی انزال را به تاخیر می‌اندازد.

  قرص دیلی کیم

کپسول سینورکس آر ایکس اس تی پی فارما

ترکیبات گیاهی موجود در این محصول نیز سبب می‌شود تا انزال در آقایان به تاخیر بیفتد. جنسینگ، جینکوبیلوبا و یوهمبین از مهم‌ترین این ترکیبات به شمار می‌آیند. کپسول سینورکس به طور همزمان هم روی نعوظ تاثیر مثبت دارد و هم به درمان زود انزالی کمک می‌کند. افزایش میل جنسی نیز از دیگر مزایای استفاده از سینورکس است. این کپسول فاقد مواد نگهدارنده مصنوعی، رنگ، طعم دهنده شکر، نمک، مخمر گندم و گلوتن بوده و به طور معمول روزانه 2 بار همراه با غذا باید مورد استفاده قرار گیرد. اگر با مصرف سینورکس دچار واکنش‌های آلرژیک می‌شوید باید مصرف را قطع نموده و با پزشک مشورت نمایید. همچنین اگر مبتلا به فشار خون بالا هستید، حتما قبل از شروع مصرف، پزشک را در جریان قرار دهید.

  قرص سینورکس

کپسول ویگرس ادیب اکسیر

وجود گیاه یوهمبین در این محصول موجب شده تا چندین کارایی متفاوت داشته باشد. این کپسول افزایش دهنده میل جنسی بوده، به تقویت نعوظ کمک می‌کند و در درمان زود انزالی موثر است. یوهیمبین اثر گشادکنندگی بر عروق داشته و با افزایش جریان خون در آلت تناسلی، نعوظ را نیز بهبود می‌بخشد.

  کپسول ویگورس

روزانه 2 کپسول ویگرس با فاصله از یکدیگر باید مصرف شوند تا اثرگذاری مطلوبی داشته باشد. یکی از کپسول‌ها بهتر است 1 ساعت قبل از نزدیکی مورد مصرف قرار گیرد. دقت کنید که افراد زیر 18 سال نباید از این کپسول استفاده کنند. 2.5 میلی‌گرم عصاره خشک یوهیمبین در هر یک از کپسول‌های ویگرس وجود دارد. افرادی که ناراحتی کبد و کلیه دارند یا از اختلالات روانی مثل دو قطبی بودن رنج می‌برند، مجاز به مصرف مکمل‌های حاوی یوهیمبین نیستند.

برای خرید قرص تقویت جنسی کلیک کنید.

در نهایت باید بگوییم که قویترین راه درمان زود انزالی برای هر فرد توسط پزشک باید تعیین شود اما در اکثر موارد استفاده از دارو پیشنهاد می‌شود. تجویز قویترین داروی برای زود انزالی توسط پزشک باید صورت گیرد.

جدول مقایسه قوی ترین داروی گیاهی برای زود انزالی

در جدول زیر به اختصار مشخصات داروهای گیاهی موجود در داروخانه را برای زود انزالی می‌توانید ببینید:

نام محصول گیاه موثر تعداد در بسته طریقه مصرف عوارض احتمالی دیگر فواید
کپسول گیاهی دایان مکث تمر هندی 20 2 کپسول 2 ساعت قبل از مقاربت احتمال دل‌درد، یبوست و انقباضات شکمی کاملا گیاهی
قرص آفرودیت گل دارو خارخاسک/ زنجبیل/ زعفران/ دارچین 30 1 قرص 3 بار در روز بعد از غذا ایجاد حساسیت نسبت به گیاهان بکار رفته برطرف کردن ناتوانی جنسی/ افزایش تعداد اسپرم
کپسول زینگا لایف سلامت گستر آرتیمان جینسینگ/ یوهیمبین/ خارخاسک/ گزنه 60 1 کپسول همراه با غذا یا یک ساعت قبل از مقاربت حساسیت یا اختلالات گوارشی درمان اختلال نعوظ/ کمک به رفع خستگی و بی‌حالی
کپسول تاخیری دیلی کیم تمر هندی 10 1 یا 2 کپسول نیم ساعت قبل از نزدیکی مشکلات گوارشی کاملا گیاهی
کپسول سینورکس آر ایکس اس تی پی فارما جنسینگ، جینکوبیلوبا و یوهمبین 30 و 60 عدیی روزانه 2 کپسول بعد از غذا واکنش‌های آلرژیک افزایش میل جنسی
کپسول ویگرس ادیب اکسیر یوهیمبین 60 روزانه 2 کپسول (یکی قبل از نزدیکی) حساسیت افزایش میل جنسی

 

درمان زود انزالی با طب سنتی

برای درمان زود انزالی چی بخوریم؟ از منظر طب سنتی عامل بروز زود انزالی می‌تواند سردی در بدن، افزایش سودا، استرس و اضطراب، عفونت یا التهاب پروستات و مشکلات هورمونی و تداخلات دارویی باشد. بخشی از درمان‌هایی که برای مداوای انزال زودرس باید صورت گیرد، شامل روان‌درمان و اقدامات فیزیکی می‌شوند اما به عنوان داروی گیاهی از ترکیبات زیر می‌توانید استفاده کنید:

دمنوش هسته انبه، تمر هندی و عناب

هسته این میوه‌ها را در آب جوش ریخته و یک دمنوش تهیه کنید. روزانه 1 الی 2 بار مصرف این دمنوش به طور مداوم باید صورت گیرد تا موثر واقع شود.

برای درمان زود انزالی چی بخوریم؟ زنجبیل و عسل

قوی ترین داروی گیاهی برای زود انزالی را خودتان نیز می‌توانید تهیه کنید. به این منظور 1 قاشق غذاخوری زنجبیل را با عسل مخلوط کنید و هر روز به مدت 1 ماه آن را استفاده نمایید. این ترکیب هم میل جنسی را زیاد می‌کند، هم برای رفع اختلا نعوظ مفید است و هم انزال را به تاخیر می‌اندازد.

دم کرده گل میخک

روزانه 2 بار از این دمنوش استفاده کنید تا هم میل جنسی بیشتر شود، هم قوای جنسی تقویت شود و هم در روابط جنسی انزال به تاخیر بیفتد.

دم‌کرده گل شقایق و دارچین به همراه سیاه‌دانه، سنجد و روغن‌زیتون نیز از دیگر داروهای گیاهی برای بهبود زود انزالی است. در طب سنتی به خوردن خرما در کنار دمنوش‌ها نیز توصیه می‌شود تا قوای جنسی بهبود یابد.

سخن پایانی در مورد قویترین دارو برای زود انزالی

قوی ترین داروی گیاهی برای زود انزالی را هم می‌توانید خودتان در منزل تهیه کنید و هم از محصولاتی که در داروخانه‌ها بدون نیاز به نسخه پزشک به فروش می‌رسند، استفاده نمایید. اگر با مصرف این داروها مشکل شما بهبود نیافت، بهتر است حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید تا درمان‌های جدی‌تری را برای شما در نظر بگیرد. همان‌طور که گفتیم به منظور درمان زود انزالی تشخیص علت این اختلال بسیار مهم بوده و تعیین‌کننده نوع درمان است.

محصولات مرتبط

کپسول دایان مکث پلاس دایان فارما
قرص روکش ‎دار آفرودیت گل دارو
کپسول زینگا لایف سلامت گستر آرتیمان
کپسول سینورکس آر ایکس اس تی پی فارما
کپسول دایان مکث پلاس دایان فارما
قرص روکش ‎دار آفرودیت گل دارو
کپسول زینگا لایف سلامت گستر آرتیمان
کپسول سینورکس آر ایکس اس تی پی فارما
بحث و تبادل نظر
guest

46 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
ممد 90
ممد 90

سلام
این دارو هایی که در مقاله بالا ذکر شده عوارض دارن یا نه؟
با تشکر از کارشناس محترم

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  ممد 90

سلام کاربر گرامی
در فردی که مشکل خاصی نداشته باشد عارضه ای ندارد با مراجعه به سایت مثبت سبز مشخصات،عوارض و موارد منع مصرف هر کدام را می توانید مطالعه نمایید.
سپاس از همراهی شما