دمنوش لاغری دمنوش لاغری

معرفی انواع قرص و اسپری تاخیری موجود در داروخانه


183 900610

انزال زودرس یکی از شایع‌ترین مشکلات جنسی در آقایان است. در رابطه با زودانزالی آمارهای متفاوتی وجود دارد اما اغلب پژوهشگران می‌گویند که از ۳ مرد حداقل یکی از آنها در طول زندگی خود این مشکل را تجربه کرده است. یکی از راه‌های درمان زودانزالی روی آوردن به قرص‌های تاخیری است. در این مقاله پس از بررسی مشکل زودانزالی، بهترین قرص و اسپری تاخیری موجود در داروخانه را به شما معرفی خواهیم کرد.

زود انزالی چیست؟

هنگامی که فرد در حین رابطه جنسی زودتر از زمانی که خودش یا شریک جنسی‌اش مایل است ارضا شود، زود انزالی اتفاق می‌افتد. اگر زودانزالی به ندرت اتفاق بیفتد، جای نگرانی نیست اما اگر همیشه یا در اغلب اوقات یک دقیقه پس از دخول ارضا می‌شوید و قادر نیستید انزال را به تاخیر بیندازید و خودتان نیز احساس ناتوانی جنسی می‌کنید، حتما باید به فکر مداوا باشید زیرا در این صورت به بیماری انزال زودرس مبتلا هستید. انزال زودرس بر ۲ نوع است:

 • زود انزالی همیشگی: چنانچه از شروع اولین رابطه جنسی خود همیشه دچار انزال زودرس بوده‌اید، شما به انزال زودرس همیشگی مبتلا هستید.
 • زود انزالی اکتسابی: اگر فقط در برخی مواقع قادر به کنترل انزال خود و به تاخیر انداختن آن نیستید، زود انزالی شما از نوع اکتسابی به شمار می‌آید.

زود انزالی

تعداد مردانی که به زودانزالی اکتسابی مبتلا هستند، بسیار بیشتر از افرادی است که به طور همیشگی از این مسئله رنج می‌برند. آیا تاکنون برای حل مشکل زود انزالی خرید اسپری تاخیری را امتحان کرده‌اید؟

دلایل انزال زودرس و درمان آن

متاسفانه باید بگوییم که دلیل زود انزالی هنوز به طور کامل مشخص نیست اما به گفته محققان انزال زودرس در آقایان می‌تواند به دلایل زیر اتفاق بیفتد:

 • دلایل روحی روانی: افسردگی، اضطراب، تجربه داشتن رابطه جنسی در سنین پایین، تجربه تجاوز و عدم رضایت از وضعیت بدن در دسته دلایل روحی روانی زود انزالی قرار می‌گیرند.
 • دلایل بیولوژیکی: عدم تعادل هورمون‌ها در سطح بدن، التهاب یا عفونت پروستات و مجرای ادرار، عوامل ژنتیکی و بیماری‌ها تیروئید از جمله عوامل بیولوژیکی زود انزالی محسوب می‌شوند.

به منظور درمان زود انزالی عموما از دارو، مشاوره و تکنیک‌های جنسی بهره می‌گیرند البته ترکیب این سه راه حل در کنار یکدیگر می‌تواند بسیار موثرتر واقع شود.

 توصیه می‌شود که اگر به زودانزالی مبتلا هستید حتما بدون هیچ‌گونه شرم و خجالتی این مشکل را با پزشک متخصص در میان بگذارید. پزشک در بسیاری موارد از درمان دارویی نیز استفاده می‌کند. ما نیز در اینجا بهترین قرص تاخیری موجود در داروخانه را به شما معرفی می‌کنیم. در حقیقت باید گفت که نمی‌توان تنها یک محصول را به عنوان بهترین انتخاب کرده و معرفی نمود زیرا بسیاری از این داروها از کیفیت و تاثیر مطلوبی برخوردار هستند؛ به همین دلیل ما لیستی از بهترین‌ داروها را در اختیار شما قرار می‌دهیم:

بهترین قرص و اسپری تاخیری موجود در داروخانه

در این قسمت ابتدا بهترین قرص‌های تاخیری موجود در داروخانه و بعد بهترین اسپری‌های تاخیری موجود در داروخانه را به شما معرفی می‌کنیم. قرص‌هایی که در ادامه معرفی می‌شوند، اکثرا گیاهی هستند و عارضه جانبی خاصی ندارند:

کپسول گیاهی دایان مکث

اگر به دنبال یک قرص گیاهی با کمترین عوارض هستید، کپسول گیاهی دایان مکث یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما می‌تواند باشد. این محصول با تاثیر بر گیرنده‌های عصبی و حسی اندام تناسلی موجب رفع مشکل انزال زودرس در آقایان می‌شود. تمبر هندی مهم‌ترین ترکیب موجود در این کپسول است.

 دایان مکث

انواع قرص تاخیری موجود در داروخانه دایان مکث

کپسول زینگا لایف

به منظور معرفی بهترین قرص تاخیری موجود در داروخانه به زینگا لایف نیز می‌توان اشاره کرد. این کپسول به تقویت نیروی جنسی در آقایان کمک کرده و ناتوانی‌های جنسی همچون اختلال در نعوظ و زود انزالی را بهبود می‌بخشد. عصاره گیاهانی همچون جینکو، جینسینگ و خارخاسک در این محصول وجود دارد.

 زینگا لایف

زینگا لایف

قرص گیاهی تاخیری آفرودیت

اگر از جمله افرادی هستید که قرص‌های گیاهی را ترجیح می‌دهند، قرص آفرودیت پیشنهادی مناسب برای شما است. گیاهانی همچون زعفران، زنجبیل، دارچین و خارخاسک از جمله ترکیبات این محصول هستند. آقایان به منظور تقویت نیروی جنسی و درمان زود انزالی می‌توانند از آن استفاده کنند. این قرص در بانوان نیز سبب افزایش میل جنسی می‌شود.

آفرودیت انواع قرص تاخیری موجود در داروخانه

 آفرودیت

کپسول تاخیری دیلی کیم ممسک کیمیاگر

اگر دوست دارید از محصولات گیاهی استفاده کنید، کپسولدیلی کیم کیمیاگر نیز یک قرص تاخیری موجود در داروخانه است که به درمان مشکل زودانزالی در آقایان کمک می‌کند. یکی از مهم‌ترین ترکیبات موجود در این کپسول نیز تمر هندی است. اختلال در نعوظ را نیز با استفاده از این کپسول می‌توان بهبود بخشید. این محصول حدود ۲ ساعت پیش از رابطه جنسی باید مورد مصرف قرار بگیرد. کپسول کیمیاگر بسیار کم‌عارضه است.

 دیلی کیم- قرص و اسپری تاخیری موجود در داروخانه

کپسول دیلی کیم

کپسول سینورکس آر ایکس اس تی پی فارما

یکی دیگر از بهترین قرص‌های تاخیری موجود در داروخانه که از نوع گیاهی بوده و بدون نیاز به نسخه پزشک می‌توانید آن را تهیه کنید، کپسول سینورکس است. جنسینگ، جینکوبیلوبا و یوهمبین موثرترین ترکیبات این محصول را تشکیل می‌دهند. مصرف این کپسول سبب افزایش انرژی، کاهش خستگی، رفع اختلال نعوظ، افزایش قوای جنسی و بهبود زود انزالی می‌شود. روزانه ۲ عدد از این کپسول همراه با غذا باید میل شود تا اثرات مصرف را پس از مدتی ببینید.

 سینورکس

سینورکس

در ادامه این مقاله با موضوع بهترین قرص و اسپری تاخیری موجود در داروخانه به معرفی اسپری‌های تاخیری می‌پردازیم:

اسپری دلتا زکس

۱۰ درصد لیدوکائین در اسپری دلتا زکس وجود دارد که در به تاخیر انداختن انزال بسیار موثر است. اسپری‌های این برند رایحه‌های متفاوتی داشته و به تحریک میل جنسی کمک می‌کند. علاوه بر تاخیر در انزال با استفاده از این اسپری‌ها می‌توانید شاهد بهبود نعوظ نیز باشید. جالب اینکه همزمان با کاندوم هم می‌توانید این اسپری‌های تاخیری را مورد مصرف قرار دهید.

 اسپری تاخیری دلتا زکس- بهترین قرص و اسپری تاخیری موجود در داروخانه

خرید اسپری دلتا زکس

اسپری تاخیری VIP ایموشن

اسپری تاخیری VIP ایموشن حاوی ویتامین E بوده و به رفع مشکل زود انزالی کمک می‌کند. داشتن گواهینامه GMP از سازمان غذا و دارو، گواهینامه بین المللی UKAS و نشان CE از اتحادیه اروپا نشان از کیفیت مرغوب این محصول دارد.  ۵ دقیقه قبل از مقاربت جنسی از این اسپری استفاده کنید تا به شکل موثر اثر خود را بر جای بگذارد. لیدوکائین ترکیب اصلی موجود در این اسپری است که باعث به تاخیر افتادن انزال در آقایان می‌شود.

 اسپری تاخیری ایموشن وی آی پی- معرفی قرص و اسپری تاخیری موجود در داروخانه

اسپری ایموشن وی آی پی

اسپری تاخیری سیمپلکس

برای مشکل زود انزالی و اختلال در نعوظ می‌توانید از اسپری تاخیری سیمپلکس استفاده کنید. ترکیبات موجود در این اسپری به افزایش جریان خون در آلت تناسلی کمک کرده و در رفع اختلال نعوظ موثر است. حتی این اسپری را همراه با کاندوم نیز می‌توانید استفاده نمایید. استفاده از این محصول باعث افزایش گردش خون در آلت تناسلی می‌شود. از همه مهم‌تر اینکه این اسپری هیچ نوع عارضه جانبی خاصی نداشته و ویتامین E هم از ترکیبات آن است.

 اسپری های تاخیری سیمپلکس

خرید اسپری تاخیری سیمپلکس

اسپری تاخیری دابل دیلی کدکس

اسپری تاخیری دابل دیلی کدکس جریان خون را در آلت تناسلی افزایش داده و به نعوظ طولانی مدت کمک می‌کند. حتی همراه با کاندوم نیز می‌توانید از این محصول استفاده کنید. این محصول استفاده آسانی داشته و فورا تاثیر خود را بر جای می‌گذارد. علاوه بر اینها با استفاده از این اسپری شاهد به تاخیر افتادن انزال خواهید بود. این اسپری دارای پروانه وزارت بهداشت، گواهینامه CE و دارای گواهینامه GMP از سازمان غذا و دارو است.

 اسپری تاخیری دابل دیلی کدکس

 خرید اسپری دابل دیلی کدکس- بهترین قرص و اسپری تاخیری موجود در داروخانه

پیشنهاد می‌دهیم این مقاله را هم مطالعه فرمایید: بهترین مارک ژل تاخیری کدام است ؟

سخن پایانی

زمانی گفته می‌شد که دلیل زود انزالی در آقایان فقط به مشکلات جسمی و بیولوژیکی برمی‌گردد. اما اکنون ثابت شده که مشکلات روحی و روانی نیز در انزال زودرس نقش دارند و نمی‌توان آنها را نادیده گرفت. یکی از راه‌های درمان زودانزالی استفاده از برخی داروها است. ما نیز در این مقاله سعی کردیم انواع مختلفی از بهترین قرص و اسپری تاخیری موجود در داروخانه را به شما معرفی کنیم. توصیه می‌شود که در صورت ابتلا به زود انزالی حتما با مشورت پزشک اقدام به مصرف این نوع از داروها نمایید.

سوالات متداول در مورد قرص و اسپری تاخیری موجود در داروخانه

مهارکننده‌های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRIs) مانند اسیتالوپرام، سرترالین، پاروکستین و فلوکستین یکی از بهترین قرص‌ها برای مداوای انزال زودرس هستند. گفته می‌شود که در کشور آمریکا پاروکستین به عنوان موثرترین معرفی می‌شود.

برخی از درمان‌های پزشکی ممکن است به انزال زودرس کمک کنند اما هیچ درمان دائمی برای آن وجود ندارد. آقایان با استفاده از تکنیک‌هایی که با مراجعه به پزشک می‌توانند آنها را بیاموزند، می‌توانند موفق شوند تا انزال خود را کنترل کنند. همچنین از قرص تاخیری، اسپری تاخیری و کاندوم تاخیری نیز می‌توان کمک گرفت.

اگر با مشکل زود انزالی روبرو هستید، باید به متخصص ارولوژی یعنی ارولوژیست مراجعه نمایید.

عوارض قرص‌های تاخیری بر اساس نوع آنها دسته‌بندی می‌شود. مثلا داپوکستین عوارضی همچون اسهال، سرگیجه، بی‌خوابی و سردرد دارد. اما ترامادول ممکن است توهم ایجاد کند.

در صورت داشتن مشکل زود انزالی بهترین راهکار این است که با مراجعه به سکس تراپیست علت زود انزالی را مشخص کنید. با توجه به علت زود انزالی می‌توان از گزینه‌های درمانی استفاده نمود. زود انزالی می‌تواند در عوامل روانی (مثل داشتن استرس) و فیزیکی ریشه داشته باشد.

میزان تاخیر به نوع قرص، دوز مصرفی و ویژگی‌های فیزیکی فرد بستگی دارد. با این حال در بیشتر تحقیقات آمده است که قرص تاخیری ۱ تا ۵ دقیقه تاخیر در انزال به وجود می‌آورد.

قرص‌های تاخیری انواع مختلفی دارند. در میان آنها ترامادول ممکن است در فرد وابستگی ایجاد کند. هرگز بدون مشورت با پزشک از این قرص استفاده نکنید.

بعضی از قرص‌های گیاهی که برای درمان زودانزالی کاربرد دارند، تقریبا بدون عارضه هستند. از میان آنها می‌توان به قرص دایان مکث، زینگا لایف، آفرودیت و دیلی کیم اشاره کرد.

بله؛ اما برای اطمینان بیشتر بهتر است در این زمینه نظر پزشک را جویا شوید.

بله مطالعات نشان می‌دهد که اسپری تاخیری کمک می‌کند تا طول مدت رابطه جنسی برای مردان ۶۴ درصد افزایش یابد.

اگر فقط آن را به موضع مورد نظر بزنید و مقدار مصرف هم بیش از حد نباشد، استفاده هر روز از اسپری تاخیری بلامانع است.

اگر بیش از اندازه از اسپری تاخیری استفاده کنید، برای مدتی می‌تواند باعث بروز اختلال در نعوظ شود. اما در مقادیر معمول خیر.

اسپری تاخیری باید در  ناحیه فرنولوم که زیر کلاهک آلت تناسلی قرار دارد، زده شود.

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۴۷۳ میانگین: ۳.۶]

پست های مرتبط

183 نظرات
 1. امینی می گوید

  کدامیک از این قرص ها بدون نسخه قابل خریده؟

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   دوست عزیز مکمل هایی که لینک خریدشان در این مقاله وجود دارد بدون نسخه پزشک قابل خرید است. مابقی موارد نیاز به نسخه پزشک دارند.

   1. yosef می گوید

    سلام من قرص ارکتو ۱۰۰ خوردم هیچ تأثیری نداشت میشه قرص قوی معرفی کنی ممنون ۶

 2. ابوالفضلی می گوید

  آیا مشکل زود انزالی درمان قطعی نداره؟

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   دوست عزیز، مطمعنا با پیگیری روش های درمان و صبر می توان به تدریج زود انزالی را درمان نمود. البته این موضوع به توقع شریک جنسی شما نیز بسیار بستگی دارد. پیشنهاد می کنیم مقاله روش های خانگی برای درمان زود انزالی را حتما مطالعه نمایید و تکنیک های گفته شده در این مقاله را انجام دهید. پزشک نیز می تواند به شما در انتخاب بهترین مکمل راهنمایی کند.

 3. مجتبی می گوید

  از همه مزخرفتر ویگادول هسش اصا جواب نمیده … 😔😔😔😔😔😔

 4. حجت می گوید

  سلام.آیا قرص ارکتو هندی موجوده در داروخانها!

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   بله در داروخانه ها موجود است.

 5. ابراهیم می گوید

  سلام خسته نباشید میخاستم بدونم قرص ارکتو چن ساعت قبل رابطه باید مصرف بشه؟؟؟و تاثیرش خوبه یا نه ممنون میشم جواب بدین

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   قرص ارکتو را باید یک ساعت قبل از فعالیت جنسی مصرف کنید. دقت کنید که ارکتو را فقط یک بار در روز می توانید مصرف کنید. دوز مصرف هم پزشک تعیین می کند اما نباید از ۱۰۰ میلی گرم بیشتر شود. بعد از استفاده از آن و به دنبال تحریک جنسی مداوم، ممکن است نعوظ سه تا چهار ساعت طول بکشد. میزان تاثیرگذاری این قرص در همه افراد یکسان نیست و نمی توان در این خصوص جواب قطعی داد.

  2. آزاد می گوید

   میخای درمان ریشه ای کنی ؟؟؟

 6. جواد می گوید

  سلام. برای رفع حالت تهوع ناشی از مصرف بعضی قرص ها، چه توصیه ای دارید؟ مثلا مصرف قرص ضد تهوع خاصی، ماده غذایی خاصی؟

 7. Ben می گوید

  قرص هایی که سرد درد و چشم درد وحشتناک نیارن کدوما هستن؟ مثلا sdf چنان سر دردی میاره که آدم پشیمون میشه

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   سلام دوست عزیز
   اگر به دنبال یک قرص گیاهی با کمترین عوارض هستید، کپسول گیاهی دایان مکث یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما می‌تواند باشد. این محصول با تاثیر بر گیرنده‌های عصبی و حسی اندام تناسلی موجب رفع مشکل انزال زودرس در آقایان می‌شود. تمبر هندی مهم‌ترین ترکیب موجود در این کپسول است.

   1. حامدک می گوید

    یعنی خوردن قرص دایان مکث برای افراد مجرد و نداشتن رابطه،باعث درمان زودانزالی میشه؟

    1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

     سلام کاربر گرامی در مورد فراورده های با منشاء طبیعی نمیتوان با قطعیت پاسخی داد.

     1. خان محمد بهزاد می گوید

      سلام درمان زود انزالی

   2. حسین می گوید

    سلام خسته نباشید میخاسم ببینم چند ساعت قبل باید کپسول دایان مکس یا زینگا لایف رو مصرف کرد؟

    1. مجله مثبت سبز می گوید

     سلام دوست عزیز
     ۲ کپسول ۲ ساعت قبل از مقاربت میل شود.

  2. robinhood می گوید

   گه ترین قرص اس دی اف هست.تا ۸ساعت همه جا ابی میدیدم و اگپلک‌میزدم‌انگار رعدو برق میزنه.😂 ویزارسین هم خوبه

 8. یاشار می گوید

  چ قرصی برای زود انزالی خوب است

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام و وقت بخیر… داروهایی در اختلال در انزال جایگاه مصرف دارند باید توسط اورولوزیست تجویز شوند.

 9. سیدعباس می گوید

  باسلام. آیا قرص تادالافیل یا سیالیس واقعا از بهترین قرصهای اختلال نعوظ باکمترین عوارض محسوب میشود و برای شروع مصرف از چه دوزی باید استفاده شود لطفاراهنمایی کنید. باتشکر

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی…سن خود را بفرمایید و اینکه مشکلی مربوط به سیستم قلب و عروق و بعد از آن کلیه و کبد احیانا ندارید؟…در ضمن این دو دارو با تعدادی از داروها تداخل دارند که بایستی با داروساز چک بفرمایید. در مورد دوز مصرف، سیلدنافیل و تادالافیل به ترتیب با دوز ۵۰ و ۱۰ میلیگرم و حداکثر یک مرتبه در روز شروع میشوند و در صورت عدم تحمل به دنبال بروز عوارضی چون سردرد سرگیجه افت فشار گرگرفتگی و… میتوان دوز دارو را به نصف کاهش داد وبرعکس در صورت عدم اثربخشی دارو میتوان دوز دارو را دو برابر کرد.

   1. حسین می گوید

    سلام خانم دکتر خوبین من مشکل زودانزالی دارم .
    البته اول با روش‌هایی شخص مقابلم رو ارضا و انزال میکنم بعد من قبل از یک دقیقه انزال میشم .
    راهکارتون چیه ؟

    1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

     سلام کاربر گرامی با sextherapist مشورت نمایید. ابتدا روشهای غیردارویی را در پیش میگیرند.

   2. محسن می گوید

    سلام خانم دکترمن زودانزالی زیادی دارم بایدچیکارکنم که کمتربشه

    1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

     سلام کاربر گرامی ابتدا با sextherapist در این زمینه مشورت نمایید.

   3. امید می گوید

    سلام خانم دکتر
    من هیچ مشکل قلبی یاچیزی دیگری ندارم
    ومشکل زود انزالی دارم چه قرصی را برای من پیشنهاد میدید
    باتشکر ازشما

    1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

     سلام کاربر گرامی
     داروهایی که در این حیطه اندیکاسیون دارند نیاز به تجویز پزشک متخصص دارند.

     1. Feridwn می گوید

      سلام
      مصرف سرترازین را در رور نهایتا چقدر مجاز به استفاده ایم؟؟؟
      با سپاس!

     2. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

      سلام کاربر گرامی
      داروهای مربوط به زودانزالی حتما باید توسط متخصص اورولوژی و یا اعصاب و روان تجویز شوند.

 10. nima می گوید

  قرص موثرتره یا اسپری؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی اگر اسپری به تنهایی موثر واقع میشود، مصرف آن نسبت به قرص به دلیل عوارض کمتر ارجح است.

   1. علی ابراهیمی می گوید

    سلام .ببخشید من به تازگی موقع ارضاشدن واومدن حال حس قبلی ندارم وزودانزال هستم ممنون میشم اگه جواب منوبدید که چیکارباید بکنم

    1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

     سلام کاربر گرامی به اورولوزیست مراجعه نمایید. ویا sextherapist.

   2. علی ابراهیمی می گوید

    میشه جواب سوال منوبدید

    1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

     پاسخ داده شد.

 11. علی ابراهیمی می گوید

  سلام .ببخشید من ۳۸سالم مریضی ندارم یک به تازگی موقع ارضا شدن واومدن..هیچ حسی مثل قبل ندارم وزودانزال هستم ممنون میشم جواب منو بدید چیکاربایدبکنم

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سوال شما نیاز به شرح حال گیری توسط پزشک متخصص و باز مشورت با sextherapist کمک بیشتری میکند.

 12. Safoora می گوید

  قرص تاخیری برای خانم ها هست؟این قرص هایی که معرفی کردید برای خانم ها مناسب هستن؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز خیر داروهای معرفی شده مناسب نمیباشد. بر طرف کردن این مشکل در حوزه ی دانش sextherapist میباشد که در ابتدا توصیه های غیر دارویی صورت میگیرد و در صورت نیاز دارو تجویز میشود.

 13. علی می گوید

  سلام من حدود۴۰سالمه و زود ارضایی دارم دکتر نورولوژیست رفتم قرص دوومیدانی تجویز کردن تا مدتی خوب بود ولی اثری نداره چکار بایدکنم؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی نام دارو چیست؟ اگر داروی تجویز شده صرفا انرژی زاست داروهای بهتری هم وجود دارند که بایستی اورولوژیست تجویز نمایند و گاهی نیازی به دارو نیست که sextherapist کمک میکند.

 14. مجید می گوید

  سلام من حدود ۴۰سالمه زود ارضایی دارم ارولوژیست رفتم قرص داپوکستین دادن تا مدتی خوب بود بعدش دگ ن لطفا راهنمایی کنین

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی در کامنت قبل پاسخ داده شد.

 15. منصور می گوید

  سلام آیا سیر سیاه که تبلیغ میشه واسه زود انزالی تاثیر داره یا فقط کلاهبرداریه؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی سوال شما در حیطه طب سنتی میباشد.

 16. مهدی می گوید

  ببخشید جهت استفاده ی نوع دارو از چه دکتری باید راهنمایی گرفت؟منظورم تخصصش هست

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی با اورولوژیست مشورت نمایید. همینطور sextherapist که راهنمایی غیر دارویی هم دارند.

 17. اشکان اسماعیلی می گوید

  سلام خسته نباشید خانم دکتر ی قرص برای تاخیر معرفی کنید ممنون

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی متاسفانه نمیتوان دارویی پیشنهاد داد با sextherapist و یا اورولوژیست مشورت نمایید.

 18. آراد می گوید

  سلام خانوم دکتر از بین این قرصها بهترینش کدومه؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی اکثر این داروها را نمیتوان بدون تجویز پزشک استفاده کرد. پیشنهاد میشود اگر مشکل مربوط به زود انزالی میباشد با sextherapist مشورت نمایید.

 19. سامان می گوید

  سلام خسته نباشی من الت تناسلی صف نمیشه باید چیکار کنم زود انزالی هم دارم باید چیکار کنم ممنون میشم

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی همانطور که در کامنتهای مربوط به این تاپیک توضیح داده شد اولین قدم مشورت با sextherapist می باشد. اکثر داروهای معرفی شده نیاز به تجویز پزشک دارد.

   1. بهنام می گوید

    سلام خانم دکتر یه قرص تاخیری بگین که نیاز به تجویز بزشک نباشه

    1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

     سلام کاربر گرامی
     کامنت قبل را بخوانید.

 20. شاهین می گوید

  خانم دکتر من هیچ مشکلی ندارم و خدارا شکر اصلا خستگی و ناتوانی برام معنی نداره ،مشکل من بی پولیه و پول ندارم زن بگیرم ،راه حلی وجود داره؟

 21. محسن می گوید

  سلام قرص کینگ دول اصل و ارسال هم دارین چند بسته حداقل؟؟؟
  ممنون

 22. هادی می گوید

  سلام خانوم دکتر مشکل من اینه که دیر ارزایی دارم رابطه بدون این قرصا تقریبا ۱ ساعت طول میکشه و آلت بزرگی دارم که باعث رنج شریک جنسی میشه راه کار برای اینکه زود ارزا بشم دارین؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   با sextherapist مشورت نماید.

 23. Matin می گوید

  سلام ببخشید یک سوال داشتم
  قرص تاخیری ارکتو تا چقدر به تاخیر کمک میکنه و این که آیا بعد از مصرف رابطه جنسی همان لذت قبل رو داره یا خیر؟
  ممنون میشم جواب بدین🙏

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   نمی توان دقیقا نتیجه ی آن را پیشبینی کرد اما در این زمینه داروهای دیگری هم موجود می باشد که نیاز به تجویز پزشک دارند همینطور می توانید با sextherapist مشورت نمایید.
   در پاسخ به سوال دوم خیر تاثیر منفی روی کیفیت رابطه ندارد.
   لیست بلندی از داروها وجود دارد که مصرف همزمان انها با سیلدنافیل یا ممنوع است و یا باید با احتیاط مصرف شود. درصورت مصرف داروی دیگر با داروساز و یا تماس با ۱۹۰ مشورت نمایید.

 24. مهراب می گوید

  سلام وقت بخیر لطفاً ی قرص تأخیر معرفی کنید ک حالت تهوع سرگیجه و چشم درد نداشته باشه.۳۰سالمه

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   متاسفانه نمیتوان دارویی معرفی کرد. با اورولوژیت مشورت نمایید.

  2. علیهاشم می گوید

   سلام خانوم دکتر ببخشید من اصلا هیچ مشکلی ندارم اما میخوام انزال و به تاخیر بندازم هیچ دارویی اثر نداره بهترین دارو کدام و مصلحت میدونید مچکرم

   1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

    سلام کاربر گرامی
    در این مورد اورولوژیست دارو تجویز مینمایند.

 25. معین می گوید

  سلام خانم دکتر آیا داروخانه ها قرص داپوکستین رو بدون نسخه میدن ؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز
   داپوکستین جزء داروهای otc (داروهای بون نیاز به نسخه ی پزشک) نمیباشد.

 26. رضایب می گوید

  سلام من تقریبا همه این موارد امتحان کردم اما جواب نگرفتم لطفا راهمنایی کنید؟؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   در کامنتهای قبل در این مورد توضیح داده شده است.

   1. محمد می گوید

    سلام خانم دکتر.من سنم ۴۴ می‌باشد مشکل انزال زودرس دارم دوتادکتر رفتم و نتیجه نگرفتم انواع قرص‌ها برام تجویز کردند آخرینش سرترالین بود نتیجه نگرفتم.اسپریها جواب نداد واقعا وخدایی دیگه خسته شدم از خودم متنفرم خانمم خیلی اعصابش خورد شده عصبی شده بدجور امکانش هست کمکم کنی شده کوه غم برام هیچ اعتیادی ندارم فقط استرس واعصابم بایدکنترل بشه ب خودم صددرصد ثابت شده.کمکم کن ب مولاقسم.

    1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

     سلام کاربر گرامی
     سوال شما در حیطه ی دانش متخصص اعصاب و روان و یا سکسولوژیست می باشد.

 27. رضایی می گوید

  سلام من تقریبا همه این موارد امتحان کردم اما جواب نگرفتم لطفا راهمنایی کنید؟؟

 28. amir می گوید

  سلام وقت شما بخیر . من با توجه به مشکلی که دارم داروی دپاکین کرونو ۵۰۰ میلی گرم مصرف میکنم . و مشغله کاریم زیاده . برای همین در نعوظ مشکل دارم و رابطه جوری که بخوام پیش نمیره . خواهش میکنم دارویی یا راهی را معرفی کنید که با دارویی که میخورم تداخل نداشته و سریعا تاثیر گذار باشد .

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   متاسفانه نمیتوان دارویی معرفی کرد.

 29. مسعود می گوید

  سلام خانم دکتر،،
  من هنگام رابطه سکس با مشروب رو تجربه داشتم و خیلی زود ارضا میشم..!!!
  آیا میشه قبل از مصرف مشروب از قرص تاخیری استفاده کرد؟؟تداخلی داره؟؟
  نظرتون لطفا؟؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   اسم دارو را ذکر نمایید.

 30. مجتبی می گوید

  سلام روزتون بخیر
  بهترین قرص گیاهی برای چند ساعت قبل از رابطه جنسی برای درمان تاخیر و نعوظ چه قرصی هست؟
  کاملا گیاهی و بدون عوارض باشه

 31. علی می گوید

  سلام من قرص زینگا لایف تهیه کردم ولی اصلا جوابی نگرفتم
  میشه طریقه مصرف صحیح و مدت رابطه ای ک میتونم داشته باشم بگین ممنون میشم

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   مورد خاصی برای نحوه ی مصرف آن وجود ندارد.

 32. ممد می گوید

  سلام خانم دکتر ،اسپری یا قرصی ک واسع قبل از هر دفه رابطه استفادع بشه و عوارض نداشته باشه برام چی پیشنهاد میدین بدون تجویز پزشک داروخونه بم بده؟
  هیچ مشکلی ندارم از لحاظ بدنی

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   اسپری لیدوکائین با برندهای مختلف در داروخانه ها موجود میباشد. تفاوتی ندارند با یکدیگر.

   1. ممد می گوید

    نحوه استفادش؟چند دقیقع قبل از رابطع و چقد استفاده شه؟

 33. کیوان می گوید

  من قرص کیمیاگر گرفتم ،کوچکترین تاثیری نداشت. هیچ اثری.

 34. بصیر خان می گوید

  یک سوال مهم چرا داروخانه ها این قرص کینگ دول که معرفی کردین رو ندارن حتی داروخانه خودتون

 35. صدرا می گوید

  سلام من قبلا یکبار دایان مکث استفاده کرده بودم جواب داده بود اما الان در بدنم تاثیری نداره نمیدونم چیکار کنم راهنمایی کنید لطفا

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   در صورتی که بیماری زمینه ای ندارید و یا مشکلاتی در ساختار اندام تناسلی یا برخی از داروهای کاهنده ی فشارخون را استفاده نمیکنید میتوانید سیلدنافیل را امتحان کنید.

  2. محمد می گوید

   سلام خانم دکتر قرص دایان مکس چند ساعت انزال رو به تاخیر می اندازد ممنون میشم بگید

   1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

    سلام کاربر گرامی
    بع عوامل مختلفی بستگی دارد به خصوص در مورد دایان مکس که یک داروی ترکیبیست.

 36. امیر می گوید

  سلام. من مشکلی از نظر جنسی ندارم و فقط دلم میخواد دیرتر ارضا بشم و معاشقه رو ادامه طولانی تر کنم. میشه بگین اسپری تاخیری بهتره یا قرص؟ کدوم رو مصرف کنم که خطر کمتری داشته باشه؟ کدوم واقعا ارضا شدن رو به تاخیر میندازه؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   قاعدتا در قدم اول فرم موضعی پیشنهاد میشود.

 37. بهزاد می گوید

  سلام تو این قرص هایی که معرفی کردید کدوم بهتره و عوارض کمتری داره برای زود انزالی ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   سلام دوست عزیز
   می توانید از کپسول دایان مکث استفاده کنید.

 38. مهدی می گوید

  سلام کپسول دایان مکث چطورتهیه کنیم ارسال هم انجام میدین قیمت هربسته چنده

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   سلام دوست عزیز
   کپسول دایان مکث می توانید از داروخانه آنلاین مثبت سبز تهیه کنید.

 39. امیر می گوید

  سلام برا درمان زود انزالی به چه متخصصی باید مراجعه کنیم

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   به urologist و یا sextherapist مراجعه نمایید.

 40. محمد می گوید

  سلام. خانم دکتر برا تاخیر در انزال میخوام ویاگرا استفاده کنم آیا عوارضی مث سرگیجه و تهوع داره یا ن

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   ویاگرا طول اثر طولانی تا چند ساعت دارد اما این به معنی به تاخیر افتادن زمان انزال در یک رابطه نیست. در واقع تا چندین ساعت امکان شروع ارکشن وجود دارد.

 41. کیارش می گوید

  سلام.من ۵۰ساله هستم و قرص لورازتان صبح و شب مصرف میکنم.مدتی لست که به زودانزالی و بعد به عدم رسیدن به نعوظ مبتلا شدم.باتوجه به فشارخون بالا من هم میتوانم از قرص استفاده کنم؟؟؟؟و اگر مشکلی نیست چه قرص یا دارویی پیشنهاد میکنید؟؟؟؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   به غیر از لوزارتان داروی دیگری در رابطه با مشکل دیگری استفاده نمیکنید و احتمالا بیماری زمینه ای دیگری ندارید؟در مورد مصرف سیلدنافیل و یا تادالافیل با متخصص قلب که زیر نظر ایشان می باشید مشورت نمایید.

 42. امیر می گوید

  سلام قرصی هم هست که بد مصرفش نیم ساعت تاثیر داشتع باشع؟؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   خیر دارویی که باعث طولانی شدن زمان نعوظ شود و تاییدیه ی fda داشته باشد وجود ندارد.

 43. naser می گوید

  سلام بنده ۵ماه پیش اتفاقی دیر انزالی داشتم بعد از کلی دکتر رفتن فهمیدم پرکاری تیروئید داشتم ولی اون موقع قرص سیلدنافیل خوردم بعد از دو ساعت مشکل برام پیش اومد تاری دید ضعف صدای زنگ گوش همیشگی گیجی لطف راهنمایی کنید ممنون

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   بعد از ۵ ماه همچنان علائم باقیست؟ در صورت ادامه ی علائم با نورولوژیست مشورت نمیید.
   احیانا داروی دیگری در آن بازه ی زمانی مصرف نکرده اید؟ سابقه ی بیماری نداشته اید؟

 44. میلاد می گوید

  سلام
  دکتری هست که بدون مراجعه حضوری مشکل رو در میان بزارم؟

 45. محسن می گوید

  سلام
  خانوم دکتر
  برای کسی که کبد چرب گرید۲ داره، کدامش مناسبه؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   اگر مشکل کبد چرب هم وجود نداشت باز هم نمیتوان دارویی را پیشنهاد کرد به این دلیل که نیاز به تجویز پزشک متخصص می باشد.

 46. علی می گوید

  سلام من ۱۶ سالمه منم همین مشکلو دارم
  باید ب دکتر مراجعه کنم؟

 47. علی می گوید

  سلام من همین مشکلو دارم. اگه بخام خودارزایی کنم ۱.۲ دیقه طول میکشه ارزا شم
  ولی در رابطه ی جنسی ب ۳۰ ثانیه نمیکشه ارزا میشم
  باید برم پیش دکتر ؟

 48. ایرانی می گوید

  سلام من عمل باز قلب برای گرفتگی عروق انجام داده ام پس از عمل از قرص سیلدنافیل استفاده می کنم اما یک قرص ۱۰۰م را به هشت قسمت کرده و هر مرتبه یک قسمت را مصرف می‌کنم مقدارکمی حالت سردرد سراغم می آید اگر پیشنهاد بهتری دارید لطف کنید ضمناً مصرف دارو برای عدم نعوظ می‌باشد

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   سلام دوست عزیز
   پیشنهاد می کنم حتما با پزشک متخصص مشورت کنید و از مکمل هایی که برای تقویت قوای جنسی مناسب هستند مانند انرژکس استفاده کنید.

  2. کمال می گوید

   سلام ببخشید برای درمان زود انزالی بهترین دارو کدومه؟
   آیا درمان قطعی داره؟

 49. توحید رضایی می گوید

  سلام وقت بخیر دوست عزیز پیشنهاد شما برای قرص تاخیری عالی چی هست ممنون میشم پاسخ بدین

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   سلام کاربر عزیز
   می توانید از دایان مکث دایان فارما و یا قرص روکش ‎دار آفرودیت گل دارو استفاده کنید.

 50. یونس مرادی می گوید

  سلام خسته نباشید خواستم بدونم کدوم قرص دوام بیشتر یا زمان ماندگاری بهتر هنگام رابطه بیشتره داره لطفاً راهنمایی کنید

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   سیلدنافیل و تالافیل باعث بروز نعوظ در افرادی میشود که در این مورد دچار مشکل هستند .طول اثر هردو چند ساعت هست اما بدین معنا نیست که باعث افزایش طول مدت رابطه شوند در واقع امکان اثربخشی انها تا چند ساعت بعد از مصرف وجود دارد.

 51. عرفان می گوید

  سلام ببخشید قرص های گیاهی مثل دایان مکس عوارض خاصی دارن؟؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز
   تمام داروها چه گیاهی و چه شیمیاییپ ممکن است عوارضی را به دنبال داشته باشند.

 52. محمد می گوید

  سلام دایان مکث ب گفت خودشون دو ساعت قبل مصرف کردم اما تغییر ایجاد نشد دلیل چی میتونه باشه

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   داروهای گیاهی تاثیر قطعی ندارند. با متخصص در این مورد مشورت نمایید.

   1. خان محمد بهزاد می گوید

    سلام داکتر صاحب من زود انزالی دارم اسپرم ضعیف باید چکار کنم رهنما کند ممنون دگه قرض باید از کجا بگرم هر دوراخانه یافت میشود

    1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

     سلام کاربر گرامی
     در مورد مشکل اسپرم در کنار داروهای تجویز شده توسط پزشکتان، به عنوان مکمل ویتامین E پیشنهاد می شود.
     در مورد مشکل زودانزالی با متخصص اورولوژی مشورت نمایید.

 53. جمشید می گوید

  ارسال یک پاسخ بسیار راحت است و همه میدانیم بسیاری از قرص های تاخیری سر منشا ترامادول دارند و یا قرص های افسردگی و بیشتر انها افراد را دچار سردرد میکنند به دلیل افزایش فشار خون خطرات خاصی دارند بهترین روش برای درمان فقط حرکات شکم است در غیر اینصورت منتظر عوارض باشیم …….در ورزش قبل از خوابدین چه ورزش های شکمی چه ورزش های مناسب اندروفین از مغز ترشح میشود و تمام کار را انجام میدهد مهمترین ماده در دیر انزالی موفق و پایدار باشید …

 54. Amir می گوید

  سلام قرص های تاخیری با قرص روفانیب تداخلی نداره؟

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   همراه گرامی مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز
   جهت بررسی تداخلات دارویی لطفا با پزشک معالج خود مشورت نمایید ، چون ایشون بیشتر ازشخصی نسبت به شما و ازمایشات و شرح حال شما آگاهی دارند.
   باتشکر از همراهی شما.

 55. مهدی می گوید

  سلام خانم دکتر
  اسپره ی لیدوکائین هنگام مقاربت به واژن آسیب می زند یا خیر؟ ممکن است موجب عفونت شود؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   خیر چنین عوارضی ندارد.

 56. میثم می گوید

  دایان مکث که گیاهیه اصلا به من اثر نمیکنه.چی بخورم به جاش که عوارض هم نداشته باشه؟

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   سلام دوست عزیز
   می تواندی از مکمل های درمانی مانند ایکس اید شرکت گلدن لایف استفاده کنید.

 57. kmlll می گوید

  سلام ببخشید کدوم یک از قرص ها بیشترین تاثیر رو در درمان زود انزالی داره؟
  آیا برای زود انزالی درمان قطعی وجود داره و میشه حل کرد؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز
   این مشکل نیاز به مراجعه به پزشک دارد.

 58. بامداد می گوید

  قرص تاخیری گیاهی تاثیر داره؟

 59. ملک می گوید

  وایاگرا هم برای نعوظه هم زود انزالی؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   این دارو باعث ایجاد نعوظ میشود.

 60. امین می گوید

  سلام دکتر. ویاگرا فقط برای نعوظه یا برای زود انزالی هم خوبه؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز
   باعث نعوظ میشود.

 61. نیما می گوید

  چرا قرص کینگ دول لینک فروش ندارد و نحوه سفارش ان لاین چجوریست؟

  1. مشاور مکمل های ورزشی می گوید

   سلام
   اطلاعاتی راجب قرص های ماهواره ای ندارم و توصیه به مصرف ان هم نمیکنم بدلیل اینکه ترکیبات مشخصی ندارند.

 62. امیر می گوید

  سلام من ۴۰سال دارم یک داروی خوب که باهاش بشه ۳ ساعت رابطه جنسی خوب داشت رو میشه معرفی کنید ممنون میشم

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   چنین دارویی وجود ندارد که مورد تایید FDA هم باشد.

 63. خان محمد بهزاد می گوید

  سلام دکتر صاحب من زود انزالی دارم اسپرم ضعیف است باید چکار کنم رهنما کند ممنون دگه قرض باید از کجا بگرم هر دوراخانه یافت میشود

 64. سید می گوید

  سلام برای زود انزالی چه قرصی رو پیشنهاد میکنید؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز
   داروهای مورد نیاز در این زمینه توسط اورولوژیست تجویز می شود.

 65. سعید می گوید

  سلام سال نو مبارک…من اعتیاد داشتم الان ۴۳روزه تریاک مصرف نکردم لطفاً اگه دارویی هست که مشکل زود انزالی من رو بر طرف کنه معرفی کنید . هفته پیش به پیشنهاد یه دوست از یه مغازه لوازم بهداشتی قرص خریدم دونه ای بود.سوال کردم این داروها اسمش چیه گفتن سیلدنافیل با یه دارو دیگه اسمشو فراموش کردم.تاثیر کم داشت من از لحاظ جسمانی مشکلی ندارم داروهم مصرف نمیکنم اگه دارویی هست که با سیلدنافیل میشه مصرف کردوکمک می‌کنه به تاخیر در انزال ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   سیلدنافیل بر روی زمان انزال تاثیری ندارد و داروی موثر توسط پزشک متخصص بعد از شرح حال گیری تجویز می شود.

 66. ابراهیم می گوید

  سلام ممنون میشم که درموردافزایش سایز وقطرآلت چه دارویی یاپمادی میشه خریدواستفاده کرد اگه داروی گیاهی هم داره لطف کنین بگین

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   جهت ایجاد نعوظ داروی سیلدنافیل موثر است اما برای افزایش سایز خیر دارویی مورد تایید نمی باشد.

 67. میم می گوید

  مشکل من اینه زیر نیم ساعت نمیتونم ارضا بشم بدون اینکه نعوظ از بین میره
  بعضی وقتا بعد ارضا شدن شاید ۳۰ ثانیه بعد دوباره نعوظ دارم و میتونم ادامه بدم
  چیکار باید کرد؟
  آیا دارویی چیزی هست که اینو کمترش کرد؟

  1. دکتر مریم حق نژاد می گوید

   همراه محترم
   سلام
   با توجه به مشکلی که عنوان شد، توصیه میشود با مراجعه به متخصص اورولوژی، درمان تخصصی دریافت فرمایید. برخی از داروها جهت درمان دیر انزالی و نعوظ طولانی کاربرد دارند اما تجویز آنها در تخصص داروسازان نیست.
   متشکرم

 68. کاوه می گوید

  سلام و خسته نباشید
  من ۴۵ سال سن دارم تقریبا در سن ۳۰ سالگی با یک قرص سیلدینافیل ۵۰ و اسپری می تونستم خیلی خوب کارم رو انجام بدم اما الان سیلدینافیل ۱۰۰ هم بعد از ۸ ساعت اثر می کنه و در زمان کوتاهی اثرش از بین میره .. البته چند سال پیش جراحی هرنی طرف چپ داشتم .. سیگاری هستم / تازگی ها قرص کینگدول هم مصرف کردم که بعد چند ساعت اثر کرد و مدتش چند ثانیه بود .. ایا می تونه به خاطر غلظت خون باشه یا جراحی ؟ ۵ ساله که پاکم اما چند سالی تریاک و متادون مصرف کردم .. ایا مصرف همزمان ترامادول و سیلدینافیل خطرناکه ؟
  سپاس از لطف شما

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   ترامادول در این رابطه اندیکاسیونی ندارد و علاوه بر ان عوارضی را هم به دنبال دارد. در ضمن احتمال وابستگی به این دارو که ساختاری شبیه به سایر اوپیوئیدها (تریاک و متادون) دارد وجود دارد.
   در ابتدا به نورولوژیست مراجعه نمایید و در صورتی که مشکل بیان شده ارتباطی با جراحی اخیر نداشت به sextherapist مراجعه نمایید.

 69. حمید می گوید

  سلام .میشه قرص ارکتو رو به همراه یک قرص داپوکستین باهم مصرف کرد یا اختلال دارویی ایجاد میشه؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   مصرف این دو دارو در کنار هم اندیکاسیون ندارد بنابراین استفاده نشود.

 70. Amirali می گوید

  سلام خسته نباشید چه قرصی برای زود انزالی خوبه

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   در کامنتهای قبل توضیح داده شد که داروهای مورد نیاز در این زمینه توسط متخصص اورولوژی و یا اعصاب و روان تجویز می شود.

 71. سعید می گوید

  سلام من هفته ای دو یا ۳ بار خود ارضایی میکنم اگه نکنم ممکنه تو خواب ارضا بشم بعد بیشتر از یک دقیقه هم تعامل نمیاره زود ارضایی دارم موقع سکس هم بیشتر از یک دقیقه طول نمیکشه راه حلش چیه لطفا جواب بدین

  1. مشاور مکمل های ورزشی می گوید

   دوست عزیز
   سعی کنید به ورزش رو بیارید

 72. علی می گوید

  سلام وقت شما بخیر. مصرف اسپری باعث شل شدن آلت نمیشه؟ من آلات تلسکوپی هستش، در واقع اختلاف سایز در زمان نعـوظ و حالت عادی خیلی زیاده

 73. رضا می گوید

  سلام خسته نباشید
  من ۳۲سالمه قبلا اعتیاد داشتم بخاطر زود انزالی الان ۳ماهه ترک کردم موندم چیکار کنم چه چیزی پیشنهاد میکنید ممنون میشم ازتون راهنمایی کنید

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز
   جهت ترک اعتیاد، علاوه بر مصرف دارو به حمایت روانپزشک نیز نیاز می باشد تا عوارض پیش آمده را پوشش دهند.

 74. ابوالفضل می گوید

  سلام خانم دکتر وفتتون بخیر . نظرتون راجع به قرص پروانه ای چیه قرص معتبری هس برای تاخیر در انزال؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   خیر تایید نشده است.

 75. نوشین می گوید

  مطالب و معرفی قرص ها بسیار عالی بود. ولی توجه به این نکته که اگر کسی قرصی مصرف می کند در زمینه درمانی مشکلات روحی کدام قرص برای او توصیه می شود که عوارضی نداشته باشد.

 76. علی می گوید

  سلام خدمت شما وقت بخیر . من انواع قرص های تاخیری رو خوردم و جوابی نگرفتم و اثر نکرده روم.
  از جمله قرص هایی که خوردم کینگ دول و وگادول و قرص دفترچه ای هارد آن بودن
  از همشون استفاده کردم در ساعت های مختلف قبل از رابطه جنسی ولی هیچکدوم روم اثر نکرده و قبل از یک دقیقه به انزال میرسم
  یکی بهم گفت که اگر قرص های تاخیری روت اثر نکنه حتما کبدچرب داری گفتم ببینم راسته؟
  و اینکه راهکارتون چیه برای من

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   برای درمان انزال زودرس داروهای دیگری انتخابی هستند که توسط اورولوژیست تجویز می شوند.

 77. میثاق می گوید

  قرصی هست که هم باعث ایجاد نعوذ بشه و هم باعث تاخیر در انزال؟؟ میشه معرفی کنید؟
  آیا با مصرف قرص نعوذ، پس از انزال هم نعوذ همچنان باقی میمونه یا نه؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   جهت برقراری نعوظ سیلدنافیل کارایی دارد اما در مورد تاخیر داروی مورد نظر توسط اورولوژیست تجویز می شود.
   قبل از تهیه ی سیلدنافیل در نظر داشته باشید که با تعدادی دارو تداخل دارد.

 78. حسام می گوید

  کدام قرص برای ۱۶یا ۱۷سال توصیه میکنید

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   همراه گرامی مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز
   شما می‌توانید از ژل ها و اسپری های تاخیری استفاده نمایید. با خرید آنلاین محصولات جنسی از داروخانه آنلاین مثبت سبز، در وقت و هزینه های خود صرفه جویی نمایید.
   با تشکر.

  2. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   دارویی مانند داپوکستین را می توان مثال زد که در این سن تایید نشده و با تعدادی دارو تداخل دارد.

 79. احمد می گوید

  من مشکل کلیه دارم و تمام عمرم با زود انزالی زیر یک دقیقه درگیر بودم میشه یکی بهم راهی نشون بده

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   همراه گرامی مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز
   شما می‌توانید از بهتری ژل‌های تاخیری و یا بهترین اسپری های تاخیری کمک بگیرید.
   با تشکر از همراهی شما.

 80. سامان می گوید

  سلام خسته نباشید
  یک قرص تاخیری بهم معرفی کنید که اثرش خوب باشه
  تشکر

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   همراه گرامی مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز
   قرص دایان مکث جز بهترین قرص‌های تاخیری موجود در بازار است که می‌توانید از آن کمک بگیرید. این قرص کاملا طبیعی و گیاهی بوده و حاوی تمبرهندی است. نحوه مصرف آن : ۲ کپسول ۲ ساعت قبل از مقاربت میل شود.
   با تشکر از همراهی شما.

 81. Kian می گوید

  سلام خانم دکتر ؛ آیا مصرف دارو های ضد تشنج مثل تگرتول و دپاکین و لوبل و…. تاثیری در نعوظ و زود انزالی داره یا نه . ممنون

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   با احتمال خیلی کم در مورد تگرتول ممکن است از این جهت عارضه ای ایجاد شود.

 82. جعفری می گوید

  سلام علیکم وقت بخیر
  من سن ام ۲۹ سال است در موقعی رابطه ام خیلی زود انزالی دارم مثلآ مدت اش کمتر از دو دقیقه است همچنان استرس هم دارم چی باید کرد
  متشکرم از شما

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   همراه گرامی مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز
   شما می‌توانید دو مقاله بهترین مارک ژل تاخیری و قوی ترین داروی گیاهی برای درمان زود انزالی را مطالعه نمایید.
   با تشکر از همراهی شما.

 83. یوسف می گوید

  با عرض سلام ، من ۳۹ سال سنم است مدتی قبل به مدت ۲ سال با خانمی با سن ۴۳ سال در ارتباط بودم که شب تا صبح بیشتر از ۴-۵ بار رابطه جنسی با سفتی آلت همراه با دیر انزالی و لذت جنسی فوق العاده همراه بود (دیگه یچوقت با هیچکسی مثل این خانم این رابطه رو نتونستم تجربه کنم) از وقتی با این خانم قطع ارتباط کردم منی که روزانه بیشتر از پنج بار رابطه قوی داشتم و زودانزالی هم نداشتم الان هفته ایی یه بار شده و زودانزال هم شدم بعد از کمی کنجکاوی متوجه شدم این خانم هر شب داخل سالاد و غذای من دارو میریخته (هیچوقت نفهمیدم چه قرص یا شربتی بوده) میشه شمایی که با این داروها اشنایی دارین حدس بزنید چه دارویی بوده که بتونم تهیه کنم و مثل قبل رابطه ی عالی با سفتی آلت و دیرانزالی رو دوباره تجربه کنم. ممنون میشم اسم این دارو یا داروهای مشابه رو برام بگین تا تهیه کنم اگر بشه بدون نسخه دکتر هم تهیه کرد که چه بهتر

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   همراه گرامی داروخانه آنلاین مثبت سبز

   شما می‌توانید به جهت تقویت میل جنسی، بهبود نعوظ و رفع اختلالات نعوظ از مکمل‌هایی همانند قرص ایکس اید و یا ترادامیکس استفاده نمایید. همچنین می‌توانید از ژل های تقویت نعوظ همانند ژل تقویت نعوظ آقایان Booster Erection دلتازکس دلتا دارو، ژل تاخیری Long Time دلتازکس دلتا دارو و یا ژل طوسی ایموشن را استفاده نمایید. برای مشاهده اطلاعات کامل انواع محصولات جنسی، قیمت و خرید بهترین محصولات جنسی لطفا به سایت داروخانه آنلاین مثبت سبز مراجعه نموده و بر روی دسته بندی خرید انواع محصولات زناشویی کلیک نمایید.

   با تشکر از همراهی شما.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :