مجله مثبت سبز

معرفی انواع قرص تاخیری موجود در داروخانه

4/5 - (118 امتیاز)

بهترین قرص تاخیری قوی و فوری در این مقاله به شما معرفی خواهد شد. پس اگر به دنبال قرص تاخیری و بزرگ کننده موجود در داروخانه هستید، این فرصت را از دست ندهید و تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

معرفی انواع قرص تاخیری موجود در داروخانه

انزال زودرس یکی از شایع‌ترین مشکلات جنسی در آقایان است. در رابطه با زودانزالی آمارهای متفاوتی وجود دارد اما اغلب پژوهشگران می‌گویند که از ۳ مرد حداقل یکی از آنها در طول زندگی خود این مشکل را تجربه کرده است. یکی از راه‌های درمان زودانزالی خرید قرص تاخیری است. در این مقاله از مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز پس از بررسی مشکل زودانزالی، بهترین قرص و اسپری تاخیری موجود در داروخانه را به شما معرفی خواهیم کرد.

قرص تاخیری چیست؟

قرص تاخیری دارویی است که به منظور درمان زود انزالی در مردان کاربرد دارد. انزال زودرس نوعی اختلال جنسی در مردان است که باعث می‌شود زودتر از آن زمانی که انتظار می‌رود، دچار انزال شوند و در نتیجه رابطه جنسی برای طرفین رابطه چندان رضایت‌بخش نباشد. قرص تاخیری انواع مختلفی دارد؛ برخی از آنها را به راحتی و بدون نیاز به نسخه پزشک می‌توانید از داروخانه‌ها تهیه کنید و برخی دیگر از آنها حتما نیاز به نسخه پزشک داشته و شیمیایی هستند.

نحوه عملکرد قرص تاخیری

قرص‌های تاخیری با دو مکانیسم اصلی موجب تاخیر در انزال می‌شوند:

 • کاهش حساسیت آلت تناسلی: قرص تاخیری با کاهش حساسیت آلت تناسلی باعث می‌شود مدت زمان رابطه بیشتر شود و در رسیدن به انزال تاخیر به وجود آید.
 • افزایش جریان خون به آلت تناسلی: قرص تاخیری جریان خون را به آلت تناسلی مردانه افزایش داده و باعث می‌شود قدرت نعوظ در مردان بهبود یابد. در این صورت مرد کنترل بهتری روی انزال خود خواهد داشت.

  بهترین قرص تاخیری

انواع قرص تاخیری کدامند؟

انواع قرص تاخیری به شرح زیر است:

 • داروهای مهارکننده‌ PDE5 (مهار کننده فسفودی استراز-5): این داروها باعث افزایش جریان خون به آلت تناسلی شده، قدرت نعوظ را بهبود می‌بخشند و در عین حال با کاهش حساسیت آلت تناسلی، انزال را به تاخیر می‌اندازند. نمونه‌هایی از این داروها عبارتند از: سیلدنافیل یا همان ویاگرا، تادالافیل (سیالیس) و واردنافیل (لویترا).
 • داروهای ضد افسردگی: مهارکننده‌های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRI) و مهارکننده‌های بازجذب سروتونین و نوراپی‌نفرین (SNRI) باعث کاهش سطح سروتونین در مغز شده و از این طریق انزال را به تاخیر می‌اندازند.
 • قرص‌های تاخیری گیاهی: در قرص‌های تاخیری گیاهی که بدون نیاز به نسخه پزشک از داروخانه می‌توانید تهیه کنید، از ترکیباتی مثل تمر هندی، جینسینگ، عصاره میخک و … استفاده می‌شود.

ویژگی های قرص تاخیری قوی

قرص تاخیری قوی باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد که به عنوان یک داروی موثر و مفید بتوان از آن نام برد:

X-Ade
قرص تقویت قوای جنسی آقایان
قیمت: 861.000 تومان
قیمت با تخفیف:439.000 تومان
X-Ade
قرص تقویت قوای جنسی آقایان
قیمت اصلی: 861.000 تومان
قیمت با تخفیف: 439.000 تومان
 • تاخیر را به مدت طولانی به تاخیر بیندازد؛ یعنی با مصرف آن حداقل 10 دقیقه در انزال تاخیر ایجاد شود.
 • باعث کاهش حساسیت آلت تناسلی شود تا انزال به تاخیر بیفتد.
 • عوارض جانبی اندکی داشته باشد؛ به این منظور بهتر است به سراغ قرص تاخیری گیاهی بروید که در آن از ترکیبات طبیعی استفاده می‌شود.

فراموش نکنید که بدون مشورت با پزشک نباید به سراغ قرص تاخیری بروید.

بهترین قرص تاخیری فوری

اگر به دنبال اسم قرص تاخیری هستید که بتواند قوی و فوری عمل کند، به عنوان بهترین دارو می‌توانیم به سیلدنافیل یا همان ویاگرا اشاره کنیم که در تمام جهان به منظور بهبود قوای جنسی تجویز می‌شود و اثرگذار است. ویاگرا در درجه نخست برای رفع اختلال نعوظ کاربرد دارد اما در درجه دوم با هدف ایجاد تاخیر در انزال هم می‌توان از آن استفاده کرد. اسم قرص تاخیری، اسامی دیگری هم می‌تواند باشد که در بخش‌های بعدی مقاله به آنها اشاره خواهیم داشت.

همچنین اگر به دنبال بهترین قرص تاخیری فوری بدون نسخه هستید می‌توانید یکی از موارد زیر را انتخاب کنید:

 • قرص دایان مکث پلاس دایان فارما
 • کپسول زینگا لایف سلامت گستر آرتیمان
 • قرص آفرودیت گل دارو
 • کپسول دیلی کیم کیمیاگر
 • قرص کانفیدو هیمالیا
 • کپسول ویگرس ادیب اکسیر

توصیه ما این است که سری به داروخانه آنلاین مثبت سبز بزنید تا با انتخاب‌های متنوع دیگری هم روبرو شوید. در اینجا بهترین قرص تاخیری فوری را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین نیز قابل خریداری است:

کپسول گیاهی دایان مکث پلاس؛ قرص تاخیری قوی

اگر به دنبال یک قرص گیاهی با کمترین عوارض هستید، کپسول گیاهی دایان مکث پلاس یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما می‌تواند باشد. این محصول با تاثیر بر گیرنده‌های عصبی و حسی اندام تناسلی موجب رفع مشکل انزال زودرس در آقایان می‌شود. تمبر هندی مهم‌ترین ترکیب موجود در این کپسول است. علاوه بر تمر هندی در این کپسول ساپونین هم وجود دارد.

کپسول کانفیدو هیمالیا

خرید کپسول دایان مکث پلاس دایان فارما

کپسول زینگا لایف؛ قرص تاخیری و سفت کننده بدون عوارض

به منظور معرفی بهترین قرص تاخیری موجود در داروخانه به زینگا لایف نیز می‌توان اشاره کرد. این کپسول به تقویت نیروی جنسی در آقایان کمک کرده و ناتوانی‌های جنسی همچون اختلال در نعوظ و زود انزالی را بهبود می‌بخشد. عصاره گیاهانی همچون جینکو، جینسینگ و خارخاسک در این محصول وجود دارد.

زینگا لایف

زینگا لایف

قرص گیاهی تاخیری آفرودیت؛ قرص تاخیری داروخانه

اگر از جمله افرادی هستید که قرص‌های گیاهی را ترجیح می‌دهند، قرص آفرودیت پیشنهادی مناسب برای شما است. گیاهانی همچون زعفران، زنجبیل، دارچین و خارخاسک از جمله ترکیبات این محصول هستند. آقایان به منظور تقویت نیروی جنسی و درمان زود انزالی می‌توانند از آن استفاده کنند. این قرص در بانوان نیز سبب افزایش میل جنسی می‌شود.

آفرودیت انواع قرص تاخیری موجود در داروخانه

آفرودیت

کپسول تاخیری دیلی کیم ممسک کیمیاگر؛ قرص تاخیری و بزرگ کننده موجود در داروخانه

اگر دوست دارید از محصولات گیاهی استفاده کنید، کپسولدیلی کیم کیمیاگر نیز یک قرص تاخیری موجود در داروخانه است که به درمان مشکل زودانزالی در آقایان کمک می‌کند. یکی از مهم‌ترین ترکیبات موجود در این کپسول نیز تمر هندی است. اختلال در نعوظ را نیز با استفاده از این کپسول می‌توان بهبود بخشید. این محصول حدود 2 ساعت پیش از رابطه جنسی باید مورد مصرف قرار بگیرد. کپسول کیمیاگر بسیار کم‌عارضه است.

دیلی کیم- قرص و اسپری تاخیری موجود در داروخانه

کپسول دیلی کیم

کپسول سینورکس آر ایکس اس تی پی فارما؛ قرص تاخیری قوی

یکی دیگر از بهترین قرص‌های تاخیری موجود در داروخانه که از نوع گیاهی بوده و بدون نیاز به نسخه پزشک می‌توانید آن را تهیه کنید، کپسول سینورکس است. جنسینگ، جینکوبیلوبا و یوهمبین موثرترین ترکیبات این محصول را تشکیل می‌دهند. مصرف این کپسول سبب افزایش انرژی، کاهش خستگی، رفع اختلال نعوظ، افزایش قوای جنسی و بهبود زود انزالی می‌شود. روزانه 2 عدد از این کپسول همراه با غذا باید میل شود تا اثرات مصرف را پس از مدتی ببینید.

سینورکس

سینورکس

قرص کانفیدو هیمالیا؛ گیاهی و بدون عوارض

از انواع قرص تاخیری به عنوان بهترین قرص تاخیری و سفت کننده بدون عوارض می‌توانید از قرص کانفیدو هیمالیا استفاده کنید. این محصول کاملا گیاهی بوده، میل جنسی را افزایش می‌دهد و در درمان زود انزالی موثر است. ماده‌ای به نام تریبولوس در این دارو وجود دارد که به رفع مشکل زود انزالی در مردان کمک می‌کند. اگر می‌خواهید افزایش قدرت و توان جنسی را تجربه کنید، کانفیدو را به شما پیشنهاد می‌دهیم. یک قرص دو بار در روز به مدت 4 تا 6 هفته باید میل شود.

  قرص کانفیدو هیمالیا

خرید قرص کانفیدو هیمالیا

کپسول ویگرس ادیب اکسیر ؛ بهترین قرص تاخیری فوری

کپسول ویگرس ادیب اکسیر یک مکمل گیاهی است که حاوی یوهمبین بوده میل جنسی را در مردان افزایش می‌دهد و در رفع اختلال نعوظ و زود انزالی موثر است. روزانه 2 عدد از این کپسول باید مورد استفاده قرار گیرد. یکی از این کپسول‌ها را باید 1ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی میل نمایید. افراد زیر 18 سال نباید این کپسول را مورد استفاده قرار دهند.

کپسول ویگرس

خرید کپسول ویگرس

قرص تاخیری و بزرگ کننده موجود در داروخانه

اگر به دنبال بهترین قرص تاخیری و بزرگ کننده موجود در داروخانه هستید، یکی از داروهای زیر را باید انتخاب کنید:

 • ویاگرا (سیلدنافیل)
 • قرص واردنافیل
 • قرص تادالافیل
 • قرص آوانافیل

این داروها با افزایش گردش خون در اندام تناسلی مردان عملکرد خود را انجام می‌دهند. اما دقت کنید که شما خودسرانه و بدون تجویز پزشک مجاز به مصرف این نوع داروها نیستید. توجه داشته باشید که داروهایی که از آنها نام بردیم، در درجه اول برای رفع اختلال نعوظ موثر هستند. اگر به دنبال داروهای بدون نسخه برای درمان زود انزالی هستید باید از قرص تاخیری گیاهی استفاده نمایید.

✅هنگامی که فرد در حین رابطه جنسی زودتر از زمانی که خودش یا شریک جنسی‌اش مایل است ارضا شود، زود انزالی اتفاق می‌افتد. اگر زودانزالی به ندرت اتفاق بیفتد، جای نگرانی نیست اما اگر همیشه یا در اغلب اوقات یک دقیقه پس از دخول ارضا می‌شوید و قادر نیستید انزال را به تاخیر بیندازید و خودتان نیز احساس ناتوانی جنسی می‌کنید، حتما باید به فکر مداوا باشید.

قرص تاخیری و سفت کننده بدون عوارض

داروهای شیمیایی مثل ویاگرا که پرمصرف‌ترین قرص برای درمان زود انزالی هستند ممکن است عوارضی را به دنبال داشته باشند؛ به ویژه اگر مداوم و به مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرند. اگر شما به دنبال قرص تاخیری و سفت کننده بدون عوارض هستید، باید به سراغ داروهای گیاهی بروید که همزمان هم برای رفع اختلال نعوظ موثرند و هم برای درمان زود انزلی. نمونه‌هایی از این قرص‌ها عبارتند از:

 • کپسول زینگا لایف
 • قرص گیاهی تاخیری آفرودیت
 • کپسول سینورکس آر ایکس اس تی پی فارما
 • کپسول ویگرس ادیب اکسیر
 • قرص کانفیدو هیمالیا

مزایای مصرف قرص تاخیری چیست؟

مهم‌ترین مزایای مصرف قرص تاخیری به شرح زیر است:

جلوگیری از انزال زودرس

یکی از شایع‌ترین اختلالات جنسی در مردان، انزال زودرس است که باعث کاهش رضایت جنسی میان شرکای جنسی شده و یکی از مهم‎‌ترین دلایل اختلاف میان زوجین است. قرص‌های تاخیری با به تاخیر انداختن انزال موجب می‌شوند زمان رابطه افزایش یابد و پارتنرهای جنسی از رابطه خود رضایت داشته و در زمان مناسب به ارگاسم برسند.

افزایش لذت جنسی از مزایای قرص‌های تاخیری

انزال زودرس می‌تواند باعث شود که مرد قبل از رسیدن شریک جنسی خود به ارگاسم، ارضا شود. این مسئله می‌تواند لذت جنسی را برای هر دو طرف رابطه کاهش دهد. در این حالت مصرف انواع قرص تاخیری کمک کننده است و باعث به تاخیر انداختن انزال می‌شود.

افزایش اعتماد به نفس از فواید مصرف قرص تاخیری

زود انزالی باعث کاهش اعتماد به نفس در مردان می‌شوند زیرا می‌بینند که قادر نیستند به خوبی شریک جنسی خود را به ارگاسم برسانند. از این رو مصرف قرص تاخیری در این موارد توصیه می‌شود تا انزال به تاخیر بیفتد و هر دو طرف رابطه در زمانی که واقعا انتظار می‌رود به ارگاسم برسند و لذت جنسی را تجربه کنند.

معایب مصرف قرص تاخیری

انواع قرص تاخیری اگر به جا و به دستور پزشک مورد استفاده قرار گیرد، هیچ نوع معایبی را نمی‌توان در مورد آن ذکر کرد. اما گاهی برخی از افراد با مصرف این داروها احساس وابستگی به آنها پیدا می‌کنند و این تصور را خواهند داشت که بدون مصرف آنها قادر به برقراری رابطه جنسی نیستند. از طرف دیگر در برخی از افراد مصرف قرص تاخیری ممکن است موجب شود تا لذت جنسی کاهش یابد زیرا چنانچه اشاره کردیم قرص تاخیری باعث کاهش حساسیت در اندام تناسلی آقایان می‌شود. مورد دیگر آن است که برخی از آقایان ممکن است با مصرف انواع قرص تاخیری دچار اختلال در نعوظ شوند.

عوارض جانبی قرص تاخیری

عوارض جانبی قرص تاخیری ممکن است موارد زیر باشد:

سردرد

یکی از شایع‌ترین عوارض قرص تاخیری سردرد است که البته اصلا نگران کننده نیست و ظرف چند ساعت بهبود می‌یابد.

حالت تهوع

برخی از مردان با مصرف قرص تاخیری دچار حالت تهوع می‌شوند که البته این عارضه نیز خفیف بوده و به سرعت از بین می‌رود.

اختلال در خواب

بی‌خوابی و خواب آلودگی از عوارض قرص تاخیری می‌تواند باشد. این مورد برای همه افراد پیش نمی‌آید.

اختلال نعوظ از عوارض جانبی قرص تاخیری

یکی از عوارض جدی قرص تاخیری، اختلال در نعوظ است. اختلال نعوظ اگر شدید باشد، رابطه جنسی کلا منتفی خواهد شد. این عارضه به دلیل کاهش حساسیت اندام تناسلی بر اثر مصرف قرص تاخیری رخ می‌دهد. اگر این مورد همیشگی باشد، حتما باید به پزشک مراجعه شود تا داروی دیگری جایگزین گردد.

نحوه مصرف قرص تاخیری

نحوه مصرف قرص تاخیری به نوع قرص و دستورالعمل‌های روی بسته‌بندی آن بستگی دارد. به طور کلی قرص‌های تاخیری را باید 1 تا 3 ساعت قبل از رابطه جنسی مورد مصرف قرار داد. با این حال اگر پزشک به شما دستور دیگری داده است باید طبق آن عمل کنید. در مورد نحوه مصرف قرص تاخیری به موارد زیر توجه داشته باشید:

 • قرص تاخیری را با یک لیوان آب مورد مصرف قرار دهید.
 • از جویدن و خرد کردن قرص بپرهیزید.
 • بیش از مقدار توصیه شده از این قرص استفاده نکنید.
 • اگر بیماری خاصی دارید حتما پزشک را در جریان قرار دهید تا از اختلال دارویی پیشگیری به عمل آید.

آیا روش جایگزین قرص تاخیری وجود دارد؟

بله؛ به عنوان جایگزین قرص تاخیری، روش‌های دیگری را می‌توانیم به شما معرفی کنیم. پس اگر از قرص تاخیری به هر دلیل نمی‌توانید استفاده کنید، نگران نباشید چون راهکارهای دیگری هم وجود دارند. مثل:

استفاده از اسپری تاخیری

اسپری تاخیری محصولی است که به صورت موضعی روی آلت تناسلی مورد استفاده قرار می‌گیرد تا انزال را به تاخیر بیندازد. برای خرید اسپری تاخیری نیازی به نسخه پزشک وجود ندارد.

خرید کاندوم تاخیری

کاندوم تاخیری محصول دیگری است که به عنوان جایگزین انواع اسپری تاخیری می‌توانیم به شما معرفی کنیم. با مصرف کاندوم تاخیری هم می‌توان انزال را به تاخیر انداخت، هم از بارداری ناخواسته جلوگیری کرد و هم از بیماری‌های مقاربتی پیشگیری به عمل آورد.

  کاندوم تاخیری جایگزین قرص تاخیری

تمرین کگل برای به تاخیر انداختن انزال

تمرینات کگل باعث تقویت عضلات لگن در مردان شده و می‌توانند توانایی مردان برای کنترل انزال را افزایش دهند. همچنین ورزش‌ها و تکنیک‌های دیگری هم وجود دارد که می‌تواند برای درمان زود انزالی موثر واقع شود. بهتر است از پزشک در این زمینه کمک بگیرید.

نکات مهم در مصرف قرص تاخیری

 • انواع قرص تاخیری 1 تا 3 ساعت پیش از شروع رابطه جنسی باید مورد مصرف قرار گیرد.
 • بدون مشورت پزشک به ویژه از قرص‌های تاخیری شیمیایی استفاده نکنید.
 • روزانه نباید بیش از 1 بار قرص تاخیری بخورید.
 • قبل از اقدام برای خرید قرص تاخیری با پزشک مشورت کنید و اگر از داروهای خاصی مصرف می‌کنید وی را در جریان قرار دهید تا از لحاظ تداخل دارویی اقدامات لازم را انجام دهد.
 • بعد از مصرف انواع قرص تاخیری اگر با عارضه جانبی جدی مثل اختلال نعوظ مواجه شدید، پزشک را در جریان قرار داده و مصرف را قطع نمایید.
 • قرص تاخیری گیاهی را با توجه به دستورالعمل روی بسته‌بندی آن مورد استفاده قرار دهید.

قرص تاخیری و رابطه جنسی طولانی‌تر

یکی از مزایای مصرف قرص تاخیری این است که رابطه جنسی طولانی‌تر می‌شود. در واقع مرد می‌تواند با مصرف این دارو کنترل بهتری روی زمان انزال خود داشته باشد و پارتنر خود را به اوج لذت جنسی یا ارگاسم برساند. این قرص حساسیت را در اندام تناسلی کاهش داده و در عین حال باعث افزایش خون در اندام تناسلی می‌شود. به همین دلیل انزال به تاخیر می‌افتد و مشکل زود انزالی برطرف خواهد شد.

قرص تاخیری و کیفیت رابطه جنسی

برای بهبود کیفیت رابطه جنسی خود می‌توانید از قرص تاخیری استفاده کنید. این قرص با به تاخیر انداختن انزال موجب می‌شود تا کیفیت و لذت رابطه برای طرفین رابطه بهتر شود زیرا مدت زمان رابطه را افزایش می‌دهد و ارگاسم را به تاخیر می‌اندازد. برای افزایش کیفیت رابطه جنسی تنها مصرف قرص تاخیری نیست که می‌تواند کارساز باشد. طرفین رابطه جنسی از اولویت‌های رابطه خود باید آگاه باشند و طرف مقابل خود را به خوبی بشناسند تا تلاش آنها برای بهبود رابطه موثر واقع شود.

قرص تاخیری و سلامت جنسی

زود انزالی مشکل بسیاری از مردان است. اما آقایان در هنگام مواجه شدن با این مشکل ممکن است تصور کنند که از سلامت جنسی برخوردار نیستند و اعتماد به نفس خود را از دست بدهند. در این موارد مصرف قرص تاخیری می‌تواند چاره ساز باشد زیرا انزال را به تاخیر می‌اندازد، کیفیت رابطه را بهبود می‌بخشد و رضایت زوجین در رابطه جنسی را به دنبال دارد.

زود انزالی

دلایل انزال زودرس و درمان آن

متاسفانه باید بگوییم که دلیل زود انزالی هنوز به طور کامل مشخص نیست اما به گفته محققان انزال زودرس در آقایان می‌تواند به دلایل زیر اتفاق بیفتد:

 • دلایل روحی روانی: افسردگی، اضطراب، تجربه داشتن رابطه جنسی در سنین پایین، تجربه تجاوز و عدم رضایت از وضعیت بدن در دسته دلایل روحی روانی زود انزالی قرار می‌گیرند.
 • دلایل بیولوژیکی: عدم تعادل هورمون‌ها در سطح بدن، التهاب یا عفونت پروستات و مجرای ادرار، عوامل ژنتیکی و بیماری‌ها تیروئید از جمله عوامل بیولوژیکی زود انزالی محسوب می‌شوند.

به منظور درمان زود انزالی عموما از دارو، مشاوره و تکنیک‌های جنسی بهره می‌گیرند البته ترکیب این سه راه حل در کنار یکدیگر می‌تواند بسیار موثرتر واقع شود.

✅توصیه می‌شود که اگر به زودانزالی مبتلا هستید حتما بدون هیچ‌گونه شرم و خجالتی این مشکل را با پزشک متخصص در میان بگذارید. پزشک در بسیاری موارد از درمان دارویی نیز استفاده می‌کند. ما نیز در اینجا بهترین قرص تاخیری موجود در داروخانه را به شما معرفی کردیم. از میان محصولات بالا می‌توانید داروی مورد نیاز خود را انتخاب کرده و به راحتی آن را تهیه نمایید.

نتیجه‌گیری

در این مقاله از مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز به معرفی انواع قرص تاخیری و بهترین قرص تاخیری فوری پرداختیم. قرص‌های تاخیری گیاهی را که در آنها از ترکیبات طبیعی استفاده شده است، به راحتی می‌توانید از داروخانه حتی به صورت آنلاین تهیه نمایید. با این حال از قرص تاخیری بیش از اندازه توصیه شده استفاده نکنید و در صورت مشاهده هر نوع عارضه جانبی با پزشک مشورت نمایید. در پایان این مقاله اگر همچنان سوالی دارید، خرسند خواهیم شد که برای ما کامنت بگذارید. پزشکان ما در مثبت سبز در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

سوالات متداول در مورد قرص و اسپری تاخیری موجود در داروخانه

چقدر قبل از رابطه جنسی باید قرص تاخیری را مصرف کرد؟

پاسخ این سوال به نوع قرص تاخیری که استفاده می‌کنید بستگی دارد اما به طور کلی توصیه می‌شود که ۳۰ تا ۶۰ دقیقه قبل از رابطه جنسی قرص تاخیری را مصرف کنید.

بهترین قرص تاخیری برای درمان زود انزالی چه قرصی است؟

مهارکننده‌های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRIs) مانند اسیتالوپرام، سرترالین، پاروکستین و فلوکستین یکی از بهترین قرص‌ها برای مداوای انزال زودرس هستند. گفته می‌شود که در کشور آمریکا پاروکستین به عنوان موثرترین معرفی می‌شود.

آیا انزال زودرس درمان قطعی دارد؟

برخی از درمان‌های پزشکی ممکن است به انزال زودرس کمک کنند اما هیچ درمان دائمی برای آن وجود ندارد. آقایان با استفاده از تکنیک‌هایی که با مراجعه به پزشک می‌توانند آنها را بیاموزند، می‌توانند موفق شوند تا انزال خود را کنترل کنند. همچنین از قرص تاخیری، اسپری تاخیری و کاندوم تاخیری نیز می‌توان کمک گرفت.

برای زود انزالی به چه دکتری مراجعه کنیم؟

اگر با مشکل زود انزالی روبرو هستید، باید به متخصص ارولوژی یعنی ارولوژیست مراجعه نمایید.

عوارض قرص تاخیری چیست؟

عوارض قرص‌های تاخیری بر اساس نوع آنها دسته‌بندی می‌شود. مثلا داپوکستین عوارضی همچون اسهال، سرگیجه، بی‌خوابی و سردرد دارد. اما ترامادول ممکن است توهم ایجاد کند.

بهترین روش درمان زود انزالی چیست؟

در صورت داشتن مشکل زود انزالی بهترین راهکار این است که با مراجعه به سکس تراپیست علت زود انزالی را مشخص کنید. با توجه به علت زود انزالی می‌توان از گزینه‌های درمانی استفاده نمود. زود انزالی می‌تواند در عوامل روانی (مثل داشتن استرس) و فیزیکی ریشه داشته باشد.

قرص تاخیری انزال را چقدر به تعویق می‌اندازد؟

میزان تاخیر به نوع قرص، دوز مصرفی و ویژگی‌های فیزیکی فرد بستگی دارد. با این حال در بیشتر تحقیقات آمده است که قرص تاخیری ۱ تا ۵ دقیقه تاخیر در انزال به وجود می‌آورد.

آیا قرص تاخیری اعتیاد آور است؟

قرص‌های تاخیری انواع مختلفی دارند. در میان آنها ترامادول ممکن است در فرد وابستگی ایجاد کند. هرگز بدون مشورت با پزشک از این قرص استفاده نکنید.

قرص تاخیری بدون عوارض کدام است؟

بعضی از قرص‌های گیاهی که برای درمان زودانزالی کاربرد دارند، تقریبا بدون عارضه هستند. از میان آنها می‌توان به قرص دایان مکث، زینگا لایف، آفرودیت و دیلی کیم اشاره کرد.

آیا می‌توان قرص تاخیری مردان را همزمان با اسپری تاخیری استفاده نمود؟

بله؛ اما برای اطمینان بیشتر بهتر است در این زمینه نظر پزشک را جویا شوید.

آیا اسپری تاخیری واقعا اثر می‌کند؟

بله مطالعات نشان می‌دهد که اسپری تاخیری کمک می‌کند تا طول مدت رابطه جنسی برای مردان ۶۴ درصد افزایش یابد.

آیا از اسپری تاخیری می‌توان هر روز استفاده کرد؟

اگر فقط آن را به موضع مورد نظر بزنید و مقدار مصرف هم بیش از حد نباشد، استفاده هر روز از اسپری تاخیری بلامانع است.

آیا استفاده از اسپری تاخیری باعث اختلال در نعوظ می‌شود؟

اگر بیش از اندازه از اسپری تاخیری استفاده کنید، برای مدتی می‌تواند باعث بروز اختلال در نعوظ شود. اما در مقادیر معمول خیر.

اسپری تاخیری را کجا بزنیم؟

اسپری تاخیری باید در ناحیه فرنولوم که زیر کلاهک آلت تناسلی قرار دارد، زده شود.

بهترین قرص تاخیری مردان چیست؟

ویاگرا بهترین قرص تاخیری مردان است اما از داروهای گیاهی هم می‌توان برای درمان زود انزالی استفاده کرد. مثل قرص دایان مکث یا قرص زینگو لایف.

قیمت قرص تاخیری داروخانه چند است؟

قیمت قرص تاخیری بسته به نوع، برند و تعداد در بسته آن دارد. فقط می‌توانیم بگوییم که قیمت این قرص چندان بالا نیست و به راحتی می‌توان تهیه کرد.

بهترین تاخیری در میان قرص های تاخیری چیست؟

ویاگرا (سیلدنافیل) بهترین قرص تاخیری است که البته نیاز به نسخه پزشک دارد. قرص‌های تاخیری گیاهی را بدون نیاز به نسخه می‌توانید از داروخانه‌ها تهیه نمایید.

Answers to questions by the doctor
شاید برای شما جذاب باشد
قرص فارماتون چیست؟ عوارض و خواص فارماتون
آیا کم خونی می تواند کشنده باشد ؟
تفاوت کرونا و آنفولانزا، سرماخوردگی و حساسیت
عوارض کفش های پاشنه بلند
بهترین قرص جوشان انرژی زا کدام است ؟
خواص اسفرزه که احتمالا
خواص اسفرزه که احتمالا از آن ها بی خبر بوده اید
مریم نظری
بحث و تبادل نظر
guest

212 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
no name
no name

قرص کمر سفت کن موجود در داروخانه که به زود انزالی هم کمک کنه من از مثبت سبز خریدم فکر کنم جینسینگ توش داشت.

ادیب
ادیب

قرص راست کننده قوی بدون عوارض اگه می خواهید قرص دایان مکث را بخرید. من استفاده کردم خوب بود

علی
علی

من از تاخیری اسپری استاده میکنم جوابی نمیده قرص تاخیری میخورم جواب نمیده مث ترامادول چند بار مصرف کردم فایده نداشت پیشنهاد شما چیه برم دکتر یا قرص تاخییری قوی چیزی هست بهم بگین تا امتحانش کنم جواب باشه

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  علی

سلام کاربر گرامی
لطفا از ترامادول و ترکیبات حاوی ترامادول به هیچ عنوان به عنوان تاخیری استفاده نکنید.
بهتر است به ارولوژیست مراجعه نمایید.
سپاس از همراهی شما

Abolfazl
Abolfazl
پاسخ به  علی

سلام اگر اینجوری میگی هیچ کدام اثر نمیکنه مگه تنها راهی هست جواب میده حتما یک 12/5نیم شیره بشینی پای پکنیک چایی نبات هم کنارت با چند نخ سیگار مگنا قرمز بزن بعد ببین یک روز روی کار هستی یا نه خودتو پاره کنی نمیاد چی حالی هم میده فقط پوزیشن عوض کنی بزن تا وقتی ک خسته بشی

Saeed
Saeed

سلام میخواستم بدونم آیا راهی برای افزایش طول و قطر اندام تناسلی بدون جراحی وجود داره و یا اینکه موادی مثل روغن خراطین واقعا تاثیر گذار هست؟یا ماده ی دیگه ای؟

کارشناس علمی و بهداشتی
کارشناس علمی و بهداشتی
پاسخ به  Saeed

همراه گرامی مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز

لطفا مقاله ی راه های افزایش طول اندام تناسلی با طب سنتی را مطالعه نمایید .

با تشکر از همراهی شما.

نو الله
نو الله

سلام
58سالم است 7سال بعد از آنژیوگرافی عروق دچار انزال زودرس شدید شده ام.الان قرص فشار استفاده می کنم.یکی از رگهای قلب و بیست در صد گرفتگی دارد چه داروهای پیشنهاد می دهید.

سجاد
سجاد

سلام چند ساعت قبل از رابطه باید از دایان مکث استفاده کرد

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  سجاد

سلام کاربر گرامی
شما می توانید از دایان مکث به صورت زیر استفاده نمایید:
۱ تا ۲ عدد کپسول ۲ الی ۳ ساعت قبل از مقاربت مصرف شود. پیشنهاد می‌شود جهت افزایش توان جنسی زوجین روزانه یک عدد همراه با وعده غذایی مورد مصرف قرار گیرد.
سپاس از همراهی شما

امیر
امیر

سلام دکتر وقتتون بخیر…
قرص داپوکسیتین تا چقد تاثیر در تاخیر داره؟

بیشترین تاثیر مال کدوم قرص هستش؟

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  امیر

سلام کاربر گرامی
تاثیر داپوکستین در هر فرد متفاوت است اما به طور کلی زمان نعوظ و رسیدن به انزال را حدودا 2 برابر می کنید.
اگر زودانزالی شدید دارید می توانید به صورت روزانه از یک مکمل مثل: دایان مکس استفاده نمایید و 1 تا 3 ساعت قبل از رابطه از داپوکستین استفاده کنید.
سپاس از همراهی شما

غلام
غلام

سلام بنظر من قرص الاورا گیاهی عوارضی داره برای افراد سالم

فرزاد
فرزاد

سلام۳۰ سالمه یکم فشارم بالا هست چه قرص تاخیری استفاده کنم تا مشکل نشه؟؟

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  فرزاد

سلام کاریر گرامی
می توانید 2 الی 3 ساعت قبل از رابطه از قرص داپوکستین استفاده کنید.
سپاس از همراهی شما

ابی
ابی
پاسخ به  فرزاد

سلام مخلصم 36 سالمه و مشکل زود انزالی دارم استرس هیجان دارم . جدیدا عمل قلب باز, انجام دارم مشکل تنگی دریچه داشتم ژنتیکی ک خوب شدم. حالا به نطر شما میتونم قرص تاخیری استفاده کنم. مرسی

Safa
Safa

سلام من بخاطر همین موضوع درگیر اعتیاد قرص ترامادول شدم و الان ترک کردم زود انزالی درمانی نداره تمام قرص ها برای قلب و ضد افسردگی فشار خون این چیزاس بهترین روش برای بالا بردن تایم تمرین ی سری حرکت ها است ک تو همه سایت ها هست کافیه سرچ کنید.خود ارضایی یکی از مهمترین دلیل زود انزالی است ترکش کنید تمرین هارو انجام بدید ب مرور زمان ن کوتاه حده اقل یک سال مشکلتون برطرف میشه.و اگه متاهل هستید میتونید کاندوم تاخیری بگیرید با ی اسپری تاخیری سراغ قرص نرید

یوسف
یوسف

با عرض سلام ، من ۳۹ سال سنم است مدتی قبل به مدت ۲ سال با خانمی با سن ۴۳ سال در ارتباط بودم که شب تا صبح بیشتر از ۴-۵ بار رابطه جنسی با سفتی آلت همراه با دیر انزالی و لذت جنسی فوق العاده همراه بود (دیگه یچوقت با هیچکسی مثل این خانم این رابطه رو نتونستم تجربه کنم) از وقتی با این خانم قطع ارتباط کردم منی که روزانه بیشتر از پنج بار رابطه قوی داشتم و زودانزالی هم نداشتم الان هفته ایی یه بار شده و زودانزال هم شدم بعد از کمی کنجکاوی متوجه شدم این خانم هر شب داخل سالاد و غذای من دارو میریخته (هیچوقت نفهمیدم چه قرص یا شربتی بوده) میشه شمایی که با این داروها اشنایی دارین حدس بزنید چه دارویی بوده که بتونم تهیه کنم و مثل قبل رابطه ی عالی با سفتی آلت و دیرانزالی رو دوباره تجربه کنم. ممنون میشم اسم این دارو یا داروهای مشابه رو برام بگین تا تهیه کنم اگر بشه بدون نسخه دکتر هم تهیه کرد که چه بهتر

مجله مثبت سبز
مجله مثبت سبز
پاسخ به  یوسف

همراه گرامی داروخانه آنلاین مثبت سبز

شما می‌توانید به جهت تقویت میل جنسی، بهبود نعوظ و رفع اختلالات نعوظ از مکمل‌هایی همانند قرص ایکس اید و یا ترادامیکس استفاده نمایید. همچنین می‌توانید از ژل های تقویت نعوظ همانند ژل تقویت نعوظ آقایان Booster Erection دلتازکس دلتا دارو، ژل تاخیری Long Time دلتازکس دلتا دارو و یا ژل طوسی ایموشن را استفاده نمایید. برای مشاهده اطلاعات کامل انواع محصولات جنسی، قیمت و خرید بهترین محصولات جنسی لطفا به سایت داروخانه آنلاین مثبت سبز مراجعه نموده و بر روی دسته بندی خرید انواع محصولات زناشویی کلیک نمایید.

با تشکر از همراهی شما.

Safa
Safa
پاسخ به  یوسف

دوست عزیز چیزی جز مورفین (شربت متادون یا قرص متادون .قرص ترامادول.قرص بی2 )نبوده و سخت اعتیاد اورده پیگیرش نباش ک زندگیتو نابود میکنه

جعفری
جعفری

سلام علیکم وقت بخیر
من سن ام ۲۹ سال است در موقعی رابطه ام خیلی زود انزالی دارم مثلآ مدت اش کمتر از دو دقیقه است همچنان استرس هم دارم چی باید کرد
متشکرم از شما

مجله مثبت سبز
مجله مثبت سبز
پاسخ به  جعفری

همراه گرامی مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز
شما می‌توانید دو مقاله بهترین مارک ژل تاخیری و قوی ترین داروی گیاهی برای درمان زود انزالی را مطالعه نمایید.
با تشکر از همراهی شما.

Kian
Kian

سلام خانم دکتر ؛ آیا مصرف دارو های ضد تشنج مثل تگرتول و دپاکین و لوبل و…. تاثیری در نعوظ و زود انزالی داره یا نه . ممنون

دکتر مریم خداوردیخان
دکتر مریم خداوردیخان
پاسخ به  Kian

سلام کاربر گرامی
با احتمال خیلی کم در مورد تگرتول ممکن است از این جهت عارضه ای ایجاد شود.