collagino

معرفی انواع قرص تاخیری موجود در داروخانه

3.4/5 - (317 امتیاز)
بهترین قرص تاخیری قوی و فوری در این مقاله به شما معرفی خواهد شد. پس اگر به دنبال قرص تاخیری و بزرگ کننده موجود در داروخانه هستید، این فرصت را از دست ندهید و تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.
معرفی انواع قرص تاخیری موجود در داروخانه
Heatstroke

انزال زودرس یکی از شایع‌ترین مشکلات جنسی در آقایان است. در رابطه با زودانزالی آمارهای متفاوتی وجود دارد اما اغلب پژوهشگران می‌گویند که از ۳ مرد حداقل یکی از آن‌ها در طول زندگی خود این مشکل را تجربه کرده است. یکی از راه‌های درمان زودانزالی خرید قرص تقویت قوای جنسی و نعوظ است. در این مقاله از مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز پس از بررسی مشکل زودانزالی، بهترین قرص و اسپری تاخیری موجود در داروخانه را به شما معرفی خواهیم کرد.

قرص تاخیری چیست؟

قرص تاخیری دارویی است که به منظور درمان زود انزالی در مردان کاربرد دارد. انزال زودرس نوعی اختلال جنسی در مردان است که باعث می‌شود زودتر از آن زمانی که انتظار می‌رود، دچار انزال شوند و در نتیجه رابطه جنسی برای طرفین رابطه چندان رضایت‌بخش نباشد. قرص تاخیری انواع مختلفی دارد؛ برخی از آنها را به راحتی و بدون نیاز به نسخه پزشک می‌توانید از داروخانه‌ها تهیه کنید و برخی دیگر از آنها حتما نیاز به نسخه پزشک داشته و شیمیایی هستند.

نحوه عملکرد قرص تاخیری

قرص های تاخیری با دو مکانیسم اصلی موجب تاخیر در انزال می‌شوند:

 • کاهش حساسیت آلت تناسلی: قرص تاخیری با کاهش حساسیت آلت تناسلی باعث می‌شود مدت زمان رابطه بیشتر شود و در رسیدن به انزال تاخیر به وجود آید.
 • افزایش جریان خون به آلت تناسلی: قرص تاخیری جریان خون را به آلت تناسلی مردانه افزایش داده و باعث می‌شود قدرت نعوظ در مردان بهبود یابد. در این صورت مرد کنترل بهتری روی انزال خود خواهد داشت.

  بهترین قرص تاخیری

انواع قرص تاخیری کدامند؟

اگر برای شماهم سوال است که برای درمان زود انزالی چه قرصی بخوریم، انواع قرص تاخیری به شرح زیر است:

 • داروهای مهارکننده‌ PDE5 (مهار کننده فسفودی استراز-5): این داروها باعث افزایش جریان خون به آلت تناسلی شده، قدرت نعوظ را بهبود می‌بخشند و در عین حال با کاهش حساسیت آلت تناسلی، انزال را به تاخیر می‌اندازند. نمونه‌هایی از این داروها عبارتند از: سیلدنافیل یا همان ویاگرا، تادالافیل (سیالیس) و واردنافیل (لویترا).
 • داروهای ضد افسردگی: مهارکننده‌های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRI) و مهارکننده‌های بازجذب سروتونین و نوراپی‌نفرین (SNRI) باعث کاهش سطح سروتونین در مغز شده و از این طریق انزال را به تاخیر می‌اندازند.
 • قرص های تاخیری گیاهی: در قرص های تاخیری گیاهی که بدون نیاز به نسخه پزشک از داروخانه می‌توانید تهیه کنید، از ترکیباتی مثل تمر هندی، جینسینگ، عصاره میخک و … استفاده می‌شود.

ویژگی های قرص تاخیری قوی

قرص تاخیری خیلی قوی باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد که به عنوان یک داروی موثر و مفید بتوان از آن نام برد:

قرص ویتامین D3 1000 واحد هلث اید 30 عدد
قیمت: 29.700 تومان
قیمت با تخفیف:19.900 تومان
 • تاخیر را به مدت طولانی به تاخیر بیندازد؛ یعنی با مصرف آن حداقل 10 دقیقه در انزال تاخیر ایجاد شود.
 • باعث کاهش حساسیت آلت تناسلی شود تا انزال به تاخیر بیفتد.
 • عوارض جانبی اندکی داشته باشد؛ به این منظور بهتر است به سراغ قرص تاخیری گیاهی بروید که در آن از ترکیبات طبیعی استفاده می‌شود.

فراموش نکنید که بدون مشورت با پزشک نباید به سراغ قرص تاخیری بروید.

بهترین قرص تاخیری فوری

اگر به دنبال اسم قرص تاخیری هستید که بتواند قوی و فوری عمل کند، به عنوان بهترین دارو می‌توانیم به سیلدنافیل یا همان ویاگرا اشاره کنیم که در تمام جهان به منظور بهبود قوای جنسی تجویز می‌شود و اثرگذار است. ویاگرا در درجه نخست برای رفع اختلال نعوظ کاربرد دارد اما در درجه دوم با هدف ایجاد تاخیر در انزال هم می‌توان از آن استفاده کرد. اسم قرص تاخیری، اسامی دیگری هم می‌تواند باشد که در بخش‌های بعدی مقاله به آنها اشاره خواهیم داشت.

همچنین اگر به دنبال بهترین قرص تاخیری فوری بدون نسخه هستید می‌توانید یکی از موارد زیر را انتخاب کنید:

 • قرص دایان مکث پلاس دایان فارما
 • کپسول زینگا لایف سلامت گستر آرتیمان
 • قرص آفرودیت گل دارو
 • کپسول دیلی کیم کیمیاگر
 • قرص کانفیدو هیمالیا
 • کپسول ویگرس ادیب اکسیر

توصیه ما این است که سری به داروخانه آنلاین مثبت سبز بزنید تا با انتخاب‌های متنوع دیگری هم روبرو شوید. در اینجا بهترین قرص تاخیری فوری را به شما معرفی می‌کنیم که به صورت آنلاین نیز قابل خریداری است:

کپسول گیاهی دایان مکث پلاس؛ قرص تاخیری قوی

اگر به دنبال یک قرص گیاهی با کمترین عوارض هستید، کپسول گیاهی دایان مکث پلاس یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما می‌تواند باشد. این قرص افزایش مدت زمان رابطه، بهترین قرص تاخیربا تاثیر بر گیرنده‌های عصبی و حسی اندام تناسلی موجب رفع مشکل انزال زودرس در آقایان می‌شود. تمبر هندی مهم‌ترین ترکیب موجود در این کپسول است. علاوه بر تمر هندی در این کپسول ساپونین هم وجود دارد.

کپسول کانفیدو هیمالیا

خرید کپسول دایان مکث پلاس دایان فارما

کپسول زینگا لایف؛ قرص تاخیری و سفت کننده بدون عوارض

به منظور معرفی بهترین قرص تاخیری موجود در داروخانه به زینگا لایف نیز می‌توان اشاره کرد. این کپسول به تقویت نیروی جنسی در آقایان کمک کرده و ناتوانی‌های جنسی همچون اختلال در نعوظ و زود انزالی را بهبود می‌بخشد. عصاره گیاهانی همچون جینکو، جینسینگ و خارخاسک در این محصول وجود دارد.

زینگا لایف

زینگا لایف

قرص گیاهی تاخیری آفرودیت؛ قرص تاخیری داروخانه

اگر از جمله افرادی هستید که قرص‌های گیاهی را ترجیح می‌دهند، قرص آفرودیت پیشنهادی مناسب برای شما است. گیاهانی همچون زعفران، زنجبیل، دارچین و خارخاسک از جمله ترکیبات این محصول هستند. آقایان به منظور تقویت نیروی جنسی و درمان زود انزالی می‌توانند از آن استفاده کنند. این قرص در بانوان نیز سبب افزایش میل جنسی می‌شود.

آفرودیت انواع قرص تاخیری موجود در داروخانه

آفرودیت

کپسول تاخیری دیلی کیم ممسک کیمیاگر؛ قرص تاخیری و بزرگ کننده موجود در داروخانه

اگر دوست دارید از محصولات گیاهی استفاده کنید، کپسولدیلی کیم کیمیاگر نیز یک قرص تاخیری موجود در داروخانه است که به درمان مشکل زودانزالی در آقایان کمک می‌کند. یکی از مهم‌ترین ترکیبات موجود در این کپسول نیز تمر هندی است. اختلال در نعوظ را نیز با استفاده از این کپسول می‌توان بهبود بخشید. این محصول حدود 2 ساعت پیش از رابطه جنسی باید مورد مصرف قرار بگیرد. کپسول کیمیاگر بسیار کم‌عارضه است.

دیلی کیم- قرص و اسپری تاخیری موجود در داروخانه

کپسول دیلی کیم

کپسول سینورکس آر ایکس اس تی پی فارما؛ قرص تاخیری قوی

یکی دیگر از بهترین قرص‌های تاخیری موجود در داروخانه که از نوع گیاهی بوده و بدون نیاز به نسخه پزشک می‌توانید آن را تهیه کنید، کپسول سینورکس است. جنسینگ، جینکوبیلوبا و یوهمبین موثرترین ترکیبات این محصول را تشکیل می‌دهند. مصرف این کپسول سبب افزایش انرژی، کاهش خستگی، رفع اختلال نعوظ، افزایش قوای جنسی و بهبود زود انزالی می‌شود. روزانه 2 عدد از این کپسول همراه با غذا باید میل شود تا اثرات مصرف را پس از مدتی ببینید.

سینورکس

سینورکس

قرص کانفیدو هیمالیا؛ گیاهی و بدون عوارض

از انواع قرص تاخیری به عنوان بهترین قرص تاخیری و سفت کننده بدون عوارض می‌توانید از قرص کانفیدو هیمالیا استفاده کنید. این محصول کاملا گیاهی بوده، میل جنسی را افزایش می‌دهد و در درمان زود انزالی موثر است. ماده‌ای به نام تریبولوس در این دارو وجود دارد که به رفع مشکل زود انزالی در مردان کمک می‌کند. اگر می‌خواهید افزایش قدرت و توان جنسی را تجربه کنید، کانفیدو را به شما پیشنهاد می‌دهیم. یک قرص دو بار در روز به مدت 4 تا 6 هفته باید میل شود.

  قرص کانفیدو هیمالیا

خرید قرص کانفیدو هیمالیا

کپسول ویگرس ادیب اکسیر ؛ بهترین قرص تاخیری فوری

کپسول ویگرس ادیب اکسیر یک مکمل گیاهی است که حاوی یوهمبین بوده میل جنسی را در مردان افزایش می‌دهد و در رفع اختلال نعوظ و زود انزالی موثر است. روزانه 2 عدد از این کپسول باید مورد استفاده قرار گیرد. یکی از این کپسول‌ها را باید 1ساعت قبل از برقراری رابطه جنسی میل نمایید. افراد زیر 18 سال نباید این کپسول را مورد استفاده قرار دهند.

کپسول ویگرس

خرید کپسول ویگرس

قرص تاخیری و بزرگ کننده موجود در داروخانه

اگر به دنبال بهترین قرص تاخیری و بزرگ کننده موجود در داروخانه هستید، یکی از داروهای زیر را باید انتخاب کنید:

 • ویاگرا (سیلدنافیل)
 • قرص واردنافیل
 • قرص تادالافیل
 • قرص آوانافیل

این داروها با افزایش گردش خون در اندام تناسلی مردان عملکرد خود را انجام می‌دهند. اما دقت کنید که شما خودسرانه و بدون تجویز پزشک مجاز به مصرف این نوع داروها نیستید. توجه داشته باشید که داروهایی که از آنها نام بردیم، در درجه اول برای رفع اختلال نعوظ موثر هستند. اگر به دنبال داروهای بدون نسخه برای درمان زود انزالی هستید باید از قرص تاخیری گیاهی استفاده نمایید.

✅هنگامی که فرد در حین رابطه جنسی زودتر از زمانی که خودش یا شریک جنسی‌اش مایل است ارضا شود، زود انزالی اتفاق می‌افتد. اگر زودانزالی به ندرت اتفاق بیفتد، جای نگرانی نیست اما اگر همیشه یا در اغلب اوقات یک دقیقه پس از دخول ارضا می‌شوید و قادر نیستید انزال را به تاخیر بیندازید و خودتان نیز احساس ناتوانی جنسی می‌کنید، حتما باید به فکر مداوا باشید.

قرص تاخیری و سفت کننده بدون عوارض

داروهای شیمیایی مثل ویاگرا که پرمصرف‌ترین قرص برای درمان زود انزالی هستند ممکن است عوارضی را به دنبال داشته باشند؛ به ویژه اگر مداوم و به مدت طولانی مورد استفاده قرار گیرند. اگر شما به دنبال قرص تاخیری و سفت کننده بدون عوارض هستید، باید به سراغ داروهای گیاهی بروید که همزمان هم برای رفع اختلال نعوظ موثرند و هم برای درمان زود انزلی. نمونه‌هایی از این قرص‌ها عبارتند از:

 • کپسول زینگا لایف
 • قرص گیاهی تاخیری آفرودیت
 • کپسول سینورکس آر ایکس اس تی پی فارما
 • کپسول ویگرس ادیب اکسیر
 • قرص کانفیدو هیمالیا

مزایای مصرف قرص تاخیری چیست؟

مهم‌ترین مزایای مصرف قرص تاخیری به شرح زیر است:

جلوگیری از انزال زودرس

یکی از شایع‌ترین اختلالات جنسی در مردان، انزال زودرس است که باعث کاهش رضایت جنسی میان شرکای جنسی شده و یکی از مهم‎‌ترین دلایل اختلاف میان زوجین است. قرص‌های تاخیری با به تاخیر انداختن انزال موجب می‌شوند زمان رابطه افزایش یابد و پارتنرهای جنسی از رابطه خود رضایت داشته و در زمان مناسب به ارگاسم برسند.

افزایش لذت جنسی از مزایای قرص های تاخیری

انزال زودرس می‌تواند باعث شود که مرد قبل از رسیدن شریک جنسی خود به ارگاسم، ارضا شود. این مسئله می‌تواند لذت جنسی را برای هر دو طرف رابطه کاهش دهد. در این حالت مصرف انواع قرص تاخیری کمک کننده است و باعث به تاخیر انداختن انزال می‌شود.

افزایش اعتماد به نفس از فواید مصرف قرص تاخیری

زود انزالی باعث کاهش اعتماد به نفس در مردان می‌شوند زیرا می‌بینند که قادر نیستند به خوبی شریک جنسی خود را به ارگاسم برسانند. از این رو مصرف قرص تاخیری در این موارد توصیه می‌شود تا انزال به تاخیر بیفتد و هر دو طرف رابطه در زمانی که واقعا انتظار می‌رود به ارگاسم برسند و لذت جنسی را تجربه کنند.

معایب مصرف قرص تاخیری

انواع قرص تاخیری اگر به جا و به دستور پزشک مورد استفاده قرار گیرد، هیچ نوع معایبی را نمی‌توان در مورد آن ذکر کرد. اما گاهی برخی از افراد با مصرف این داروها احساس وابستگی به آنها پیدا می‌کنند و این تصور را خواهند داشت که بدون مصرف آنها قادر به برقراری رابطه جنسی نیستند. از طرف دیگر در برخی از افراد مصرف قرص تاخیری ممکن است موجب شود تا لذت جنسی کاهش یابد زیرا چنانچه اشاره کردیم قرص تاخیری باعث کاهش حساسیت در اندام تناسلی آقایان می‌شود. مورد دیگر آن است که برخی از آقایان ممکن است با مصرف انواع قرص تاخیری دچار اختلال در نعوظ شوند.

عوارض جانبی قرص تاخیری

عوارض جانبی قرص تاخیری ممکن است موارد زیر باشد:

سردرد

یکی از شایع‌ترین عوارض قرص تاخیری سردرد است که البته اصلا نگران کننده نیست و ظرف چند ساعت بهبود می‌یابد.

حالت تهوع

برخی از مردان با مصرف قرص تاخیری دچار حالت تهوع می‌شوند که البته این عارضه نیز خفیف بوده و به سرعت از بین می‌رود.

اختلال در خواب

بی‌خوابی و خواب آلودگی از عوارض قرص تاخیری می‌تواند باشد. این مورد برای همه افراد پیش نمی‌آید.

اختلال نعوظ از عوارض جانبی قرص تاخیری

یکی از عوارض جدی قرص تاخیری، اختلال در نعوظ است. اختلال نعوظ اگر شدید باشد، رابطه جنسی کلا منتفی خواهد شد. این عارضه به دلیل کاهش حساسیت اندام تناسلی بر اثر مصرف قرص تاخیری رخ می‌دهد. اگر این مورد همیشگی باشد، حتما باید به پزشک مراجعه شود تا داروی دیگری جایگزین گردد.

نحوه مصرف قرص تاخیری

نحوه مصرف قرص تاخیری به نوع قرص و دستورالعمل‌های روی بسته‌بندی آن بستگی دارد. به طور کلی قرص‌های تاخیری را باید 1 تا 3 ساعت قبل از رابطه جنسی مورد مصرف قرار داد. با این حال اگر پزشک به شما دستور دیگری داده است باید طبق آن عمل کنید. در مورد نحوه مصرف قرص تاخیری به موارد زیر توجه داشته باشید:

 • قرص تاخیری را با یک لیوان آب مورد مصرف قرار دهید.
 • از جویدن و خرد کردن قرص بپرهیزید.
 • بیش از مقدار توصیه شده از این قرص استفاده نکنید.
 • اگر بیماری خاصی دارید حتما پزشک را در جریان قرار دهید تا از اختلال دارویی پیشگیری به عمل آید.

آیا روش جایگزین قرص تاخیری وجود دارد؟

بله؛ به عنوان جایگزین قرص تاخیری، روش‌های دیگری را می‌توانیم به شما معرفی کنیم. پس اگر از قرص تاخیری به هر دلیل نمی‌توانید استفاده کنید، نگران نباشید چون راهکارهای دیگری هم وجود دارند. مثل:

استفاده از اسپری تاخیری

اسپری تاخیری محصولی است که به صورت موضعی روی آلت تناسلی مورد استفاده قرار می‌گیرد تا انزال را به تاخیر بیندازد. برای خرید اسپری تاخیری نیازی به نسخه پزشک وجود ندارد.

خرید کاندوم تاخیری

کاندوم تاخیری محصول دیگری است که به عنوان جایگزین انواع اسپری تاخیری می‌توانیم به شما معرفی کنیم. با مصرف کاندوم تاخیری هم می‌توان انزال را به تاخیر انداخت، هم از بارداری ناخواسته جلوگیری کرد و هم از بیماری‌های مقاربتی پیشگیری به عمل آورد.

  کاندوم تاخیری جایگزین قرص تاخیری

تمرین کگل برای به تاخیر انداختن انزال

تمرینات کگل باعث تقویت عضلات لگن در مردان شده و می‌توانند توانایی مردان برای کنترل انزال را افزایش دهند. همچنین ورزش‌ها و تکنیک‌های دیگری هم وجود دارد که می‌تواند برای درمان زود انزالی موثر واقع شود. بهتر است از پزشک در این زمینه کمک بگیرید.

نکات مهم در مصرف قرص تاخیری

 • انواع قرص تاخیری 1 تا 3 ساعت پیش از شروع رابطه جنسی باید مورد مصرف قرار گیرد.
 • بدون مشورت پزشک به ویژه از قرص های تاخیری شیمیایی استفاده نکنید.
 • روزانه نباید بیش از 1 بار قرص تاخیری بخورید.
 • قبل از اقدام برای خرید قرص تاخیری با پزشک مشورت کنید و اگر از داروهای خاصی مصرف می‌کنید وی را در جریان قرار دهید تا از لحاظ تداخل دارویی اقدامات لازم را انجام دهد.
 • بعد از مصرف انواع قرص تاخیری اگر با عارضه جانبی جدی مثل اختلال نعوظ مواجه شدید، پزشک را در جریان قرار داده و مصرف را قطع نمایید.
 • قرص تاخیری گیاهی را با توجه به دستورالعمل روی بسته‌بندی آن مورد استفاده قرار دهید.

قرص تاخیری و رابطه جنسی طولانی‌تر

یکی از مزایای مصرف قرص تاخیری این است که رابطه جنسی طولانی‌تر می‌شود. در واقع مرد می‌تواند با مصرف این دارو کنترل بهتری روی زمان انزال خود داشته باشد و پارتنر خود را به اوج لذت جنسی یا ارگاسم برساند. این قرص حساسیت را در اندام تناسلی کاهش داده و در عین حال باعث افزایش خون در اندام تناسلی می‌شود. به همین دلیل انزال به تاخیر می‌افتد و مشکل زود انزالی برطرف خواهد شد.

قرص تاخیری و کیفیت رابطه جنسی

برای بهبود کیفیت رابطه جنسی خود می‌توانید از قرص تاخیری استفاده کنید. این قرص با به تاخیر انداختن انزال موجب می‌شود تا کیفیت و لذت رابطه برای طرفین رابطه بهتر شود زیرا مدت زمان رابطه را افزایش می‌دهد و ارگاسم را به تاخیر می‌اندازد. برای افزایش کیفیت رابطه جنسی تنها مصرف قرص تاخیری نیست که می‌تواند کارساز باشد. طرفین رابطه جنسی از اولویت‌های رابطه خود باید آگاه باشند و طرف مقابل خود را به خوبی بشناسند تا تلاش آنها برای بهبود رابطه موثر واقع شود.

قرص تاخیری و سلامت جنسی

زود انزالی مشکل بسیاری از مردان است. اما آقایان در هنگام مواجه شدن با این مشکل ممکن است تصور کنند که از سلامت جنسی برخوردار نیستند و اعتماد به نفس خود را از دست بدهند. در این موارد مصرف قرص تاخیری می‌تواند چاره ساز باشد زیرا انزال را به تاخیر می‌اندازد، کیفیت رابطه را بهبود می‌بخشد و رضایت زوجین در رابطه جنسی را به دنبال دارد.

زود انزالی

دلایل انزال زودرس و درمان آن

متاسفانه باید بگوییم که دلیل زود انزالی هنوز به طور کامل مشخص نیست اما به گفته محققان انزال زودرس در آقایان می‌تواند به دلایل زیر اتفاق بیفتد:

 • دلایل روحی روانی: افسردگی، اضطراب، تجربه داشتن رابطه جنسی در سنین پایین، تجربه تجاوز و عدم رضایت از وضعیت بدن در دسته دلایل روحی روانی زود انزالی قرار می‌گیرند.
 • دلایل بیولوژیکی: عدم تعادل هورمون‌ها در سطح بدن، التهاب یا عفونت پروستات و مجرای ادرار، عوامل ژنتیکی و بیماری‌ها تیروئید از جمله عوامل بیولوژیکی زود انزالی محسوب می‌شوند.

به منظور درمان زود انزالی عموما از دارو، مشاوره و تکنیک‌های جنسی بهره می‌گیرند البته ترکیب این سه راه حل در کنار یکدیگر می‌تواند بسیار موثرتر واقع شود.

✅توصیه می‌شود که اگر به زودانزالی مبتلا هستید حتما بدون هیچ‌گونه شرم و خجالتی این مشکل را با پزشک متخصص در میان بگذارید. پزشک در بسیاری موارد از درمان دارویی نیز استفاده می‌کند. ما نیز در اینجا بهترین قرص تاخیری موجود در داروخانه را به شما معرفی کردیم. از میان محصولات بالا می‌توانید داروی مورد نیاز خود را انتخاب کرده و به راحتی آن را تهیه نمایید.

نتیجه‌گیری

در این مقاله از مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز به معرفی انواع قرص تاخیری و بهترین قرص تاخیری فوری پرداختیم. قرص های تاخیری گیاهی را که در آنها از ترکیبات طبیعی استفاده شده است، به راحتی می‌توانید از داروخانه حتی به صورت آنلاین تهیه نمایید. با این حال از قرص تاخیری بیش از اندازه توصیه شده استفاده نکنید و در صورت مشاهده هر نوع عارضه جانبی با پزشک مشورت نمایید. در پایان این مقاله اگر همچنان سوالی دارید، خرسند خواهیم شد که برای ما کامنت بگذارید. پزشکان ما در مثبت سبز در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهند بود.

سوالات متداول در مورد قرص و اسپری تاخیری موجود در داروخانه
پاسخ این سوال به نوع قرص تاخیری که استفاده می‌کنید بستگی دارد اما به طور کلی توصیه می‌شود که ۳۰ تا ۶۰ دقیقه قبل از رابطه جنسی قرص تاخیری را مصرف کنید.
مهارکننده‌های انتخابی بازجذب سروتونین (SSRIs) مانند اسیتالوپرام، سرترالین، پاروکستین و فلوکستین یکی از بهترین قرص‌ها برای مداوای انزال زودرس هستند. گفته می‌شود که در کشور آمریکا پاروکستین به عنوان موثرترین معرفی می‌شود.
برخی از درمان‌های پزشکی ممکن است به انزال زودرس کمک کنند اما هیچ درمان دائمی برای آن وجود ندارد. آقایان با استفاده از تکنیک‌هایی که با مراجعه به پزشک می‌توانند آنها را بیاموزند، می‌توانند موفق شوند تا انزال خود را کنترل کنند. همچنین از قرص تاخیری، اسپری تاخیری و کاندوم تاخیری نیز می‌توان کمک گرفت.
اگر با مشکل زود انزالی روبرو هستید، باید به متخصص ارولوژی یعنی ارولوژیست مراجعه نمایید.
عوارض قرص‌های تاخیری بر اساس نوع آنها دسته‌بندی می‌شود. مثلا داپوکستین عوارضی همچون اسهال، سرگیجه، بی‌خوابی و سردرد دارد. اما ترامادول ممکن است توهم ایجاد کند.
در صورت داشتن مشکل زود انزالی بهترین راهکار این است که با مراجعه به سکس تراپیست علت زود انزالی را مشخص کنید. با توجه به علت زود انزالی می‌توان از گزینه‌های درمانی استفاده نمود. زود انزالی می‌تواند در عوامل روانی (مثل داشتن استرس) و فیزیکی ریشه داشته باشد.
میزان تاخیر به نوع قرص، دوز مصرفی و ویژگی‌های فیزیکی فرد بستگی دارد. با این حال در بیشتر تحقیقات آمده است که قرص تاخیری ۱ تا ۵ دقیقه تاخیر در انزال به وجود می‌آورد.
قرص‌های تاخیری انواع مختلفی دارند. در میان آنها ترامادول ممکن است در فرد وابستگی ایجاد کند. هرگز بدون مشورت با پزشک از این قرص استفاده نکنید.
بعضی از قرص‌های گیاهی که برای درمان زودانزالی کاربرد دارند، تقریبا بدون عارضه هستند. از میان آنها می‌توان به قرص دایان مکث، زینگا لایف، آفرودیت و دیلی کیم اشاره کرد.
بله؛ اما برای اطمینان بیشتر بهتر است در این زمینه نظر پزشک را جویا شوید.
بله مطالعات نشان می‌دهد که بهترین قرص تاخیری و حجم دهنده موجود در داروخانه کمک می‌کند تا طول مدت رابطه جنسی برای مردان ۶۴ درصد افزایش یابد.
اگر فقط آن را به موضع مورد نظر بزنید و مقدار مصرف هم بیش از حد نباشد، استفاده هر روز از اسپری تاخیری بلامانع است.
اگر بیش از اندازه از اسپری تاخیری استفاده کنید، برای مدتی می‌تواند باعث بروز اختلال در نعوظ شود. اما در مقادیر معمول خیر.
اسپری تاخیری باید در ناحیه فرنولوم که زیر کلاهک آلت تناسلی قرار دارد، زده شود.
ویاگرا بهترین قرص تاخیری مردان است اما از داروهای گیاهی هم می‌توان برای درمان زود انزالی استفاده کرد. مثل قرص دایان مکث یا قرص زینگو لایف که به عنوان بهترین قرص تاخیری و راست کننده استفاده می‌شوند.
قیمت قرص تاخیری بسته به نوع، برند و تعداد در بسته آن دارد. فقط می‌توانیم بگوییم که قیمت قرص تخیری چندان بالا نیست و به راحتی می‌توان تهیه کرد.
ویاگرا (سیلدنافیل) بهترین قرص تاخیری و حجم دهنده موجود در داروخانه است که البته نیاز به نسخه پزشک دارد. قرص‌های تاخیری گیاهی را بدون نیاز به نسخه می‌توانید از داروخانه‌ها تهیه نمایید.
مطالب مرتبط
دسته بندی: محصولات جنسی
بحث و تبادل نظر
guest

250 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمود
محمود

سلام خانم دکتر
بنده ۴۸ سال دارم و به تازگی مشکل نعوذ پیدا کردم به طوری که هنگام شروع نعوظ دارم ولی در عرض کمتر از یک دقیقه نعوذم را از دست میدم .آیا قرص زینک لایف را پیشنهاد میدین یا قرص دیگه ای .در ضمن زود انزالی هم دارم

دکتر مریم حق نژاد
دکتر مریم حق نژاد
پاسخ به  محمود

همراه محترم
سلام
استفاده از مکمل هایی مثل سیکا فارما پلاس، ایکس اید، ماکاویت ام و .. میتواند در افزایش قوای جنسی و جسمی آقایان موثر باشد.
متشکرم

اصغر
اصغر

تاخیری حداقل نیم ساعت داریم

اصغر
اصغر

تاخیری‌شیمیایی

مجید
مجید

سلام قرص داپوکستین عوارضی هم دارد یا وابستگی

دکتر مریم حق نژاد
دکتر مریم حق نژاد
پاسخ به  مجید

همراه محترم
سلام
در صورت مصرف موردی و نه دائم، موردی از لحاظ وابستگی وجود ندارد. اما مهمترین عارضه این دسته از داروها مشکلات گوارشی در پی استفاده است که در صورت استفاده با یک وعده غذایی سبک به حداقل خواهد رشید.
متشکرم

سامی
سامی

سلام یه قرص تاخیری فوری و تایم بالا میخوام میشه معرفی کنید

دکتر مریم حق نژاد
دکتر مریم حق نژاد
پاسخ به  سامی

همراه محترم
سلام
در صورت یکه مشکلات زمینه ای نداشته باشید، داروهایی مثل سیلدنافیل، تادالافیل،داپوکستین و … میتواند کمک کننده باشد. اسپری ها و ژلهای تاخیری هم در این زمینه موثر هستند.
متشکرم

1 6 7 8