هزینه لیزر موهای زائد در سال ۱۴۰۰ – بهترین دستگاه لیزر مو


0 341

اگر برای لیزر موهای زائد خود سری به مطب‌های زیبایی زده باشید حتماً در جریان قیمت لیزر موهای زائد در حال حاضر قرار دارید و می‌دانید که برای لیزر موهای هر قسمت از بدن چه مبلغی را باید بپردازید. شاید در نگاه اول برای برخی، قیمت کار و مبلغی که می‌پردازند اهمیت داشته باشد، در حالی که نکته مهم آن است که کاری که بر روی پوست بدن شما انجام می‌شود باید کیفیت بالایی داشته باشد و در این فرآیند از دستگاه‌هایی استفاده شود که آسیب کمتری را به پوست وارد نماید و یا درد و عوارض کمتری به همراه داشته باشد.

در حال حاضر و با توجه به دستگاه‌هایی که برای لیزر موهای زائد طراحی و تولید شده بسیاری از خانم‌ها و حتی آقایان سعی می‌کنند از این شیوه برای راحت شدن از شر موهای زائد خود استفاده نمایند. ما در این مطلب قصد داریم ضمن بررسی بهترین دستگاه لیزر مو ۲۰۲۰ به موضوع قیمت لیزر موهای زائد نیز بپردازیم. در انتها نیز  مطب زیبایی سیمارو  را به شما معرفی خواهیم کرد که می‌توانید انجام کلیه کارهای زیبایی از جمله لیزر موهای زائد را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در این مجموعه انجام دهید.

لیزر مو چیست؟

هیچ خانمی نیست که از داشتن یک پوست لطیف و بدون موهای زائد لذت نبرد و تلاشی برای این امر نکرده باشد. در گذشته که دستگاهی برای لیزر موهای زائد نبود با استفاده از تیغ به روش شیو کردن و یا موم و وکس نسبت به این مورد اقدام می‌شد اما در حال حاضر که دستگاه‌های لیزر با قابلیت‌های مختلف به بازار آمده‌اند، خانم‌ها و بسیاری از آقایان ترجیح می‌دهند روش لیزر که یک روش ایمن و مؤثر است را انتخاب کرده تا موهای زائدشان روز به روز کم و کمتر شده و رویش آن‌ها متوقف گردد. برخی از آقایان ایرانی بدن پر مویی دارند و این مورد می‌تواند برای آن‌ها به یک معضل بزرگ تبدیل شود بنابراین لیزر موهای زائد می‌تواند کمک بزرگی به زیبایی ظاهری و همچنین بهداشت فردی آن‌ها نماید.

با استفاده از دستگاه لیزر مو چه اتفاقی می افتد؟

لیزر LASER به معنای تقویت نور توسط تحریک کردن انتشار تابش است و دستگاه لیزر یک دستگاه الکترونیکی است که می‌تواند انرژی زیادی را بدون پراکندگی به مرکز مورد نظر برساند. نوری که توسط دستگاه لیزر ساطع می‌شود هم از قابلیت‌های فیزیکی برخوردار است و هم انرژی زیادی دارد. از لیزر می‌توان در انجام کارهای صنعتی و همچنین جراحی‌های مختلف نیز استفاده نمود.

در خصوص لیزر موهای زائد بدن عملکرد دستگاه لیزر به این صورت است که نوری که تابانده می شود می‌تواند هر چیزی که تیره ‌رنگ است را تشخیص داده و آن را بسوزاند. هنگامی که موی داخل فولیکول بسوزد، فولیکول نیز آسیب دیده و از بین می‌رود. ممکن است این سوال پیش آید که پس چرا به چندین مرتبه لیزر نیاز است؟ هنگامی که شما اقدام به انجام لیزر می‌کنید، بخشی از موهای شما در حال استراحتند و بخشی دیگر در حالت رشد یافته و لیزر تنها بر موهایی که در حالت رشد هستند تأثیر داشته و روی موهایی که در حال استراحت هستند نمی‌تواند اثری بگذارد. بنابراین نیاز است تا دوباره این چرخه عوض شود.

به همین دلیل است که پزشک متخصص با معاینه پوست و موی شما چند جلسه درمان با فواصل زمانی مشخص را در نظر می‌گیرد.

چه دستگاه هایی برای لیزر موی زائد وجود دارد؟

در چند سال اخیر دستگاه‌های متنوعی برای لیزر موهای زائد به بازار آمده‌‌اند که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم
 • دستگاه لیزر الکساندرایت
 • دستگاه لیزر روبی (یاقوت)
 • دستگاه لیزر تور پالسی بالا
 • دستگاه لیزر ND:YAG
 • دستگاه لیزر دایود

بهترین دستگاه لیزرمو

با توجه به آماری که از بهبود و اثرگذاری دو دستگاه لیزر الکساندریت و دایود مشاهده شده این دو محصول از جمله دستگاه‌های لیزر پرکاربرد و  بهترین دستگاه لیزر مو ۲۰۲۰  به شمار ‌آمده‌اند که البته در کارکردشان نیز تفاوت‌هایی با هم دارند.

نکته مهم و قابل ذکر این است که بسیاری از مراکز و مطب‌هایی که کار لیزر انجام می‌دهند، معتقدند که بهترین دستگاه لیزر مو ۲۰۲۰ دستگاه الکساندرایت است و یا برخی دیگر معتقدند دایود بهترین دستگاهی است که در این خصوص می‌توان از آن استفاده کرد. تمامی این گفته‌ها صرفاً برای تبلیغات است و از نظر علمی نمی‌توان آن‌ها را درست دانست زیرا با توجه به کارکردهای مثبت و یا حتی معایبی که هر دستگاه دارد در واقع نمی‌توان گفت بهترین دستگاه لیزر مو ۲۰۲۰ کدام دستگاه است. نکته مهم دیگر آن است که هر دستگاه برای نوعی از پوست و مو مناسب می‌باشد. به عنوان مثال دستگاه لیزر الکساندرایت برای پوست‌های روشن و موهایی که ضخامت بالایی ندارند مناسب‌تر است و تمامی این موارد نیز به فرکانس‌ها و طول موج‌هایی که دستگاه ارسال می‌کند بستگی دارد. بنابراین بهتر است هنگامی که به هر یک از کلینیک‌های زیبایی مراجعه می‌کنید، از طرف متخصص و تکنسین لیزر دستگاهی برای لیزر موهای زائد شما انتخاب شود که بیشترین و ماندگارترین تأثیرگذاری را داشته باشد. در مطب زیبایی سیمارو که در ادامه بیشتر به معرفی آن خواهیم پرداخت از دستگاه‌های مختلفی برای این امر استفاده می‌شود که بهترین این دستگاه ها دستگاه سوپرانو آیس پلاتینیوم است که برای هر نوع پوست و مویی طراحی شده است و با طول موج های مختلفی تمامی شرایط پوست و مو را شامل می شود.

هزینه لیزر موهای زائد در سال ۱۴۰۰

در ادامه قصد داریم به این موضوع بپردازیم که قیمت لیزر موهای زائد از طرف کلینیک‌ها و مطب‌های زیبایی در سال ۱۴۰۰ بر چه اساسی محاسبه می‌شود. چند مورد زیر می‌تواند در این تعیین قیمت تأثیرگذار باشد.

 • استفاده از دستگاه‌های مختلف برای لیزر موهای زائد

در بسیاری از مراکز لیزر از دستگاه‌های مختلفی برای این امر استفاده می‌شود که می‌تواند یکی از عوامل تأثیرگذار در قیمت لیزر موهای زائد همین موضوع باشد.

 • تعداد شات‌ها و یا میزان انرژی ارسالی

نکته مهم دیگری که می‌تواند در قیمت لیزر موهای زائد تأثیرگذار باشد تعداد شات‌هایی است که برای لیزر کردن موهای زائد شما زده می‌شود زیرا در برخی از مراکز میزان انرژی دستگاه لیزر را کم کرده و یا تعداد شات کمتری می‌زنند و قیمت لیزر موهای زائد را در تبلیغات خود کمتر عنوان می‌کنند، به طوری که مشتری با دیدن این تفاوت قیمت، فریب خورده و متوجه این موضوع نمی‌شود.

 • تعداد جلساتی که برای لیزر نیاز دارید

قیمت لیزر موهای زائد ممکن است متناسب با نوع لیزر، نوع پوست و موی شما، تعیین شود زیرا ممکن است یک فرد با نوع پوست و مویی که دارد به ۶ جلسه لیزر نیاز داشته باشد و فردی دیگر با ۱۲ جلسه لیزر به نتیجه مطلوب دست یابد.

همچنین در بیشتر مواقع پزشک متخصص لازم می بیند برای کسب نتیجه بهتر و ماندگارتر سالی یکبار به مطب مراجعه کنید و این مورد نیز می‌تواند در قیمت لیزر موهای زائد تاثیر داشته باشد.

با توجه به آنچه در بخش‌های پیشین گفته شد لازم است هنگامی که تصمیم به لیزر موهای زائد خود دارید به چند نکته مهم توجه داشته باشید زیرا قیمت لیزر موهای زائد با توجه به جلسات متعددی که نیاز به مراجعه دارید ممکن است برای شما زیاد تمام شود بنابراین برای اینکه نتیجه مطلوبی بگیرید، پیشنهاد می‌کنیم نکات زیر را در نظر داشته باشید.

 • لیزر کل بدن در یک جلسه امکان پذیر نیست!

برخی از کلینیک‌ها به شما می‌گویند که می‌توانید لیزر کل بدن را در یک جلسه انجام دهید، توجه کنید تا فریب این نوع تبلیغات را نخورید. زیرا بدن شما در هر جلسه می‌تواند مقدار محدودی از اشعه را تحمل نماید. بنابراین بهتر است هر جلسه به لیزر بخشی از بدن خود بپردازید و بخش دیگر را به زمانی دیگر موکول نمایید تا دچار بیماری‌های پوستی نشوید.

 • فقط به کلینیک‌ها و مطب‌های زیبایی مراجعه کنید

در حال حاضر بسیاری از آرایشگاه‌های زنانه اقدام به انجام لیزر و یا سایر کارهای زیبایی می‌کنند که در تخصصشان نیست و طبیعتاً پزشکی هم در این مراکز حضور ندارد، همچنین ممکن است که قیمت لیزر موهای زائد پیشنهادی آن‌ها کمتر از مطب پزشکان زیبایی باشد و شما را جذب نماید. اما هیچگاه سلامت خود را به دست این افراد نسپارید زیرا در صورت بروز مشکل بی‌شک کسی پاسخگوی شما نخواهد بود.

مطب زیبایی سیمارو

با توجه به مواردی که در این مطلب ذکر کردیم بهتر است برای انجام لیزر موهای زائد و یا سایر کارهای زیبایی به مراکزی مراجعه کنید که تحت نظر پزشک متخصص بتواند بهترین خدمات را به شما ارائه نماید.

مطب زیبایی پوست و مو سیمارو با بهره‌مندی از پزشکان متخصص و کادر مجرب و همچنین در اختیار داشتن بهترین دستگاه لیزر مو ۲۰۲۰ و به روزترین آن‌ها از قبیل دستگاه لیزر سوپرانو آیس پلاتینیوم، دایود و الکساندرایت می‌تواند خدمات لیزر پوست و مو را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به مشتریان ارائه دهد.

مرکز لیزر سیمارو در تهران

مطب زیبایی سیمارو از تکنسین‌های کارآزموده‌ای برای انجام لیزر مو بهره‌مند است که در جلسه مشاوره و معاینه اولیه می‌توانند ضمن مشخص کردن نوع درمان با هر یک از دستگاه‌ها، قیمت لیزر موهای زائد شما را بر مبنای نوع درمان و تعداد جلسات موردنیاز تعیین نمایند. این مجموعه درمان‌های آگاهانه‌ای را برای مشتریان انجام داده و به سؤالات مختلف شما در خصوص نحوه درمان پاسخ خواهند داد.

کلینیک برتر لیزر مو سیمارو یکی از بهترین کلینیک‌های پوست و مو در ایران به شمار می‌آید که در حوزه لیزر، تزریق ژل و بوتاکس و همچنین زاویه سازی صورت و .. فعالیت دارد. برای اطلاع از تمامی خدمات مطب زیبایی سیمارو می‌توانید به سایت این مرکز به آدرس الکترونیکی www.cimaru.ir مراجعه کنید و نمونه کارهای انجام شده برای مشتریان توسط این مرکز را در سایت و یا صفحه اینستاگرام سیمارو ببینید.

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۱ میانگین: ۵]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :