مجله مثبت سبز

اسپری مو چیست؟

امتیاز دهید

برای مراقبت از موهای خود از چه محصولی استفاده می‌کنید؟ آیا مزایای استفاده از اسپری مو را می‌دانید؟ اسپری مو به آبرسانی به موها کمک کرده و نرمی و لطافت مو را افزایش می‌دهد. بعد از استفاده از اسپری مو نیازی به آبکشی وجود ندارد.

اسپری مو چیست؟

هر روز جهت مراقبت از موها محصولات جدیدتری به بازار عرضه می‌شود. زیبایی موها نقش بسیار چشمگیری در ظاهر افراد داشته و بنابراین توجه به حفظ سلامت موها اهمیت بالایی دارد. اسپری مو محصولی است برای تقویت و حفظ سلامت ساقه مو که در انواع مختلفی عرضه می‌شود. معمولا بعد از حمام و روی موهای مرطوب این اسپری مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این مقاله در مورد اینکه اسپری مو چیست؟ اطلاعات بیشتری به شما خواهیم داد.

اسپری مو چیست؟

اسپری مو محافظت کننده سلامت مو در برابر خشکی و عوامل آسیب‌زا به مو بوده و به خوش حالت شدن موها کمک می‌کند. دقت کنید که در اینجا منظور ما از اسپری مو، تافت مو که یک محصول آرایشی برای کمک به ثابت ماندن حالت مو است، نیست. اسپری مو که ما در اینجا از آن صحبت می‌کنیم به منظور بهبود سلامت مو کاربرد دارد. این محصول به شما کمک می‌کند تا آسیب ناشی از ابزار حرارتی مثل سشوار و اتوی مو و همچنین مواد شیمیایی مثل رنگ و دکلره را کاهش داده و موهایی سالم‌تر، زیباتر و خوش‌حالت‌تر داشته باشید. از مزایای این محصول آن است که اغلب هم روی موی خشک و هم روی مرطوب قابلیت استفاده دارد.

جهت خرید اسپری مو در انواع مختلف کلیک کرده و وارد داروخانه آنلاین مثبت سبز شوید.

اسپری مو چند نوع دارد؟

یکی از محبوب‌ترین و شناخته‌شده‌ترین اسپری‌های مو، اسپری دو فاز است. انواع دیگر این محصول شامل اسپری حجم دهنده مو، اسپری موی رنگ شده، اسپری ترمیم کننده موی خشک و آسیب دیده و اسپری موی معمولی می‌شود. در مورد مهم‌ترین انواع اسپری مو در اینجا برایتان توضیحی مختصر خواهیم داد.

  اسپری مو چیست؟

اسپری مو دو فاز چیست؟

اسپری دو فاز مو همان‌طور که از نام و ظاهرش پیداست، دارای 2 فاز بوده و شامل آب و سیلیکون می‌شود. هنگام استفاده از این محصول باید آن را تکان دهید تا هر دو فاز با هم ترکیب شوند. اسپری دو فاز مو از مو در برابر آسیب سشوار و اتوی مو محافظت کرده و سبب نرمی، لطافت و آبرسانی به موها می‌شود. به کمک اسپری دو فاز مو می‌توانید به ترمیم موهای آسیب دیده پرداخته و وزی مو را کاهش دهید.

برای اطلاعات بیشتر این مقاله را بخوانید: اسپری دوفاز مو چیست و چه کاربردی دارد؟

اسپری موی رنگ شده

بعضی از اسپری‌های مو به تثبیت رنگ مو کمک می‌کنند. بنابراین اگر موهای خود را رنگ یا دکلره کرده‌اید، بهتر است از اسپری موی رنگ شده استفاده کنید. این محصول به نرمی و لطافت بیشتر موها نیز کمک می‌کند.

اسپری حجم دهنده مو

این نوع از اسپری مو برای افرادی مناسب است که موهای کم پشت دارند و مایلند حجم موهای خود را بیشتر جلوه دهند. اسپری حجم دهنده مو کمک می‌کند تا موهای شما پرپشت‌تر به نظر برسد و در عین حال با رطوبت‌رسانی مناسب، موها لطیف‌تر و ابریشمی‌تر شوند.

فواید استفاده از اسپری مو

برایتان شرح دادیم که اسپری مو چیست؟ مزایای استفاده از این محصول به شرح زیر است:

  • محافظت از مو در برابر حرارت
  • ترمیم موهای آسیب دیده و کمک به رفع خشکی مو
  • از بین بردن وزی مو
  • کمک به باز شدن گره مو
  • رطوبت‌رسانی به موها
  • کمک به نرم شدن موها

نحوه استفاده از اسپری مو

برای استفاده از اسپری مو ابتدا بطری محصول مورد نظر را خوب تکان دهید. از آنجایی‌که اسپری‌های مو انواع مختلفی دارند بهتر است قبل از استفاده دستور روی جلد محصول را مطالعه کنید. اما به طور کلی اسپری‌های مو را هم روی موهای خشک و هم روی موهای مرطوب می‌توان مورد استفاده قرار داد. بهترین زمان استفاده از اسپری مو، زمانی است که تازه موهای خود شسته‌اید و نم آن را با حوله گرفته‌اید. وقتی اسپری را به ساقه موهای خود زدید، موها را شانه کرده و حالت دهید. این محصول نیازی به آبکشی ندارد و استفاده از آن بسیار ساده است. فقط باید به این نکته هم توجه داشته باشید که اسپری مو با دهان و چشم‌ها تماسی نداشته باشد.

معرفی بهترین اسپری های مو موجود در داروخانه

در داروخانه محصولات مراقبت از مو را با کیفت بالا می‌توانید تهیه کرده و از معتبر بودن آنها مطمئن باشید. بهترین اسپری مو چیست؟ در اینجا بهترین اسپری‌های مو را به شما معرفی می‌کنیم. هر یک از این محصولات را از داروخانه آنلاین مثبت سبز به راحتی می‌توانید تهیه کنید:

اسپری دوفاز کراتینه موهای آسیب دیده رومینا

در اسپری دو فاز کراتینه موهای آسیب دیده رومینا از روغن آرگان و کراتین هیدرولیز شده استفاده شده است. بر اساس حجم موهای خود باید مقدار مناسبی از اسپری مو را روی موهای خود اسپری کرده و بعد موهای خود را شانه کنید. این محصول الکتریسیته ساکن مو را از بین برده، موها را نرم کرده و درخشش دلپذیری به موها می‌بخشد. این اسپری به بازسازی و ترمیم موهای خشک و آسیب دیده پرداخته و از مو در برابر گرمای سشوار و اتو محافظت می‌کند. در این محصول از عصاره‌های گیاهی نیز استفاده شده است.

  اسپری مو رومینا

اسپری مو رومینا

اسپری دو فاز موی رنگ شده بوتانیس

اسپری دو فاز موی رنگ شده بوتانیس از مو در برابر حرارت و سایر عوامل مخرب محیطی محافظت می‌کند. کراتین هیدرولیز شده و عصاره انار از ترکیبات موجود در این اسپری هستند و موجب نرمی و درخشش موها می‌شوند. این محصول ضخامت مو را افزایش داده و وزی مو را بهبود می‌بخشد. از آنجایی که این اسپری به تثبیت رنگ مو کمک می‌کند، مناسب موهای رنگ شده است. استفاده از این اسپری به جلوگیری از گره خوردن موها کمک کرده و شانه‌پذیری مو را تسهیل می‌کند. روی موهای نم‌دار یا خشک از این اسپری می‌توانید استفاده نمایید.

  اسپری بوتانیس

اسپری مو بوتانیس

اسپری دوفاز ترمیم کننده قوی مو فابریگاس

اسپری دوفاز ترمیم کننده قوی مو فابریگاس حاوی ترکیبات گیاهی و به محافظت عمیق تارهای مو کمک می‌کند. این اسپری از گره خوردن تارهای مو جلوگیری کرده و وزی مو را کاهش می‌دهد. روغن‌های پامچال، ماکادامیا، جوانه گندم، دانه کنجد و شی باتر در این اسپری مورد استفاده قرار گرفته‌اند. بهتر است از این محصول روی موهای مرطوب استفاده نمایید. با استفاده از این اسپری مو می‌توانید به ترمیم موهای آسیب دیده کمک کنید.

  فابریگاس- اسپری مو چیست؟

اسپری مو فابریگاس

اسپری نرم کننده وچه

اسپری نرم کننده وچه خاصیت نرم‌کنندگی بالایی داشته و از وز و بدحالت شدن مو جلوگیری می‌کند. عصاره روغن جوجوبا، آلوئه ورا و جوانه گندم از ترکیبات موجود در این محصول است. این محصول فاقد سولفات، سیلیکون، پروپلین گلیکول، پارابن و نمک بوده و از آسیب به موها پیشگیری به عمل می‌آورد. افزایش شانه پذیری و ماندگاری رنگ مو، بازسازی ساقه مو، کاهش خشکی مو و دادن حالت ابریشمی مو از مزایای این محصول است. بهتر است روی موهای مرطوب قبل از براشینگ این محصول را مورد استفاده قرار دهید. این محصول بعد از استفاده نیازی به آبکشی ندارد.

  اسپری وچه

اسپری مو وچه

کلام آخر

اسپری مو چیست؟ محصولی برای مراقبت از مو که از آسیب به موها جلوگیری کرده و نرمی و لطافت موها را افزایش می‌دهد. محبوب‌ترین نوع اسپری مو، اسپری موی دو فاز است که از تارهای مو در برابر آسیب ناشی از سشوار و اتوی مو پیشگیری می‌کند. هنگام استفاده از اسپری مو دقت کنید تا این محصول با چشم و دهان تماسی نداشته باشند. معمولا اسپری‌های مو با کف سر یا ریشه موها نباید برخوری داشته باشند و مخصوص سلامت ساقه مو فرموله می‌شوند. بهترین انواع اسپری مو را از داروخانه آنلاین مثبت سبز می‌توانید تهیه نمایید. آیا تاکنون تجربه خرید اینترنتی را داشته‌اید؟

شاید برای شما جذاب باشد
جایگزین قرص خواب
معرفی جایگزین قرص خواب
همه چیز درباره داروها و انواع بیهوشی ها
درباره داروها و انواع بیهوشی ها چه می دانید؟
بهترین کرم های دور چشم
بهترین کرم های دور چشم برای رفع چروک، پف و سیاهی دور چشم
تاثیر پودر انشور در چاقی صورت و بدن
آیا مصرف شیر خشک برای بزرگسالان عوارض دارد؟
آیا در بارداری می توان از زینک پلاس استفاده کرد؟
آزاده فراهانی
نتیجه معتبرترین و بروزترین تحقیقات علمی را در حوزه بهداشت، سلامت و زیبایی به ساد‌ه‌ترین زبان به نگارش درمی‌آورم تا راهنمای شما باشد برای انتخاب یک سبک زندگی سالم‌تر.
بحث و تبادل نظر
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها