بهترین و قوی ترین قرص نعوظ گیاهی


4 7,150

اختلال نعوظ نوعی ناتوانی جنسی است که به دلیل عدم توانایی در حفظ آلت تناسلی در حالت مناسب برای برقراری رابطه جنسی اتفاق می‌افتد. مشکل نعوظ اگر هرازچندگاهی اتفاق بیفتد، نگران‌کننده نیست اما اگر به مشکلی دائمی تبدیل شود، حتما باید برای رفع آن کاری کرد. در بسیاری از موارد اختلال نعوظ ریشه در برخی بیماری‌های زمینه‌ای دارد؛ به همین دلیل توصیه می‌شود که در مورد بروز این مشکل حتما با پزشک مشورت شود. ما در این مطلب می‌کوشیم که بهترین قرص نعوظ گیاهی را که عاری از عوارض جانبی ناخوشایند باشد، به شما معرفی کنیم. اگر به دنبال قرص های تقویت نعوظ هستید، تا پایان ما را همراهی کنید.

علت بروز اختلال نعوظ

نعوظ در مردان یک فرایند پیچیده است که برای ایجاد آن مغز، هورمون‌ها، احساسات، اعصاب، ماهیچه‌ها و عروق خونی درگیر می‌شوند. بنابراین اختلال نعوظ می‌تواند بر اثر بروز مشکل در هر یک از این اندام‌ها باشد. همچنین استرس و نگرانی‌های مربوط به سلامت روان نیز می‌تواند باعث تشدید اختلال نعوظ شود. در بسیاری از موارد نیز ترکیبی از مسائل جسمی و روانی اختلال نعوظ و ناتوانی جنسی را به وجود می‌آورند. مشکلات قلبی، کلسترول بالا، فشار خون بالا، دیابت، چاقی، کاهش تستوسترون در بدن، مصرف الکل و سیگار و… می‌توانند در بروز ناتوانی جنسی تاثیرگذار باشند.

بهترین قرص نعوظ گیاهی

محصولاتی که در ادامه معرفی می‌کنیم، بدون نیاز به نسخه پزشک و به سهولت از داروخانه‌ها قابل تهیه هستید؛ حتی به صورت آنلاین نیز می‌توانید هر یک از آنها را از داروخانه آنلاین مثبت سبز خریداری نمایید:

قرص روکش ‎دار آفرودیت گل دارو

ترکیبات موثر گیاهی همچون زعفران، زنجبیل، دارچین و خارخاسک این قرص را تبدیل به یکی از قوی‌ترین محصولات جهت رفع ناتوانی جنسی کرده‌اند. ساپونین، اسانس‌ها و استروئیدهای موجود در ترکیبات قرص آفرودیت موجب می‌شوند تا اتساع عروق آلت تناسلی اتفاق بیفتد و با تجمع خون در این اندام، نعوظ به سهولت امکان‌پذیر شود. استفاده از این قرص حتی در باروری نیز می‌تواند تاثیرگذار باشد زیرا ساپونین‌های موجود در خارخاسک تعداد اسپرم‌ها و سطوح تستوسترون را افزایش می‌دهند و به این طریق امکان بارور شدن تخمک بیش از قبل مقدور خواهد شد. این قرص همچنین در پیشگیری از انزال زودرس نیز می‌تواند موثر واقع شود.

 قرص روکشدار آفرودیت

 آفرودیت

از دیگر فواید بی‌نظیر قرص آفرودیت به این نکته می‌توان اشاره کرد که این محصول حتی برای خانم‌ها نیز کاربرد داشته و به واسطه ترکیبات منحصر به فردی که دارد، میل جنسی در آنها را نیز افزایش می‌دهد. ۱ عدد از این قرص ۳ بار در روز پس از غذا به صورت مستمر باید میل شود تا بهترین اثرگذاری را داشته باشد. افرادی که به ترکیبات موجود در آفرودیت حساسیت دارند، بیماران قلبی، اشخاصی که از داروهای ضد انعقاد خون استفاده می‌کنند و همچنین زنان باردار مجاز به استفاده از قرص گیاهی آفرودیت نیستند. اگر بخواهیم یک بار دیگر به طور خلاصه مزایای قرص آفرودیت را بیان کنیم، حتما باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • افزایش میل جنسی در آقایان و خانم‌ها
 • کمک به رفع اختلال نعوظ
 • پیشگیری از زود انزالی
 • افزایش تعداد اسپرم‌ها

شرکت گل دارو این محصول را در قالب قطره با نام قطره گیاهی آفرودیت گل دارو نیز به بازار عرضه کرده است که تمامی خواص قرصی که معرفی کردیم را دارد.

قرص ایکس اید گلدن لایف

ترکیبی از ویتامین‌ها، مواد معدنی و گیاهان دارویی قرص ایکس اید گلدن لایف را تبدیل به بهترین قرص نعوظ گیاهی کرده‌اند. به منظور افزایش تمایل جنسی هم خانم‌ها و هم آقایان می‌توانند از این قرص استفاده کنند. یکی از برترین ویژگی‌های مرتبط با این محصول کمک به رفع اختلال نعوظ در آقایان است. در واقع ترکیبات موثر موجود در این قرص خون‌رسانی به آلت تناسلی را بیشتر کرده و به این طریق نعوظ را به سهولت امکان‌پذیر می‌کنند. جینسینگ کره ای، جینسینگ سیبریایی، خارخاسک و گیاه بز شاخدار ترکیبات گیاهی قرص ایکس اید را تشکیل می‌دهند. برخی از ویتامین‌های گروه B، ویتامین E، زینک و منیزیم نیز در کنار ترکیبات گیاهی در این فرآورده وجود دارند.

مزایای قرص ایکس اید گلدن لایف را به صورت تیتروار اینگونه می‌توان برشمرد:

 • افزایش میل و لذت جنسی در مردان و زنان
 • افزایش خون‌رسانی به آلت تناسلی و رفع اختلال نعوظ
 • تقویت ماهیچه‌های دخیل در توانایی جنسی
 • کمک به تنظیم هورمون‌های جنسی
 • رفع ناتوانی جنسی مرتبط با استرس و نگرانی

روزانه ۱ عدد از این قرص به همراه غذا باید خورده شود تا شاهد نتایج بی‌نظیر استفاده از آن باشید.

 قرص ایکس اید گلدن لایف

قرص ایکس اید

قرص لیبیدوکس ایران داروک

افزایش توان و میل جنسی در آقایان با قرص لیبیدوکس ایران داروک نیز مقدور است. ترکیباتی نظیر جینسینگ آسیایی، جینکوبیلوبا، نخل اره‌ای، سرخ ولیک، دارچین و پوست درخت یوهیمب در این فرآورده موجب می‌شوند تا حالت نعوظ در مردان بهتر اتفاق بیفتد و دوام بیشتری نیز داشته باشد. ریشه جینسینگ در این قرص سبب افزایش تولید انرژی شده و توان فیزیکی برای برقراری رابطه جنسی را افزایش می‌دهد. همچنین جهت رفع مشکل زود انزالی و افزایش قدرت باروری در مردان نیز می‌توان از قرص لیبیدوکس استفاده کرد.

مقدار مصرف این قرص روزانه ۲ عدد است که توصیه می‌شود یکی از آنها یک ساعت قبل از رابطه جنسی مورد استفاده قرار گیرد تا اثرگذرای بهتری داشته باشد. قرص لیبیدوکس کاملا گیاهی بوده و در موارد بسیار نادر فقط ممکن است عوارض نظیر افزایش فشار خون، تپش قلب، سرگیجه، سردرد و بثورات پوستی به همراه داشته باشد.

 لیبیدوکس بهترین قرص نعوظ گیاهی

 لیبیدوکس

قرص های سنس باریج اسانس

برای رفع مشکل نعوظ به عنوان بهترین قرص نعوظ گیاهی از قرص های سنس باریج اسانس نیز می‌توان نام برد. خارخاسک، جینسینگ و ال آرژنین ترکیبات موجود در این قرص را تشکیل می‌دهند. این قرص باید روزانه ۲ بار بعد از غذا به مدت حداقل ۳ ماه مورد استفاده قرار گیرد تا اثرات مصرف نمایان شود. قرص های سنس معمولا عارضه جانبی ندارد و فقط به صورت خفیف با مصرف آن عوارضی همچون تهوع، استفراغ، سردرد و کاهش فشار خون مشاهده شده است.

بهترین قرص تقویت نعوظ

در مواردی که نمی‌خواهید از قرص گیاهی برای رفع اختلال نعوظ استفاده کنید، قرص‌های دیگری نیز هستند که البته تنها با تجویز پزشک می‌توان آنها را تهیه نمود. در ادامه معروف‌ترین آنها را نام می‌بریم:

 • قرص ویاگرا (سیلدنافیل)
 • قرص واردنافیل
 • قرص تادالافیل
 • قرص آوانافیل

قرص‌های نامبرده شده معمولا حدود ۱ ساعت پیش از شروع برقراری رابطه جنسی باید مورد استفاده قرار بگیرند.

عوارض قرص نعوظ گیاهی چیست ؟

چند مورد از بهترین قرص نعوظ گیاهی را به شما معرفی کردیم. اگرچه این قرص‌ها ترکیباتی طبیعی دارند و نسبت به دیگر قرص‌ها دارای عارضه کمتری هستند اما نمی‌توان گفت که هیچ عارضه‌ای ندارند. بسیاری از افراد به ترکیبات گیاهی حساسیت داشته و دچار واکنش‌های آلرژیک می‌شوند اما اگر حساسیتی وجود نداشته باشد، عموما مشکلی ایجاد نخواهد شد. با مصرف قرص گیاهی برای نعوظ عوارض زیر ممکن است مشاهده شود:

 • اختلال در فشار خون
 • حالت تهوع و استفراغ
 • معده‌درد
 • سردرد و سرگیجه
 • احساس کرختی

همچنین توصیه می‌شود افرادی که مشکلات قلبی یا فشار خون دارند و یا هر نوع داروی خاصی را مصرف می‌کنند، پیش از شروع به مصرف قرص گیاهی نعوظ حتما با پزشک مشورت کنند تا دچار تداخل دارویی نشوند.

کلام آخر

اگر به دنبال جایگزین برای ویاگرا بوده و مصرف قرص گیاهی را به مصرف آن ترجیح می‌دهید، حتما این مطلب برای شما مفید بوده است. در این مطلب بهترین قرص نعوظ گیاهی را معرفی کردیم تا با استفاده از آن هم به هدف خود دست یابید و هم از عوارض جانبی داروهای شیمیایی دور بمانید. آیا قبلا تجربه مصرف هیچ یک از محصولات معرفی شده را داشته‌اید؟

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۳۲ میانگین: ۳.۴]

4 نظرات
 1. محمد می گوید

  قرص آفرودیت با قطره اش از لحاظ ترکیبات فرق داره؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز
   یکسان هستند.

 2. کیان می گوید

  سلام و عرض ادب ببخشید بهترین محصول برای نعوظ کامل کدوم یکی رو شما پیشنهاد می کنید چون قرص های تادافیل و غیره اذیت کننده است و دیگر تاثیری ندارد شما محبت کنید بگیر کدوم یک محصول بهتر است سپاس از محبت و مهربانی شما

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   سلام دوست عزیز
   پیشنهاد می کنم از مکمل ها درمانی مانند انرژکس و یا قرص پرمن مکس والمارک استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :