پیشگیری از پیری پوست پیشگیری از پیری پوست

قرص آوودین چه عوارضی دارد و چگونه باید آن را مصرف کرد؟


58 151798

زندگی در عصر جدید با تمام ماشین‌آلاتی که به کمک بشر آمده‌اند، بازهم مشکلاتی را با خود به دنبال دارد. برای مثال با وجود آپارتمانی شدن ساختمان‌ها، تردد از پله‌ها امری اجتناب‌ناپذیر است. یا شاید بسیاری از افراد دوروبرتان از مشکلات ناشی از سرپا ایستادن‌های بیش‌ازحد در محل کارشان شکایت کنند. درنتیجه مشکلات مفصلی ناشی از این عوامل مانند آرتروز بسیار شایع شده‌اند. امروزه داروهای اثربخش‌تری نسبت به مسکن‌ها که تنها درد را آرام می‌کنند، به بازار آمده‌اند. قرص آوودین به‌عنوان درمانی برای بیماری آرتروز در داروخانه‌ها در دسترس است. ما در این مقاله از مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز به مسائل مربوط به قرص آوودین و اینکه قرص آوودین چه عوارضی دارد به صورت کامل پرداخته‌ایم.

درمان دردهای مفصلی

متأسفانه باید بدانید که مدیریت شرایط پیچیده‌ای مانند ورم مفاصل هرگز به‌آسانی مصرف یک قرص نخواهد بود. بااین‌حال، تحقیقات نشان داده است که مکمل‌های خاص می‌توانند در یک برنامه درمانی  برای کاهش درد و التهاب مفصل مفید واقع شوند. از گذشته‌های دور می‌دانیم که داروی درمان هر بیماری را می‌توان در طبیعت جستجو کرد. درمان بیماری آرتروز را نیز که جزو بیماری‌های مزمن و پردردسر است، می‌توان در طبیعت جست. برای مثال در طول تاریخ از زنجبیل برای درمان حالت تهوع و مشکلات گوارشی استفاده‌شده است.

اکنون علم خواص مفید زنجبیل را برای مبتلایان به آرتروز تأیید کرده است. هم برای آرتریت التهابی مانند روماتیسم و ​​آرتریت دژنراتیو مانند آرتروز. بسیاری از مواد طبیعی دیگر چون آووکادو، روغن ماهی، سویا، توت‌فرنگی، انگور، هندوانه وگیلاس می‌توانند سلامت مفصل‌هایمان را تضمین کنند. اما علم راه را برایمان ساده کرده و عناصر مفید موردنیاز را در غالب مکمل‌ها در اختیارمان قرار می‌دهد.

اما بدانید که اگر سبک زندگی سالمی داشته باشید هرگز نیازی به مصرف مکمل‌ها نخواهید داشت. یکی از مکمل‌های مفید قرص آوودین است که ما در ادامه به مطالب بیشتری در مورد فواید این قرص و اینکه قرص آوودین چه عوارضی دارد می‌پردازیم.

قرص آوودین چه عوارضی دارد و چگونه باید آن را مصرف کرد؟

بیماری آرتروز چیست؟

بیماری آرتروز درواقع ورم و حساسیت یک یا چند مفاصل بدن است. علائم اصلی آرتروز درد مفاصل و سفتی آن‌هاست که به‌طورمعمول با افزایش سن بدتر می‌شود. شایع‌ترین انواع آرتروز،  استئوآرتریت و آرتریت روماتوئید محسوب می شود. دو نوع اصلی آرتروز یعنی استئوآرتریت و آرتریت روماتوئید به روش‌های مختلف به مفاصل آسیب می‌رسانند.

بهتر است بدانید که استئوآرتریت باعث از بین رفتن غضروف بافت سخت و لغزنده‌ای می شود که انتهای استخوان‌ها را در آنجا تشکیل می‌دهد. اما آرتریت روماتوئید نوعی بیماری است که در آن سیستم ایمنی بدن به مفاصل حمله می‌کند و با شروع اتصالات شروع می شود. شایع‌ترین نوع آرتروز، آرتروز شامل آسیب ساییدگی و ساییدگی به غضروف مفصل شما است.

دلایل بروز آرتروز

بسته به نوع آرتروز شما، علائم و نشانه‌های آن ممکن است شامل موارد  درد سفتی، سختی، ورم،  قرمزی و دامنه حرکت کاهش‌یافته، باشد. اما چه عواملی باعث بروز آرتروز می شود. شایع‌ترین عوامل عبارت‌اند از:

 • سابقه خانوادگی: برخی از انواع آرتروز ریشه در ژنتیک فرد دارد، بنابراین اگر والدین یا خواهر و برادران به این اختلال مبتلا باشند، احتمالاً شما به آرتریت مبتلا خواهید شد.
 • سن: خطر ابتلا به انواع آرتروز، ازجمله استئوآرتریت، روماتیسم و ​​نقرس، با افزایش سن افزایش پیدا می‌کند.
 • آسیب مفاصل قبلی: افرادی که مفاصلشان آسیب‌دیده‌اند، احتمالاً درنهایت به آرتریت در آن مفصل مبتلا می‌شوند.
 • چاقی: چاقی و فشار اضافی بر مفصل‌ها، باعث ایجاد استرس در مفاصل، به‌خصوص زانوها، باسن و ستون فقرات می شود. افرادی که مشکل چاقی دارند، بیشتر در معرض خطر ابتلا به آرتریت قرار دارند.
 • جنس: به‌طورکلی زنان بیشتر از مردان مبتلا به آرتریت روماتوئید می‌شوند. درحالی‌که بیشتر افراد مبتلابه نقرس، نوع دیگری از آرتروز، مردان هستند.
 • ورزش: درواقع ورزش یکی از بهترین روش‌های جلوگیری از آرتروز است اما استفاده از وسایل ورزشی ثابت و تجهیزات و وسایل نصب‌شده در پارک‌ها که قابلیت تنظیم بر اساس شرایط فیزیکی افراد مختلف را ندارد و البته انجام ورزش‌های سنگین و اشتباه باعث آسیب‌دیدگی مفاصل و درنتیجه ایجاد آرتروز می شود.
 • علل شغلی: می‌دانیم برخی از مشاغل ایستادن‌ها و یا خم ماندن‌های طولانی‌مدت دارند. برای مثال یک معلم مجبور است مدت طولانی را سرپا بماند و یا یک‌دندان پزشک و یا یک خیاط مدت زیادی را خم می‌مانند. این سبک زندگی احتمال بروز آرتروز را تشدید می‌کند.

قرص آوودین و درمان آرتروز

بسته به نوع آرتریت، درمان متفاوت است. اهداف اصلی درمان آرتروز کاهش علائم و بهبود کیفیت زندگی است. اغلب برای مهار درد مفاصل از داروهای مسکن و ضدالتهاب مانند ایندومتاسین، مفنامیک اسید و دیکلوفناک استفاده می شود و در موارد شدیدتر کورتون تجویز می شود. بهتر است بدانید که تمام این مسکن‌ها در طولانی‌مدت اثرات منفی بسیار زیادی دارند.

اما قرص آوردین که حاوی منابع طبیعی ست، نه‌تنها در کاهش درد ناشی از آرتروز مؤثر است، بلکه به‌تدریج با تحریک ساخت کلاژن و پروتئوگلیکان باعث بازسازی غضروف می شود. درواقع قرص آوردین یک مکمل غذایی درمانی محسوب می شود.

قرص آوودین حاوی چه موادی است؟

قرص آوردین که برای درمان آرتروز مورداستفاده قرار می‌گیرد، درواقع حاوی منابع طبیعی موردنیاز بدن است. این عناصر طبیعی عبارت‌اند از: عصاره آووکاد، عصاره زنجبیل، سویا و ویتامین D3 طبیعی.

خرید کپسول آوودین هولیستیکا

فواید مصرف قرص آوودین

به‌طورکلی مصرف قرص آوودین باعث کاهش درد و التهاب مفاصل و عضلات، بازسازی مفاصل، سهولت تحرک مفاصل مبتلا، جلوگیری از تخریب پیش‌رونده غضروف‌ها و کاهش نیاز به داروهای مسکن می شود. اما بیایید با توجه به عناصر موجود در قرص آوردین، چگونگی اثربخشی این قرص را بررسی کنیم:

 • عصاره زنجبیل: زنجبیل به‌عنوان یکی از ریشه‌های دارای خاصیت ضدالتهابی شناخته‌شده است. ترکیبات موجود در زنجبیل همانند داروهای معمول برای آرتریت روماتوئید یا آرتریت پسوریاتیک می‌توانند به‌عنوان مهارکننده COX-2 عمل کنند. یک بررسی از ۵ مطالعه نشان داد که مبتلایان به استئوآرتریت که زنجبیل مصرف کرده‌اند در مقایسه با گروه‌های دیگری که زنجبیل مصرف نمی‌کردند، ۳۰٪ کاهش درد و ۲۲٪ کاهش ناتوانی داشتند. در حقیقت ترکیبات موجود در زنجبیل، با مهار آنزیم‌های سایکلواکسیژناز و لیپواکسیژناز سبب کاهش سطح پروستاگلاندین ها و لوکوتری اِن ها می‌شوند و درنتیجه التهاب و درد را کاهش می‌دهند.
 • سویا: مطالعات نشان داده‌اند که ویتامین E می‌تواند به مبارزه با مولکول‌های خاصی منجر به التهاب شود. سویا حاوی ترکیباتی به نام ایزوفلاون است که برخی مطالعات نشان می‌دهد که می‌تواند التهاب را کاهش دهد.
 • عصاره آووکادو: بافت غنی و خامه‌ای این میوه بخشی از چربی اشباع‌نشده ضدالتهاب آن است. آووکادو همچنین سرشار از لوتئین کاروتنوئید است. برخلاف بیشتر میوه‌ها ، آووکادو منبع خوبی از ویتامین E است ، یک ماده مغذی با اثرات ضدالتهابی است. رژیم‌های غذایی حاوی این ترکیبات با کاهش خطر آسیب مفاصل که در آرتروز اولیه دیده می شود مرتبط است.
 • ویتامین D3: کمبود ویتامین D در افراد مبتلابه آرتریت روماتوئید (RA) بسیار شایع است و ممکن است با درد اسکلتی و عضلانی مرتبط باشد. ویتامین D به استخوان‌های شما کمک می‌کند تا بتوانند کلسیم را جذب کنند، این فرایند علاوه بر اینکه برای سلامتی استخوان‌ها بسیار مهم است، برای حرکت ماهیچه‌ها، برقراری ارتباط بین اعصاب و مبارزه با التهاب بسیار مهم است. ویتامین D در جلوگیری، کند شدن یا کاهش التهاب ورم مفاصل مفید است. این نوع خاص ویتامین D₃ برای کسانی که از رژیم‌های گیاهخواری پیروی می‌کنند و بالأخص وگان ها بسیار مناسب است، زیرا منشأ غیر حیوانی دارد.

قرص آوودین چه عوارضی دارد و چگونه باید آن را مصرف کرد؟

قرص آوودین چه عوارضی دارد ؟

تاکنون عوارض خاصی ناشی از استفاده از قرص آوودین گزارش نشده است. اما هر دارویی و یا حتی هر مواد طبیعی ممکن است در حین مصرف در کنار تمام فوایدش عوارضی را نیز به همراه داشته باشد. قرص آوودین نیز از این موضوع مستثنا نیست. همان‌طور که دانستید قرص آوردین از مواد گیاهی و کاملا طبیعی ساخته می شود.

اولین موضوع در مورد اینکه قرص آوودین چه عوارضی دارد باید بگوییم که آن می‌تواند حساسیت به مواد تشکیل‌دهنده‌اش باشد. موضوع دیگر وجود عصاره زنجبیل در این قرص است . لازم است بدانید که زنجبیل می‌تواند در داروهای رقیق‌کننده خون مانند وارفارین (کومادین) تداخل داشته باشد. با این حساب به دلیل وجود عصاره زنجبیل، این قرص برای بیماران دیابتی و فشارخون بالا ممکن است اختلالاتی ایجاد کند. حتماً قبل از مصرف این قرص با پزشک در مورد اینکه قرص آوودین چه عوارضی دارد مشورت کنید.

طریقه مصرف قرص آوودین

به‌طورمعمول قرص آوودین روزانه یک عدد به همراه غذا مصرف می شود. مصرف کپسول آوودین به مدت ۳ ماه تا ۳ سال برای بهبود دردهای مفصلی و بازسازی مفاصل توصیه می شود.

قرص آوودین چه عوارضی دارد و چگونه باید آن را مصرف کرد؟

سخن پایانی

ما در این مطلب در مورد اینکه قرص آوودین چه عوارضی دارد صحبت کردیم. درواقع مکمل‌ها می‌توانند ابزاری عالی برای درمان آرتروز شما باشند. البته نباید تنها به مصرف مکمل‌ها اکتفا کنید و برنامه درمانی شما همچنین باید شامل ورزش، سایر داروها، فیزیوتراپی، حرکات کششی، رژیم غذایی سالم و احتمالا تزریق و یا جراحی باشد.

اگر آرتروز شما باعث ایجاد درد مکرر یا تداخل در زندگی روزمره می شود، با پزشک خود در مورد تنظیم یا اضافه کردن به برنامه درمانی خود صحبت کنید. اگر ترجیح می‌دهید مکمل مصرف نکنید، تمام مواد طبیعی موجود در قرص آوودین را می‌توانید به‌طور تازه مصرف کنید. برای اجتناب از عوارض احتمالی قرص آوودین قبل از مصرف با پزشک خود مشورت کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۲۲۳ میانگین: ۳.۳]

پست های مرتبط

58 نظرات
 1. بهرام می گوید

  کپیول آودین موجب اظطراب شده برای من

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی…ایبن فراورده منشا طبیعی دارد و متاسفانه بر روی چنین ترکیباتی مطالعات کمی صورت گرفته… از طرفی باید بیشتر برسی نمایید شاید اظطراب ایجاد شده دلیل دارویی یا غیر دارویی دیگری داشته باشد.

 2. بزرگ می گوید

  سلام
  این مکمل برای آرتروز درجه۱ چقدر موثر است و به چه مدت باید مصرف سود؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی به اندازه ی داروهای ضدالتهاب موثر نیست ولی میتوانید به عنوان درمان تکمیلی در کنار سایر داروها یک دوره از آن را استفاده نمایید.

   1. محمد می گوید

    وقتی آوودین میخورم معدم آتیش میگیره چرا

    1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

     سلام کاربر عزیز
     ممکن است به دلیل آووکادو موجود در فراورده باشد.

    2. Hosna می گوید

     منم دقیقا همین مشکل رو دارم. تا چند ساعت بعد مصرف به شدت معده درد میگیرم و ترش میکنم. خیلی اذیت میشم

 3. جانان می گوید

  سلام … این ۳ماه تا ۳سال طول دوره ی مصرف باید مداوم و پشت سر هم باشد یا بعد از اتمام هر بسته استراحت نیاز است ؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز
   نیازی به وقفه نمی باشد. اگر احیانا دارویی مصرف مینمایید و یا بیماری زمینه ای دارد در مورد مصرف آن با پزشکتان مشورت نمایید.

 4. محمد می گوید

  برای مادرم ناراحتی معده ایجاد کرد و میگفت گرمم میشه از داخل ، گفتم شاید ابتدای مصرف بدنش داره واکنش میده با دکترش مشورت کردم گفت تا یک هفته بخور اگر بدنت عادت نکرد و این مشکل رفع نشد دیگه نخور ، بعد از یک هفته میگفت هنوزم ناراحتم وقتی این قرص رو میخورم و ناراحتی گوارش هم گرفته بود ، گفتم شاید بخاطر عوامل زنانگی باشه یا به معدش نساخته بزار خودم امتحان کنم چون خودمم ناراحتی مفصلی و آرتریت دارم به دکترم گفتم گفت مصرفش مانعی نداره ، خودمم خوردم دقیقا همون بلاها سرم اومد ، گفتم شاید تقلبی باشه به دکتر گفتم گفت داروخانه من جنس تقلبی نمیاره چون از داروخانه خودش گرفته بودم بعد از چند وقت با یکی از آشنا هامونم صحبت همین شد گفت به من هم نساخته و مشکل گوارشی و معده و گرمای داخلی برام ایجاد کرده.
  البته طبق آزمایش خودم هر وقت کپسول رو با مقار بیشتری از یک لیوان آب مصرف میکردم گرمای داخلی کمتر میشد.

 5. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

  سلام کاربر گرامی
  مطالعات در مورد داروهای گیاهی اندک میباشد بنابراین عوارض آنها و یا تداخلاتشان با غذا و داروهای دیگر کاملا شناسایی نشده است.

 6. اسدي می گوید

  سلام
  دکتر برای آرتروز مادرم این دارو را تجویز کردند تقریبا دوماهه که دارن این دارو مصرف میکنند در کنار آرتروز بیماری زمینه ای دیابت و فشار خون و تیروئید کمکار دارن که با دارو کنترل هستن ولی متأسفانه در آزمایش اخیرشون تیروئید خیییلی کمکار شده آیا زنجبیل موجود در این دارو باعث این مشکل شده ؟؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز
   ممکن است به دلیل وجود عصاره ی سویا در این دارو باشد. در صورت امکان با ۱۴۹۰ تماس گرفته این مورد را بیان نمایید تا در فرم های ADR وارد شود.
   در صورت مراجعه به هر پزشکی لیست داروهای مصرفی خود را همراه داشته و بیماری زمینه ای خود را بیان نمایید.

 7. نیما قاسم زاده می گوید

  سلام. میخواستم بپرسم چرا مصرف این دارو باعث عطسه و آب ریزش بینی میارد؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کابرر عزیز
   ان عوارض در موردشان بیان نشده است.

 8. زهره می گوید

  سلام من چند روزه میخورم بدنم پر از جوشای چرکی بزرگ شده فکر میکتم بخاطر این دارو هست چون قبلش همچین مشکلی نداشتم

  1. زهره می گوید

   من برای همسرم که درد شدید کمر داشت گرفتم، تمام مخاط بینی و حتی دهانش ورم کرده و زخم و جوش و تبخال داخلی زده،،سه تا بیشتر نخورد بنده خدا، و سنش ۷۰ ساله داروی قلب و دیابت استفاده می کنه من از داروکدا بعد از مشاوره پزشکی گرفته بودم

   1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

    سلام کاربر عزیز
    در این شرایط باید علاوه بر قطع دارو هر چه سریعتر به مرکز درمانی مراجعه شود.

 9. مائده می گوید

  سلام خسته نباشید ببخشید من وقتی استفاده کردم الان ۴ روزه مثانم و کلیه هام درد میکنه ممکنه از این دارو باشه؟؟؟؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز
   ایا سابقه ی مشکل و یا عفونت دستگاه ادراری را داشته اید؟ سایر داروهایی که مصرف می نمایید بیان کنید تا تداخل آن چک شود. در نهایت احتمالکمی دارد که علائم بیان شده مربوط به این فراورده باشد.

   1. علی می گوید

    سلام.تا چندتا بسته یا دوره ازاین محصول رو باید استفاده کنیم ؟تا به نتیجه برسیم

 10. مائده می گوید

  ببخشید من البته ۱۷ سالمه و این قرص رو بدون تجویز مصرف میکنم مشکلی داره؟
  اخه شنیدم میگن برا بدن خوبه 😔

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   بهتر است این کار انجام نشود به این دلیل که فراورده های با منشاء طبیعی مانند فراورده های شیمیایی در صورت استفاده ی نابجا عوارض خواهد داشت.

 11. محمدرضا می گوید

  با سلام
  من یک دوره یک ماهه مصرف کردم ولی متاسفانه با وجود اینکه سابقه دیابت ندارد باعث افزایش شدید قند خون شده.

 12. قاسمی می گوید

  باتشکراززحمات شما دکترمغزواعصاب برای بهبوددردکمروکشیدگی عضلات پاتجویزنمودندآیامفیداست یانه

 13. محمد اسعدی می گوید

  سلام من درد زانو داشتم داروخانه این کپسول اودین را به من پیشنهاد کرد. گفت روزی ۲ یا ۳ تا بخور . الان من ۱ هفته هست این قرص رو مصرف میکنم ۴ کیلو وزن کم کردم و عرق میکنم و بیحال هستم . ایا این قرص چربی سوز هست ؟ و خیلی خیلی ادرار اور هست به طوری که اگر ۱ هفته دیگه مصرف کنم فکر کنم ۱۰ کیلو دیگه وزن کم کنم ؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز
   اگر علائم ادامه یافت به متخصص غدد و یا متخصص داخلی مراجعه نمایید.
   سایر داروهایی ک پزشک تجویز کرده اند و یا داروهایی را که در رابطه با مشکلات دیگر استفاده مینمایید بفرمایید.
   ا

 14. امیرحسین می گوید

  ببخشید میخواستم بدونم مصرف آوودین در کنار مولتی ویتامین مینرال اشکال دارد؟ (سن ۱۷)

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز
   چندان مطالعه ای در این جهت انجام نشده است.

 15. علی می گوید

  سلام.تا چندتا بسته یا دوره ازاین محصول رو باید استفاده کنیم ؟تا به نتیجه برسیم

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   سلام دوست عزیز
   یک دوره ۳ ماهه باید مصرف شود.

 16. سیدان می گوید

  سلام پدر من بعد از مصرف این قرص دچار درد شدید در ناحیه معده شده چرا در بروشور به عوارض اشاره نشده تا از ان پرهیز شود؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز
   امکان دارد این درد ناشی از موادجانبی فرموله شده در فراورده باشد. سایر داروهای مصرفی توسط ایشان را نیز برسی نمایید.

 17. فاطمه می گوید

  سلام متدر من ساییدگی مفصل زانو داره دکتر براش این قرص رد تجویز کرده اما از وقتی که مصرف میکنن این دارو رو دچار معده درد شدید و حالت تهوع و بی حالی شدن اما توی بروشور به این عوارض اشاره ای نشده ،ایا باید مصرف رو ادامه بدن؟

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز
   سویا ممکن است باعث عوارض گوارشی مانند یبوست، نفخ و تهوع شود…اما عوارض ایجاد شده ممکن است بی ارتباط با مصرف این فراورده باشد.

 18. زهره می گوید

  من برای همسرم که درد شدید کمر داشت گرفتم، تمام مخاط بینی و حتی دهانش ورم کرده و زخم و جوش و تبخال داخلی زده،،سه تا بیشتر نخورد بنده خدا، و سنش ۷۰ ساله داروی قلب و دیابت استفاده می کنه من از داروکدا بعد از مشاوره پزشکی گرفته بودم

 19. ختایی می گوید

  سلام به محض اینکه این قرص رو میخورم معدم آتیش میگیره

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز
   در این شرایط باید زیر نظر پزشک دارو قطع شود.

 20. مهنازچگینی می گوید

  سلام خانم دکترخسته نباشی من چهل وهشت سالمه یائسگی زودراس داشتم الحمدلله دوهفته س این دارورو استفاده میکنم وهیچ عوارضی نداشته برام البته من کنار کپسول آوودین ویتامین نکستایل مولتی ویتامین +لوتثین وباریج ای پی اُ-روغن گل مغربی وUNIFLEXهم استفاده میکنم..بنده نقرس هم دارم سوالم اینه مداسین برای نقرسم میخورم که الان قطع کردم..آیا این کپسول ها داروهای ویتامین آوودین ازنقرسم جلوگیری میکنه یانه داروی نقرس وحتمااستفاده کنم.لازم بذکره که پای راستم ورم میکنه وقتی مداسین داروی نقرس و نمیخورم باتشکرازشمادکتر عزیزونازنین مهناز هستم از استان قزوین.

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز
   خیر آوودین موجب جلوگیری از حمله ی نقرس نمی شود.

 21. Shiva می گوید

  سلام خسته نباشید ..
  من رفتم دکتر اعصاب بخاطر دردی که تو زانوهام داشتم …
  بعد از معاینه و ازمایشات گفتن که بخاطر ضعیف بودن استخون های کمرم این درد و دارم …
  بعد این قرص و بهم دادن یک ماه استفاده کردم …
  بعد واسه ماه دوم خودم رفتم همینطوری باز گرفتم …
  تا وقتی که بخام میتونم استفاده کنم یا نه خوردن بیش از حدش عکس عمل میکنه 😅

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز
   اگر پزشک به ضعیف بودن عضلات کمر اشاره کردند مسلما اولین اقدام تقویت عضلات این ناحیه می باشد…
   آوودین درمان کننده نمی باشد و نیاز به ادامه نیست اما در صورت ادامه خیر اثر عکس ندارد… اگر بیماری زمینه ای خاصی دارید و یا در حال مصرف داروهای دیگری می باشید بهتر است مطرح نمایید.

 22. Shiva می گوید

  سلام خسته نباشید ..
  من رفتم دکتر اعصاب بخاطر دردی که تو زانوهام داشتم …
  بعد از معاینه و ازمایشات گفتن که بخاطر ضعیف بودن استخون های کمرم این درد و دارم …
  بعد این قرص و بهم دادن یک ماه استفاده کردم …☹
  بعد واسه ماه دوم خودم رفتم همینطوری باز گرفتم …
  تا وقتی که بخام میتونم استفاده کنم یا نه خوردن بیش از حدش عکس عمل میکنه 😅

 23. امیدوار می گوید

  با سلام من حدودا دوهفته اس از کپسول اوودین استفاده میکنم معده ام سنگینه و اذیتم میکنه لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر عزیز
   بهتر است سایر علائم همراه، بیماری زمینه ای، سایر داروهای مصرفی و همچنین سابقه ی وجود این مشکل را بیان نمایید. به طور کلی مطالعات انجام شده بر روی داروهای با منشاء گیاهی کامل نمی باشد.

 24. اسماعیل نژاد می گوید

  سلام طرز استفاده از پودر چطوره

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   سلام دوست عزیز
   طرز مصرف قرص آوودین:
   روزانه یک عدد کپسول اودین هولیستیکا بعد از غذا میل شود.

 25. محمد می گوید

  بعد از دو هفته مصرف این دارو باید بگم که علاوه بر مشکل مفاصل، مشکل رینیت بینی من رو که چندین سال باهاش مشکل داشتم تا حدودی برطرف کرده که احتمالاً به خاطر وجود زنجبیل در این دارو هستش و ضد التهابه.
  ولی دو تا مسئله هستش. یکی اینکه حتماً باید به همراه غذا مصرف بشه همراه با آب فراوان. چون اگر این کارو نکنید معده‌تون آتیش میگیره (بخاطر وجود عصاره زنجبیل). دوم اینکه بعد از مصرف این دارو، صورتم پر شده از جوش‌های دردناک و چرکی که در من بی سابقه بوده.

 26. محمد مولوی دریانی می گوید

  با سلام چطور هیچکس از بهبودی با این دارو چیزی نگفته است ؟!

 27. نیکنام می گوید

  سلام و وقت بخیر
  دکتر برای من دو هفته بعد از جراحی دیسک کمر این دارو رو‌تجویز کردن ، موجود دارید

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   همراه گرامی مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز
   برای خرید قرص آوودین با تخفیف شگفت انگیر لطفا اینجا کلیک نمایید.
   با تشکر از همراهی شما.

 28. ناشناس می گوید

  سلام موانع مصرف برای کسی که قرص فشار میخوره و فنر قلب گذاشته وجود داره ؟!

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   همراه گرامی مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز
   برای این مورد لطفا با پزشک معالج خود در تماس باشید.
   با تشکر از همراهی شما

 29. مهری طایفه می گوید

  آیا این کپسول چاق میکنه و دارای قنده؟ دیابت دارم

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   همراه گرامی مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز
   آوودین حاوی عصاره زنجبیل است؛ مصرف عصاره زنجبیل در بیماران دیابتی و در بیماران قلبی و کسانی که داروهای ضد انعقاد دریافت می‌کنند حتما با مشورت پزشک انجام گیرد.
   با تشکر از همراهی شما.

 30. علی می گوید

  باسلام خدمت جنابعالی همسرم بیماری روماتیسم شده آیامیتونه این کپسول رومصرف کنه منعی ندارد

  1. دکتر مریم خداوردیخان می گوید

   سلام کاربر گرامی
   از جهت وجود بیماری روماتیسم ممنوعیتی برای مصرف آوودین وجود ندارد اما از جهت تداخل احتمالی آن با سایر داروهای مصرفی احتیاط نماییدبه علاوه اینکه مصرف آن در روماتیسم ضروری نمی باشد.

 31. زمانی می گوید

  سلام من هم وقتی استفاده میکنم از معده تا خود دهانم آتیش میگیره،طوری که فکر میکنم دارم خفه میشم،اولش فکر کردم با داروی دیگه تداخل داره،ولی وقتی هم که به تنهایی خوردم باز هم همون مشکل را داشتم،راه گلو و تنفس آتیش میگیره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :