معرفی بهترین کاندوم تاخیری با بیشترین مدت به تاخیر انداختن انزال


3 2,834

آمارها نشان می‌دهند که بیش از ۴۰% مردان ایرانی در روابط جنسی خود درگیر مشکل زود انزالی هستند. عدم رضایت جنسی در روابط زناشویی اثرات نامطلوبی در جوانب مختلف زندگی بر جای خواهد گذاشت. مشکل زود انزالی از لحاظ اختلالات روانی و بیماری‌های فیزیکی باید بررسی شود تا با توجه به عامل ایجاد کننده مورد مداوا قرار بگیرد. یکی از ساده‌ترین راهکارها برای کنترل انزال، استفاده از کاندوم تاخیری است که در بسیاری از موارد موثر نیز واقع می‌شود. پیش از آنکه قیمت کاندوم تاخیری را در سایت‌های مختلف چک کنید، بهتر است ابتدا اطلاعاتی در مورد بهترین کاندوم تاخیری داشته باشید تا مناسب‌ترین خرید را برای خود انجام دهید؛ پس همچنان همراه ما باشید.

کاندوم تاخیری چگونه انزال را به تاخیر می اندازد ؟

کاندوم تاخیری یکی از محبوب‌ترین انواع کاندوم است. این نوع از کاندوم با داشتن ترکیباتی نظیر لیدوکائین یا بنزوکائین بی‌حسی موضعی در آلت تناسلی مردانه ایجاد نموده و به این طریق انزال را به تاخیر می‌اندازد. کاندوم تاخیری کاملا ایمن بوده و استفاده از آن مضرات یا خطراتی را در پی ندارد؛ مگر اینکه فرد به جنس کاندوم یا ترکیبات بکار رفته در آن حساسیت داشته باشد.

بهترین کاندوم تاخیری کدام است ؟

در اینجا از برندهای مختلف کاندوم تاخیری بهترین‌ها، پرفروش‌ترین‌ها و محبوب‌ترین‌ها را به شما معرفی خواهیم کرد:

 کاندوم تاخیری

کاندوم تاخیری کافئین دار کدکس

این کاندوم بسیار نازک بوده و از جنس لاتکس است. کاندوم تاخیری کافئین دار کدکس برگرفته از بهترین تکنولوژی روز اروپا به تولید رسیده و در انزال تاخیر ایجاد می‌کند. این کاندوم همچنین با داشتن رطوبت‌بخشی بالا در افزایش میل جنسی تاثیرگذار بوده و لذتی فوق‌العاده را در کنار استشمام بوی قهوه نصیب مصرف‌کننده خواهد کرد. به ویژگی‌های این محصول دقت کنید:

نام محصولکاندوم تاخیری کافئین دار کدکس
جنس کاندوملاتکس
تعداد در بسته۱۲عددی/ ۳ عددی
کشور سازندهایران
رایحهکافئین
توضیحات مختصرفوق‌العاده نازک/ ایجاد تاخیر در انزال/ افزایش میل جنسی

 

کاندوم کافئین دار کدکس

کاندوم کافئین دار کدکس

کاندوم تاخیری کدکس مدل دبل دیلی

به گفته بسیاری از مصرف‌کنندگان کاندوم تاخیری دبل دیلی بهترین کاندوم تاخیری موجود در بازار است. این کاندوم از چندین جهت می‌تواند در به تاخیر انداختن انزال موثر واقع شود. نخست آنکه حاوی بنزوکائین است و با ایجاد بی‌حسی موضعی زود انزالی را بهبود می‌بخشد و دیگر آنکه دارای یک حلقه است که با فشار روی ناحیه ختنه‌گاه با روش اسکونیزینگ موجب تاخیر در انزال می‌شود. برای اطلاعات بیشتر موارد زیر را مطالعه کنید:

نام محصولکاندوم تاخیری کدکس مدل دبل دیلی
جنس کاندوملاتکس
تعداد در بسته۱۰
کشور سازندهایران
رایحهمیوه های مختلف
توضیحات مختصرحاوی بنزوکائین/ دارای حلقه تاخیری/ فاقد عارضه جانبی

دبل دیلی

کاندوم تاخیری دبل دیلی بهترین کاندوم تاخیری

کاندوم تاخیری کاپوت مدل ۷ Cool Time

این کاندوم علاوه بر تاثیر مثبت در به تاخیر انداختن انزال، تاثیری بی‌نظیر در افزایش میل جنسی نیز دارد. در کاندوم ۷ کاره سرد کاپوت از لوبریکانت استفاده شده تا میل جنسی افزایش یابد. این محصول از جنس لاتکس و بسیار نازک بوده و دارای گواهی‌نامه بین المللی از FDA است. کاندوم تاخیری کاپوت مدل ۷ Cool Time دارای رایحه بلوبری بوده و علاوه بر تاخیر در انزال با ایجاد خنک‌کنندگی در بیشتر شدن میل جنسی هم در خانم‌ها و هم در آقایان موثر است:

نام محصولکاندوم تاخیری کاپوت مدل ۷ Cool Time
جنس کاندوملاتکس
تعداد در بسته۱۲
کشور سازندهایران
رایحهژل اناری
توضیحات مختصرخاردار/ حلقوی/ حاوی ماده موثره تاخیری

سون کول تایم

سون کول تایم

کاندوم با فرم بدنه ساده چرچیلز حاوی ماده تاخیری

این کاندوم از گذشته تاکنون در گروه بهترین کاندوم تاخیری جای دارد و با داشتن اسانس وانیل از لاتکس صد در صد طبیعی ساخته شده و با دارا بودن ماده تاخیری در جلوگیری از انزال زودرس موثر است. کاندوم تاخیری چرچیلز سازگار با پوست بوده و با داشتن روان‌کننده در بهبود میل جنسی نیز تاثیرگذار است. این کاندوم خاصیت ارتجاعی فوق‌العاده بالایی داشته و در عین حال که از بیماری‌های جنسی جلوگیری می‌کند، در کنترل انزال و بهبود روابط زناشویی نیز تاثیر می‌گذارد:

نام محصولکاندوم با فرم بدنه ساده چرچیلز حاوی ماده تاخیری
جنس کاندوملاتکس
تعداد در بسته۱۲ عدد
کشور سازندهایران
رایحهاسانس وانیل
توضیحات مختصرجلوگیری از انزال زودرس/ لاتکس ۱۰۰% طبیعی/ حاوی روان کننده

کاندوم چرچیلیز بهترین کاندوم تاخیری

کاندوم چرچیلز

کاندوم ۴۵ دقیقه کاپوت

این کاندوم دارای ماده تاخیری بسیار موثر است و انزال را به تاخیر می‌اندازد. کاندوم ۴۵ دقیقه کاپوت از جنس لاتکس و بسیار نازک بوده و با داشتن رایحه‌ای دلپذیر در افزایش میل جنسی نیز موثر عمل می‌کند. استفاده از این کاندوم نعوظ را نیز بهبود بخشیده و با داشتن لوبریکانت لذت بیشتری را فراهم می‌کند. کاندوم ۴۵ دقیقه کاپوت دارای نوک ذخیره در سر کاندوم بوده و همراه با کیفیت بالا استفاده‌ای آسان نیز دارد:

نام محصولکاندوم ۴۵ دقیقه کاپوت
جنس کاندوملاتکس
تعداد در بسته۱۲
کشور سازندهایران
رایحهعصاره نعنا
توضیحات مختصرنازک اما مقاوم/ حاوی لیدوکائین/ افزایش نعوظ/ تاخیر در انزال

کاندوم 45 کاپوت

کاندوم 45 دقیقه

کاندوم تاخیری کدکس مدل جینسینگ

از جمله پرفروش‌ترین و بهترین کاندوم تاخیری می‌توان به کاندوم تاخیری کدکس مدل جینسینگ اشاره کرد. ایجاد تاخیر در انزال تنها یکی از مزایای استفاده از این کاندوم است. این محصول خاردار بوده، دارای لوبریکانت و حلقه است و در آن از عصاره جینسینگ استفاده شده است. این کاندوم به شکلی درست شده که موجب تحریک بیشتر بانوان می‌شود و همزمان با به تاخیر انداختن انزال در مردان، رضایت جنسی را دوچندان می‌کند. این کاندوم تاخیری از لاتکس صد در صد طبیعی ساخته شده و خاصیت ارتجاعی فوق‌العاده‌ای دارد که احتمال پاره شدن را کاهش می‌دهد:

نام محصولکاندوم تاخیری کدکس مدل جینسینگ
جنس کاندوملاتکس
تعداد در بسته۱۲
کشور سازندهایران
رایحهجینسینگ
توضیحات مختصرخاردار/ دارای حلقه/ دارای لوبریکانت/ تاخیری/ خاصیت تحریک کنندگی

کاندوم جینسینگ کدکس

بهترین کاندوم تاخیری

کاندوم تاخیری کدکس مدل پرولانگ دیلی

اگر از انزال زودرس رنج می‌برید، این مدل از کاندوم تاخیری را حتما امتحان کنید. کاندوم تاخیری کدکس مدل پرولانگ دیلی جنسی بسیار نازک اما مقاوم داشته و با مواد موثر موجود در خود انزال را به تاخیر می‌اندازد. این محصول با داشتن لوبریکنت و رطوبت‌بخشی در افزایش میل جنسی نیز تاثیرگذار است. کاندوم پرولانگ دیلی تائیدیه وزارت بهداشت داشته و اطمینان مصرف‌کنندگان را از لحاظ کیفی به خوبی جلب می‌کند:

نام محصولکاندوم تاخیری کدکس مدل پرولانگ دیلی

 

جنس کاندوملاتکس
تعداد در بسته۳
کشور سازندهایران
رایحه
توضیحات مختصرفوق العاده نازک/ بهبود زود انزالی/ همراه لوبریکنت تخصصی و مرطوب

کاندوم پرولانگ دیلی

کاندوم پرولانگ دیلی

کاندوم تاخیری حلقوی نان استاپ کاپوت

این کاندوم نیز که بهترین کاندوم تاخیری می‌تواند باشد، از جنس لاتکس و دارای حلقه بوده و با ایجاد بی‌حسی موضعی در کنترل انزال تاثیری چشمگیر دارد. کاندوم تاخیری حلقوی نان استاپ کاپوت علاوه بر ماده موثره تاخیری دارای لوبریکانت جهت تحریک بیشتر بوده و مقاومتی بسیار بالا در برابر احتمال پارگی دارد. بنزوکائین ماده فعال در این کاندوم به منظور به تاخیر انداختن انزال است. کاندوم ذکر شده در طرح‌های متنوع و جذابی عرضه می‌شود که توجه هر فردی را به خود جلب می‌کند. علاوه بر همه اینها با بکارگیری از این محصول می‌توانید از بیماری‌های جنسی نیز در امان بمانید:

نام محصولکاندوم تاخیری حلقوی نان استاپ کاپوت
جنس کاندوملاتکس
تعداد در بسته۱۲
کشور سازندهایران
رایحه
توضیحات مختصرحاوی لوبریکانت LA و NI خاردار و حلقوی برای تحریک بیشتر/ مناسب برای تاخیر در انزال مردان

کاندوم نان استاپ

بهترین کاندوم تاخیری

کاندوم تاخیری کدکس مدل رد کاکتوس

این کاندوم با تاخیر در انزال و افزایش میل جنسی، لذت جنسی را در زوجین دوچندان خواهد کرد. کاندوم تاخیری کدکس مدل رد کاکتوس از جنس لاتکس طبیعی ساخته شده و به وسیله لوبریکنت LA و NI و افزایش جریان خون خاصیت بزرگ‌کنندگی نیز دارد. این کاندوم دارای ژل انار بوده و تاثیری بی‌نظیر در به تاخیر انداختن انزال دارد:

نام محصولکاندوم تاخیری کدکس مدل رد کاکتوس
جنس کاندوملاتکس
تعداد در بسته۳
کشور سازندهایران
رایحهژل انار
توضیحات مختصردارای ماده موثره تاخیری/ بزرگ کنندگی به وسیله لوبریکنت LA و NI و افزایش جریان خون

کاندوم رد کاکتوس

رد کاکتوس

کاندوم تاخیری مضاعف کاپوت مدل Max Delay

این کاندوم با رایحه‌ای دلپذیر دارای ماده موثره تاخیری بوده و از جنس لاتکس ساخته شده است. کاندوم تاخیری مضاعف کاپوت مدل Max Delay دارای روان‌کننده اضافی بوده و لذت جنسی را افزایش می‌دهد. این محصول دارای گواهی بین المللی از FDA است و جنسی مقاوم در برابر پارگی دارد:

نام محصولکاندوم تاخیری مضاعف کاپوت مدل Max Delay
جنس کاندوملاتکس
تعداد در بسته۱۲/۳
کشور سازندهایران
رایحه
توضیحات مختصردارای گواهی بین المللی از FDA/ لاتکس نازک و محکم/ همراه روان کننده/ تاخیر در انزال

تاخیری مضاعف

کاندوم تاخیری مضاعف

سخن پایانی

در این مقاله ۱۰ مورد از بهترین کاندوم تاخیری موجود در داروخانه‌ها را به شما معرفی کردیم. برای خرید هر یک از محصولات بالا می‌توانید وارد وبسایت داروخانه آنلاین مثبت سبز شده و با مطالعه اطلاعات بسیار دقیق‌تر در مورد هر یک از آنها انتخاب خود را نهایی کنید. هر گونه پرسش در مورد کاندوم‌های تاخیری را در انتهای این مطلب می‌توانید درج کرده و منتظر پاسخ متخصصان فعال در مجموعه مثبت سبز باشید.

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۸ میانگین: ۴.۱]

3 نظرات
 1. علی می گوید

  مرسی از معرفیهاتون. یکی رو انتخاب می کنم امبدوارم خوب باشه

 2. m.f می گوید

  ببخشید. کاندوم به طور کلی باعث میشه من قدرت نعوظم کم بشه. آیا ریشه علمی داره؟

  1. مجله مثبت سبز می گوید

   سلام دوست عزیز
   می توانید از کاندم های نازک برند کدکس با نامم ۰۰۳ استفاده کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :