بهترین پروتئین وی کدام است بهترین پروتئین وی کدام است

معرفی بهترین مرکز تعمیر مایکروویو در تهران


زمان خواندن تقریبی مقاله : 6 دقیقه
0 327

از آنجایی که مایکروفر جزو لوازم گرانقیمت آشپزخانه است، به همین دلیل در هنگام خرابی آن بسیاری از افراد به دنبال بهترین مرکز تعمیر ماکروفر در تهران می‌گردند تا با بهرمندی از یک عیب یابی دقیق و تعمیر اصولی، خیالشان از بابت رفع نهایی مشکل دستگاه خود برطرف شود.

یافتن چنین مرکزی حق هر مشتری است حتی برای تعمیر لوازم خانگی ارزان قیمت. اما مشکلی که وجود دارد آن است که بسیاری از افراد با خدمات مراکز معتبر برای تعمیر لوازم خانگی آشنا نیستند و به همین دلیل ممکن است تجربه‌های خوبی از تعمیرگاه‌های مختلف محلی و یا غیر شرکتی نداشته باشند.

لذا ما تصمیم گرفته‌ایم تا در این مطلب خدمات و استانداردهای بهترین مرکز تعمیر ماکروفر در تهران را به شما معرفی کنیم.

علائم خرابی مایکروفر

 1. ماکروویو غذا را گرم نمی‌کند
 2. مایکروفر در هنگام روشن شدن جرقه می‌زند
 3. سینی ماکروفر نمی‌چرخد
 4. صدای زیاد و عجیبی از ماکروویو به گوش می‌رسد
 5. لامپ درون کابین مایکروفر روشن نمی‌شود
 6. درب مایکروفر بسته شده و باز نمی‌شود
 7. ماکروفر دود می‌کند

اگر چه این علائم نگران کننده بنظر می‌رسند، اما در صورت توانمندی و تجربه تعمیرکار به سادگی قابل برطرف شدن هستند.
بهترین مرکز تعمیر ماکروفر در تهران

بهترین مرکز تعمیر ماکروفر در تهران

بهترین مرکز تعمیر ماکروفر در تهران در درجه اول بایستی خدمات تعمیر و تعویض قطعات جانبی خود را با گارانتی به مشتریان ارائه دهد.

این امر باعث می‌شود تا چنانچه پس از تعمیر، مشکل دستگاه رفع نشده و یا تعویض قطعات داخلی باعث ایجاد مشکلات جدید شود، بطور رایگان پشتیبانی شود و رضایت مشتری نیز جلب شود.

همچنین یک مرکز معتبر برای تعمیر لوازم خانگی بایستی هزینه‌های تعمیر را بر اساس نرخ اعلام شده توسط اتحادیه تعمیرکاران لوازم خانگی به مشتریان خود ارائه دهد. ارائه فاکتور رسمی و شرکتی خیال آنها را از بابت منصفانه بودن قیمت‌ها آسوده می‌سازد.

در مراتب بعدی، خدماتی سلیقه‌ای به مشتریان ارائه می‌شود که هدف از آنها تامین رفاه و آسایش بیشتر متقاضیان است. برای مثال:

 • امکان تعمیر در محل ماکروفر
 • انتقال به کارگاه مرکزی توسط پرسنل شرکت به دلیل سنگین بودن دستگاه و سخت بودن جابجایی آن برای مشتریان
 • پیگیری‌های سریع درخواست‌های مشتریان
 • عیب یابی‌های دقیق و تعمیرات بی نقص
 • استفاده از افراد حرفه‌ای، توانمند و با اخلاق کاری

کلیه موارد ذکر شده جز خدمات آریابهکار برای کلیه مشتریان خود است. زیرا این آژانس خدماتی سیاست کاری خود را بر مبنای رضایت مشتریان قرار داده است و تمام تلاش خود را می‌کند تا با اضافه کردن سرویس‌های جدید، موجبات رضایتمندی آنها را فراهم آورد.

تعمیر ماکروفر در منزل

بسیاری از مشتریان تمایل دارند تا تعمیر ماکروفر در منزل و در حضور آنها انجام شود. زیرا متاسفانه برخی از افراد تجربه خوشایندی از تعمیر لوازم خود به خصوص در مواردی که نیاز به تعویض قطعات بوده است، ندارند.

اما وقتی خدمات تعمیر در حضور آنها انجام شده و در پایان نیز دستگاه در مقابل چشم آنها تست شود، دیگر شک و شبهه‌ای از بابت تعمیرات ناقص و یا غیر اصولی باقی نمی‌ماند. زیرا مشتری می‌تواند از بابت اصالت و کهنه نبودن قطعه تعویضی اطمینان حاصل یابد.

سرویس تعمیر ماکروفر تنها به منازل مشتریان ختم نمی‌شود. از آنجایی که امروزه این دستگاه حتی در اداره جات و بانک‌ها نیز برای گرم کردن غذای پرسنل مورد استفاده قرار می‌گیرد، لذا امکان تعمیر در محل کار آنها نیز وجود دارد.
مناطق تعمیر

مناطق تحت پوشش برای تعمیر ماکروفر

تهران شهری بزرگ و با ۲۲ منطقه تفکیک شده است که ممکن است مشکلاتی از بابت جابجایی و صرف وقت بسیار در ترافیک‌های سنگین را برای مشتریان در پی داشته باشد.

اما از آنجایی که آریابهکار دارای چندین شعبه در تهران است، لذا نگرانی از بابت دسترسی مشتریانی که در مناطق دور دست زندگی می‌کنند، وجود ندارد.

شما می‌توانید از طریق تماس با شماره‌های زیر درخواست خود را ثبت نمایید و یا اینکه فرم آنلاین موجود در سایت را پیدا کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

در هنگام تماس مشکل دستگاه و آدرس محل سکونت شما ثبت شده و نزدیکترین سرویس کار حاضر در منطقه به محل شما اعزام می‌شود.

آدرس وب سایت: tamiratsite.com

شماره تماس: ۰۲۱۴۵۴۳۷

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۰ میانگین: ۰]

پست های مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :