مجله مثبت سبز

دوره مصرف قرص هیرویت چقدر است؟

3.9/5 - (13 امتیاز)

دوره مصرف قرص هیرویت چقدر است؟ هیرویت نام آشنایی برای اکثر افرادی است که حداقل یکبار در زندگی خود دچار ریزش مو و مشکلات مربوط به آن شده‌اند زیرا یکی از نخستین مکمل‌های غذایی که در صورت داشتن اختلالات مربوط به مو به افراد پیشنهاد می‌شود، قرص هیرویت است. این...

دوره مصرف قرص هیرویت چقدر است؟

دوره مصرف قرص هیرویت چقدر است؟ هیرویت نام آشنایی برای اکثر افرادی است که حداقل یکبار در زندگی خود دچار ریزش مو و مشکلات مربوط به آن شده‌اند زیرا یکی از نخستین مکمل‌های غذایی که در صورت داشتن اختلالات مربوط به مو به افراد پیشنهاد می‌شود، قرص هیرویت است. این قرص مجموعه‌ای از ترکیبات موثر برای بهبود سلامت مو را در خود جای داده و بسیار محبوب است. بسیاری از افراد که قصد استفاده از قرص هیرویت را دارند، در مورد اینکه چند دوره باید آن را استفاده کنند، مردد بوده و نمی‌دانند آیا یک دوره کفایت می‌کند یا کم است! دوره مصرف قرص هیرویت موضوع مورد بحث در این مقاله است.

مزایای قرص هیرویت

رژیم غذایی نامناسب، ابتلا به برخی از بیماری‌ها، نوسانات هورمونی و استرس‌های فیزیولوژیکی یا عاطفی از جمله دلایل ریزش مو و ناسالم به نظر رسیدن مو هستند. همچنین کمبود ویتامین و مواد معدنی نیز می‌تواند یکی از علل ریزش مو به شمار آید. قرص هیرویت به گونه‌ای فرموله شده که با رساندن ویتامین‌ها و مواد مغذی به بدن، تکمیل‌کننده رژیم غذایی شما باشد.

ویتامین B کمپلکس، روی، آهن و اسیدهای آمینه سیستئین و متیونین از جمله ترکیبات موثر موجود در قرص هیرویت هستند. ویتامین‌های گروه B به حفظ سلامت مو کمک کرده و در کاهش استرس و بهبود تعادل هورمونی نیز موثر عمل می‌کنند. عنصر روی به رشد و ترمیم موها کمک کرده و تولید چربی در اطراف فولیکول مو را تنظیم می‌کند تا سبب درخشش موها شود.

اسیدهای آمینه ال-سیستئین و ال متیونین به تولید کراتین در مو کمک می‌کند. کراتین یک پروتئین طبیعی در ساختار مو بوده  که در استحکام موها و همچنین درخشش آنها تاثیرگذار است. به فواید قرص هیرویت دقت کنید:

  • تغذیه فولیکول مو، کمک به ضخیم شدن تارهای مو و افزایش درخشش آنها
  • تاثیرگذار در ریزش موی زنانه و مردانه
  • مفید برای ریزش مو پس از مصرف دارو یا اضطراب و استرس
  • تامین‌کننده ویتامین‌ها، مینرال‌ها و اسیدهای آمینه ضروری برای مو
  • فاقد مواد نگهدارنده و رنگ‌های مصنوعی
  • کمک به تامین سلامت پوست
  • ارتقاء سلامت عمومی بدن

قرص هیرویت

مصرف هیرویت برای افرادی که به دلیل تغذیه ناصحیح سلامت موهای خود را از دست داده‌اند، اشخاصی که دوره‌های شدید استرس را طی کرده‌اند، افرادی که ریزش مو دارند، اشخاصی که در معرض آلاینده‌ها قرار گرفته‌اند و همچنین افرادی که در پی تغذیه بهتر موهای خود هستند، می‌تواند مناسب باشد. اما دوره مصرف قرص هیرویت چقدر است؟

دوره مصرف قرص هیرویت چقدر است؟

بزرگسالان و نوجوانان بالای 16 سال می‌توانند از قرص هیرویت به صورت روزانه استفاده کنند. 30 عدد کپسول در بسته‌بندی این محصول وجود دارد که برای مصرف یک ماه کفایت می‌کند. برخی از افراد پس از 1 ماه و تنها با استفاده از یک دوره مصرف هیرویت به نتیجه دلخواه خود می‌رسند و حتی بر اساس گزارش‌های مردمی می‌توان گفت که بعضی از اشخاص از نخستین روزهایی که مصرف این مکمل را آغاز می‌کنند، نشانه‌های بهبود را در خود احساس می‌نمایند. در مورد برخی از اشخاص که کمبود ویتامین و مواد معدنی در آنها چندان زیاد نیست، ممکن است مصرف هیرویت تنها در یک دوره کافی باشد.

اما اغلب توصیه می‌شود که به منظور نتیجه‌گیری بهتر و تداوم علائم بهبود لازم است تا از قرص هیرویت در 3 دوره استفاده شود. بنابراین می‌توان گفت که دوره قرص هیرویت جهت کسب مطلوب‌ترین نتیجه 3 ماه است. یعنی 90 روز پشت سر هم باید قرص هیرویت را مصرف کرد تا به هدف نهایی دست یافت. اگر مصرف هیرویت را در نیمه راه قطع کنید و تا پایان 3 ماه تداوم مصرف نداشته باشید، ممکن است مشکل ریزش موی غیرطبیعی شما به طور کامل برطرف نشود.

در برخی موارد حتی می‌توان مصرف قرص هیرویت را تا بیش از 3 دوره نیز ادامه داد اما بهتر است در این زمینه با مشورت پزشک متخصص پیش بروید و خودسرانه دوره مصرف و یا دوز مصرف را افزایش ندهید.

قرص هیرویت را چند ماه بخوریم؟

در پاسخ به این سوال که دوره مصرف قرص هیرویت چقدر است گفتیم که بهتر است مصرف این مکمل را تا 3 ماه ادامه دهید. حالا شاید بپرسید که اگر این قرص را بیش از 3 ماه بخورید، چه اتفاقی می‌افتد؟ به توصیه پزشک می‌توانید دوره مصرف قرص هیرویت را حتما تا 6 ماه یا بیشتر هم برسانید. اما ابتدا پزشک باید بررسی کند که آیا واقعا برای کمک به رشد مو و توقف ریزش مو به ترکیبات بکار رفته در این قرص نیاز دارید یا نه. پس اگر خواستید هیرویت را بیش از 3 ماه مورد استفاده قرار دهید، نظر پزشک را جویا شوید.

ریزش مو

بهترین زمان مصرف قرص هیرویت

گفتیم که دستور مصرف قرص هیرویت به این صورت است که باید روزانه 1 عدد مورد استفاده قرار گیرد. از سوی شرکت سازنده قرص هیرویت عنوان شده که بهتر است از این فرآورده در کنار وعده صبحانه استفاده شود؛ در این صورت از عوارض قرص هیرویت که البته در موارد نادر ممکن است اتفاق بیفتد، پیشگیری به عمل می‌آید. اگر همیشه مکمل‌های غذایی را در زمان دقیق و مشخصی میل کنید، در این حالت احتمال فراموش کردن مصرف آن کم می‌شود. قرص هیرویت را می‌توان در کنار دیگر وعده‌های غذایی نیز استفاده کرد اما چنانچه اشاره کردیم، بهترین زمان مصرف همراه با صبحانه است.

خرید قرص هیرویت

مصرف قرص Hair-Vit علاوه بر اینکه در سلامت مو تاثیرگذار است، به حفظ سلامت پوست و استحکام ناخن‌ها نیز کمک می‌کند و همچنین سیستم دفاعی بدن شما را در مقابله با عوامل‌ بیماری‌زا ارتقاء می‌بخشد. بنابراین استفاده از قرص هیرویت به هنگام صبحانه مزایای دیگری نیز دارد و می‌تواند موجب شود تا روز خود را با انرژی و شادابی بیشتری آغاز نمایید.

  • دقت کنید که مصرف هیرویت برای کودکان مناسب نیست زیرا این فرآورده حاوی عنصر آهن بوده و چنانچه بیش از مقدار مورد نیاز برای کودک مورد مصرف قرار گیرد، در این صورت برای سلامتی کودک می‌تواند خطرناک باشد.

سخن پایانی

اگر بخواهیم بهترین مکمل‌های تاثیرگذار در سلامت مو و پوست را نام ببریم، قطعا باید به قرص هیرویت نیز اشاره کنیم. این قرص هم برای آقایان و هم برای خانم‌ها قابل استفاده است. برخی از افراد با مصرف تنها 1 دوره قرص هیرویت شاهد قطع ریزش مو و بهبود سلامت موهای خود هستند و شاید نیازی نباشد که بار دیگر نیز آن را مورد مصرف قرار دهند. اما اگر ریزش موی فردی غیرطبیعی باشد و عامل آن نیز به کمبود ویتامین‌ها و مواد معدنی مربوط شود، دوره مصرف قرص هیرویت بهتر است تا 3 ماه یا 3 دوره ادامه یابد.

در این صورت می‌توان گفت که فرد نتیجه بهتری کسب خواهد کرد و ریزش مو بلافاصله پس از قطع مصرف به سراغ وی نخواهد رفت. نظرات خود را در مورد قرص هیرویت در پایان این مطلب با ما به اشتراک بگذارید تا راهنمای ما برای ارائه مطالب بهتر باشد.

Answers to questions by the doctor
شاید برای شما جذاب باشد
درمان رفلاکس معده از نظر پزشکان و متخصصان
آب آوردن زانو؛ راه‌های درمان و پیشگیری
بودجه بدنسازی
آنچه که باید درباره بودجه بدنسازی بدانید
مقایسه اکوفن و ریجن دایت ؛ مواد تشکیل دهنده و نحوه مصرف
6 راه طبیعی برای کاهش درد عصب سیاتیک
معرفی کامل ضد آفتاب مدیسان
آزاده فراهانی
نتیجه معتبرترین و بروزترین تحقیقات علمی را در حوزه بهداشت، سلامت و زیبایی به ساد‌ه‌ترین زبان به نگارش درمی‌آورم تا راهنمای شما باشد برای انتخاب یک سبک زندگی سالم‌تر.
بحث و تبادل نظر
guest

417 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
احسان
احسان

سلام
برای رشد بیشتر و ضخامت و جلوگیری از ریزش مو بیوتین خوبه یا هیرویت یا هر دو رو باهم مصرف کنم؟
یه بار .گفته بودین پرفکتیل پلاتینیوم که خیلی سخت گیر میاد اگه بین همین دو تا یا مکمل دیگه ای بگین ممنون میشم

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  احسان

سلام کاربر گرامی
می توانید از مکمل پیلفود استفاده نمایید.
سپاس از همراهی شما

احسان
احسان

سلام
من پسرم و دارم موهام رو بلند میکنم
برای رشد بیشتر و جلوگیری از ریزش قرص هیرویت مناسب هست یا بیوتین یا اینکه هر دو رو باهم بخورم؟

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  احسان

سلام کاربر گرامی
می توانید از مکمل پرفکتیل پلاتینیوم استفاده نمایید برای تقویت مو و جلوگیری از ریزش مکمل کاملی است.
سپاس از همراهی شما

احسان
احسان

این مکمل خیلی سخت پیدا میشه من چند سایت رو دیدم موجود نداشت
اگه میشه بین همین دو تا یا یک مکمل گزینه مناسب تر رو بگید
و اینکه من ریزش مو خیلی خیلی کمی دارم و هدف اصلیم رشد سریع تو و تقویت و افزایش ضخامت موهام هستش
ممنون

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  احسان

با مراجعه به سایت مثبت سبز می توانید مکمل پیلفود را به صورت آنلاین تهیه نمایید.

یه نفر
یه نفر

من یه دوره سه ماهه از این قرص مصرف کردم و واقعا تاثیر خوبی داشت بعد الان بازم ریزش مو گرفتم و موهام کم پشت شده میتونم بازم بخرم و مصرف کنم؟؟؟

کارشناس ارشد تغذیه
کارشناس ارشد تغذیه
پاسخ به  یه نفر

با سلام کاربر گرامی،
میتوانید استفاده کنید و مشکلی وجود ندارد.

آرش
آرش

سلام خدا قوت ، برای تقویت ورشد مو قرص زینک پلاس بهتر هست یا قرص هیرویت؟

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  آرش

سلام کاربر گرامی
ترکیبات موجود در هیرویت برای ریزش مو کامل تر است.
سپاس از همراهی شما

مصطفی
مصطفی

باسلام و درود .بیشتر از ۴ ماه هیرویت مصرف میکنم .انصافا تاثیر خوبی داره . یه دوره از این قرص استفاده نکردم دیدم مثل قبل از استفاده این قرص ریزش موهام دوباره مثل قبل از استفاده قرص شده بود و دوباره مصرف قرص رو ادامه دادم و ریزش موهام خیلی کم شد . آیا میشه همیشه از این قرص استفاده کرد؟ باتشکر

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  مصطفی

سلام کاربر گرامی
اگر بیماری خاصی ندارید مشکلی نیست می توانید استفاده نمایید اما بهتر است بعد از هر 3 دوره یک مدت کوتاه استفاده نشود و دوباره مصرف آن را شروع نمایید.
سپاس از همراهی شما

حسین سلیمانی
حسین سلیمانی

سلام وقت بخیر،
قرص هیرویت و ولمن رو میشه جایگزین همدیگه کرد، ؟؟؟
چون من قرص ولمن میخوردم و الان بعد از کاشت مو بمن گفتن که هرویت بخورم

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده

سلام کاربر گرامی
بله هیرویت مولتی ویتامینی می باشد که باعث تقویت مو می شود و نیاز روزانه ی شما را نیز تامین می کند.
سپاس از همراهی شما

Mohadeseh
Mohadeseh

سلام من ۱۶ سالمه میخوام از قرص هیر برست استفاده کنم خواستم ببینم بعد از قطع شدن مصرف این قرص موهام دوباره ب حالت اولیه بر میگرده ؟؟؟؟

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  Mohadeseh

سلام کاربر گرامی
اگر ریزش موی شما ناشی از کمبود برخی از ریز مغذی ها باشد این مکمل می تواند کمک کننده باشد و در صورتیکه مدت مناسبی استفاده کرده باشید بعد از قطع هم مشکل برطرف می شود.
سپاس از همراهی شما

ژینا الماسی
ژینا الماسی

سلام خسته نباشید من میخوام این قرصو واس رشد سریعتر موهام استفاده کنم ولی 15 سالمه
میتونم روزانه همون یک عدد رو مصرف کنم ؟

مجله مثبت سبز
مجله مثبت سبز
پاسخ به  ژینا الماسی

سلام دوست عزیز
این محصول برای ریزش و تقویت موها می باشد
بله مانعی ندارد می توانید استفاده کنید .

سهراب
سهراب

سلام ایا قرص هیرویت با کپسول جیسینگ ارژنین تداخل دارد؟؟

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  سهراب

سلام کاربر گرامی
خیر مشکلی ندارد.
سپاس از همراهی شما

محمدی
محمدی

سلام خوردن قرص هیرویت و گلوتاتیون مشکل داره؟

و خوردن روزی ۲تا قرص هیرویت مشکل اینجاد میکنه؟

مجله مثبت سبز
مجله مثبت سبز
پاسخ به  محمدی

سلام دوست عزیز
ویتامین های قرص هیرویت محلول در آب هستن و مازاد آن از بدن دفع می شود جهت تاثیر گذاری روزانه 1 عدد مصرف شود .

مهدی
مهدی

با سلام و خسته نباشید آیا استفاده از قرص هرویت کاملا ریزش مو رو از بین میبره؟؟؟ آقا هستم ۲۷ ساله، از لحاظ هورمونی هم آزمایش دادم مشکلی ندارم، تمام آزمایشات خوب بوده، فقط فشار خون بالا و تپش قلب دارم که قرص والسارتان ۸۰ و پروپرانول ۲۰ دکتر تجویز کرده و استفاده میکنم قبلا هروقت مصرف کردم حدود یکماه نتیجه ندیدم حتما باید سه ماه مصرف کنم که نتیجه بده و اینکه بغیر هروقت شما چی پیشنهاد میکنید، ممنون، سپاس از شما

مجله مثبت سبز
مجله مثبت سبز
پاسخ به  مهدی

سلام دوست عزیز
اگر ریزش مو شما ناشی از کمبود ویتامین باشد می تواند تاثیر گذار باشد .

امیر
امیر

سلام خسته نباشید قرص هیرویت باعث کاهش dht میشه؟؟

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  امیر

سلام کاربر گرامی
خیر هیرویت روی هورمون ها بی تاثیر است.
سپاس از همراهی شما

سمیرا
سمیرا

سلام وقت بخیر
من همراه با ناهار قرص هیرویت مصرف میکنم اشکالی نداره؟ چون صبحانه چای مصرف میکنم
یا اینکه بعداز صبحانه ومصرف چای میتونم هیرویت رومصرف کنم؟

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  سمیرا

سلام کاربر گرامی
“بهتر” است با چای و لبنیات 1 الی 2 ساعت فاصله داشته باشد.
سپاس از همراهی شما

Neda
Neda

سلام روز بخیر
میخواستم بدونم مصرف همزمان هیروتیت و امگا ۳ و قرص آهن یونی و مولتی ویتامین اسکای وومن تداخل ایجاد نمیکنه؟

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  Neda

سلام کاربر گرامی
بهتر است هیرویت یا اسکای وومن 1 ساعت بعد از صبحانه مصرف شوند و نیز دقت بفرمایید مصرف هر دو باهم لازم نیست و در هر دوره یکی را مصرف نمایید.
امگا 3 بعد از نهار و قرص آهن شب ها ترجیحا با معده ی خالی (در صورتیکه مشکل گوارشی ندارید) و یک ساعت قبل و بعد از آن از چای و لنیات استفاده نکنید.
سپاس از همراهی شما

اشکان
اشکان

والبته کلاژن همراه با لیزین ویتامین سی هم کمک میکنه با سیستئین زینک ب۶ آرژنین یه نوع قرص زرد برای ریزش فرانسوی و ایرانی اش هست هردوتا عالی

اشکان
اشکان

سلام دوستان هیرویت کنار دوتاسراید یا فیناید یونی زینک مخمر هم جواب میده یسری بدن ها فیناید یسری دوتاسراید و اگه باز ریش دارین برین آزمایش فری و توتال سطح تستسترون DHT بالا باشه ریزش موتون مال اون وقطع نمیشه تا تنظیم نکنید ۰۹۰۲۷۷۴۶۵۴۵اینم ایرانسلم تکنسین داروخونه ام و فوریت های پزشکی کمک بهیاری و خود بهیاری گذروندم مربی فیتنس آموزهام تو پیج سایت مون رایگان خوشحال میشم کمک کنم

مهدی
مهدی

سلام خسته نباشید
الان ۶ ماه هرویت رواستفاده میکنم خیلی خوبه کاملا ریزش حل شده ولی که میگن وقتی دارو رو قطع میکنی دوباره شروع به ریزش میکنه برای جلوگیری از ریزش بعد قطع دارو چه باید کرد؟
یانه باید همیشه مصرف کرد این دارو رو؟

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  مهدی

سلام کاربر گرامی
ابتدا باید علت ریزش مشخص شود شاید ریزش به خاطر عواملی مثل کم خونی، چربی کف سر و… باشد که باشد درمان مخصوص را دریافت نمایید.
در کل مصرف مولتی ویتامین های تقویت کننده ی مو به صورت مرتب توصیه می شود.
سپاس از همراهی شما

امین
امین

آیا قرص هیرویت با قرص ویتامین ب۱ ۳۰۰ تداخل ندارد؟

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  امین

سلام کاربر گرامی
خیر تداخلی ندارد.
سپاس از همراهی شما

یزدانی
یزدانی

سلام وقتتون بخیر،ببخشید من قرص هیرویت صبحها بعداز صبحانه میخورم،قبل نهارم قرص مولتی ویتامین میخورم،باهم تداخل ندارن؟؟

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  یزدانی

سلام کاربر گرامی
لطفا نوع مولتی ویتامین خود راذکر نمایید تا از لحاظ ریز مغذی ها بررسی گردد.
در کل بهتر است یک روز در میان مصرف نمایید.
سپاس از همراهی شما

سعید
سعید

سلام ، من بعد از یک مدت استفاده که رفتم آزمایش ، دیدم که کراتین خونم بشدت بالا رفته اولش نگران شدم ولی بعداً متوجه شدم بخاطر مصرف این مکمل هستش. میخواستم بدونم با این وجود ادامه مصرف می‌تونه مشکلی پیش بیاره؟ مخصوصاً برای کلیه ها

مجله مثبت سبز
مجله مثبت سبز
پاسخ به  سعید

سلام دوست عزیز
مصرف 3 ماهه مانعی نخواهد داشت .

زهراسادات
زهراسادات

سلام بنده ۷/۸ماه پیش شروع به مصرهیرویت کردم و در اوایل روزانه میخوردم اما چون چندتا قرص پرفکتیل و… هم میخورم هر کدام رو کردم ۳ روز یکبار! در واقع ۳ روز یکبار هروقت رو میخورم !آیا این اشکالی ایجاد میکنه در روند یا فرقی نمیکنه و میتونم همینطور ادامه بدم؟!! و اینکه خوندم که باید تا ۳ دوره روزانه استفاده بشه ،اگر بیشتر مصرف کنیم مشکل داره ؟در ضمن برای ریزش موهام خوب بوده و بهتر شدم

مجله مثبت سبز
مجله مثبت سبز
پاسخ به  زهراسادات

سلام دوست عزیز
می توانید یک روز درمان به مدت 3 ماه مصرف کنید مانعی نخواهد داشت .

Ali
Ali

سلام مصرف هم زمان فینستراید و هرویت مشکلی داره؟؟؟؟

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  Ali

سلام کاربر گرامی
خیر مشکلی ندارد.
سپاس از همراهی شمت

پسری هستم
پسری هستم

سلام ممنون از مطالب جالبتون من نمیدونم چرا قرص هیرویت خوردم ضربان قلب و فشارم رفت بالا به نظرتون چکار کنم چون مجبورم به خاطر ریش مو سکه ای پس گردن این قرص رو مصرف کنم

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  پسری هستم

سلام کاربر گرامی
تا کنون افزایش ضربان قلب و فشار خون در پی مصرف هیرویت گزارش نشده است اگر مطمئن هستید که این عوارض به دنبال مصرف هیرویت هست از مکمل های جایگزین مثل: پرفکت بیوتی یوروویتال یا فولیکوژن استفاده نمایید.
سپاس از همراهی شما

علی مرادی
علی مرادی

سلام و عرض ادب خانم، استفاده قرص هیروژن با هیرویت تداخل داره، اگر هیروژن شب مصرف بشه و هیرویت در هنگام صبحانه ممنون میشم راهنمایی کنید، من دوماه بود هیرویت استفاده می‌کردم رفتم داروخانه گفتند که هیروژن بهتره اونو بهم دادنند

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  علی مرادی

سلام کاربر گرامی
نیازی به مصرف هیرویت و هیروژن همزمان نیست.بهتر است یک دوره از هیرویت و دوره ی دیگر از هیروژن استفاده نمایید.
سپاس از همراهی شما

کارشناس علمی و بهداشتی
کارشناس علمی و بهداشتی

همراه گرامی مجله داروخانه اینترنتی مثبت سبز

جهت مشاهده اطلاعات کامل، قیمت و خرید محصولات لطفا به سایت داروخانه انلاین مثبت سبز مراجعه فرامایبد.

با تشکر از همراهی شما.

نفس
نفس

سلام
من دو ماه پیش به دکتر مراجعه کردم برای موهام
شامپو ایویدرم G کراست ، محلول تقویتی لامینین و کپسول هیرویت تجویز کرد
استفاده کردم تاثیرش خوب بود
اما بعد از تموم شدن دوره یک ماهه دیگه استفاده نکردم
الان ریزش موهام وحشتناک شده طوری که میترسم اصلا دست به موهام بزنم
دلیلش چی میتونه باشه؟
آیا بخاطر مصرف نکردن محلول تقویتی لامینین هست یا مصرف نکردن کپسول هیرویت؟
واینکه اگه فقط کپسول هیرویت رو به تنهایی شرو به مصرف کنم امکان بهبودی هست؟
اگه سه ماه مصرف کنم و بعد از تموم شدن دوره سه ماهه دیگه از هیرویت استفاده نکنم دوباره ریزش موهام شرو میشه؟
آزمایش هم دادم هیچ مشکلی ندارم
به دکتر زنان هم مراجعه کردم مشکل هورمونی ندارم

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  نفس

سلام کاربر گرامی
احتمالا شما موی چزب دارید یکی از علل ریزش، چربی کنترل نشده ی کف سر است که باید با شامپو کنترل شود مثل شامپوهای تقویت کننده مناسب موی چرب:کراستم جی که قبلا استفاده کردید؛ مه اسکین و یا مینوتا سریتا
دقت کنید هنگام استحمام حتما شامپو 3 الی4 دقیقه کف سر بماند.
مصرف مولتی ویتامین ها برای هر کسی بسته به نیاز بدن لازم است،شما بهتر است مولتی ویتامین های تقویت کننده ی مو مثل:گرناهیر؛ رینفولتیل و یا فولیکوژن استفاده نمایید.
مصرف تونیک تقویت کننده را به یکباره قطع نکنید ، می توانید از تونیک هایی مثل: لامینین که قبلا استفاده کردید و یا سریتا مینوتا استفاده نمایید.
در مجموع کنترل ریزش و درمان آن امری زمان بر است و نباید به یکباره داروها را قطع میکردید.
سپاس از همراهی شما

نفس
نفس

ببخشید میتونم از همین کپسول هیرویت به همراه شامپو و محلول لامینین استفاده کنم؟

Hamz
Hamz

سلام برای جلوگیری یا رفع سفید مو قرص هیرویت خیلی خوبه

Cr7
Cr7

مو های سرم ریزش داره سفیده مو هام د زیاد شده از قرص هیرویت استفاده میکنم

ستاره
ستاره

سلام خسته نباشید من قرص لووکسین استفاده میکنم برای تیروئیدم خواستم بدونم اگر قرص هیرویت مکس استفاده کنم تداخلی باهم ندارن

مجله مثبت سبز
مجله مثبت سبز
پاسخ به  ستاره

سلام دوست عزیز
خیر تداخلی ندارد .

زهرا
زهرا

سلام ایا هیرویت با فرص جوشان،امگا۳،منیزیم،مولتی ویتامین،فروسیس تداخل دارد؟

مجله مثبت سبز
مجله مثبت سبز
پاسخ به  زهرا

سلام دوست عزیز
خیر تداخلی ندارد

مجید
مجید

سلام و خسته نباشید
من به علت نقرس مجبور به مصرف روزی ۲ عدد آلوپورینول هستم آیا باعث ریزش میشود و تداخل با هیرویت ندارد؟

دکتر سیدی زاده
دکتر سیدی زاده
پاسخ به  مجید

سلام کاربر گرامی
خیر تداخلی ندارد و همجنین ریزش مو از جمله عوارض آلوپرینول نیست.
سپاس از همراهی شما

1 3 4 5