مشاهده همه 17 نتیجه

آبی
بنفش
زرد
سبز روشن
سفید
صورتی
طلایی
قرمز
مشکی

شیکر بدنسازی آی اس اس 700 میلی لیتر

59,800 تومان65,000 تومان

پودر جی تی گین آی اس اس 4000 گرم

1,639,400 تومان

پودر جی تی مس آی اس اس 5000 گرم

1,736,000 تومان1,887,000 تومان

پودر جی تی گین آی اس اس 2000 گرم

856,500 تومان931,000 تومان

پودر جی تی مس آی اس اس 2700 گرم

964,200 تومان

پودر پروتئین وی گلد آی اس اس 4000 گرم

4,827,200 تومان

پودر ال گلوتامین آی اس اس 300 گرم

449,000 تومان

پودر وی پروتئین آی اس اس 2000 گرم

2,564,000 تومان

پودر جی تی مس آی اس اس 1350 گرم

541,900 تومان589,000 تومان

پودر جی تی گین آی اس اس 1000 گرم

495,000 تومان538,000 تومان

پودر پروتئین وی گلد آی اس اس 908 گرم

1,166,600 تومان1,268,000 تومان

شرکت آی اس اس

شرکت اکسیر گستر صبا (ISS) از سال 1395 فعالیت خود را در زمینه تولید مکمل‌های رژیمی غذایی آغاز نموده است. این برند معتبر توانسته با گسترش و توسعه روز افزون در زمینه تولید علاوه بر مکمل‌های غذایی فعالیت خود را در زمینه‌های گوناگون گسترش دهد. بدین صورت سهم عمده‌ای از بازار داخلی و خارجی را به خود اختصاص داده است. کمپانی ای اس اس توانسته با اثبات کیفیت محصولات خود مجوزهای تولیدی مکمل‌های ورزشی و همکاری با شرکت‌های مرتبط با آن را نیز اخذ نماید.

محصولات آی اس اس (ISS)

کربوهیدرات و ال آرژنین آی اس اس

کراتین مونوهیدرات آی اس اس

مکمل کازئین آی اس اس

پودر گلوتامین آی اس اس

جی تی گین آی اس اس

پروتئین وی آی اس اس

پودر مس آی اس اس

قیمت گینر iss

اگر اهل ورزش و بدنسازی باشید، بی شک در خصوص اهمیت مصرف مکمل‌های ورزشی مختلف اطلاعات دارید. در این بین یکی از مکمل‌هایی که با هدف افزایش حجم یا افزایش وزن مصرف می‌شود، گینرها هستند. از آن طرف گینرهای افزایش وزن نسبت کربوهیدرات بیش از پروتئین بوده و به همین علت کالری بیشتری دارند. در مقابل مس گینرها میزان پروتئین به کربوهیدرات بیشتر بوده و همین امر سبب افزایش حجم بافت‌های عضلانی می‌شود. خوشبختانه قیمت گینر نسبت به بسیاری از مکمل‌ها بسیار پایین‌تر است و ورزشکاران می‌توانند به راحتی اقدام به خرید و مصرف آن در دوره‌های ورزشی نمایند.

کراتین iss ساخت کجاست ؟

با توجه به اثرگذاری فوق‌العاده سریع و چشمگیر مکمل کراتین آی اس اس، باید بگوییم که فرمولاسیون این مکمل منحصر به فرد توسط شرکت ایرانی اکسیر گستر صبا در نظر گرفته شده و توانسته تمامی مجوزهای استاندارد و سلامت را از آن خود کند. مکمل creatine این برند موجب افزایش استقامت و کارایی بدن شده و شما را به فرم ایده آل خود نزدیک می‌کند. همچنین فاقد کالری بودن این مکمل مزید بر علت است که مصرف کننده هیچ نگرانی مبنی بر ایجاد چربی در زمان مصرف نداشته باشد.

وی گلد آی اس اس

وی برای تمامی ورزشکاران به خصوص افرادی که مشکلات کاهش و عدم حفظ وزن دارند مناسب است. طبق تحقیقات انجام شده مکمل وی گلد آی اس اس پرطرفدارترین و کم ضررترین مکمل بدنسازی این شرکت است. در اصل این مکمل اسید آمینه‌های ضروری و پروتئین‌های مورد نیاز بدن ورزشکاران را تامین می‌نماید. در نتیجه بدن قادر خواهد بود در کنار ورزش سنگین به سنتز هرچه بیشتر و بهتر پروتئین بپردازد. ضمنا پروتئین وی گلد آی اس اس در حجم‌های متنوعی تولید می‌شود که بسته به نیاز و برنامه ورزشی خود می‌توانید اقدام به خرید مکمل پروتئین وی نمایید.

خرید مکمل مس

این مکمل از برند آی اس اس (ISS) در دسته گینرها قرار می‌گیرد و خاصیت اصلی آن افزایش وزن و حجم بدن است. بنابراین ورزشکارانی که وزن کمی دارند و اوایل شروع روزهای تمرینی هستند می‌توانند از این مکمل استفاده کنند. از دیگر مزایای مصرف مکمل مس گینر نیز رفع خستگی و بهبود زمان ریکاوری در ورزش‌های منظم و سنگین است.

قیمت گلوتامین در بدنسازی

مکمل ال گلوتامین آی اس اس یک مکمل ایرانی است که توانسته با مکمل‌های خارجی رقابت داشته باشد ولی با قیمتی بسیار پایین‌تر عرضه شود. این محصول با ترکیبات منحصر به فرد و تاثیرگذار خود علاوه بر بازیابی سریع بافت عضلانی از دست رفته به تقویت سیستم ایمنی بدن ورزشکار نیز کمک می‌کند. نا گفته نماند اگر در بدن کمبود گلوتامین وجود داشته باشد احتمال آسیب پوشش روده نیز وجود دارد که می‌تواند سلامت عمومی بدن را به خطر بیاندازد. در نتیجه دریافت کافی آن چه از طریق مواد غذایی و چه از طریق مصرف مکمل الزامی است.

مکمل کازئین

خرید پودر کازئین و مصرف آن در ورزش‌های مختلف می‌تواند به عضله سازی و حفظ توده عضلانی کمک کند. کازئین یا همان پروتئین مخصوص شیر دیرتر جذب بدن می‌شود و به همین خاطر فرد کمتر احساس گرسنگی می‌کند. در نظر داشته باشید کازئین آی اس اس (ISS) تنها مخصوص ورزشکاران نیست و افراد عادی هم می‌توانند از آن استفاده کنند.

خرید مکمل بدنسازی آی اس اس

محصولات ای اس اس کارامدی بدن شما را بالا خواهند برد. هر یک از این مکمل‌های ورزشی تخصصی بوده و اصولی برای استفاده کردن دارند که اگر طبق آن پیش بروید، هیچ گونه مشکلی شما را تهدید نخواهد کرد. این شرکت سعی بر آن دارد که فرهنگ استفاده درست از مکمل‌های ورزشی را در میان ورزشکاران ترویج دهد تا آن‌ها در کمترین میزان ممکن دچار عوارض جانبی ناشی از استفاده نادرست از مکمل شوند. در این زمینه پیشنهاد ما این است که با کارشناسان داروخانه آنلاین مثبت سبز ارتباط برقرار کنید و پس از دریافت مشاوره‌های لازم اقدام به خرید مکمل ورزشی نمایید.