نمایش دادن همه 17 نتیجه

تاریخچه برند دایونیکس

دایونیکس فارما یک برند و شرکت بین المللی تولید محصولات دارویی در انگلستان است که بر بهبود کیفیت زندگی برای آینده‌ای سالم‌تر از طریق راه حل‌های دارویی و غذایی برای همه اعضای خانواده تمرکز دارد. این برند ادعا می‌کند که در نوآوری، توسعه، طراحی و بازاریابی استراتژیک مکمل‌های غذایی برای همه سنین تخصص دارد.

دیونیکس فارما پس از سال‌ها تجربه در صنعت داروسازی بین المللی، تصمیم گرفت رشد خود را برای بهبود سلامت و تندرستی همه مردم جهان تسریع کند. از این رو برند خود را به عنوان یکی از برترین برندهای جهانی در بازارهای دارویی و سلامت کشورهای اروپایی، آمریکایی، آفریقایی و آسیایی معرفی کرد.

این برند از طریق واحدهای حرفه ای تحقیق و توسعه و فناوری پیشرفته، بهترین ترکیبات را برای تولید محصولات نوآورانه‌تر کشف کرده است. این شرکت ادعا می‌کند با داشتن کیفیت در اولویت اول، محصولات خود را در بهترین سایت‌های تولیدی با بهره‌مندی از استانداردهای کیفیت بالا و GMP تولید کرده است. مدیران دایونیکس فارما انتظارات مشتریان را پیش بینی کرده و حتی از آن فراتر می‌روند؛ چون باور دارند که اولویت همیشه با مشتری است.

محصولات دایونیکس ساخت کجاست ؟

محصولاتی که در ایران با برند دایونیکس فارما به فروش می‌روند، توسط شرکت الحاوی و تحت لیسانس دایونیکس هستند که از کیفیت خوبی برخوردار هستند.

کیفیت مواد اولیه دایونیکس

تمام مکمل‌های غذایی و داروهای بدون نسخه دایونیکس از طریق آزمایش‌های دقیق انجام می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که مواد از هرگونه سمی، آلاینده یا هر عارضه جانبی دیگری که ممکن است فرمول‌های آن را آلوده کند، دور باشند. تمام مواد تشکیل دهنده مقوی در فرمول‌های محصولات دایونیکس یافت می‌شوند، بنابراین مصرف کنندگان می‌توانند مطمئن باشند که مواد تشکیل دهنده بالاترین درجه را با بررسی و تایید آزمایشگاهی، دریافت کرده‌اند. همچنین همه محصولات تحت بهترین امکانات تولیدی، ساخته و بسته بندی می‌شوند تا بالاترین استانداردهای سلامت و ایمنی را تضمین کنند.

محصولات دایونیکس فارما

دایونیکس فارما محصولات مختلفی را تولید کرده که هر کدام زیر مجموعه دسته‌های زیر هستند:

سلامت عمومی: هر نوع محصولی که برای سلامت عمومی بدن مفید باشد در این دسته قرار می‌گیرد؛ از محصولات مولتی ویتامین گرفته تا محصولاتی برای عملکرد بهتر هر اندام بدن.

 • قطره ویتامین کیدزی آد دایونیکس ۳۰ میلی لیتر
 • شربت امگا ۳ دیومگ دایونیکس ۱۵۰ میلی لیتر
 • قطره خوراکی آیروفیکس فورت دایونیکس ۳۰ میلی لیتر
 • قرص دیلی ویتال دایونیکس فارما ۳۰ عدد
 • شربت رسپیژن دایونیکس فارما ۱۵۰ میلی لیتر
 • کپسول آیروفیکس دایونیکس فارما ۳۰ عدد
 • شربت آیروفیکس دایونیکس فارما ۱۵۰ میلی لیتر

تقویت سیستم ایمنی: جامعه‌ای با سیستم ایمنی ضعیف قادر به زنده ماندن در طول شیوع و اپیدمی بیماری‌ها نخواهد بود. بهترین محصولات برای حمایت از سیستم ایمنی را در هر سنی در این دسته پیدا کنید:

 • کپسول امونیکس دایونیکس فارما ۳۰ عدد
 • قرص دیلی ویتال دایونیکس فارما ۳۰ عدد

تقویت مفاصل و استخوان‌ها: نه تنها مراقبت از استخوان‌ها و مفاصل را باید از سنین پایین شروع کرد، بلکه باید در طول زندگی نیز ادامه داد.

 • شربت کلسیریت دایونیکس فارما ۱۵۰ میلی لیتر
 • کپسول کلسیریت دایونیکس فارما ۳۰ عدد
 • قطره ویتامین کیدزی آد دایونیکس ۳۰ میلی لیتر

خرید محصولات دایونیکس از داروخانه آنلاین مثبت سبز

داروخانه آنلاین مثبت سبز با داشتن تنوع خوب، مناسب افرادی است که می‌خواهند سلامت جسمی خود را تضمین کند. خوشبختانه این برند مناسب سنین مختلف بوده و در ساخت آن‌ها از مواد اولیه مناسبی استفاده شده است. داروخانه آنلاین مثبت سبز با داشتن تنوع گسترده‌ای از محصولات برندهای مختلف از جمله دایونیکس، به شما کمک می‌کند تا با خرید اینترنتی، هم در وقت و هم در هزینه خود صرفه جویی کنید. همچنین با خرید از مثبت سبز می‌توانید از تخفیفات گسترده بهره‌مند شوید.