نمایش 1–24 از 116 نتیجه

سبز
سفید
مشکی

مسواک نچرال کلین تریزا با برس متوسط

94,300 تومان
آبی
سبز
سرمه ای
صورتی

مسواک پرفکت وایت تریزا با برس نرم

87,800 تومان
آبی و قرمز
Swatch image بنفش و آبی
Swatch image سبز و بنفش
سبز و قرمز

مسواک دوتایی پروویتال اکسترا تریزا با برس متوسط

88,600 تومان103,000 تومان
آبی
سبز
سبز-آبی
صورتی
مشکی
نارنجی

مسواک باطری خور سونیک پاور پرو اینتردنتال تریزا با برس نرم

361,100 تومان419,900 تومان
Swatch image سبز و نارنجی
Swatch image صورتی و آبی

مسواک دوتایی فلکسیبل تریزا با برس نرم

79,900 تومان
Swatch image آبی و سبز
آبی و قرمز
سبز و قرمز

مسواک دوتایی سوپر پرومو مدل وی کر تریزا با برس نرم

70,500 تومان
رز گلد و سرمه ای
رز گلد و طوسی
سرمه ای و طوسی

مسواک دوتایی سوپر پرومو مدل پروویتال آنتی باکتریال تریزا با برس نرم

107,100 تومان
رز گلد و سرمه ای
رز گلد و طوسی
سرمه ای و طوسی

مسواک دوتایی سوپر پرومو مدل پروویتال آنتی باکتریال تریزا با برس متوسط

107,100 تومان
سبز روشن
سفید
مشکی

مسواک نچرال کلین با برس نرم تریزا

94,300 تومان
سرخابی
سفید
مشکی

مسواک پروفیلاک کامپیلیت تریزا با برس نرم

87,800 تومان
Swatch image آبی و سبز
آبی و قرمز
سبز و قرمز

مسواک دو تایی سوپر پرومو مدل وی کر تریزا با برس متوسط

70,500 تومان82,000 تومان
Swatch image آبی و سبز
Swatch image آبی و صورتی
Swatch image سبز و نارنجی
Swatch image نارنجی و صورتی

مسواک دوتایی فلکسیبل تریزا با برس متوسط

79,900 تومان92,900 تومان
Swatch image آبی و سبز
Swatch image آبی و سرمه ای
Swatch image سبز و صورتی
Swatch image صورتی و سرمه ای

مسواک دوتایی پرفکت وایت با برس نرم تریزا

112,900 تومان
Swatch image آبی و سبز
Swatch image آبی و مشکی
Swatch image بنفش و مشکی
Swatch image سبز و بنفش

مسواک دوتایی فیل گود اسمارت کلین با فرچه نرم تریزا

92,400 تومان107,400 تومان
Swatch image آبی و سبز
Swatch image بنفش و آبی
Swatch image بنفش و مشکی
Swatch image سبز و مشکی

مسواک دوتایی فیل گود اسمارت کلین با فرچه متوسط تریزا

92,400 تومان
آبی
بنفش
سبز
مشکی

مسواک فیل گود تریزا با فرچه نرم

71,200 تومان
Swatch image آبی و سرمه ای
Swatch image آبی و صورتی
Swatch image سبز و صورتی
Swatch image سرمه ای و سبز

مسواک دوتایی پرفکت وایت با فرچه متوسط تریزا

112,900 تومان
آبی و قرمز
Swatch image بنفش و آبی
Swatch image سبز و بنفش
سبز و قرمز

مسواک دوتایی پروویتال اکسترا با فرچه نرم تریزا

88,600 تومان
Swatch image آبی و صورتی
Swatch image سبز و صورتی
Swatch image سبز و نارنجی
Swatch image نارنجی و آبی

مسواک دوتایی اکسترا پروکلین تریزا با برس نرم

90,400 تومان

معرفی تاریخچه برند تریزا

تقریبا در سال 1887 شرکتی سوئیسی به نام Terisa شروع به ساخت مسواک به صورت تجاری کرد؛ این کمپانی جزو اولین کارخانجات تولید مسواک به صورت تجاری بود؛ از همین رو امروزه به سود کلانی دست پیدا کرده و جزو قطب‌های مشهور در زمینه بهداشت دهان و دندان است. ژاویر پفنینگر در سال 1887 برند تجاری Trisa رو بنیان گذاری کرد که برگرفته از شهر تولدش (Treingen) و مخفف کلمه شرکت (SA) است.

شاید همان موقع پفنینگر هم نمی‌دانست که بعد از گذشت 130 سال از تاسیس شرکت، این کمپانی بتواند شهرت و آوازه‌ای جهانی برای خود دست و پا کند. در سال 1940 این شرکت سوئیسی همکاری خود را با پزشکان بهداشت دهان و دندان آغاز کرد و با توجه به تحقیقاتی که انجام داد، با ماشین آلات صنعتی اولین مسواک با الیاف ته گرد را در سال 1952 روانه بازار کرد.

مسواک تریزا ساخت کجاست ؟

سال 1887 در قلب رشته کوه‌های آلپ، کارخانه تریسا افتتاح شد. نه فقط در ساخت مسواک معمولی، بلکه در تولید مسواک‌های برقی و محصولات بهداشتی بین دندانی، این کمپانی به یک پیشگام تبدیل شده است. کارخانجات تریزا بالغ بر 7735 متر مربع مساحت دارد و از مدرن‌ترین ماشین آلات استفاده می‌کنند. پیشرفت این کمپانی در این 130 سال مدیون خلاقیت منابع انسانی فرهیخته و استفاده از بهترین ماشین آلات است.

جالب اینکه 1200 کارمند شرکت تریسا، همگی جزو سهامداران آن هستند. طبق آماری که خود این شرکت سوئیسی منتشر کرد، در 40 سال اخیر، فروش تریزا حدود 20 برابر افزایش داشته که میزان مبلغ قابل توجهی از این سود صرف ساخت زیر ساخت‌های مدرن برای شرکت و ایجاد بستری برای رفاه کارمندان و کارشناسان شده است. امروزه محصولات بهداشتی دهان و دندان این کمپانی سوئیسی، تحت سیستم‌های مدیریت یکپارچه مثل Iso 9001، Iso 13485، Iso 14001، BRC، 18001، OHSAS تولید می‌شود.

برای ساخت محصولات تریزا از چه مواد اولیه ای استفاده می کنند ؟

قبل از اینکه بحث حفظ محیط زیست در سال 1960 مطرح شود، این شرکت مسواک‌های خود را بر پایه استفاده حداقلی از محیط زیست و حداکثری از مواد بازیافتی آغاز کرد. همچنین در کارخانجات خود از نیروگاه‌های خورشیدی، سیستم‌های گرمایشی تجدید پذیر، سیستم جمع آوری آب باران و … استفاده کرده که کمترین ضرر را به محیط زیست بزند.

تکنولوژی های به کار رفته در مسواک تریزا

استفاده از تکنولوژی مدرن و روز دنیا باعث شده است که محصولات تریزا طرفداران زیادی در سراسر دنیا داشته باشد. در ادامه به برخی تکنولوژی‌های به کار رفته در محصولات این کمپانی سوئیسی می‌پردازیم:

 • الیاف تمام ته گرد: سال 1954 این شرکت مسواک‌های خود را با الیاف تماما گرد و دایره‌ای روانه بازار کرد. اگر الیاف برس مسواک گرد نباشد، به مرور باعث ایجاد زخم‌های ریز بر روی لثه‌ها و آسیب به آن‌ها می‌شود.
 • AFT: این تکنولوژی از الیاف مسواک بدون قالب فلزی نگهداری می‌کند. با این تکنولوژی الیاف تارهای مسواک مدت زمان بیشتری روی بدنه می‌ماند و ریزش آن‌ها کاهش می‌یابد. اولین شرکتی که از این تکنولوژی استفاده کرد، شرکت تریزا بود.
 • چیدمان الیاف مسواک: براساس اولویت تمیزی قسمت‌های مختلف دندان، چیدمان گلی برای پاکسازی تمام سطوح دندان، چیدمان منحنی شکل برای تمیزی فضای بین دندانی و از بین بردن پلاک‌ها، چیدمان دوار هم برای برجستگی‌های روی دندان‌ها مناسب است.
 • زبان پاک کن: با مسواک زدن معمولا میکروب‌ها و باکتری‌ها با چرخاندن آب در دهان، به پرز‌های زبان انتقال می‌یابند؛ برای حل این مشکل، شرکت تریزا پشت برس مسواک‌های خود شیارهای دایره‌ای را طراحی کرده که پلاک‌های زبان را پاک کرده و بوی نامناسب دهان را از بین می‌برد.
 • ارگونومی مسواک: تریزا با بهره‌گیری از متخصصان فیزیک بدن، توجه ویژه‌ای به ساخت مسواک‌های ارگونومیک دارد؛ دسته‌های مسواک تریسا ضد لغزش بوده و مناسب با آناتومی دست انسان ساخته شده است. همچنین انگشت شصت راحت‌تر مسواک را نگه می‌دارد و با کنترل بهتری می‌توان مسواک زد.

بهترین مدل مسواک تریزا

این شرکت سوئیسی چندین مدل مسواک را روانه بازار کرده که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. در ادامه به معرفی بهترین‌ها و مشهورترین‌ها می‌پردازیم.

 • مسواک پرفکت وایت تریزا؛ الیاف ته گرد و اسفنجی دارد که مناسب پاکسازی ملایم و ماساژ بین لثه‌ها است. این مسواک مجهز به زبان پاک کن و مواد ضد لغزش بوده و دو نوع برس نرم و متوسط دارد.
 • مسواک کول اند فرش؛ چیدمان الیافش مطابق با دندان مردمان کشورهای آسیایی بوده و علاوه بر ارگونومی مناسب، محافظ برس هم دارد. این محصول در دو نوع نرم و متوسط روانه بازار شده است.
 • مسواک مای پلانت؛ در بسته بندی خود دو سر داشته و مقرون به صرفه بوده که با محیط زیست نیز سازگار است.
 • مسواک اکسترا پروکلین؛ با داشتن الیاف ضربدری برای تمیز کردن سطوح مختلف دندان موث است و علاوه بر داشتن زبان پاک کن، دسته ضد لغزش دارد.
 • اکسترا وایت؛ مناسب افراد سیگاری است و مرواریدهای آبی رنگی به نام سیلیکا دارد که برای سفید کردن دندان‌های زرد ناشی از استعمال دخانیات، نوشیدن چای یا قهوه مناسب است.
 • پرو سنسیتیو؛ با داشتن الیاف خیلی نرم، برای افرادی که جراحی لثه داشته‌اند یا اجزای دهان حساسی دارند، بسیار مناسب است.
 • فیل گو اسمارت کلین؛ هم با داشتن طراحی و رنگ بندی متنوع، دست شما را در انتخاب باز می‌گذارد.
 • سونیک پاور؛ در دسته مسواک‌ برقی تریزا قرار می‌گیرد، در هر دقیقه 26000 ارتعاش را بر روی دندان ایجاد می‌کند و به راحتی می‌توانید برس مسواک را تعویض نمایید. همچنین با یک بار شارژ کامل آن، تقریبا به مدت 30 روز می‌توانید از آن استفاده کنید.

قیمت و خرید مسواک تریزا سوئیسی

داروخانه آنلاین مثبت سبز با داشتن تنوع گسترده انواع و اقسام مدل‌های مسواک تریزا برای تمام رده‌های سنی اعم از کودکان و بزرگسالان، بستر مناسبی را برای خرید محصولات بهداشتی این برند برای کاربران سراسر کشور ایران فراهم کرده است.

شما می‌توانید در زمان دلخواه به سایت داروخانه آنلاین مثبت سبز مراجعه کنید و مسواک مدنظر خود را خریداری نمایید. همچنین در صورتی که نمی‌دانید چه مسواکی مناسب نوع لثه‌ها و دندان‌های شماست، می‌توانید با کارشناسان ما به صورت تلفنی و یا با گذاشتن پیغام در بخش تیکت در ارتباط باشید.