مکمل های سلامت بینایی کدامند؟


0 1156

مکمل های سلامت بینایی از جمله محصولات کمتر شناخته شده بین مکمل های غذایی هستن. همه ما می دونیم که رژیم های غذایی ما پر از کمبوده و به همین دلیل مشکلات زیادی هم در حوزه سلامت جسم و روح برامون پیش میاد.

در این مطلب از مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز سعی می کنیم در مورد مکمل های سلامت بینایی و دو مورد از بهترین این محصولات بیشتر اطلاعات کسب کنیم.

بینایی، موهبت بسیار ارزشمندیه که نمی شه جای خالی اون رو با هیچ قوه و قدرتی پر کرد. سهل انگاری در مورد بینایی و قدرت چشم ها باعث می شه این نعمت بزرگ برای همیشه از دست بره.

مکمل های سلامت بینایی

دقت کنید که مراقبت حداکثری از چشم، ایجاد فاصله مناسب هنگام مطالعه، دیدن تلویزیون، کار با کامپیوتر و… در کنار تغذیه صحیح باعث می شه چشم های سالم تری داشته باشیم.

شاید این طور به نظر بیاد که مصرف مکمل های سلامت بینایی فقط برای سالمندان تجویز و توصیه بشه، در حالی که هر فردی بنا به تشخیص پزشک می تونه برای پیشگیری و درمان از آسیب های چشمی به مصرف این مکمل ها روی بیاره.

در این جا دو نمونه پر تقاضا از این مکمل ها را با هم مرور می کنیم.

کپسول چشم اوژن یورو ویتال

این محصول در بسته بندی ۶۰ عددی در داروخانه آنلاین مثبت سبز موجوده و سرشار از لوتئین و تامین کننده مواد مغذی چشم هست. ویتامین A یکی از اجزا تشکیل دهنده رودوپسین بوده و جهت دید چشم ضروری است. ویتامین C موجب حفظ قدرت دفاعی بدن گردیده و ویتامین E، سلول های بدن را محافظت می کنه.

مکمل های سلامت بینایی کدامند؟

کپسول ویژن ایس ویتابیوتیکس

کپسول ویژن ایس ویتابیوتیکس در بسته بندی ۳۰ عددی، دارای ترکیبی بی نظیر از ویتامین ها، مواد معدنی و همچنین ترکیبات گیاهی ضروری برای حفظ سلامتی سیستم بینایی بوده و به داشتن چشمانی سالم کمک می کنه.

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۱ میانگین: ۵]

پست های مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :