ترکیبات مکمل پروتئین وی چیست؟

0 18,019

مکمل پروتئین وی از باکیفیت ترین نمونه مکمل موجود در بازاره. این پروتئین منبع غنی آمینو اسیدهای زنجیره ای (BCAA) هست که دارای میزان بالایی از منابع غذاهای طبیعیه و پروتئینیه که به سرعت جذب می شه و برای مصارف روزانه و بعد از ورزش و همچنین برای مصرف در طول روز مناسبه.

پروتئین یک ماده مغذی مهمه که همه بطور روزانه به اون نیاز دارن. پروتئین توی ترمیم سلول های بدن، ترمیم و بازسازی عضلات و استخوان ها و کنترل بسیاری از فرآیندهای مهم بدن مربوط به سوخت و ساز نقش بسیار مهمی رو بازی می کنه.

ترکیبات مکمل پروتئین وی چیست؟

پروتئین وی، خیلی پیش از اونچه فکر کنین، در دسترسه. این مکمل رو از شیر می سازن. شیر از ترکیب دو نوع پروتئین به نام های پروتئین وی به میزان (۲۰%) و پروتئین کازئین به میزان (۸۰%) تشکیل شده. پروتئین وی پروتئینی خالص، طبیعی و با کیفیت بسیار بالاست که از شیر گاو هنگام استحصال پنیر تولید می شه.

مکمل پروتئین وی منبع غنی از آمینو اسیدهای ضروریه. بدن خود قادر به ساختن این آمینو اسیدها نیست و بطور روزانه از طریق تغذیه غذاهای حاوی پروتئین نیاز خودش رو برآورده می کنه.

ترکیبات مکمل پروتئین وی چیست؟

خالص ترین نوع پروتئین وی، پروتئین ایزوله است که حاوی کمترین میزان چربی، لاکتوز و کلسترول و بالاترین میزان آمینو اسیدهای ضروریه. تحقیقات نشون می ده که پروتئین وی عالی ترین نوع پروتئین و انتخاب بسیار خوب برای افراد در همه سنینه.

انواع مکمل پروتئین وی

  • پروتئین وی هیدرولیز شده که معمولا در مصارف کلینیکی استفاده می شه چراکه تا حدی خرد شده و هضم اون آسون تره.
  • پروتئین وی مجزا که حاوی حداقل چربی، لاکتوز و کلستروله و ۹۰ درصد بیشتر پروتئین داره.
  • کنسانتره پروتئین وی که شامل چربی، لاکتوز و ۲۹ تا ۸۹ درصد پروتئینه که این مقدار به نوع محصول بستگی داره.
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.