بهترین پروتئین وی کدام است بهترین پروتئین وی کدام است

هر آنچه درباره ماهی گارا روفا نمی دانید


زمان خواندن تقریبی مقاله : 3 دقیقه
0 1352

ماهی گارا روفا معروف به دکتر ماهی برای معالجه بیماری های پوستی که بیشتر در ژاپن به کار می رود، زیستگاهشان سرچشمه های آب گرم کشور ترکیه است. با ما در این مطلب از مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز همراه باشید.

دلایل استفاده از دکتر ماهی

امروزه در بسیاری‌ از سالن های آرایشی و حتی درمانی در کشورهای آسیای شرقی از ماهی گارا روفا برای پاکسازی پوست، درمان خشکی پوست و همین طور از بین رفتن کک و مک استفاده می کنند. این شیوه که در بسیاری از مراکز درمانی مالزی، ژاپن، کره و تایلند مرسوم می باشد، به اعتقاد برخی درمانگران شیوه های طبیعی درمان شیوه ای منحصر به فرد برای درمان برخی  بیماری های پوستی نظیر پسوریازیس، زبری پوست و بعضی التهاب های سطحی در پوست است.

روش استفاده

در این شیوه بلافاصله پس از آنکه عضوی از بدن بیمار مانند دست یا پای او درون آب قرار می گیرد، ماهی های گارا روفا به سراغ عضو می آیند و به سمت بافت ها و پوست های مرده سطح پوست می روند.؛ این ماهی ها که از پوست‌های مرده تغذیه می کنند در مدت زمانی کمتر از ۳ ماه می توانند به پاکسازی پوست و از بین بردن خشونت های پوستی به ویژه در ناحیه آرنج و پاشنه پا به افراد کمک کنند.

همه چیز درباره ماهی گارا روفا

مدت استفاده

درمانگران شیوه های طبیعی توصیه می کنند که اثرگذاری این ماهی ها در شرایطی اتفاق می افتد که فرد در هفته ۳ جلسه ۲۰ دقیقه ای از این ماهی ها برای درمان استفاده نماید.

نکته مهم در سلامتی پاها در روش درمانی با ماهی گارا روفا

شیوه مراقبت و درمانی پدیکور با ماهی گارا روفا در آسیا گسترش یافته است، اما در برخی از ایالت های آمریکا از جمله فلوریدا، تکزاس و واشنگتن به دلیل خطر آن در انتقال بیماری از طریق جراحت های باز ممنوع است.

لطفا به این مقاله امتیاز بدهید
[مجموع: ۳ میانگین: ۲.۷]

پست های مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

X
مطالب پیشنهادی :