نمایش دادن همه 3 نتیجه

معرفی برند اسمارت لایف

برند اسمارت لایف یک برند ایرانی است که توسط شرکت دیبا تجارت خاورمیانه تولید می‌شود. این مجموعه در حال حاضر تنها تولید کننده فیلترهای غنی کننده‌ی آب آشامیدنی (دارا‌ی نشان سیب سلامت از سازمان غذا و دارو) است. همچنین توپ شستشوی لباس و اسپری و ژل بوگیر با نام تجاری اسمارت لایف را با هدف بهبود کیفیت زندگی و سلامت افراد جامعه، به بازار عرضه کرده است.

تصفیه آب اسمارت لایف

شرکت دیبا تجارت خاورمیانه پس از انجام آزمایشات و تحقیقات فراوان، موفق به دستیابی تکنولوژی نوین در تولید فیلترهای غنی‌کننده‌ آب شده است. فیلترهای غنی کننده آب اسمارت لایف با افزودن مقادیر بالایی از یون‌های هیدروژن، کلسیم و منیزیم، آب غنی شده و آنتی‌ اکسیدانت تولید می‌کنند که باعث بهبود عملکرد سیستم اعصاب و روان شده و سلامت استخوان‌ها و دندان‌ها را تضمین می‌نمایند. از دیگر مزایای این فیلترها می‌توان به قابل حمل بودن و سهولت در استفاده اشاره کرد. این فیلترها در 3 نوع بسته بندی و به بازار عرضه می‌شوند.

استیک آلکالاین

استیک آلکالاین این محصول به عنوان یک مکمل غنی ساز آب آشامیدنی با افزودن مقادیر کافی از یون‌های هیدروژن و کلسیم به آب، سلامت استخوان ها، دندان‌ها را بهبود می‌بخشد. فناوری مورد استفاده در استیک آلکالاین اسمارت لایف، موجب تغیر سطح pH آب به سمت قلیائی شده که برای جلوگیری از اسیدی شدن بدن شما کاملا ضروری است.

استیک بادی بالانس

این محصول به عنوان یک مکمل غنی ساز آب آشامیدنی با افزودن مقادیر چشمگیری از یون‌های هیدروژن، کلسیم و منیزیم به آب، منجر به شکستن بافت‌های چربی، تنظیم سوخت و ساز بدن و در نتیجه کاهش وزن می‌گردد.

استیک آنتی اکسیدانت پلاس

این محصول به عنوان یک مکمل غنی ساز آب آشامیدنی با افزودن مقادیر چشمگیری از یون‌های هیدروژن و مقادیر کمی کلسیم و منیزیم به آب، سلامت استخوانها، دندانها و عملکرد مغز را بهبود می‌بخشد. استیک آنتی اکسیدانت پلاس 2 تا 3 برابر سریعتر و قویتر از استیک آلکالاین (معمولی) می‌باشد.

خرید تصفیه آب اسمارت لایف

استفاده از دستگاه تصفیه آب به دلیل پایین بودن کیفیت آب در برخی از مناطق ضروری به نظر می‌رسد. داروخانه آنلاین مثبت سبز با فراهم آوردن بستری مناسب جهت خرید انواع محصولات جهت غنی کردن و تصفیه آب، این امکان را به شما می‌دهد تا از منزل و یا محل کار به راحتی محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.