تاریخ ارسال مرسولات تهران:

سفارشات ثبت شده هر روز، 24 ساعت بعد تا ساعت 21:00 ارسال می‌شود. (طبق زمان بندی انتخابی مشتری)

بازه زمانی تحویل کالا:

سفارشات تهران از شنبه الی پنج شنبه به جز ایام تعطیل در دو بازه زمانی 8:00 الی 15:00 و 14:00 الی 21:00 ارسال می شود .

تبصره زمان تحویل کالا در تهران و البرز :

باقر شهر واوان پرند شهریار احمد آباد مستوفی رباط کریم نسیم شهر نصیر شهر روزهای شنبه و سه شنبه

شهر جدید هشتگرد نظر آباد هشتگرد صفا دشت فردوسیه روزهای زوج

هزینه ارسال مرسولات تهران :

 • سفارشات تا مبلغ 190 هزار تومان 24 هزار تومان
 • سفارشات از 190 هزار تومان تا  390 هزار تومان  12 هزار تومان
 • سفارشات بالای 390 هزار تومان رایگان

مشتریانی که تمایل دارند سفارششان همان روز تحویل بگیرند پس از ثبت سفارش و پرداخت به صورت اینترنتی با تماس به شماره 72254(021)  اعلام کنند که سفارش با الو پیک ارسال شود موارد فورس یا ارسال فوری (به غیر از تعطیلات رسمی، جمعه‌ها و همچنین ساعت 17:00 هر روز به بعد، حداکثر 3 ساعت کاری از زمان قطعی نمودن سفارش و با هزینه ارسال طبق تعرفه قیمت اسنپ باکس و الو پیک ارسال خواهد شد.

شرایط انتخاب این روش، پرداخت به صورت اینترنتی یا کارت به کارت باید صورت گیرد و مرسوله با الوپیک به هزینه مشتری ارسال می‌شود.

در صورتی که مرسوله  برای بار دوم به آدرس مد نظر مشتری ارسال شود هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد.

جت مثبت سبز ویژه شهر تهران :

ارسال 2 ساعته مخصوص شهر تهران

خرید بالای 1399000 تومان ارسال رایگان

خرید پایین 1399000 تومان هزینه پیک بر عهده مشتری، که قبل از ارسال طبق تعرفه الو پیک مشخص وبا مشتری هماهنگ خواهد شد.

نکته: سفارشات پایین 200 هزار تومان شامل جت و الو پیک و اسنپ باکس نمیشود مگر اینکه مشتری الو پیک بگیرد

پرداخت در محل ویژه شهر تهران:

این نوع پرداخت در حال حاضر به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی غیر فعال می باشد.

دریافت حضوری سفارشات:

جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز برای دریافت سفارش در همان روز، در هنگام ثبت سفارش در وب سایت (مثبت سبز) گزینه دریافت حضوری را انتخاب کنید  و 3 ساعت پس از ثبت سفارش می‌توانید به صورت حضوری به داروخانه‌ی فیزیکی ما ( داروخانه دکتر حق نژاد)  مراجعه و مرسوله‌ی خود را دریافت نمایید.

زمان تحویل کالا : همه روزه از ساعت 10:00 الی 17:00 و روزهای پنج شنبه 10:00 الی 13:00

ارسال از طریق تیپاکس:

سفارشاتی که از طریق تیپاکس ارسال می شود معمولا در مدت زمان ۲ تا ۴ روز کاری به دست شما می رسد.

ارسال تیپاکس برای همه شهرهای ایران فعال است به جز شهر تهران

هزینه ارسال طبق تعرفه تیپاکس محاسبه، و از مشتری درب منزل دریافت می شود.

کد رهگیری مرسوله به همراه هزینه ارسال توسط شرکت تیپاکس بصورت خودکار پیامک می شود.

سفارشات بالای 200 هزار تومان شامل ارسال با تیپاکس می شوند.

نکته : اگر مشتری به هر دلیلی سفارش خود را تحویل نگیرد یا مشکل آدرسی داشته باشد هزینه رفت و برگشت بعهده مشتری می باشد و اگر مشتری بخواهد سفارش خود را لغو کند هزینه از مبلغ سفارش کسر می گردد و چناچه بخواهد برای بار دوم برای مشتری ارسال گردد مشتری موظف است هزینه ارسال بار اول را به حساب شرکت واریز نماید.

سفارشات کرج:

سفارش‌ها برای شهرستان های کرج. فردیس. مارلیک.ماهدشت مشکین دشت.زیبا دشت محمدشهر. کلاک شهرک جهان نما. شهرک خاتم الانبیاء خرمدشت قزلحصار .پیشاهنگی کمالشهر. همایون ویلا. شهرک طلایی. مهرشهر. بلوار آرم کیانمهر گوهردشت شاهین ویلا. باغستان شهرک اوج. شهرک حسن آباد. عظیمه. اسلام آباد.جهانشهر. ساسانی. دهقان ویلا. خیابان چالوس. چهارراه طالقانی. حصار. آسیاب برجي. دولت آباد حصارک. 45 متری گلشهر. میانجاده. حیدرآباد. زمینها خانم انصاری. والفجر و شهر کرج ظرف 2 تا 3 روز کاری تحویل داده می شود و بقیه شهرستانهای استان البرز از طریق پست ارسال شده و حداکثر زمان تحویل بین 3 الی 5 روز کاری است.

زمان تحویل سفارشات شهرستان

ارسال سفارشات به شهرستان های اطراف تهران و سایر شهرها، پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 3 الی 7 روز کاری است.

سفارشات که پایین تر از وزن یک کیلو و نیم است به صورت پیشتاز ارسال می شود و در بازه 3 الی 5 روز کاری تحویل داده می شود.

هزینه ارسال مرسولات شهرستان :

 • سفارشات تا مبلغ 190 هزار تومان 24 هزار تومان
 • سفارشات از 190 هزار تومان تا  390 هزار تومان  12 هزار تومان
 • سفارشات بالای 390 هزار تومان رایگان

نکته:

در صورت تمایل مشتری با هزینه پست پیشتاز برای سفارش‌های تمامی شهرها به جز تهران در نظر گرفته می شود.

برای اطلاع از کد رهگیری لطفا به صفحه دریافت کد رهگیری پستی مراجعه کنید و سپس  با وارد نمودن شماره موبایل و شماره سفارش خود کد رهگیری پستی خود را دریافت نمایند.

توجه: مشتریان شهرستان

*در صورتیکه بسته سفارش شهرستان دارای سایز یا وزن نامتعارف بوده، هزینه ارسال و ارسال مجدد کالا برای شهرستان طبق هزینه پستی محاسبه خواهد شد.

تبصره :

(وزن نامتعارف: بیشتر از سه کیلوگرم ، سایز نامتعارف : بیش از 30*30*20 سانتیمتر)

برای سفارش هایی که شامل وزن و سایز نامتعارف هستند مانند انواع شیر خشک، پوشک کودک طبق تبصره فوق محاسبه میگردد.

ارسال مجدد کالا:

مبلغ کل سفارش کمتر از 190.000 تومان باشد :

 • مشتری پس از ارسال کالا از دریافت آن منصرف شود، در اینصورت کرایه حمل (در حال حاضر برای سفارشات تهران 24.000 تومان و برای سفارشات شهرستان و کرج 24.000 تومان) از کل مبلغ پرداختی کسر و مابقی مبلغ عودت می شود.
 • مشتری به هر علتی (عدم حضور، در دسترس نبودن تلفن همراه یا …) قادر به دریافت کالا نباشد، در اینصورت برای ارسال مجدد سفارش، لازم است مشتری هزینه ارسال مجدد پرداخت نماید.

مبلغ کل سفارش بین 190.000 تا 390.000 تومان باشد:

 • مشتری پس از ارسال کالا از دریافت آن منصرف شود، در اینصورت اگر مشتری اولین باری باشد که از مجموعه مثبت سبز خرید می کند، هزینه ارسال از کل مبلغ پرداختی کسر شده و مابقی عودت خواهد شد و در صورتیکه مشتری قبلی مجموعه باشد هزینه ارسال کسر نشده و کل مبلغ عودت می شود.
 • مشتری به هر علتی (عدم حضور، در دسترس نبودن تلفن همراه یا …) قادر به دریافت کالا نباشد، سفارش یک بار دیگر (بدون دریافت هزینه اضافه) برای مشتری ارسال خواهد شد.
 • در صورتیکه برای بار دوم نیز، مشتری قادر به دریافت سفارش خود نباشد، ارسال برای بار سوم منوط به پرداخت هزینه ارسال مجدد خواهد بود. اگر در این شرایط مشتری اقدام به لغو سفارش خود نماید، کلیه هزینه های ارسال از مبلغ پرداختی مشتری کسر شده و مابقی عودت خواهد شد.

سفارشات در روزهای تعطیل، پنج‌شنبه و جمعه:

سفارشات ثبت شده در ایام ذکر شده، اولین روز کاری نسبت به اولویت سفارش بدست خریدار خواهد رسید.

نکات در زمان تحویل کالا:

لازم است در شهر تهران  تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور سفیر تحویل سفارش کنترل شود.  همچنین  مشتریانی که در شهرستان قبل از تحویل کالا تمام موارد را با فاکتور چک و سپس رسید تحویل کالا را امضا کنند.
برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در شهرتهران، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور سفیران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت با کارشناسان ما از طریق شماره تماس 72254 (021) و یا ارسال چت آنلاین از طریق سایت تماس گرفته و مورد را اطلاع دهید.

تبصره:

در صورت عدم حضور مشتری برای تحویل سفارش و تماس و در دسترس نبودن مشتری، سفارش تا 3 روز کاری نزد مثبت سبز به امانت مانده و بعد از این زمان اقلام سفارش به انبار عودت و سفارش به صورت خودکار لغو می شود و در صورت واریز وجه سفارش، مبلغ سفارش به شماره کارتی که تراکنش ثبت سفارش انجام شده است، عودت خواهد شد. لازم به ذکر است هزینه ارسال از مبلغ کل سفارش کسر خواهد شد.

نقشه ارسال سفارشات تهران :