تاریخ ارسال مرسولات تهران:

سفارشات ثبت شده هر روز، 48 ساعت بعد تا ساعت 21:00 ارسال می‌شود. (طبق زمان بندی انتخابی مشتری)

بازه زمانی تحویل کالا:

سفارشات تهران از شنبه الی چهارشنبه به جز ایام تعطیل در دو بازه زمانی 8:00 الی 14:00 و 14:00 الی 21:00 ارسال می شود .

سفارشات در روز پنح شنبه در بازه زمانی 8:00 الی 14:00 ارسال خواهد شد.

هزینه ارسال مرسولات تهران :

سفارشات بالای 300 هزار تومان کلیه مناطق ۲۲ گانه شهر تهران به صورت رایگان ارسال می شود و ارسال سفارشات زیر 300 هزار تومان با دریافت هزینه ۱۵۰۰۰ تومان انجام می شود.

  • مشتریانی که تمایل دارند سفارششان همان روز تحویل بگیرند پس از ثبت سفارش و پرداخت به صورت اینترنتی با تماس به شماره 72254(021)  اعلام کنند که سفارش با الو پیک ارسال شود موارد فورس یا ارسال فوری (به غیر از تعطیلات رسمی، جمعه‌ها و همچنین ساعت ۱۷:۰۰ هر روز به بعد، حداکثر ۳ ساعت کاری از زمان قطعی نمودن سفارش و با هزینه ارسال طبق تعرفه قیمت اسنپ باکس و الو پیک ارسال خواهد شد.
  • شرایط انتخاب این روش، پرداخت به صورت اینترنتی یا کارت به کارت باید صورت گیرد و مرسوله با الوپیک به هزینه مشتری ارسال می‌شود.

سفارشات کرج:

سفارش‌ها برای شهرستان های گرمدره،شهرقدس،اندیشه،شهریار،فردیس،ملارد و گوهرشهر استان البرز، با پیک و در روز تعیین شده توسط مشتری ارسال می شود و بقیه شهرستانهای استان البرز از طریق پست ارسال شده و حداکثر زمان تحویل بین 3 الی ۴ روز کاری است.

زمان تحویل سفارشات شهرستان

ارسال سفارشات به شهرستان های اطراف تهران و سایر شهرها، پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 3 الی 7 روز کاری است.

هزینه ارسال مرسولات شهرستان :

سفارشات بالای 300 هزار تومان کلیه شهرها به صورت رایگان ارسال می شود و ارسال سفارشات زیر 300 هزار تومان با دریافت مبلغ  ۱۵۰۰۰ تومان انجام می شود

نکته:

پست پیشتاز برای سفارش‌های تمامی شهرها به جز تهران در نظر گرفته شده است.

کد های رهگیری سفارشات پس از تحویل کالا به پست به صورت پیامک برای شما ارسال می شود.

سفارشات در روزهای تعطیل، پنج‌شنبه و جمعه:

سفارشات ثبت شده در ایام ذکر شده، اولین روز کاری نسبت به اولویت سفارش بدست خریدار خواهد رسید.

نکات در زمان تحویل کالا:

لازم است در شهر تهران  تعداد اقلام سفارش با فاکتور، در حضور سفیر تحویل سفارش کنترل شود.  همچنین  مشتریانی که در شهرستان قبل از تحویل کالا تمام موارد را با فاکتور چک و سپس رسید تحویل کالا را امضا کنند.
برای سرعت و سهولت رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در شهرتهران، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، اکیداً توصیه می‌شود پس از تکمیل پرداخت و تحویل کالا، سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور سفیران تحویل سفارش چک شود یا اینکه به محض مشاهده آسیب فیزیکی کالا، در اولین فرصت با کارشناسان ما از طریق شماره تماس 72254 (021) و یا ارسال چت آنلاین از طریق سایت تماس گرفته و مورد را اطلاع دهید.

تبصره:

در صورت عدم حضور مشتری برای تحویل سفارش و تماس و در دسترس نبودن مشتری، سفارش تا 3 روز کاری نزد مثبت سبز به امانت مانده و بعد از این زمان اقلام سفارش به انبار عودت و سفارش به صورت خودکار لغو می شود و در صورت واریز وجه سفارش، مبلغ سفارش به شماره کارتی که تراکنش ثبت سفارش انجام شده است ، عودت خواهد شد.