نمایش یک نتیجه

درباره شرکت داروسازی تهران شیمی

شرکت داروسازی تهران شیمی یکی از برترین شرکت‌های داروسازی ایران، در خرداد ماه سال 1335 توسط دکتر عبداله رضاعی و برادران پایه گذاری شد. این شرکت در ابتدا کارش را با واردات دارو شروع کرد و از همان ابتدا به فکر احداث یک واحد داروسازی در ایران بود.

بعد از مدتی با همراهی دو مرکز بزرگ داروسازی آلمان به نام‌های Boehringer Mannheim و chemie grünenthal به عنوان شریک، همکار و پشتیبان علمی  شروع به ارائه تولیدات دارویی نمود. در ادامه با افزودن و تجهیز کردن کارخانه به مدرن ترین دستگاه‌های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک و آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت و انبار کنترل و … در جنب کارخانه به گسترش فعالیت‌های خود در راستای پاسخگویی به نیازمندی‌های حوزه سلامت کشور ادامه داد.

در آذر ماه سال 1344 با بهره گیری از سرمایه داران، نیروی انسانی و متخصصان ایرانی و خارجی توانست گام مهمی در جهت تامین محصولات دارویی بردارد. برای تیم پرتلاش تهران شیمی باعث افتخار است که با پیشروی روزافزون، توانسته است تا از نظر تولید محصولات ژنریک، در جایگاه برترین شرکت‌های تولیدی صنعت داروسازی ایران عملکردی بایسته و شایسته را ارائه نماید و با بیش از 60 سال قدمت همچنان سربلند و نوآورانه در مسیر خویش به پیش برود و بر قدمت و اصالت خویش بیفزاید.

چشم انداز

شرکت داروسازی تهران شیمی به عنوان یک برند مسئول در قبال سلامتی و تندرستی هر یک از اقشار جامعه، همواره متعهد به مسئولیت اجتماعی – هویتی خود شامل: پاسخگویی نوین به نیازهای سلامت محور جامعه، حفظ محیط زیست و پیشرفت و تعالی کارکنان خود است. همچنین این شرکت به منظور رضایت مستمر مخاطبان و ذی نفعان همواره از اجرا و ارتقاء سیستم های نوین مدیریتی، استانداردهای توسعه دهنده کیفیت و تعامل با ذی نفعان، بهره گیری می‌نماید.