مشاهده همه 5 نتیجه

برند ویرگو (Viergo) یکی از کمپانی‌های موفق ایرانی است که بیش از 20 سال قدمت داشته و در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت می‌کند و از این رو، مصرف محصولات این برند تجربه خوبی را برای مصرف کنندگان به ارمغان آورده است. کارخانه شدا کیش یکی از کمپانی‌ها و تولید کننده‌های باتجربه در زمینه محصولات آرایشی، بهداشتی و دارویی است که در سال 1379 در کشور امارات و در منطقه آزاد جبل علی فعالیت خود را به طور رسمی با نام تجاری شادا آغاز نمود.

یک سال بعد این کمپانی یک شرکت جدید تاسیس کرد. ویرگو (Viergo) برای اولین بار محصولات جدیدی شامل صابون‌های کلیدامایسین و شامپوهای ماینوکسیدیل را به خط تولید رساند و بواسطه فروش بی شمار این فراورده‌ها، تولید محصولات خود را گسترش داد و علامت تجاری ویرگو را به صورت رسمی ثبت کرد. چندی بعد شرکت شدا کیش با همکاری لابراتورهای تخصصی آرایشی و بهداشتی میرباکو در کشور آمریکا، فرمولاسیون محصولات مراقبتی خود در زمینه پوست و مو را تغییر داده و امروزه، با تامین مواد اولیه از بهترین کارخانه‌های سازنده مواد اولیه در سطح بین المللی، فرآورده‌های خود را با استانداردهای جهانی از لحاظ کیفیت و بسته بندی تولید می‌نماید.

طبق گفته مدیر عامل این کمپانی، هدف اصلی از تولید محصولات ویرگو، برآورده کردن تمام نیازهای مصرف کنندگان ایرانی و بالا و بالا بردن هر چه بیشتر کیفیت است.