اضافه کردن آیکون میانبر وب سایت داروخانه آنلاین مثبت سبز به صفحه اصلی آیفون

برای دسترسی آسان‌تر به وب سایت داروخانه آنلاین مثبت سبز می‌توانید یک میانبر به صفحه اصلی گوشی خود اضافه کنید تا دیگر نیازی نباشد هر بار به مرورگر رفته و با رفتن به قسمت بوکمارک‌ها وارد وبسایت مثبت سبز شوید، و یا بخواهید آدرس سایت را هر بار وارد کنید. با استفاده از روشAdd To Home به راحتی می‌توانید یک میانبر از داروخانه آنلاین مثبت سبز بسازید و به صفحه اصلی گوشی آیفون خود اضافه کنید. با ما همراه باشید با یک آموزش ساده :

به دلیل محدودیت‌های iOS، جهت ساخت میانبر باید از مرورگر سافاری (Safari) استفاده کنید، در مرورگرهای دیگر مانند کروم این امکان وجود ندارد. پس در ابتدا باید از آيفون یا آیپد وارد مرورگر سافاری شوید.

وارد صفحه اصلی وب سایت داروخانه آنلاین مثبت سبز شوید.

داروخانه آنلاین مثبت سبز

در پایین صفحه مروگر Safari مربعی به همراه یک فلش رو به بالا ( share ) قرار دارد. به این دکمه Share یا اشتراک نیز می گویند، دکمه را لمس کنید تا منوی جدیدی نمایش داده شود.

در ردیف پایین انگشتتان را به سمت چپ بکشید و یا اسکرول کنید، تا گزینه Add to Home Screen را پیدا کنید.

گزینه Add to Home Screen را لمس کنید. حال سیستم از شما می‌‌خواهد برای این آیکون یک عنوان انتخاب کنید. پس از نوشتن عنوان مورد نظر، صفحه ای که در آن هستید به Home Screen منتقل می شود.

برای اطمینان از اضافه شدن میانبر، به صفحه اصلی آیفون یا آیپد خود بروید و سایت داورخانه آنلاین مثبت سبز را که به تازگی اضافه کرده اید، پیدا کنید. در نهایت آیکونی که در صفحه اصلی ایجاد شده را لمس کنید تا به راحتی وارد وبسایت شوید.

اضافه کردن آیکون میانبر وب سایت داروخانه آنلاین مثبت سبز به صفحه اصلی اندروید

سیستم عامل اندروید محدودیت‌های iOS را ندارد و می‌توانید از طریق مرورگرهای مختلف این میانبر را ایجاد کنید. در این آموزش از مرورگر کروم استفاده کرده‌ایم:

ابتدا مرورگر کروم را اجرا کرده و وارد وب سایت داروخانه آنلاین مثبت سبز شوید.

داروخانه آنلاین مثبت سبز

در قسمت بالا و سمت راست گوشی (در فارسی سمت چپ) آیکون سه نقطه را انتخاب کنید.

به سمت پایین اسکرول کنید، تا گزینه Add to Home Screen را پیدا کنید.

حالا سیستم از شما می‌خواهد برای این آیکون یک نام انتخاب کنید و Add را بزنید.

پس از نوشتن نام مورد نظر، پنجره افزودن به صفحه اصلی نمایش داده می‌شود که با انتخاب افزودن صفحه‌ای که در آن هستید به Home Screen منتقل می‌شود. در همین قسمت با انتخاب گزینه لغو می‌توانید از اینکار انصراف دهید.

اکنون اگر به صفحه اصلی گوشی بروید، می‌توانید آیکون آدرس را در آنجا ببینید. با هر بار کلیک روی این آیکون، مستقیم به آدرس مشخص شده می‌روید و دیگر نیازی به باز کردن مرورگر نیست.