نمایش 1–12 از 77 نتیجه

شامپو لورآل مدل توتال ریپیر ۵

26,000 تومان37,000 تومان

لورآل (Loreal) بزرگترین شرکت لوازم آرایشی و زیبایی در جهان است که در سال 1909 توسط شیمی‌دان فرانسوی اوژن شولر در شهر پاریس تاسیس شد. شولر در سال 1907 اولین رنگ موی شیمیایی جهان را ابداع کرد و سال بعد فعالیت تجاری خود را با نام «شرکت رنگ موی بی ‌ضرر فرانسوی» پایه‌گذاری کرد که بعدها به لورآل (Loreal) تغییر نام داد. فعالیت این شرکت بر توسعه و تولید محصولاتی چون رنگ مو، کرم‌های مراقبت از پوست، مو و ضد آفتاب، لوازم آرایشی، عطرها و ترکیبات معطر تمرکز دارد. این شرکت مالک برندهایی چون لنوین، لانکوم، گارنیه، میبلین، بادی شاپ و دیزل است.

ریشه تاریخچه برند لورآل را باید منوط به سال ۱۹۰۹ دانست که این برند توسط یک شیمی دان فرانسوی به نام اوژن شولر در پاریس بنیان گذاری شد.

تاریخچه برند لورآل

اوژان شولر یک جوان شیمیدان یک فرمول جدید برای درست کردن رنگ موی بدون ضرر اختراع کرد و نام آن را اورئال (Oréale) گذاشت. رنگ موهای تولید شده توسط او دارای حنا و نمک های معدنی بودند و ظاهر روشنی به موها می بخشیدند. شولر در سال ۱۹۱۹ شرکت خود را به نام “رنگ موی بدون ضرر فرانسوی” ثبت کرد که مدتی بعد به نام لورال تغییر کرد. این شرکت محصولات خود را بر پایه‌ تحقیقات و نوآوری در صنعت محصولات زیبایی عرضه می نمود. در سال ۱۹۲۰ شرکت لورال سه شیمی دان استخدام کرد و تا سال ۱۹۵۰ تعداد اعضای قدرتمند تیم خود را به صد نفر رساند. این روند رو به رشد در سال های بعد نیز ادامه پیدا کرد به طوری که توانست تعداد کارمندان خود را تا سال ۱۹۸۴ به هزار نفر برساند و در حال حاضر تعداد آن‌ها بیش از ۸۰ هزار نفر می باشد.

پس از جنگ جهانی دوم، با ورود زن ها به اجتماع، آنها بیش از قبل به ظاهر خود اهمیت دادند و به دنبال راهی برای پنهان کردن موهای خاکستری خود بودند. از این رو علاوه بر فرانسه رنگ موهای لورال در تمام سطح اروپا و حتی آمریکا مورد استقبال گسترده قرار گرفت.

از رنگ مو به شامپو و دیگر محصولات

در سال ۱۹۳۳ شرکت لورال اولین شامپوی بدون صابون را تولید کرد. تفاوت این محصول با دیگر شامپوهای موجود در بازار این بود که موها را نرم تر وشفاف تر می کرد.

سال‌های بین ۱۹۸۴ تا ۲۰۰۰ برای شرکت لورال بسیار مهم بودند زیرا این شرکت توانست با سرمایه گذاری کردن در بخش تحقیقات محصولاتی را وارد بازار کند که نه تنها تاریخ ساز بودند بلکه توانستند کمک زیادی به رشد این برند داشته باشند.

روند رو به رشد

در دهه ۸۰ محصولات حالت دهنده مو به کمک برند لورآل وارد بازار شد و پس از آن شرکت لورال مجوز برند رالف لورن (Ralph Lauren) را خریداری کرد و به تولید عطرهای مردانه‌ پولو ادامه داد.

در حال حاضر

برند لورآل در حال حاضر مالک ۳۶ شرکت‌ بزرگ مانند لنوین، جورجیو آرمانی، لانکوم، دیزل و … می باشد. لورال از همان ابتدا کار خود را با تحقیق و نوآوری آغاز نمود و در حال حاضر ۶ مرکز تحقیق و توسعه در فرانسه، آمریکا، ژاپن، چین و هند دارد. برند لورآل در حال حاضر محصولات خود را در تمام جهان به فروش می‌رساند و ۸۹ هزار کارمند در سراسر دنیا برای این برند محبوب کار می کنند.