مشاهده همه 4 نتیجه

تاریخچه برند ام ایکس تری

برند ام ایکس تری (MX3) سال 1996 با هدف تولید مواد غذایی منجمد پا به عرصه مواد غذایی گذاشت اما رفته رفته با وجود صنعت پر سود مکمل‌های بدنسازی، وارد این عرصه شد و با برند فرعی Force it شروع به کار کرد. مکمل‌های این برند به غیر از بدنسازان، برای دوچرخه سواران و ورزشکاران دو استقامتی هم قابل استفاده است.

محصولات ام ایکس تری ساخت کجاست ؟

محصولات mx3 در ایران توسط داروسازی کارن یزد و تحت لیسانس فرانسه تولید می‌شود.

چرا از مکمل بدنسازی mx3 استفاده کنیم ؟

بدنسازی یک ورزش سخت و طاقت فرسا است که اگر فرد می‌خواهد در آن موفق شود، علاوه بر تمرینات منظم، نیازمند رعایت چند فاکتور مهم است. در واقع در بدنسازی به عضلات آسیب جزئی وارد می‌کنید و برای اینکه عضلات بهتری جایگزین عضلات آسیب دیده شوند، باید دو عامل خواب کافی به مدت حداقل 6 ساعت و مصرف 4 وعده غذایی در روز را رعایت فرمایید.

برخی افراد به دلایلی مثل هزینه زیاد مواد غذایی طبیعی یا نداشتن استراحت کافی، نه تنها پیشرفت نمی‌کنند بلکه به بدن خود صدمه می‌زنند؛ پس اگر نمی‌توانید غذای زیاد مصرف کنید یا خواب کافی داشته باشید، مکمل‌های بدنسازی با رساندن مواد غذایی خالص مورد نیاز و تقویت روند ریکاوری، می‌توانید از مکمل‌ها استفاده نمایید.

پروتئین وی mx3

اگر می‌خواهید بدن عضلانی داشته باشید و اسید آمینه‌های ضروری را به بدن برسانید، این محصول با داشتن کمترین میزان شکر، مناسب شماست. پروتئین وی ۱۰۰ درصد برای همه ورزشکاران از جمله بدنسازی کاربرد دارد؛ مقادیر بالای پروتئین این محصول، به شما کمک می‌کند تا عضله سازی با کیفیتی داشته باشید.

بدنسازی باعث زیباتر شدن و عضلانی شدن بدن می‌شود و ورزشکاران هم به دنبال همچین هدفی هستند. برای دستیابی به این هدف، ۳ اصل باید به بهترین نحو رعایت شود: تغذیه مناسب، خواب کافی، داشتن تمرینات نسبتا سنگین به صورت مستمر. گاهی اوقات به دلیل رژیم یا سلایق غذایی، ممکن است در این رشته آن طور که باید و شاید مواد مغذی خصوصا پروتئین به بدن نرسد و همین امر ورزشکار را دلسرد کند. برای حل این مشکل می‌توان از مکمل‌های غذایی مثل پودر وی ام ایکس تری استفاده کرد.

  • پودر پروتئین وی 100 درصد ام ایکس تری 1000 گرم
  • پودر پروتئین وی 100 درصد ام ایکس تری 2500 گرم

مس گینر mx3

مس گینر وظیفه افزایش وزن را برعهده دارد و حجم عضلات را بهبود می‌بخشد. این محصول در هر اسکوپ حدود 31 گرم کربوهیدرات و 13 گرم پروتئین دارد. پودر مس گینر ام ایکس تری مکمل تغذیه‌ای مناسبی برای ورزشکاران لاغر اندام است. نسبت کربوهیدرات این محصول به پروتئین تقریبا ۳ به ۱ است و اگر خواهان افزایش وزن یا انرژی هستید، به راحتی می‌تواند پاسخگوی این دو نیاز شما باشد. بسیاری از افرادی که به تازگی ورزش بدنسازی را شروع می‌کنند، دارای وزن کمی نسبت به قدشان هستند و این مشکل خودش را در تمرین نشان می‌دهد. نداشتن وزن یا انرژی مناسب می‌تواند باعث کاهش زور تمرینی شود که موضوعی آزار دهنده برای ورزشکار است.

به همین دلیل این افراد هم باید تغذیه مناسبی داشته باشند و هم از مکمل‌های افزایش وزن استفاده کنند. گینر برای همین امر گزینه بسیار مناسبی است. معمولا گینرها دارای مقادیر کربوهیدرات بیشتری نسبت به پروتئین هستند و ممکن است بدن کمی چرب شود؛ البته با تمرین مداوم این چربی‌ها به حداقل می‌رسند.

قیمت و خرید مکمل ام ایکس تری

داروخانه آنلاین مثبت سبز از سال 1394 در زمینه فروش مکمل‌های غذایی، دارویی و بدنسازی، فعالیت می‌‎کند. این داروخانه با داشتن تنوع گسترده‌ای در حیطه‌های یاد شده، به شما حق انتخاب مناسبی می‌دهد. اگر خواهان خرید مکمل برند mx3 هستید، به راحتی می‌توانید با چند کلیک مکمل مد نظر خود را خریداری نمایید. همچنین اگر نمی‌دانید چه محصولی مناسب شماست، به راحتی می‌توانید با کارشناسان ما به صورت تلفنی یا آنلاین در ارتباط باشید تا از آن‌ها مشاوره بگیرید.