مشاهده همه 20 نتیجه

قرص دینو نیچرز اونلی 30 عدد

189,000 تومان

پودر لاکتول نیچرز اونلی

81,900 تومان97,700 تومان

پودر مگترا نیچرز اونلی ۳۰ عددی

129,900 تومان

نیچرز اونلی (Natures Only) یکی از پیشگامان نوآور جهانی مکمل‌های غذایی است که محصولات تغذیه بالینی اختصاصی برای همه گروه‌های سنی، از جمله زنان و کودکان را ارائه می‌دهد. استفاده از مواد خالص، موثر و طبیعی و ترکیب آنها با تکیه بر تحقیقات علمی روز دنیا باعث شده محصولات نیچرز اونلی دارای کیفیت قابل قبولی باشند. محصولات این شرکت در اروپا، کشورهای مستقل مشترک المنافع، آسیا، آفریقا و خاورمیانه در دسترس هستند. نیچرز اونلی بیش از 2 دهه با شعار ” ثروت طبیعت برای سلامتی” و ارائه با کیفیت‌ترین محصولات و توزیع کنندگان با پخش محصولات در طیف وسیع، شیوه زندگی سالم را ترویج می‌دهد.

این برند شناخته از سال 2000 شروع به فعالیت نمود. در سال 2001 نیز توانست اولین محصول حاوی گلوکزامین خود را عرضه نماید. پس از تلاش‌های بی وقفه و برخورداری از کارکنان متخصص موفق به عرضه محصولاتی از قبیل سوپراکل، کارتیژن دوو، کارتیژن مکس، کارتیژن فورت و لاکتول در سال 2005 و 2006 شد. همچنین در بازه چهار ساله به عنوان معروف‌ترین و معتبرترین برند در بازار مکمل‌های غذایی شناخته شد. اما این موارد تنها افتخارات کسب شده توسط برند نیچرز اونلی نیست. این کمپانی توانست در سال 2011-2012 به اولین شرکت بین المللی مکمل غذایی و دارویی با تولید قراردادی در داخل ایران تبدیل شود.

برند معتبر نیچرز اونلی توانست به دنبال کسب افتخارات گفته شده محصولات منحصر به فردی ارائه دهد. مکمل‌های غذایی دارویی به فرم ساشه حل شونده در دهان که برای اولین بار در ایران تولید می‌شد. پس از آن نیز اقدام به معرفی محصولات جدید در جهت ارتقا سطح سلامت بانوان، سلامت استخوان، سلامت سیستم عصبی و تقویت سیستم ایمنی بدن نمود. همین ویژگی باعث معرفی شدن آن به عنوان اولین و برترین تولید کننده محصولات مکمل غذایی و دارویی تحت لیسانس شد.

ارزش های برند نیچرز اونلی

ارزش‌های این برند با چندین فاکتور تعریف شده است:

  • نوآوری: عامل اصلی حرکت ما است.
  • اخلاق: در نتیچرز انلی معتقدیم که بدون تعهد به اخلاقیات، شانس موفقیت کمی داریم.
  • شفافیت: ضمن ایجاد مشارکت‌های استراتژیک، به وجود شفافیت اعتقاد داریم.
  • تعهد: ما متعهد به بهبود مداوم خود و ارائه بالاترین درجه کیفیت و حرفه‌ای بودن به کارمندان و همکاران تجاری خود هستیم.
  • دانش: ما تلاش می‌کنیم که همواره دانش و تجربه خود را به روز کنیم.