نمایش دادن همه 7 نتیجه

آرامیس فارمد (Aramis Pharmed) یک شرکت دارویی در زمینه تولید محصولات نوین دارویی، مکمل‌های غذایی و داروهای گیاهی برای تمامی افراد است. نام تجاری آرامیس یک نام خوش آوا و زیبا است که به معنای آرامش و راحتی است. مکمل‌های غذایی این برند طیف گسترده‌ای از محصولات است که میزان مناسب و متعادلی از مواد معدنی و ویتامین‌ها را در خود جای داده است. این سری محصولات نیازهای مختلف در تمام مراحل زندگی را فراهم ساخته تا از بدن انسان در فرایندهای طبیعی خود حمایت کند. تمرکز بر نیازهای حیاتی مصرف کننده یکی از عوامل کلیدی موفقیت این برند است که منجر به توسعه یک سبد از محصولات متنوع شده است.

علاوه بر این موارد از توانمندی‌های اصلی این شرکت می‌توان به تیم مدیریتی شناخته شده و با تجربه در صنعت داروسازی کشور، تاکید بر جذب نیروهای مستعد در زمینه تحقیق و توسعه و تولید دانش در کشور و همکاری با شرکت‌های معتبر دنیا اشاره نمود. ماموریت اصلی aramis pharmed کشف و تولید محصولات جدید دارویی و مکمل به واسطه تحقیق و توسعه فرمولاسیون‌های به روز دنیا است. همچنین این برند تلاش نموده تا با شناسایی ترکیبات پیچیده دارویی و تولید محصولات با کیفیت بالا به صورت کاملا بومی رضایت مصرف کنندگان را جلب نماید.

محصولات آرامیس

  • قرص ویتافلش ویتامین C 500 میلی گرم آرامیس فارمد
  • قرص ویتافلش D3 1000 واحد آرامیس فارمد
  • قرص ویتافلش زینک پلاس آرامیس فارمد
  • قرص ویتافلش B کمپلکس آرامیس فارمد
  • قرص ویتافلش مخمر آبجو آرامیس فارمد
  • قرص ویتافلش C و زینک آرامیس فارمد

خرید محصولات آرامیس فارمد

همانطور که اشاره کردیم این برند معتبر با ارائه طیف وسیعی از مواد معدنی و ویتامین‌ها توانسته توجه مصرف کنندگان را به خود جلب نماید. اما به علت جلوگیری از خرید محصولات تقلبی یا غیر ضروری داروخانه آنلاین مثبت سبز به صورت کاملا تخصصی و جزئی اطلاعات و مشخصات مربوط به هر یک از مکمل‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین شما عزیزان می‌توانید در کنار بررسی اطلاعات، از قیمت‌های مناسب و تخفیفات بی نظیر این مجموعه استفاده کنید و مکمل مورد نیاز خود را تنها با یک کلیک خریداری و درب منزل دریافت نمایید.