مشاهده همه 2 نتیجه

شرکت آرین سلامت سینا در سال 1388 با هدف ارائه مکمل‌های تغذیه‌ای -دارویی و همچنین داروهای طبیعی و گیاهی با تکیه بر آخرین دستاوردهای علمی جهان و از طریق مشارکت با شرکت‌های اروپایی بزرگ شناخته شده در سطح دنیا، برای واردات و تولید مکمل‌ها، محصولات فراسودمند و عملگرا و داروهای طبیعی تاسیس شد. شرکت دارویی آرین سلامت سینا وابسته به شرکت سرمایه گذاری دارویی گلرنگ و نماینده رسمی و انحصاری شرکت‌های هولیستیکا فرانسه، ترادافارما سوئیس و دونگ آ کره جنوبی است که منحصرا محصولات خود را بر پایه گیاهان و ترکیبات از منشا طبیعی تولید می‌کند.

شرکت آرین سلامت سینا کارخانه تولید دارو با استاندارد GMP و مجهز به ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته را احداث و تجهیز نموده است که در آن بخش تحقیق و توسعه همواره در حال مطالعه روی فرآورده‌های طبیعی و ترکیبات جدید است. همزمان با حرکت رو به جلو در طی برنامه‌های توسعه، این شرکت در نظر دارد فعالانه در جستجوی همکاران و شرکایی باشد که توانایی شرکت در دستیابی به محصولات و ترکیبات موثر و جدید در حوزه سلامت کمک کنند.

هدف این شرکت پیشگامی در ارائه فرآورده‌های پزشکی و روش‌های نوین افزایش کیفیت زندگی و تبدیل شدن به بزرگترین شرکت تولیدکننده مکمل‌های دارویی و داروهای طبیعی در خاورمیانه است.