مشاهده همه 4 نتیجه

معرفی شرکت آرکری

شرکت آرکری در سال 1960 میلادی در توکیو ژاپن تاسیس شد. آرکری یکی از بزرگترین و معتبرترین تولید کنندگان لوازم تشخیص و مونیتورینگ پزشکی در دنیا به شمار می‌آید‏.‏ این شرکت با هدف کمک به بهبود زندگی افراد مبتلا به دیابت اقدام به تولید انواع لوازم آزمایشگاهی، لوازم تست قند خون و کنترل دیابت نمود.

دستگاه تست قند خون یا گلوکومتر

با توجه به اهمیت اندازه‌گیری و کنترل دقیق میزان قند خون برای افراد دیابتی، دستگاه تست قند خون یکی از لوازم ضروری برای کنترل وضعیت سلامتی آنها به شمار می‌رود.

دستگاه تست قند خون خانگی

ضرورت اندازه گیری قندخون موجب شده تا اکثر افراد دیابتی از دستگاه‌های اندازه گیری قند خون خانگی استفاده نمایند. این دستگاه‌ها غالبا با سوزن و نوار همراه هستند، که با خونگیری از نوک انگشتان، میزان قند خون را اندازه‌گیری می‌کنند. در مدل‌های جدیدتر قابلیت خونگیری از سایر نواحی بدن همچون بازوها وجود دارد. با این وجود توجه کنید که استفاده از این قابلیت برای همه افراد از جمله افرادی که مشکل فشار خون بالا یا پایین دارند مقدور نیست. با پیشرفا تکنولوژی ما با انواع دستگاه تست قند خون مواجه هستیم. دستگاه قند خون بدون نوار، دستگاه قند خون بدون سوزن و دستگاه قند خون مچی.

خرید دستگاه قند خون

دستگاه‌های قند خون غالبا دستگاه‌های ساده ای هستند ولی قبل از خرید به نکات زیر توجه کنید. علاوه بر قیمت بهتر است به کارایی و کاربرد دستگاه نیز توجه نمایید. حافظه دستگاه، نوع نوارهای آزمایش، مقدار نمونه خون لازم برای هر آزمایش و اندازه دستگاه بسیار حائز اهمیت است. برخی از مدل‌های دستگاه تست قند خون فقط می‌توانند قند خون را اندازه گیری کنند و توانایی ذخیره اعداد ثبت شده را ندارند. اما بعضی از این دستگاه‌های حافظه ای دارند که می‌تواند اعداد خوانده شده ، تاریخ و زمان نوشتن آنها را ذخیره کند. برخی از مدل‌ها برای اندازه گیری قند خون فقط به یک نمونه خون بسیار کوچک احتیاج دارند و این برای افرادی که دیابت دارند و نیاز به اندازه گیری قند خون خود دارند هر روز ایده آل است.

بهترین دستگاه تست قند خون ژاپنی

دستگاه قند خون برند آرکری جزو بهترین دستگاه‌های تولید شده در این زمینه هستند. دستگاه قند خون گلوکارد 01 از برند آرکری یکی از پرفروش ترین و کاربردی ترین دستگاه‌ها به شمار می‌رود. این دستگاه نیاز به 0.3 میکرولیتر خون برای سنجش قند خون دارد که کمترین میزان مورد نیاز در بین دستگاه‌های مشابه است.

قیمت دستگاه قند خون

داروخانه آنلاین مثبت سبز با اندیشیدن تدابیری برای رفاه حال هموطنانی که دیابت دارند، امکان خرید آنلاین انواع دستگاه قند خون را فراهم آورده است. علاوه بر دستگاه، می‌توانید انواع نوار تست قند خون را از وب سایت مثبت سبز خریداری نمایید.