نمایش دادن همه 6 نتیجه

در سال 1315 در خیابان ناصریه تهران (ناصرخسرو) در یک آپارتمان 70 متری که فقط از دو اتاق بهره می‌برد شرکت داروسازی و آرایشی بهداشتی مدیکال کلر حیات یافت. مرحوم دکتر جلال بدخشان از نخستین دفارغ التحصیلان دانشکده داروسازی دانشگاه تهران بود که توانست با بالاترین رتبه دوره‌های تخصصی داروسازی صنعتی و آرایشی را در کشورهای فرانسه و انگلیس به پایان برساند، ایشان از جمله اولین دارو سازان پایه گذار این صنعت علمی وتخصصی در ایران به شمار می‌رود. در سال 1350 شرکت مدیکال کلر به خیابان ونک انتقال یافت و در سال 1360 با تغییر نام به عطرآگین تلاش خود را با توان علمی و نیروی جوانتری در زمینه تولید انواع محصولات آرایشی بهداشتی تخصصی با تجهیز یک لابراتوار مجهز به کار گرفت.

آغاز به کار عطر آگین

در سال 1360 همزمان با تغییر نام تجاری واحد تولیدی این لابراتوار در جاده مخصوص کرج در منطقه گرمدره کار خود را آغاز کرد وبا جایگاه مناسبی که در بین متخصصین و صاحب نظران و از همه مهمترمصرف کنندگان محصولات تولیدی ایرانی بدست آورد. در سال 1375 با مطالعه و بررسی طرح توسعه واحد تولید را در هشتگرد به اجرا درآورد، و مجهزترین واحد تولیدی محصولات بهداشتی و آرایشی را در شهرصنعتی ساخت و مورد بهره برداری قرارداد.

پس از هشتاد سال شرکت‌های عطرآگین و دکتر کامکارو پرگاس طب با در اختیار داشتن مرکز تحقیقاتی مجهز به آخرین امکانات آزمایشگاهی، تولیدی و با بهره گیری از گروه مشاوران پوست، مو و زیبایی، ارتوپدی و طب بهداشتی از پیش کسوتان و مفاخر علمی صنعت آرایشی، بهداشتی ایران به شمار می‌روند. اساس باورهای علمی و اجرائی در عطر آگین بر این است که همزمان با حضور در بازارهای گسترده منطقه‌ای و ارائه تمامی امکاناتی که در این سرزمین پهناور و به لطف الهی به امانت گذاشته شده است، تولید را در این بخش از صنعت به جایی برسانیم که پیشرفته ترین کشورهای جهان با اعتماد به کیفیت و ویژگی‌های محصولات تولید شده در ایران خواهان تولید محصولات شان در واحد‌های تولیدی عطر آگین شده اند و اقبال عمومی در نزد مشتریان داخلی باعث افتخار و سرافرازی متخصصان و پژوهش گران عطر آگین است.

تولید محصولات خوشنام آرایشی و بهداشتی با برندهای: عطرآگین، موبان، تیلا، رنه، ویشکا و لافارر و مجموع‌های از تولیدات جدید در قامت برند‌های جهانی و در رقابت با محصولات پر آوازه خارجی تجلی بخش هشتادمین سال حضور علم، فن آوری و هنر درعرصه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی است.