نمایش 1–24 از 40 نتیجه

نمایش 24

دهکده‏ اَوِن Avène در جنوب فرانسه در یک منطقه حفاظت شده زیست محیطی که هیچگونه آلودگی به آنجا راه ندارد، در نزدیکی کوهستان سیاه اون (Avene) است. در سال ۱۷۳۶ اسبی که از بیماری خارش پوست رنج می‌‏برد مدتی در آب رودخانه  اورب غوطه زد و پس مدت کوتاهی درمان شد. به این ترتیب مردم به خواص ضد التهاب و تسکین‏ دهندگی آب چشمه‏ اَوِن Avène پی بردند. در سال ۱۷۴۳ نخستین بیماران، در جست‏‏جوی راهی برای درمان مشکلات پوستی خود، وارد دره‏ اورب شدند.

دولت فرانسه در سال ۱۸۷۴ چشمه‏ آب معدنی اَوِن Avène را به عنوان «منافع عمومی» اعلام کرد. پس از این به تدریج مرکز آب‏درمانی اَوِن Avène نوسازی شد و آزمایشگاه‌های تخصصی پوست، با محوریت آب معدنی، شروع به کار کردند. واحد تولید اون (Avene) در سال ۱۹۸۹ در منطقه‏ بومی حفاظت شده‏‌ای درست در سرچشمه تأسیس شد. این واحد به تدریج گسترش یافته است اما همچنان از محیط اطراف حفاظت می‏‌کند. به منظور حفظ خواص آب معدنی، ارتباطی بین چشمه و واحد تولید برقرار شده است و آب مستقیماً به داخل واحد جاری می‏‌شود. واحد تولید اَوِن ۲۳۰ کارمند متخصص دارد که تنها در سال جاری حدود ۶۳ میلیون محصول را به سراسر دنیا عرضه کرده‌‏اند. این واحد گواهینامه‏‌های ایزو ۹۰۰۱ و ۱۳۴۸۵ را دریافت کرده است.

طی سال‌های ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۳ کارخانه گسترش یافت و مرکز آب‏درمانی مجدداً بازسازی شد. تا سال ۲۰۰۷، آزمایشگاه‌های اَوِن، محصولات خود را به بیش از صد کشور در جهان ارسال و جایگاه خود را در عرصه‏ بین‏ المللی تثبیت کردند. محصولات اَوِن همگی بر پایه  آب‏ معدنی چشمه  اَوِن فرموله می‏‌شوند و برای تمامی انواع پوست با هر میزان از حساسیت قابل استفاده هستند.