نمایش یک نتیجه

بکتیگارد (Bactiguard) یک شرکت تجهیزات پزشکی سوئدی است که مأموریت دارد ایمنی بیمار را افزایش داده و جان افراد را نجات دهد. خط مشی بکتیگارد برای دستیابی به این مأموریت به شرح زیر است:
ما بدنبال راه حل‌هایی برای پیشگیری از عفونت هستیم که خطر ابتلا به عفونت‌های مرتبط با مراقبت‌های بهداشتی و استفاده از آنتی بیوتیک‌ها را کاهش می‌دهد. به این ترتیب، ما از رنج بیمار و اقامت در بیمارستان می‌کاهیم و در نتیجه موجب صرفه جویی منابع و هزینه‌های قابل توجهی در سیستم بهداشت و درمان و جامعه می‌شویم.
فناوری بکتیگارد (Bactiguard) از چسبندگی باکتری‌ها و تشکیل بیوفیلم در دستگاه‌های پزشکی جلوگیری می‌کند. این فناوری از طریق توافق نامه‌های مجوز با سایر تولیدکنندگان دستگاه‌های پزشکی و محصولات اختصاصی BIP (Bactiguard Infection Protection) ارائه می‌شود. کاتترهای ادراری با پوشش Bactiguard در ایالات متحده و ژاپن پیشرو هستند.

سبد محصولات بکتیگارد از کاتترهای ادراری، لوله‌های تراشه و کاتترهای وریدی مرکزی از برخی از شایع‌ترین عفونت‌ها که در دستگاه ادراری، جریان خون و مجاری تنفسی ظاهر می‌شوند، جلوگیری می‌کند. بکتیگارد در اروپا، چین، هند و خاورمیانه و همچنین با ایجاد توافق نامه‌های مجوز در مناطق جدید درمانی در مرحله توسعه قوی است. این شرکت حدود 70 نمایندگی در سراسر جهان دارد. دفتر مرکزی و یکی از دو سایت تولیدی در استکهلم و دیگری در مالزی واقع شده است.