نمایش دادن همه 10 نتیجه

تاریخچه برند الوینا

برند الوینا (Elvina) یک برند ایرانی معتبر در زمینه تولید محصولات بهداشتی برای کودکان است. این برند تحت مالکیت شرکت سایا طب مانا فعالیت می‌نماید و در زمینه تولید، صادرات و واردات محصولات آرایشی، مکمل‌های دارویی و مواد اولیه فعال است. محصولات الوینا با استفاده از مواد اولیه طبیعی و بهداشتی تولید می‌شوند و هدف اصلی این برند فراهم نمودن محصولات با کیفیت و مطمئن برای مراقبت از پوست حساس کودکان است. به عنوان یک برند بهداشتی برای کودکان مجموعه الوینا به دنباله‌ای از اهداف و ماموریت‌هایی متمرکز می‌شود که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

چشم اندازهای برند الوینا

  1. حفظ سلامتی پوست کودکان: پوست کودکان بسیار حساس و آسیب پذیر است و نیاز به مراقبت و توجه ویژه دارد. برند الوینا با تولید محصولاتی با مواد اولیه طبیعی و بهداشتی، سعی در حفظ سلامتی پوست کودکان دارد. این محصولات باعث خشکی و یا کشیدگی پوست حساس کودکان نمی‌شوند و با ترکیبات خاصی که در آن‌ها استفاده می‌شود، به پوست کودکان نرمی و لطافت می‌بخشانند.
  2. ایجاد تجربه‌ای خوشایند برای کودکان: الوینا به دنبال ایجاد تجربه‌ای خوشایند برای کودکان است، به طوری که این تجربه‌ها به یادگاری خوش در ذهن کودک بماند. با توجه به این موضوع محصولات الوینا با بستری مناسب برای رشد کودکان همراه هستند و با فراهم نمودن محصولاتی مناسب برای مراقبت از پوست و موهای کودکان، لحظاتی خوش را برای آنان به وجود می‌آورد.
  3. ایجاد تعادل در مسیر رشد کودکان: یکی از اهداف مهم الوینا، ایجاد تعادل در مسیر رشد کودکان است. با توجه به این موضوع محصولات الوینا با تاکید بر استفاده از ترکیبات طبیعی و بهداشتی به پوست کودکان کمک می‌کنند تا از نگرانی‌های پوستی و مویی خود خلاص شوند و با اطمینان بیشتری به سمت رشد و توسعه بروند.
  4. ایجاد رابطه‌ای مطمئن بین خریداران و برند: یکی از اهداف دیگر برند الوینا (Elvina) ، ایجاد رابطه‌ای مطمئن و پایدار بین خریداران و برند است. علاوه بر آن این برند به دنبال برقراری ارتباطات دو طرفه با خریداران خود است و با بهره‌گیری از بازخورد و نظرات آنان، تلاش می‌کند تا محصولات بهتری را برای آنان تولید نماید. این رابطه از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا باعث افزایش اعتماد مشتریان به برند و خدمات آن می‌شود.

مزیت محصولات الوینا

با توجه به اهداف و ماموریت‌های برند الوینا می‌توان گفت که این برند به دنبال ایجاد تجربه‌ای خوب و مطمئن برای کودکان است و با تولید محصولاتی با کیفیت و ایمن از پوست و موی حساس کودکان مراقبت می‌نماید. علاوه بر آن برند الوینا تلاش می‌کند تا رابطه‌ای پایدار با خریداران خود برقرار کند و با بهره‌گیری از بازخورد و نظرات آنان، محصولات بهتری را تولید نماید. این برند در حال حاضر محصولات متنوعی را ارائه می‌دهد که شامل شامپو، لوسیون، کرم، روغن و پودر برای مراقبت از پوست و موی کودکان می‌شود. همچنین این برند به محصولاتی برای بزرگسالان هم می‌پردازد که شامل محصولات آرایشی و مراقبتی برای پوست و مو می‌شود.

خرید محصولات الوینا

شما می‌توانید کرم الوینا، لوسیون بدن الوینا و…. را در داروخانه آنلاین مثبت سبز خریداری کنید. مزیت خرید آنلاین محصولات الوینا نسبت به حضوری شامل تخفیف‌های ویژه، ارسال رایگان، بازگشت کالا و ضمانت اصل بودن است. علاوه بر آن شما می‌توانید به صورت کاملا تخصصی اطلاعات محصول مورد نظر را مطالعه نمایید و در آخر اقدام به خرید نمایید.