نمایش 1–24 از 45 نتیجه

معرفی برند اویدرم

شرکت تولیدی آرایشی بهداشتی کیمیا فراز زیبایی صاحب امتیاز برند اویدرم در سال 1388 در ایران با هدف تولید انواع محصولات آرایشی و بهداشتی، مراقبت از پوست و مو با منشاء گیاهی و فرمولاسیون اختصاصی فعالیت خود را آغاز نموده است. برند اویدرم (Eviderm) با حفظ اصالت محصولات خود همواره در صدد پیشرفت و برخورداری از دانش روز دنیا است و سالانه با جلسات مکرر با شرکت‎های اروپایی جدیدترین و موثرترین مواد اولیه معتبر ارائه شده در دنیا را بررسی می‌نماید. تمامی مواد اولیه شرکت از کشورهای سوئیس و فرانسه خریداری می‌شود. محصولات این شرکت توسط متخصصان پوست و مو در ایران توصیه می‌شود.

امروزه شرکت کیمیا فراز زیبایی یکی از خوش نام ترین شرکت‌های تولیدی بخش آرایشی و بهداشتی است که با حدود 300 نفر نیروی استخدامی در سراسر ایران و حدود 60 قلم محصول در سبد کالایی، به عنوان یکی از موفقترین شرکت‌ها در این عرصه مشغول به فعالیت است.

بهترین محصولات مراقبت از پوست و مو

محصولات اویدرم به دو دسته محصولات مراقبت از پوست و محصولات مراقبت از مو تقسیم می‌شوند.

محصولات مراقبت از پوست

زیبایی برای خانم‌ها اهمیت زیادی دارد. از بین رفتن شادابی و زیبایی پوست یکی از معضلات خانم‌ها در دنیای امروز است. به همین دلیل برای زیبا بودن و زیبا ماندن، مراقبت از پوست امری بسیار مهم است. افزایش اعتماد به نفس و حس نشاط و تندرستی بخشی از تاثیرات سلامت پوست است. برند اویدرم نیز بر همین اساس به تولید محصولات درمانی و زیبایی با عنوان پـن، فوم، کرم ضد آفتاب، محصولات ضد جوش، کرم مرطوب کننده و آبرسان، شامپو بدن، و ژل بانوان نموده است.

مراقبت از پوست خشک

محصولاتی که در این دسته قرار دارند و مخصوص پوست خشک فرموله و به رنگ آبی بسته بندی شده‌اند. بر روی تمامی این محصولات EVIHYDRA نوشته شده است. کرم مرطوب کننده اوی هیدرا آبرسان و مغذی پوست خشک، فوم اوی هیدرا پاک کننده آرایش و آلودگی‌ها از صورت و پن اوی هیدرا اویدرم، پاک کننده غیر صابونی مناسب برای صورت و بدن، که با نام صابون پوست خشک اویدرم نیز به فروش می‌رسد.

مراقبت از پوست چرب

برند اویدرم در کنار لاین پوست خشک یک لاین مجزا برای پوست‌های چرب دارد با عنوان EVISEBONORM. در این لاین به دلیل وجود ترکیبات گیاهی نه تنها آبرسان و مرطوب کننده پوست چرب است، بلکه از ایجاد جوش نیز جلوگیری می‌نماید. لاین پوست چرب به رنگ سبز بسته بندی شده است. در این لاین 3 محصول تولید شده است. کرم مرطوب کننده اوی سبونورم، فوم اوی سبونورم و پن اوی سبونورم اویدرم که با نام صابون سبز اویدرم نیز معروف است.

محصولات روشن کننده صورت

لاین EVIWHITE شامل محصولاتی است که با داشتن خاصیت ضد لک به روشن تر شدن پوست صورت کمک می‌کنند. این لاین به رنگ صورتی تولید شده است و شامل پن اوی وایت اویدرم و فوم اوی وایت است. پن اویدرم با نام پن روشن کننده اویدرم و صابون صورتی اویدرم نیز شناخته می‌شود.

انواع شامپو اویدرم

مراقبت از مو یکی از اهداف مهم محصولات اویدرم است. از همین رو برند اویدرم به تولید شامپوهای تخصصی با دسته بندی‌های مختلف پرداخته است. ضد ریزش، ضد شوره، موی خشک و آسیب دیده، موی رنگ شده، موی چرب، شامپو روزانه، حجم دهنده، سرم و ماسک مو و محلول تقویت ابرو و ژل تقویت کننده ابرو. ترکیبات شامپو اویدرم و مواد موثره به کار گرفته شده در این شامپوها گیاهی است. عصاره رزماری، عصاره گزنه، عصاره دم اسب، روغن درخت چای و… علاوه بر شویندگی موجب حفظ رنگ مو، حجم دهندگی رفع شوره، تقویت مو و جلوگیری از ریزش مو می‌شوند.

خرید شامپو ضد شوره اویدرم

زمانی می‌گوییم بهترین شامپو برای ریزش مو که علاوه بر از بین بردن شوره از بروز مجدد شوره سر نیز پیشگیری نماید. بهترین راه برای رفع شوره سر استفاده از شامپو سیکلوزینک اویدرم است. این شامپو در دو مدل مخصوص موهای خشک و موهای چرب تولید می‌شود. یکی از ویژگی‌های موثر این محصول تنظیم کردن ضایعات قارچی بر روی سر بوده و همچنین تنظیم کننده pH و ترشحات غدد چربی پوست سر است. شامپو اوکتوزینک اویدرم برای رفع شوره‌های خفیف فرموله شده است. درحالیکه شامپو سیکلوزینک اویدرم موثرترین کامپلکس ضد شوره برای انواع مو است. شامپو سیکلوزینک به دو دسته تقسیم می‌شود. شامپو سیکلوزینک دی ضد شوره مناسب موهای خشک و شامپو سیکلوزینک جی ضد شوره، مناسب موهای چرب.

بهترین شامپو برای ریزش مو

محصولات ضد ریزش اویدرم به دو لاین پالمینکس و کراستم تقسیم می‌شوند. لاین پالمینکس درمانی بوده و لاین کراستم تقویت کننده. شامپو کراستم جی مخصوص موهای چرب و شامپو کراستم دی اویدرم مخصوص موهای خشک است. تونیک کراستم اویدرم تقویت کننده مو بوده وبرای افراد با الگوهای مختلف ریزش فرموله شده است. اویدرم برای ابرو نیز یک کرم ضد ریزش و تقویت کننده ابرو تولید کرده که با نام کرم ابرو کراستم به فروش می‌رسد.

شامپو پالمینکس اویدرم در رفع ریزش موی سر با الگوهای ارثی موثر است. تونیک پالمینکس مناسب افراد با الگوی ریزش موی آندروژنتیک است. شامپو فوم پالمینکس مخصوص افرادی است که موهای کاشت دارند و مناسب مصرف بعد از کاشت مو است. شامپو پالمینکس پلاس اویدرم محصولی دو منظوره است که با ترکیبات ضد شوره و ضد ریزش مو علاوه بر تقویت مو به رفع شوره‌های سر در افرادی که همزمان دارای هر دو مشکل ریزش مو و شوره سر هستند کمک می‌کند. تونیک پالمینکس پلاس از ریزش مو جلوگیری کرده و باعث تقویت بیشتر موها می‌شود.

بهترین شامپو برای موهای خشک

شامپو اوی درای اویدرم برای افرادی که دارای موهای خشک هستند و یا به دلیل شستشوی مکرر، استفاده مدام از سشوار و یا صاف کردن و فر کردن مو، دچار خشکی و آسیب شده‌اند مناسب است. بعد از مصرف این شامپو جهت تاثیر بیشتر بهتر است از نرم کننده اوی درای که مخصوص موهای خشک فرموله شده، استفاده شود. نرم کننده اویدرم و ماسک موی اوی درای از ایجاد موخوره نیز پیشگیری می‌کنند. اویدرم جهت پیشگیری از وز شدن مو و صاف ماندن موها سرم آنتی فریز اوی درای را تولید کرده که حالت دهنده و نرم کننده موهای خشک است. قیمت شامپو اویدرم برای موهای خشک را همراه با مشخصات می‌توانید در وبسایت مثبت سبز مشاهده نمایید.

شامپو ایرانی مخصوص موهای رنگ شده

سری اوی کالر از برند اویدرم مخصوص موهای رنگ شده تولید شده است. شامپو اوی کالر و نرم کننده اوی کالر. این محصولات علاوه بر نرم کردن و ترمیم موهای آسیب دیده در اثر رنگ و دکلره، با داشتن ترکیب جدید و موثر پلی سیلیکون 19 موجب تثبیت رنگ مو نیز می‌شوند. سرم آنتی فریز اوی کالر و ماسک موی اوی کالر نیز در لاین موهای رنگ شده قرار دارند.

خرید شامپو برای موهای چرب

لاین سبونورم مخصوص موهای چرب است. شامپو سبونورم دی مخصوص موی خشک و کف سر چرب بوده و شامپو سبونورم جی مخصوص مو و کف سر چرب تولید شده است.

بهترین ژل بهداشتی بانوان

استفاده از ژل بهداشتی برای پیشگیری از عفونت‌های ناحیه تناسلی بسیار حائز اهمیت است. لاین EVILADY مخصوص بانوان تولید شده است. در این لاین انواع ژل بهداشتی بانوان وجود دارد که در ادامه به اختصار معرفی می‌کنیم. ژل بهداشتی بانوان پیش از بلوغ اویدرم همانطور که از نامش پیداست برای دوره پیش از بلوغ و با pH7 فرموله شده است. ژل بهداشتی بانوان اویدرم و ژل بهداشتی بانوان یائسه اویدرم با pH6 مخصوص دوران یائسگی تولید شده است. ژل بهداشتی روشن کننده که علاوه بر بهداشت ناحیه واژن با ترکیباتی که دارد ضمن حفظ رطوبت موجب روشن شدن پوست و رفع تیرگی نواحی واژن می‌شود.

خرید اینترنتی محصولات اویدرم

کیفیت بالای محصولات برند اویدرم و قابل رقابت بودن آنها با محصولات مشابه خارجی موجب شده محصولات اویدرم جای خود را در سبد خانواده ایرانی به راحتی تثبیت نمایند. محصولات اویدرم علاوه بر عرضه در بازار داخلی به کشورهای خارجی نیز صادر می‌شوند. قیمت پایین محصولات اویدرم نسبت به سایر رقبا نیز دلیل دیگری برای خرید محصولات اویدرم است. وبسایت مثبت سبز بستری را فراهم آورده تا به راحتی بتوانید محصولات اویدرم را تنها با یک کلیک خرید نمایید. چنانچه از محصولات اویدرم استفاده کرده‌اید نظرات خود را در کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.