نمایش دادن همه 3 نتیجه

معرفی برند اکسیلیا

برند اکسیلیا (Excilia) در شرکت نوآوری زیستی گویا تولید می‌شود. شرکت نوآوری زیستی گویا یک شرکت دانش بنیان است که در سال 1386 به منظور تامین انواع محیط‌های کشت سلولی جانوری و همچنین سایر فرآورده‌های این حوزه از علم بیوتکنولوژی در مقیاس صنعتی و با نام تجاری INOCLON در شهرک صنعتی بهارستان استان البرز تاسیس شد. نوآوری زیستی گویا با بیش از یک دهه تجربه در تولید محصولات استریل، از سال 1395 به طور اختصاصی وارد حوزه تولید محصولات دارویی و در فاز اول محصولات استریل چشمی و همچنین مکمل‌های تغذیه ای گردیده است.

بیماتوپروست 0.03 درصد اولین و تنها داروی مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) که افزایش طول مژه، ضخامت مژه و تیرگی مژه را برای شما به ارمغان می‌آورد. بیماتوپروست در ایران با نام تجاری اکسیلیا عرضه می‌شود. اکسیلیا محصولی است که به رویش مجدد مژه‌ها و ابروها کمک می‌کند و موجب بلندتر شدن، تیرگی و ضخامت مژه‌ها و ابروها می‌شود.

محصولات برند اکسیلیا

محصولات این شرکت بسیار متنوع هستند و علاوه بر محلول تقویت مژه شما می‌توانید از دیگر محصولات ضد ریزش و تقویت مو، مژه و ابروی این شرکت مانند محلول محرک رشد مژه اکسیلیا نیز استفاده نمایید. تمامی محصولات این برند مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا است.

چرا برند اکسیلیا بخریم ؟

اکسیلیا (Excilia) تنها محصول افزایش رشد و ضخامت مژه در ایران است که به صورت استریل عرضه می‌شود. این محصول همچنین حاوی اپلیکاتورهای استریل است که استفاده ایمن و بدون آلودگی از محصول را تضمین می‌کند.

چند ماه بعد از استفاده از تقویت مژه اکسیلیا به نتیجه دلخواه می‌ رسیم ؟

شما با استفاده مداوم از محلول اکسیلیا به مرور زمان و پس از گذشت 16 هفته تاثیر آن را خواهید دید. قابل ذکر است که برای بهترین نتیجه و مشاهده اثر دارو بر مژه، محلول موضعی را هر شب مصرف نمایید و هنگام استفاده باید صبور باشید زیرا مژه‌ها به تدریج رشد می‌کنند. با شروع مصرف دارو، تغییرات ابتدا در طول مژه‌ها مشاهده خواهد شد، سپس به مرور زمان متوجه افزایش ضخامت و تیرگی آنها خواهید شد.

نتایج بالینی استفاده از محصولات برند اکسیلیا نشان داده است که:

  • مژه‌ها در افرادی که بیماتوپروست 0.03 درصد استفاده کرده بودند 25 درصد بلندتر شدند. این میزان برای دارونما 2 درصد بود.
  • مژه‌ها در افرادی که بیماتوپروست 0.03 درصد استفاده کرده بودند 106 درصد ضخیم تر و پرتر شد. این میان برای دارونما 12 درصد بود.
  •  مژه‌ها در افرادی که بیماتوپروست 0.03 درصد استفاده کرده بودند 18 درصد تیره تر شد. این میزان برای دارونما 3% بود.

اکسیلیا هیر چیست ؟

لوسیون موی اکسلیا هیر، فرآورده ای ضد ریزش مو، بهبود بخش و تسریع کننده رویش مجدد مو و همین طور استحکام بخش موهای نازک و شکننده است. فرمولاسیون آن بر پایه آب و ماینوکسیدیل، موثرترین ماده موضعی در درمان ریزش مو بوده که با خاصیت حل شوندگی در آب از چرب شدن پوست سر جلوگیری می‌کند.

چه کسانی می‌ توانند از محصولات برند اکسیلیا استفاده کنند ؟

استفاده از محلول تقویت مژه، ابرو و موی اکسیلیا محدودیت جنسی ندارد و کودکان بزرگتر از 5 سال می‌توانند از محصولات این برند استفاده نمایند.

عوارض قطره اکسیلیا

این قطره هم مانند دیگر محصولات مشابه دارای عوارض جانبی است؛ اما با این تفاوت که عوارض جانبی این محصولات بسیار اندک و ناچیز است. افرادی که دچار مشکل بیماتوپروست هستند به هیچ وجه نباید از این قطره استفاده کنند، زیرا ممکن است پس از استفاده فشار چشم آنها بالا رود و در نهایت مشکلات چشمی دیگری را به همراه دارد. بهتر است با داشتن مشکلات و بیماری‌های چشمی قبل از استفاده با پزشک خود مشورت نمایید.

قیمت و خرید محلول تقویت کننده مژه اکسیلیا

اگر دنبال بلندی و تیرگی مژه‌های خود هستید، بهتر است اقدام به خرید تقویت کننده مژه و ابرو اکسیلیا (Excilia) از داروخانه آنلاین معتبر مثبت سبز نمایید. اکسیلیا تنها محصول استریل برای افزایش رشد و ضخامت مژه در ایران است که به صورت استریل عرضه می‌شود. هم اکنون شما محصولات برند اکسیلیا را می‌توانید از سایت مثبت سبز با تخفیفات هیجان انگیز خرید کنید.