نمایش دادن همه 5 نتیجه

درباره اکسیر گستر اسپادانا

شرکت داروسازی اکسیر گستر اسپادانا (Exir Gostar Espadana) در سال 1392 به صورت سهامی خاص تاسیس و از سال 1396 با هدف تامین نیازهای دارویی کشور در بالاترین سطح کیفی منطبق با استانداردهای بین المللی مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

هدف شرکت اکسیر گستر اسپادانا چیست؟

مهم‌ترین هدف این شرکت تولید و عرضه داروی باکیفیت مورد قبول و قابل رقابت در بازار دارویی و افزایش رضایتمندی مصرف کنندگان و بیماران است. ضمن آنکه به موازات تلاش در راستای حفظ سهم بازار، با تولید محصولات مورد نیاز جامعه بتواند حضور خویش در بازار داخلی و خارجی را پررنگ‌تر نماید و با دستیابی به سودآوری مناسب به اهداف نوآوران شرکت جامعه عمل بپوشاند.

یکی دیگر از اهداف این شرکت داروسازی بالا بردن کیفیت محصولات تولید شده و برخورداری از دانش روز داروسازی در راستای ایجاد زمینه مناسب و مطلوب برای ادامه حیات و بقای طولانی مدت است.

محصولات اکسیر گستر اسپادانا

محصولات این شرکت از فرآورده‌های دارویی در اشکال گوناگون مانند شیاف، کپسول، شربت، سافت ژل و پماد تولید و به بازار عرضه می‌کند. کنترل تمامی مراحل تولید از مواد اولیه تا فرآورده‌های نهایی در آزمایشگاه‌های کنترل کیفیت و واحد تضمین کیفیت شرکت اکسیر گستر اسپادانا صورت می‌پذیرد تا محصولی باکیفیت، ایمن و اثربخش در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. محصولات اکسیر گستر اسپادانا (Exir Gostar Espadana) شامل بخش‌های مسکن عضلانی، اسکلتی، دستگاه گوارش، دستگاه تنفسی، زنان و زایان، اورولوژی، قلب و عروق، کاهش وزن و تقویت قوای جنسی است.

قیمت و خرید اکسیر گستر اسپادانا

شما می‌توانید تمامی مکمل‌های دارویی و غذایی برند اکسیر گستر اسپادانا مانند شیاف رکتاملیس، اسپری نازاتکس، شیاف واژینال فیتوواژگس، پروستا پلاس، آلاژیکا، اسلیم مد، لاولایف و … را از داروخانه آنلاین مثبت سبز با قیمت مناسب خرید نمایید.