مشاهده همه 3 نتیجه

شرکت اکستریفیت (Extrifit) فعالیت خود را از سال 2007 در کشور جمهوری چک آغاز نمود. به سرعت توانست محصولات خود را به رده بالایی از کیفیت و تنوع برساند. محصولات این کمپانی به لحاظ کیفی در سطح بالایی قرار دارد. همه مکمل‌ها دارای تاییدیه‌های ایزو 2000 و گواهینامه معتبر HACCP است. محصولات این کمپانی به صورت تمام هموژنیزه تولید می‌شود و دستگاه‌های تولید کننده این برند کاملا تمام اتوماتیک هستند. بدین ترتیب کنترل کیفی و خط تولید در سطح بسیار بالایی عمل می‌کنند.

شعار جالب شرکت اکستریفیت ” اکستریفیت برای همه نیست!” بوده که نشان دهنده طراحی خاص و حرفه ای مکمل‌های این برند است. مکمل‌های بدنسازی اکستریفیت برای کسانی که سخت تمرین می‌کنند و به دنبال بهترین نتیجه و کارایی از بدن خود هستند. نام این برند برای تمام بدنساز‌ها آشنا است و از این محصولات به دلیل کیفیت خوب و ممتاز آن استفاده کرده اند.

شرکت اکستریفیت (Extrifit) از معدود شرکت‌های تولید کننده است که توانسته از تمامی فیلترهای سختگیرانه وزارت بهداشت اروپا با موفقیت عبور کرده و استانداردهای اتحادیه اروپا را به دست آورد.
مکمل‌های این برند در ایران دارای تاییدیه‌های وزارت بهداشت و لیبل اصالت است و تمامی مراحل تولید و بسته بندی آن در اروپا انجام شده و به صورت بسته بندی شده از کشور مبدا به ایران وارد می‌شود و پس از عبور موفقیت آمیز از آزمایشات وزارت بهداشت ایران، توسط نمایندگی‌های رسمی اکستریفیت به فروش می‌رسد.