نمایش 1–12 از 19 نتیجه

معرفی شرکت داروسازی فاران شیمی

شرکت داروسازی فاران شیمی در سال 1381 با ماهیت تعاونی تولیدی در زمین با مساحت حدود 17000 متر مربع در شهرک صنعتی تویسرکان تاسیس شد. این شرکت کار خود را با تولید اسید سالیسیلیک آغاز و در سال 1386 به گروه صنعتی گلرنگ پیوست.

پس از تشکیل شرکت سرمایه گذاری دارویی گلرنگ در سال 1389 شرکت داروسازی فاران شیمی به عنوان یکی از شرکت‌های عضو این هلدینگ مطرح شد. این شرکت با بهره گیری از چهار پارامتر اصلی بازوهای مدیریتی، مالی، علمی و اجرایی به سرعت رشد و پتانسیل‌هایی بالقوه خود را شکوفا نمود.

این کارخانه با این مجموعه توانسته اشتغال زایی مناسبی را برای اهالی شهرستان تویسرکان ایجاد کند که بخش عمده کارکنان آن، فارغ التحصیلان بومی اعم از لیسانس، فوق لیسانس و دکترا داروساز هستند. این مجموعه با توجه به تولید انواع قرص‌های ترک اعتیاد دارای بیش از 220 نفر پرسنل به صورت مستقیم است که با راه اندازی خطوط جدید، ظرفیت نیرو تا 250 نفر را خواهد داشت.

بخش های شرکت داروسازی فاران شیمی

این شرکت از دو بخش اصلی تولید مواد اولیه دارویی (APIs) و داروهای آماده مصرف (F.P) تشکیل شده است. برای تولید مواد اولیه دارویی با توجه به حجم و ارزش افزوده، دو نوع ماده اولیه دارویی با حجم کم و ارزش افزوده بالا و همچنین مواد با حجم متوسط در دستور کار قرار دارند. انتخاب مواد نارکوتیک به معنی انتخاب یک داروی بسیار حساس و مهم از اهداف شرکت داروسازان فاران شیمی است و امید است در آینده به عنوان یک قطب بسیار مهم تولید مواد نارکوتیک باشد.

با توجه به توانایی‌های موجود در این شرکت، وزارت بهداشت به شرکت فاران شیمی به عنوان یک شرکت معتبر نگاه می‌کند و اجازه تولید این مواد حساس و با ارزش را صادر نموده است.

محصولات دارویی این شرکت در بخش‌های زیر ارائه شده است:

تنفسی، قلب و عروق، مغز و اعصاب، سرماخوردگی، داروهای مخدر، درد، گوارش، کلیه و مجاری ادرار.