مشاهده همه 9 نتیجه

زیبایی یک هنر است و ما آن را به علم تبدیل کردیم، برند فیلورگا (Filorga) با این شعار کار خود را آغاز کرد. این برند از برندهای معتبر و پرفروش فرانسوی است که طرفداران بسیاری در جهان دارد. تمامی محصولات برند فیلورگا صد در صد فاقد پارابن و ترکیبات حساسیت زا هستند. تاکید برند فیلورگا بر جوانسازی پوست بدون استفاده از روش‌های چراحی و تهاجمی است. کارایی فوق العاده محصولات این برند آن را به یکی از بهترین برند‌های تولید کننده محصولات مراقبت از پوست در سطح جهان تبدیل کرده است. لاین محصولات فیلورگا درمانی بوده و در مزوتراپی نیز استفاده می‌شود. محصولات زیبایی این برند همانند محصولات پوستی آن حاوی ترکیبات بسیار موثری است. امروزه بیش از ده میلیون عمل زیبایی به کمک محصولات برند فیلورگا در سر تا سر جهان صورت می‌گیرد.

اولین فرمول اختصاصی فیلورگا (Filorga) در سال 1978 ساخته شد. این فرمولایون حاوی بیش از 50 ماده فعال بود. اسم این فرمولاسیون را NCTF گذاشتند. این فرمولاسیون حاوی ترکیبات لازم و ضرروی برای زیبایی پوست است و اثرات آن شامل افزایش تحریک کلاژن سازی در پوست، افزایش تحریکات فیبروبلاست و کاهش رادیکال‌های آزاد می‌شود.

در سال 1988 اولین محصول مزوتراپی و ضد پیری برند فیلورگا روانه بازار شد. این محصول برای درمان و ترمیم پوست‌های خسته و کدر استفاده شد. آبرسانی بسیار قوی بود و یک از بین برنده ضد چروک عالی. در سال 2000 لاین گلیکوپیل راه اندازی شد که شامل لایه بردارها بود. در سال 2007 لاین مدی کازمتیک فیلورگا (Filorga) راه اندازی شد. این لاین مربوط به تولید محصولات مراقبتی پوست بدون نیاز به تجویز پزشک است. محققین آزمایشگاه‌های فیلورگا برای تولید محصلات این لاین از محصولات ضد پیری خود الهام گرفتند. سال 2009 خط تولید آمپول‌های هیالورونیک اسید راه اندازی شد. این آمپول‌ها را می‌توان در تمام نقاط صورت که مورد تایید سازمان غذا و دارو امریکا هستند استفاده کرد. در سال بعد دو آمپول دیگر نیز به این لیست اضافه شد که اختصاصا به پر کردن چروک‌های سطحی و حجم دهی (به صورت جداگانه) می‌پردازند.

دیدیه تاباری (Didier Tabary) مدیر آزمایشگاه‌های فیلورگا (Filorga) در یکی از مصاحبه هایش گفت : «هنگامی که اداره کردن فیلورگا در سال 2006 به من واگذار شد، هدفم ارائه محصولات درمانی زیبایی به همه افراد بود. بدین شکل، آزمایشگاه‌های فیلورگا در سال 2007 نخستین محصولات ضد پیری را جهت استفاده عموم روانه بازار کردند. از همان زمان این محصولات به جایگاه بین‌المللی دست یافته است و در بیش از 7000 فروشگاه در 60 کشور جهان یافت می‌شوند.