نمایش 1–24 از 31 نتیجه

برای تمامی افراد مقوله بهداشت شخصی و پاکیزگی اهمیت ویژه‌ای دارد. انسان در همه دوران‌های تاریخ ابزارهایی به همین منظور طراحی نموده تا راحت‌تر به امر نظافت و آراستگی خود بپردازد. حتی با پیشرفت علم و تکنولوژی این ابزارها با دگرگونی‌های فراوانی روبرو شدند. یکی از پرکاربردترین و معروف‌ترین آن‌ها تیغ اصلاح است. این وسیله در زندگی افراد به خصوص آقایان نقش مهمی ایفا می‌کند. اما ممکن است شما هم این دسته محصول را به نام دیگری یعنی ژیلت (Gillette) بشناسید.

تیغ برند ژیلت چه کیفیتی دارد ؟

در اصل ژیلت نام این محصول نیست و یکی از برندهای برتر در حوزه محصولات بهداشتی است. برند ژیلت در سال 1901 تاسیس شد و آنقدر مشهور است که در بسیاری از کشورهای دیگر این کلمه را به جای خودتراش و یا اصلاح استفاده می‌کنند. تاجر آمریکایی به نام کینگ ژیلت زمانی که با کند شدن تیغ اصلاح خود رو به رو شد، به فکر تولید محصولی ارزان، ساده و با قابلیت تعویض تیغ افتاد. کینگ ژیلت طی سال‌های پی در پی بر روی ایده خود کار کرد تا بتواند نیازهای مردمی را به بهترین نحو پاسخگو باشد.

بهترین مارک ژیلت

بدین صورت که حتی ارتش آمریکا در طول جنگ جهانی اول برای سربازان خود میلیون‌ها دسته و تیغ خودتراش به این شرکت سفارش داد. به همین خاطر نیروی کاری جدید به شرکت اضافه و ساعات کاری نیز افزایش یافت. حتی پس از جنگ جهانی دوم نیز ژیلت تصمیم گرفت به بازارهای دیگری هم وارد شود. به همین خاطر در زمینه‌های تولید خمیر ریش، انواع ملزومات بهداشتی و آرایشی، رنگ مو و عطر موقعیت خود را امتحان کرد و سود آورترین آن‌ها را انتخاب نمود. تولید خودتراش، لوازم آرایشی و بهداشتی و لوازم مراقبت شخصی را برای سبد محصولات شرکت در نظر گرفت. در نهایت این کمپانی در سال 1984 میلادی برند اورال بی را که بزرگترین شرکت تولید محصولات بهداشت دهان و دندان در آمریکا بود را خریداری کرد. یکی دیگر از برندهای موفق جهان در زمینه تولید لوازم مراقبت شخصی براون است که این شرکت نیز در مالکیت برند ژیلت قرار گرفت.