مشاهده همه 6 نتیجه

شرکت دایاژن تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت mcboben با نام تجاری گرین نیچر (Green Nature) کشور استرالیا است. داروهای گیاهی این برند بعد از طی کردن تمامی آزمایش‌های کلینیکال و بالینی مربوطه دارای تاییدیه سازمان غذا و داروی استرالیا برای اندیکاسیون‌های درمانی است. زمینه فعالیت شرکت دایاژن در حوزه واردات، تولید، بازاریابی و توسعه محصولات گیاهی و مکمل‌های غذایی است. با توجه به تلاش بسیاری از کشورهای جهان اول به استفاده از درمان‌های طبیعی جهت انتخاب بی آسیب‌ترین درمان، شرکت گرین نیچر نیز دیدگاه کلی خود را بر اساس همین مسئله قرار داده است. هدف این کمپانی شناخت بهتر سلامتی و پیشرفت مداوم در این زمینه در برابر بیماری‌های کبدی، آرتریت، ریوی، چاقی و … است.

چشم اندازهای برند Green Nature

  • گرین نیچر به اهمیت آگاهی و شناخت از بدن بسیار تاکید دارد. چرا که در اهداف پزشکی فرد محور و آگاهی از سلامت بزرگترین کمک به شمار می‌آید.
  • به روز بودن و بهره گیری از نتایج تحقیقات جدید دنیا از تلاش‌های این برند است. همین ویژگی باعث شده است که محصولات گرین نیچر به عنوان پیشرفته‌ترین فراورده‌های دارویی شناخته می‌شوند.
  • بهره‌مندی از طبیعت از دیگر تحول‌هایی است که از مدت‌ها پیش در زمینه درمان شروع شده است و به عنوان راه حل نهایی و ساده برای سلامتی پایدار معرفی می‌شود.

خرید محصولات گرین نیچر

در مسیر تولیدات این برند معتبر برخی از محصولات از استقبال بیشتری برخوردار هستند. مکمل‌های شوگرمتابالانس گرین نیچر، دیپ لانگ ساپورت گرین نیچر و لیبیدو بوستر گرین نیچر که متناسب با کارایی خود تاثیرات چشمگیری دارند. البته در داروخانه آنلاین مثبت سبز دیگر مکمل‌های این برند نیز ثبت شده‌اند که شما می‌توانید اطلاعات آن‌ها را بررسی کنید. از همه مهم‌تر خیالتان آسوده باشد که مکمل اصل با کمترین قیمت ممکن دریافت می‌کنید. ضمنا کارشناسان مثبت سبز می‌توانند در صورت ایجاد هرگونه سوال یا ابهام، شما را راهنمایی کنند.