نمایش 1–24 از 47 نتیجه

کرم ضد چروک شب ژوت 30 میلی لیتر

172,500 تومان
بژ روشن
بژ طبیعی
بی رنگ

کرم ضد آفتاب SPF50 انواع پوست ژوت 40 میلی لیتر

106,500 تومان127,800 تومان

کرم آنتی آکنه ژوت 40 میلی لیتر

98,600 تومان
بژ روشن
بژ طبیعی
بی رنگ

کرم ضد آفتاب SPF50 پوست چرب ژوت 40 میلی لیتر

117,000 تومان150,000 تومان

برند ژوت (Jute) در سال 1390 تاسیس شد و فعالیت خود را در حوزه تولید محصولات تخصصی آرایشی و بهداشتی آغاز نمود. این برند ایرانی به لطف استفاده از ترکیبات منحصر به فرد دست به تولید محصولاتی با کیفیت برای تمامی سنین و انواع پوست‌ها زده است. بدین صورت توانسته در میان رقبای خود جایگاه مناسبی به دست آورد. برند ژوت به صورت تخصصی در حوزه تولید محصولات پوست و مو و همچنین شامپو فعالیت داشته است. در نهایت نیز تولیدات این برند به محصولات تخصصی کودکان نیز رسیده است.

مزیت بی نظیری این برند این است که یک برند ایرانی با کیفیت توانسته با تمامی مشکل‌ها و دشواری‌های موجود در سیستم تولیدات داخلی، در راه تحقق اهداف خود گام بردارد. مدیران برند ژوت بر این باور هستند که باید اصل احترام به مشتریان و رعایت حقوق مصرف کنندگان همواره سرلوحه کار قرار گیرد. بر همین اساس این برند ایرانی در طی سال‌های فعالیت خود در تولید محصولات از مواد اولیه با کیفیت همراه با بسته بندی جذاب استفاده نموده است. از این طریق نه تنها رضایت مشتریان را تامین کرده بلکه به شکوفایی برند ژوت نیز کمک شایانی می‌کند.

کیفیت محصولات برند ایرانی ژوت

محصولات با کیفیت jute حاصل همکاری این برند با معتبرترین تولید کنندگان محصولات و ترکیبات پوستی و آرایشی کشورهای فرانسه، ژاپن، ایتالیا و سوئیس است. در نهایت این محصولات در لابراتوار مون روژین در کشور ایران بسته بندی و جهت رفع نیاز مشتریان عزیز عرضه می‌شود. ناگفته نماند نحوه چیدمان گروه‌های تخصصی فعال در حوزه‌های علمی و پژوهشی، توسعه، بازاریابی و تبلیغات و همچنین وجود ارتباط نزدیک و موثر با پزشکان متخصص پوست و مو و در نهایت برخورداری از تجربیات آن‌ها در تولید، ژوت را به برندی مطرح در صنعت آرایشی و بهداشتی کشور تبدیل کرده است.

این برند ایرانی در راستای تحقق شعار “از کودکی تا پیری با ژوت”، محصولات خود را به گونه‌ای طراحی کرده که تمامی افراد با هر نوع پوستی قادر به استفاده از آن‌ها باشند. از طرفی با توجه به آنکه یکی از بزرگترین دغدغه‌های فعلی مصرف کنندگان داخلی قیمت محصولات است؛ ژوت توانسته با تکیه بر اصل رقابتی بودن قیمت‌ها، رضایت طیف گسترده‌ای از مشتریان خود را تامین نماید.

اکنون ژوت (Jute) بعد از سال‌ها فعالیت در این حوزه، برای تولید محصولات خود همچنان از ترکیبات تخصصی و علم روز دنیا بهره می‌برد که همین مسئله تاثیر فوق العاده‌ای در پیشرفت این مجموعه ایرانی داشته است. در نهایت می‌توان این ادعا را داشت که برند نام برده با عرضه محصولاتی که می‌تواند از کودکی تا پیری در کنار مصرف کنندگان باشد؛ تلاش دارد تا در راستای شعار خود گام بردارد و بدین صورت تولیدات خود را بیش از پیش مفیدتر و کارآمدتر سازد.