نمایش 1–12 از 51 نتیجه

در سال 1975 در فرانسه یک متخصص زیبایی بر آن شد تا با تاسیس لیراک (Lierac) تجربیاتش در مورد زیبایی را در اختیار بانوان قرار دهد و با فرمول موثری که در دست داشت به سرعت در زمینه پوست و جوان سازی رشد کند و به شهرت برسد. هدف لابراتوارهای لیراک از نوآوری، به سال 2003 به ارایه «جایزه تحقیقات درماتولوژیک» بر می‌گردد که شرکت در آن برای داروسازان سراسر جهان آزاد است.

لیراک به عنوان برندی شناخته می‌شود که استفاده از مواد اولیه گیاهی و طبیعی را در عین لوکس بودن محصول در اولویت قرار داده است.

سال ۱۹۷۵ میلادی  از جعبه کمک‌های اولیه تا لابراتوار آرایشی-بهداشتی: در سال ۱۹۷۵ توسط یک پزشک زیبایی تاسیس شد و اولین محصول تولید شده توسط وی منحصراً از عصاره گیاهان تولید شد. لیراک به سرعت به عنوان برند شماره ۱ در زمینه محصولات آرایشی-بهداشتی و سلامت پوست که در زمینه درمان پیری پوست و سایر مشکلات پوستی تخصص دارد شناخته شد. تولید محصولات گیاهی و طبیعی، نقطه قوت اصلی در این برند می‌باشد.

آلکمیلا، پیچک و گیاه دم اسبی – قدرت درمانی و زیبایی گیاهان: در قلب فرمول اولیه محصولات، سه‌گانه قوی تشکیل شده از گیاهان آلکمیلا، پیچک و گیاه دم اسبی مشاهده می‌شود؛ این گیاهان با همکاری هم بر روی سلول‌های تولیدکننده کلاژن و اسید هیالورونیک تاثیر مثبت می‌گذارند که در بسیاری از مطالعات بالینی ثمربخشی آنها مشاهده شده است.

شکوفا شدن در گروه Alesدر سال ۱۹۷۹ میلادی، پاتریک آلس با ادغام کردن لابراتوار لیراک با گروه خودش، بٌعد تازه‌ای به این برند بخشید. لیراک ایده فنی و سازگار بودن در زمینه مراقبت از پوست را که حس لذت بردن از زنانگی را به بانوان مصرف‌کننده‌‌اش اعطا می‌کند را دنبال می‌کند. حس فریبندگی را می‌توان در تک تک بافت‌ها، رایحه دلپذیر و بسته‌بندی تجملاتی محصولات لیراک دریافت. تمامی این عناصر باعث می‌شوند که استفاده از محصولات لیراک، لذتی واقعی را در مصرف‌کنندگان تداعی کند.

تجربه منحصر به فرد برای تمامی احساسات شما: از زمان بنیان‌گذاری، لیراک اولویت خود را در تولید محصولاتی که احساسات شما را در برمی‌گیرند قرار داد. رایحه، جزییات محصول و سایر موارد به نحوی طراحی شده‌اند که به بانوان پس از مصرف آن تجربه‌ای منحصر به فرد ارائه می‌دهد.